• Новинка
XCGaoon универсален двойно USB зарядно устройство, захранващ адаптер 5V 3.1 A 2 USB конектор за iPhone, IPad, Samsung fit Honda, Toyota, Nissan и т.н

XCGaoon универсален двойно USB зарядно устройство, захранващ адаптер 5V 3.1 A 2 USB конектор за iPhone, IPad, Samsung fit Honda, Toyota, Nissan и т.н

резултат:
BGN 7.98

Брой продукти
Налично

Уникатен дизајн на двојно USB, исто така може да се задоволат потребите на голем број на електронска опрема. Направен од огноотпорни материјали, висока температура отпорни и отпорен на корозија, издржлив и силен, не е лесно да се искривуваат, водоотпорен и dustproof. Со сино/зелено/црвени/бели LED индикатор, го прави бесплатно побрзо и побезбедно. Низок отпор жица, електрична спроводливост сила силна, безбедно и стабилно, и полнењето без проблеми. Smart чип внатрешни уникатен дизајн може да се спречи сегашниот да го оштети вашиот електронски производи за заштита на вашите средства. Лесно да се вклопи и да се отстранат, со dustproof гумени капак. Особено Погоден за iphone и за ipad и сите мобилен телефон / Автомобил DVR / MP3, MP4 и други Уреди. Спецификација : Тип : Автомобил Двојна USB Приклучок Материјал : Пластични Количина : 1pcs Објект Боја : Црна погонски Напон : од 12-24 V USB Количина : 2 USB Излез : DC 5 V 3.1 ( Пее-порта Maximun Тековната 2.1 A, Актуелните е 3.1 за 2 USB ) Големина : 5*5*5.2 cm / 2*2*2.1" Нето Тежина : 0.025 kg / 0.9 оз Пакет : 1 x Двојна USB Полнач

Подробности

Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
Изходна Мощност:
2 USB DC 5V 3.1 A
Размер На Елемента:
5,2 см х 3.2 см х 2.2 см
Интерфейс:
USB2. 0
Напрежение:
12V
Тегло На Продукта:
0.1kg
специални характеристики:
ОТ 12V ДО 5V
Името На Модела:
CarUniversal-1
Вид На Материала:
Пластмаса
търговска марка:
xcgaoon
Входно Напрежение:
DC 12V
съвместимост за:
HONDA, TOYOTA, NISSAN, MITSUBISHI и др..
Цвят:
Черен
2 изхода USB:
DC 5V 3.1 A
специални характеристики:
Универсално бързо зарядно устройство

Избор на купувачи

За Infiniti QX56 2009-2012 с електрически сгъваем огледало страничните огледала на автомобила папка сгъваем разпространение, дистанционно управление комплект

BGN 52.78

Одговара За Infiniti QX56 20092012 1.кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил страна огледало има Електрична Виткање функција Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2...

12 в универсален RCA линия на колата Стеро Радиопреобразователи говорител от високо към ниско усилвател Автозвук импеданс конвертор стайлинг автомобили

BGN 2.75

Карактеристики : Премиум линија излез конвертор .Се конвертира автомобил говорникот жици да се предзасилувач излезВисоко квалитетни, трајни изградбаПозлатени РКА совети за сигурен сигнал за преносИнсталации дијаграм налепница наоѓаат на дното на единицаОвие се главна време чувар, кога инсталирање на засилувач на извор како резервни без РКА Приклучоци за тоа.Вие не ќе треба да се кандидира на вклучување на жица од пред да дека задниот дел од автомобилот!Ќе се кандидира на моќ жица и земјата на вашиот amp како нормални и потоа поврзете го ова на моќ и да се сврти на вас р засилувач ! Дијаграм Вклучени на единицата.Како да се работи : Единицата има вграден во реле, кога вашите акции стерео испраќа звук на говорниците, на овој уред го претвора претседателот сигнал за РКА приклучоци за вашиот amplifer, а во исто време, што се храни 12 volts на вашиот вклучите на вашиот засилувач дека го зема од власта страна на засилувач...

