• Новинка
5 опаковки Kniebeschage Knieschoner Knieschoner Knieschutz хандбал волейбол футбол нов XL черни коленете

5 опаковки Kniebeschage Knieschoner Knieschoner Knieschutz хандбал волейбол футбол нов XL черни коленете

резултат:
BGN 24.93

Брой продукти
Налично


Добредојдовте На Нашата Продавница. Уживајте Во Вашата Шопинг!
2 во 1,Може да се користи како коленото подлога или теле поддршка Лесна спојување,Удобно да се носат Со Анти лизга силикони,да се спречи лизгање Напредна заштита на перница коленото или теле од влијанието 2 во 1,Може да се користи како коленото подлога или теле поддршка
Лесна спојување,Удобен за носење
Со Анти лизга силикони,да се спречи лизгање
Напредни заштита на перница коленото или теле од влијанието
Боја : Црна
Големина на :
Вкупна должина : 32cm. Минатата недела долго : 40cm. Следната недела долго : 36cm
Дебелина : 10мм
Тежина : 50g
Материјал : Lycra ткаенина
Пакет содржи : 1 x Нога Ракав
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Подробности

търговска марка:
ЙОВЕКСА
Тип Елемент:
Коленете

Избор на купувачи

PVC отразяваща пътен конус ръкав печатни цвят

BGN 560.00

Ве молиме оставете порака за висина(H39cm,H43cm,H62cm),othewise ќе испрати 39cm висок еденСе обрне внимание : ако сакате да прилагодено боја и големина(Оставете порака за која боја и она што големината ви се допаѓа)Име на производ : рефлексивни патот конус ракавГолемина : H39.5cm*D21cm*D36cm.H43*D9*40.5 cm.H62*D9*40.5 cmМатеријал : ПВЦБоја : бела и црвена,сина,прилагодениПакување : рефлексивни патот конус ракави, со еден поп торба .Количина : 100 ја поставува по многу .Области на примена : патишта, село, пристан, паркинг, вратата на супермаркет

Перлено ледена копринени тъкани, декоративни платове, Тъкани на сценичното изпълнение, гладка, лъскава и декоративни материали

57.39 -4 % BGN 55.00

производотИме : бисер мраз свила ткаенини.Широк : 150 см,должина 1000cm=10m=32.8 фт,должина може да продолжат,не сече.Густина : 55 dБоја : сите што ви треба да се во бојаКарактеристики : перл ефект Сјај прекрасни се Чувствуваат е мазна Висат надолу чувство многу доброУПОТРЕБА : се користи за повеќе позадина декорација свадба сцена Газа завеса декорација, како и ефикасноста облека ткаенини.За боја, Бидејќи монитор, животната средина и светлина влијанија, боја и фотографии ќе бидат малку различни, вистинскиот објект како стандард, Фотографии за референца ...

HCH-B II респиратор маска за естествена защита на околната среда силиконова респираторная маска срещу различни токсични газове газ

19.18 -17 % BGN 16.00

Бренд : HCHБ II Стандард гас маскаОбем на продажба : 1 PCS маска +1 BUC филтерРок на траење : 5 годинаКарактеристики : Маска дизајн е компактен и разумни, визија е отворен; лице одговара мека и удобна, погодни за долги носат, од маска со еден лесен, не влијае на другите безбедност опрема носат (како што се шлемови, очила).Еден резервоар тип гас маска , Повисоки заеднички прецизност и производ стабилност на подолг производ живот.Се намали бројот на делови, поедноставување на процес на чистење, четири еластична прилагодување на повеќето удобно место да се носат.Природна силиконска не ја иритираат кожата На Маска за тело може да се чистат, ниска носот , Ниска профил дизајн , Обезбеди најдобар поле на гледање, трапезоидна кертриџ , Активира содржина на јаглерод и повеќе , долготраен живот , Апсорпција ефект е добро.Поле на примена : Хемиски, масло, боја операции, фармацевтски, автомобилот производство, пестициди и други отровни места, како што се сликарството, киселина третман, боја, фармацевтски, хемиски третман, но исто така се применуваат графити операции;Филтер функција : органски гасови и пареа, како бензен и homologues, бензин, acetone, јаглерод диоксид, етер.Руски клиенти, ве молиме имајте на ум,примачот ве Молиме, напишете целото име и презиме.шпедиција треба целосно име и презиме да го испрати пакетот.Испорака : кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест .Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на deliery...