XYCING Car Head Up Display светоотражающая филм 121*90 мм за кола HUD предното стъкло проектор, без слуз лесно удаляемая стикер за екран

4.78 -37 % BGN 3.00

HUD краток за Глава До Екранот Тоа се прикаже возење податоци за пред шофершајбната, како што се брзината на автомобилот пред прозорецот стакло, избегнување на возачите unsafety бидејќи од гледањето на инструмент додека возите...

гореща разпродажба паркинг на колата безжична камера за обратно виждане обратно за DVD безжична радио предавател, приемник, модул безплатна доставка

BGN 16.13

Паркинг Автомобил Безжична задна камера обратна Автомобил DVD копија РКА Видео 2.4 Ghz радио Приемник за полнење за Nissa Kia BMW Форд "ФОЛКСВАГЕН ""Опел"Објектот спецификите· Предмет Тип : Паркинг Помош· Item Висина : 1 инч· Жица или Безжично : Безжичните· Дисплеј : LED· Item Ширина : 6 инчен· Сензор Број : 1· Посебни Карактеристики : БЕЗЖИЧЕН WIFI· Item Должина : 10.5 инчен· Паркинг Помош Тип : Rear View Camera· Материјал Тип : Најдобри· Item Тежина : 0.06 kg· is_customized : Да· Бренд Име : QQTОпис На ПроизводотОпис На Производот : Hight Квалитет Лесно installionбезжичен комплетЗемете една минута ја добиете вашата камера стане безжична камера2.4 GHz безжична предавател / приемник за set (12Volt за возило инсталација)Работа Спектар : До околу 50m(Hollowness)Се поврзува на тркалатавидете камера и предна видео екранОдговара на сите РКА композитен видео врскиНапојување : DC 12 VПредавател / Приемник Кабел Должина : 1.5 мако ви треба Автомобил LCD за полнење и Камера Pls се провери мојата продавницаpacakge вклучуваат : 1x 2.4 GHz Предавателот1x 2.4 GHz ПриемникПакување Детали· Одделение Тип : парче· Пакет Тежина : 0.100 kg (0.22 lb.)· Пакет Големина : 10cm x 10cm x 10cm (3.94 во x 3.94 во x 3.94 во)

безплатна shippingWATERPROOF вграден кухненски нож тип държач на предпазителя Безплатна доставка 40 бр. / лот мини-предпазител авто предпазители

50.66 -11 % BGN 45.00

бесплатни shipping WATERPROOF Во линија Мини Нож Тип Осигурач Носителот Бесплатен Превозот 40ps / многу мини осигурач автоматски осигурувачи

Herorider Car Motorcycle Waterproof 2 Dual Port USB Charger за iPhone Samsung 3.1 A Mini Auto Charger Adapter Car-Charger

7.94 -12 % BGN 7.00

Уникатен дизајн на двојно USB, исто така може да се задоволат потребите на голем број на електронска опрема.Направен од огноотпорни материјали, висока температура отпорни и отпорен на корозија, издржлив и силен, не е лесно да се искривуваат, водоотпорен и dustproof.Со сино / зелено / црвени / бели LED индикатор, го прави бесплатно побрзо и побезбедно.Низок отпор жица, електрична спроводливост сила силна, безбедно и стабилно, и полнењето без проблеми.Smart чип внатрешни уникатен дизајн може да се спречи сегашниот да го оштети вашиот електронски производи за заштита на вашите средства.Лесно да се вклопи и да се отстранат, со dustproof гумени капак.Особено погоден за ipod, за ipad, iphone 4 / 5 S / 6 / 6 Плус, за Samsung, исто така може да ви наплати паметен телефон, Mp3, mp4, и други USB напојување со дигитални уреди.Спецификација : Тип : Автомобил Двојна USB ПриклучокМатеријал : ПластикаКоличина : 1pcsОбјектот Боја : ЦрнаПогонски Напон : од 1224 VUSB Количина : 2USB Излез : DC 5 V 3.1Големина на : 5*5*5.2 cm / 2*2*2.1"Нето Тежина : 0.025 kg / 0.9 озПакет : 1*Dual USB USB Приклучок1...

10шт 2 елемента / пакет тройна Жена до женския RCA куплунг дърводелски адаптер-преобразуване на Мъжки към женски 3 порта 10шт

BGN 41.98

Три Женски Женски РКА Спојка Еден пакет на (2) couplers Конвертирате 3 РКА Машки Приклучоци за Женската Исчисти вашиот жици кабли Спречи конфузија и Трокреветни Женски Женски РКА Спојка Пакетот Вклучува : 10 PCS 2 x Couplers 10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Се конвертира Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Се конвертира Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Се конвертира Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs

Marsnaska Universal Smart Fuse Circuit-Breaker Защита Dual USB Порт 5V 3.1 A зарядно за кола за мобилни телефони и таблети

2.70 -26 % BGN 2.00

Опис : Карактеристики : 1.Мини Дизајн, Универзален USB Мини Автомобили Адаптер за полнење 2.Овој адаптер приклучок во вашиот автомобил е запалка приклучок за џек да стане напојува преку USB порта...

WINSGO Car Auto Side Mirror Folder Folding Spread Kit+ Window Closer+Window open LHD ляв волан за Lexus CT200 2017

BGN 71.98

Одговара За LexCT200 2017 1.кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил страна огледало има Електрична Виткање функција 3...

Mayitr на 5 групи от 3 пинов начин водоустойчиви конектори професионален електрически проводник конектор мъжки клеммный комплект за автомобилна електроника

4.29 -7 % BGN 4.00

EA0002845Спецификација : Погоден за Автомобили, Мотоцикли, Камиони, Каравани, Чамци и други Морски ВозилаВодоотпорен Класа : IP68Номинална Напон : 300 VНоминална Струја : 12 A1.5 mm ТерминалPin Број : 3Работна Температура : 25~85 СтепенПакет се вклучени : 5 x Машки Конектор за Домување5 x Женски Конектор за Домување15 x Машки Pin15 x Женски Pin30 x Силикони Водоотпорен ПриклучокEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

1 комплект от 2-пинов път 2p водоустойчив електрически проводник щепсел щекер (мъжки и женски корпус+клемма) за кола лодки и др

4.80 -17 % BGN 4.00

1 Комплет 2 Pin Начин 2p Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок (машки&женски Домување+Терминал) за автомобил брод ект

Средни / в централните сектори се монтира USB Charge scoket / волтметър/12v Power Socket Outlet Panel Mount Holder

BGN 4.78

Штекерот за монтажа се направени во црна пластика да се спротивстави на суровата морската средина која се препорачува за замена во електрични панели со чашката, си го цица како 12v / 24 штекер штекер / USB Приклучок за полнење / Volt метар...

KWOKKER 4бр DC 12V 3 Pins Car Auto Boat On / Off Round Dot LED Light Балансьор Toggle SPST Switch for Мигащи Chassis Dome Светлини

4.70 -15 % BGN 4.00

4pcs Круг Рокер Toggle Switch LED Точка светлина вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ за да се Префрлате SPST Switch за Автомобил и Камион, Сина, Зелена, Жолта, Црвена Боја Опис : 1.LED Toggle вклучувањеИсклучување на Контрола Оценка : 12 V DC 20 A...

L-образен автомобилен акумулатор разъединитель клеммный премина бързо изключване на Master Убие Power диаметър на хемороиди 17 мм

BGN 11.74

L форма за да се спаси врвот соба За 6 V, 12 V и 24 V батеријата системи500 ampere пренапони оценка и 125 ampere континуирани оценкаГи одвраќа кражба и несакани батеријата на мозоциИдеален за автомобили, бродови, камиони, RVs и повеќеБродови во Заверена ФрустрацијаСлободен ПакувањеУниверзален Автомобил, Камион, Брод Батеријата Терминал Господар Исклучите Со Зелена KnobБрзо Намалување наоф Disconnect Господар Затвори Switch 12 V Или 24 VСпецификацијаМатеријал цинк легура + месинг позлатенБоја Црна и ЖолтаБатеријата куп глава дијаметар 17mmWeight120gФункцијаОваа батерија терминал прекинувачот е дизајниран да го реши проблемот на истекување и губење на електрична енергија...