Положително налягане RHZK6. 8 / 30mpa прехрана клапан универсален пожарникар въздух респиратор прехрана клапан Маска газ

79.98 -15 % BGN 68.00

Стоки име : Позитивен притисок RHZK6.8 / 30mpa Набавка на вентилиБрој на продажбата : 1 PCS / пакетСтил : позитивен притисок, прв пат се активира автоматски за дишење.Снабдување воздух : снабдување воздух ≥ 500 (L / min), маската секогаш се одржи мал позитивен притисок, според вистинските воздух потрошувачка автоматски се приспособува.Предности : мали дишни отпор, проток на воздух стабилност...

240 мм Голяма сигурност нарязани цепя доказателство устойчиви защитни мрежи Касапин ръкавици

6.98 -43 % BGN 4.00

Карактеристики : Одговара за двете десната рака & лево рацеИндустриски одделение cutотпорен наИзработени од Најлон,кој карактеристики со голема издржливостФункција : Cutотпорни,Прободеотпорни,Антинож.АнтиНулаСе применува за мулти работната средина : градинарство,транспорт,месар,изградба,итнСпецификации : Материјал : Полиетиленски ВлакнаБоја : ЦрнаДолжина : 240mmТежина : 51gНапомена : Поврзана материјал се еластичен.сите димензии се мерени рачно со можно отстапување.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Пакет Се Вклучени : 1 Пар Намали Доказ Ракавици

Hppe Против Cut Safety Gloves Aramid Fiber Cut Resistant Work Ръкавица

BGN 6451.20

Точка Бр : BGKK101Материјал : 10 guage Увезени челик завиткани 100% Aramid Влакна предиво лесна плетени анти се намали работата ракавици, EN 388 МАЧКА 2 : 354X.Карактеристики : Лесна плетени високо отпорни ракавици,обезбедува дополнителна заштита и одлична контрола во влажни или масло conditions.By избирање на различни материјали,сечење на интензитет може да достигне 5 (EN 388 МАЧКА 2 : 354X).Големина : 245mmПакување : 12 пара / торба,120 пара / картонТежина : 55 грам / парКарактеристики : 1,Ракавици направени со Aramid Влакна драматично намалување на загубивреме за намалување на повреди на работното место, што ги прави економичен избор;2,Високо флексибилност ракавица е удобно да се носат за подобар работник согласност;3, Aramid Влакна нема да се топи или да се капе низ отворен пламен;4, Reversibile : ви овозможува да го замени ракавици поединечно за поголема заштеда на трошоци;5,Целосно да се перат (**хлор.**)6, MK 388 МАЧКА 2 : 354X.Апликации : Метал Stampings,Стакло,Остар Остро Објекти

NMSafety Natural POM High Strength Ръкавица Grabber Клип Holder Guard Work Safety Клип Ръкавица Keeper Safety Breakaway Belt Loop

46.38 -20 % BGN 37.00

започнетекрајотNMSafety 100% Природни ПОМ Висока Јачина Ракавица Грабител Клип Носителот Guard Работа Безбедност Клип Ракавица Чувар Безбедност Отцепување Појас Јамка...

Голяма видимост PVC отразяваща пътен конус ръкав 14 сантиметър*20 cm*25СМ

BGN 288.00

Се обрне внимание : ако сакате да прилагодено боја и големина(Оставете порака за која боја и она што големината ви се допаѓа)Име на производ : рефлексивни патот конус ракавГолемина : H14cm*D25cm*D20cmМатеријал : ПВЦБоја : жолтаКоличина : 100 парчиња по многу .Области на примена : патишта, село, пристан, паркинг, вратата на супермаркет

Работна ръкавица кожена заваръчен ръкавица TIG MIG заваряване работна ръкавица Comfoflex Natrual White Split Cow Leather Safety Ръкавица

BGN 106.88

Точка Бр : BGCW318Опис : 14 Инчен Крило палец за издржливост и удобен handhold, памук поставата за апсорбирање на пот,шиење со Aramid Влакна тема .Карактеристики : На Престижниот ракавици се нашите најдобри заварување ракавици за да го датумот...

3M 3200 респираторная маска на прах / anti-virus тип 2 филтър маска може да си сътрудничи с 3001/3003 / 3N11 / 3701 и други филтри

22.38 -6 % BGN 21.00

3 M 3200 главниот маска1 PCS маска / торбаСертификација на производи : LA сертификација, сертификација NioshКарактеристики : Компактен дизајн и широко поле на гледање;Маска и лицето се вклопуваат во Одделот за утеха, повеќе погодна за долги носат;Носењето на маска не е лесен и не влијае на носењето на други безбедност опрема (на пример, шлемови).Инструкции : (ве Молиме имајте во предвид! Не може да се користи сам)Можат да бидат опремени со 3001 CN органски гас кертриџ, 3003 K100 органски / киселина филтер за гас кутија, 3 N11 CN филтер памук, 385 CN филтер памук кутија, 3700 филтер памук фиксна кутија, 3701 CN прашина / капки филтер памук, 3744 органски мирис на прашина филтер памук , 3000 маски headband комбинација 381, 3000 маски вшмукување вентил 382, 3000 маски exhalation вентил 383.Руски клиенти, ве молиме имајте на ум,примачот ве Молиме, напишете целото име и презиме.шпедиција треба целосно име и презиме да го испрати пакетот.Испорака : кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест .Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на deliery...

12 x 20 см или 4,72 x 7,87 инча антистатични осмични числа чанти ESD антистатични пакет чанта 50 бр/пакет

11.92 -8 % BGN 11.00

Надвор Димензија : 12 см x 20 см или 4.72 x 7.87 инчен Внатре Димензии : 11 х 20 cm или 4.33 x 7.87 инчен Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Работни ръкавици, ултра дълъг, дължина-75 см износоустойчиви предпазни ръкавици водоустойчив нескользящие защитни ръкавици за работа за улов на риба

42.64 -39 % BGN 26.00

Згусне Кожа Антизалак ракавици тактички животинско обука за хранење за куче, мачка змија орел залак антинула заштита безбедносни ракавици Може да биде врзана околу вратот за да се спречи тоа од излетаат отпорен на Гребење / носатотпор / Антимасло / Анти Киселина и алкално Висок квалитет Не се лизга дизајнПовратни информации1...

Работни ръкавици, 18-цолови кожени заваръчни защитни ръкавици Отлични сини Сплит-ръкавици от телешка кожа

BGN 66.88

Точка Бр : BGCW2054Опис : 18 инчен Сина DBL крава сплит кожа заварување ракавица,крило палец за издржливост и удобен handhold,памук поставата за апсорбирање на пот,шиење со Пламен Отпорни Aramid Влакна тема.Карактеристики : На Престижниот ракавици се нашите најдобри заварување ракавици за да го датумот...

Мъжете стил сребърно влакно двухслойное електромагнитно излъчване палто с капак, компютърна зала, ЕМП екраниране, RFID блок.

1065.60 -17 % BGN 884.00

производотсребрени влакна двојно layer електромагнетна радијација мантил со капа.Оклопна Ефикасност : 75 DB Оклопна бендот : 10 MHZ8000 MHZ За публиката : главно, како што се компјутери, препишувач, електронски медицинска опрема, персонал, пренесува електрони емисија, електрична енергија и дистрибуција на системи, радио, телевизија, телекомуникации, комуникации, радар, навигација, берза работа со компјутери за почести персонал ...