Нов модул автомобили OBD система за заключване на вратите автоматично OBD Speed Lock за honda Fit CRV Одисея City Spirior XRV Crider Accord Jade Vezel

28.80 -6 % BGN 27.00

Автоматско Заклучување на Вратата Затворање OBD За Хонда Автомобил брзина заклучување За Хонда Фит CRV Граѓански Одисеја Град Spirior XRV Crider Спогодба Jade Vezel HRV(За Авто пренос Хонда автомобили) на Овој Производ, одговара За Хонда Фит 20082016 Овој Производ одговара За Хонда CRV 20122016 Овој Производ одговара За Хонда Граѓански 20122016 Овој Производ одговара За Хонда Одисеја 20142016 Овој Производ одговара За Хонда Град 2016 Година Овој Производ одговара За Хонда Spirior 2016 Година Овој Производ одговара За Хонда XRV Овој Производ одговара За Хонда Crider Овој Производ одговара За Хонда Спогодба ( 9та генерација) Овој Производ одговара За Хонда Jade Овој Производ одговара За Хонда Vezel (HRV) на ВНИМАНИЕТО на : наведете вашиот автомобил името и годината, и ве молиме кажете ни ако вашиот автомобил е мануелна трансмисија автомобил...

Висококачествена автоматична капачка огледало на колата автоматична сгъваема капак огледала електрически сгъваема покриване на страничните огледала за голф 7 mk7

BGN 79.98

Висок квалитет на авто автомобил огледало покрие Авто виткање огледало покрие електрично преклопување на странични ретровизори покритие За Голф 7 mk7

Грей 3pins автомобил водоустойчив автоматично конектор женски (розов клип), включително клема и печат водоустойчив мъжки

BGN 31.20

Сива 3pins автомобил водоотпорен авто конектор famale (розова клип), вклучувајќи го терминалот и печат водоотпорен приклучувањеОпис на производот : 10 X 3 дупка водоотпорен конектор30 X метал терминал30 X кабел печат водоотпорен приклучувањеПроизвод слика :

Разширителен модул Bluetooth комплект за кола свободни ръце телефонни разговори и безжична гледане на музика

BGN 82.66

Ова Bluetooth Продолжување Модул е продолжување за YATOUR Дигитална Музика Промени што овозможува да се направи handsfree повици користејќи автомобил стерео звучници и доставени микрофон...

10шт DC24v до DC12v стъпка надолу 20A 240W захранващ адаптер конвертор редуктор за автомобил автомобил, камион, Кола лодка Слънчевата система

BGN 319.18

Автомобил Авто Камион Со Приколка Адаптер 24 V DC да DC 12 V Чекор Надолу Конвертор (1540 V Широк Спектар на Текст) Тешки Max Тековната 20 A 240 W.IP67 Водоотпорен легури домување прави конвертор идеален за употреба во широк спектар на апликации, вклучувајќи и возила, системи за безбедност, болничка опрема, телекомуникации, итнИзграденаво текотнапон, поднапон, преоптоварување, во текоттоплина и краток спој заштитаДолжината на линијата е за 12 CM, тенок, мал волумен, лесна инсталација.Висок квалитет и перформанси...

Промоция 2.4 G безжична и RCA видео предавател приемник комплект за кола DVD монитор, камера за задно виждане обратно резервен най-висок рейтинг продажба

BGN 16.08

2.4 G Безжична РКА Видео Предавателот Приемник Комплет за Автомобил DVD Следи Rear View Camera Обратна БекапОбјектот спецификите· Бренд Име : ОЕМ· Напон : 12 V· Аларм Тип : Додатоци· Боја Име : Црна· предавател фреквенција : 2468 MHZ· предавател / приемник кабел должина : 1.5 м· излезна моќност : 100m W2.4 G Безжична Видео Предавателот Примачот За ПолнењеОваа 2.4 G Безжична Боја Видео Предавателот Приемникот се за вашето возило е rearview камера, што ќе ви овозможи да се трансформира rearview автомобил камера сигнал на LCD екранот се следи од страна на 2.4 G безжична...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.