SFvest нов прием на hi vis, оранжево / жълт сигурност отразяваща жилетка мрежа отразяваща жилетка дишаща лого печат безплатна доставка

BGN 20.64

SFvest Нови Пристигнување hivis портокал / жолта безбедност рефлексивни вест мрежа рефлексивни вест дише логото печатење бесплатен превозот

2 чифта ръкавици HPPE стеклопластиковые защитни ръкавици нитриловые пясъчни окунутые химически устойчиви работни ръкавици, нарязан-устойчиви

BGN 8.29

Точка Бр : BGDN105Материјал : 13 guage HPPE предиво лесна плетени ракавици со NBR обложени на дланка,Пена заврши, обезбедува дополнителна заштита.Карактеристики : Лесна плетени високо отпорни ракавици,обезбедува дополнителна заштита и одлична контрола во влажни или масло conditions.By избирање на различни материјали, сечење на интензитет може да достигне 5 (EN388 МАЧКА 2 : 4543).Големина На : Големи (9)Пакување : 12 пара / торба,120 пара / картонКарактеристики : 1,Направени со мешавина од најлон, fibreglass и Dyneema за сигурен намали заштита ;2,Финомерач, лесна поврзана обезбедува висок степен на умешност и флексибилност; ергономски облик на природните облини на рака;3, ПенаНитрилна дланка слој за супериорен зафат во мрсна условиАпликации : Лим,Метал Печат и Измислица,Стакло Ракување,Остриот Челик,Кола Automot сум.

NMSafety 1 двойка доказателство за защита на тел от неръждаема стомана, защитни ръкавици нарязани на метална мрежа Касапин анти-рязане дишащи работни ръкавици

12.72 -21 % BGN 10.00

аНови Пристигнување 100% Работи Заштитни Ракавици Cutотпорни, Анти Триење Безбедносни Ракавици Отпорни НамалиОваа ставка може да се намали штетата со остри материјали како што се dagger, триаголен scraper, стакло, камен, итн...

Черни устойчиви на нарязан-устойчиви ръкавици, работни ръкавици, защитни ръце сигурност за ножевых ръкавици

BGN 14.40

Црна намали отпорни ракавици работни ракавици заштитна раце безбедност за нож ракавициОбјектот специфики во Стилот : Сите рака Дизајн : Лизга отпорни на Употреба : работни Број на Модел : Намалување отпорни 002 Материјал : hppe Спецификација : 11" x 5.9" x 0.39" (28cm x 15cm x 1.0 cm) Количеството на СКАРА Ракавици : 1 Пар Намали Resistance Type : работни Ракавица Функција : Реверзибилна да одговара на двете страни, Лево и десно раце...

Кожени работни ръкавици, кожени ръкавици на водача Comfoflex Blue DBL Split Cow Leather заваръчни ръкавици

BGN 146.88

Точка Бр : BGCW1201Опис : 14 инчен Сина DBL крава сплит кожа заварување ракавица,крило палец за издржливост и удобен handhold,памук поставата за апсорбирање на пот,шиење со Kevlar тема.Карактеристики : На Престижниот ракавици се нашите најдобри заварување ракавици за да го датумот...

Антистатик облекло и облекло за чисти помещения работно облекло ESD палто облекло цвят синьо и бяло

15.84 -12 % BGN 14.00

Број на модел : FJ Y110000 & FJ Y120000 ( Coverall) ;FJ Y220000 (Јакна);FJ Y310000 (Smock);Материјал : Полиестер влакна и Проводници влакна;Ткаенина Тип : 5mm лентаБоја : Сина; Пишување ; Црвено;Сертификација : Ro HS Стандарди;Површината Отпор : стабилна 10 6 ~ 10 10 ohm / метри;Големина : S;M;L;XL;XXL;XXXL(прилагоди );За Cleanroom(Class100~300000); перењеresisAnswer : ___________________________ Note : Не, вклучувајќи панталони, маски, ракавици, чизми;Повратни информации1...

Кольчужная Мясницкая ръкавица от неръждаема стомана, устойчиви на нарязан-устойчиви ръкавици Ниво 5

BGN 36.80

Панцирна месар нерѓосувачки челик ракавица 5 A намали отпорни ракавици Забелешка : оваа ракавица е внатрешната ракавица + челик жица ракавица...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.