• Новинка
Каишка за часовници кварц ултратънък стомана каишка за часовник в розово злато мрежест каишка 18 20 мм сигурност сгъваема обтегач интерфейс гривна

Каишка за часовници кварц ултратънък стомана каишка за часовник в розово злато мрежест каишка 18 20 мм сигурност сгъваема обтегач интерфейс гривна

резултат:
BGN 25.28
BGN 23.00 -9 %

Брой продукти
Налично


Watchband за часовници кварц Ултра Тенок Челик Види Бендот се Зголеми Злато Мрежа Рака 18 20 мм безбедност виткање тока Интерфејс Хривнија
Точка Име : Нерѓосувачки челик Watchband
Објектот Боја : Сребро и rosegole
Објектот Ширина : 18mm 20mm 22mm
Ве молиме мерка вашиот watchband ширина прво .Ве молиме изберете вистинскиот ви треба.Ви благодариме! Има можеби малку боја разлика.
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испратиме ites со 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние doonot гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Повратна информација : 5 ѕвезди за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред ју остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Цвят На Каишка За Ръка:
Rosegold, Сребро
Широчина На Лентата:
16мм, 18, 20 mm
Тип Елемент:
Въжета за часа
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Тип Обков:
Сгъваема Обтегач
търговска марка:
МЕЙ ЛИ ЦИН
Състояние:
Нов, без етикет
Номер На Модела:
0812
Дължината На Лентата:
около 130мм
Цвят На Ключалката:
Сребро
Каишка за часовник:
Парче каишка за часовник

Избор на купувачи

Силиконов каучук смарт часовник каишка водоустойчив 36 мм черен ръчен часовник група на безплатни инструменти спорт интелигентни гривна за SUUNTO

63.84 -40 % BGN 38.00

Добредојдовте на ZBL watchband Продавница.Ве молиме изберете "Која Боја & Ширина" ви треба.Ви благодарам многу!

Миланската каишка за часовник от неръждаема стомана-16mm 18мм 20 mm 22мм 24мм за Морис Лакроа кука Закопчалката каишка на китката контур каишка гривна

BGN 15.81

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Maurice Lacroix со Право се Види на Лицето (Pontos / Ремекдело / Други Серија)ЦрнаЗлатоРоуз ЗлатоСребро.Подарок

neway каишка за часовник dw найлон лента за часа 18 мм, 20 мм розово злато гривна обтегач ремък за даниел wellington каишка за часовник на мъже, жени

14.24 -30 % BGN 10.00

Најлон dw Зглоб Види БендКарактеристики : * 100% Сосема Нов* материјал : високо квалитетен Најлон* Сопствени дизајниран да се вклопуваат совршено уред* Individualize вашиот уред со овој уникатен објект* Боја / Дизајн : Како што е прикажано на сликиПакетот вклучува : 1 x Најлон Зглоб Види Рака

Естествена кожа 20 22 мм и каишка за часовник въжета за huawei watch 2 Sport Classic Samsung Gear S3 Classic Froniter въжета за часа

BGN 25.44

Вистинска Кожа 20 22mm своч бенд ремени за huawei види 2 Sport Класичен Samsung Опрема S3 Класичен Froniter watchbands Опис : 1.100% сосема нов висок квалитет; 2.Лесно да го вметнете и отстраните, совршено се вклопуваат за вашиот види; 3.Meterial : Кожа 4.Со Брз Realease бар,слободни алатки,лесно да се инсталира...

Каишка за часовник от неръждаема стомана 18мм 20 mm 22мм 24мм за Фредерик Константа Закопчалка за сигурност каишка контур каишка гривна черното злато сребро

17.41 -2 % BGN 17.00

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Frederique Постојано со Право се Види на Лицето (Класици, Runabout, Гроздобер Митинг, Horological Smartwatch, Slimline Дами Automatic, итн.)ЦрнаЗлатоРоуз ЗлатоСребро.Подарок

Каишка за часовник от неръждаема стомана 22 мм, 24 мм, за Panerai Luminor Radiomir Safety Закопчалка каишка контур каишка гривна черен сребрист + инструмент

17.41 -2 % BGN 17.00

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Panerai Luminor Radiomir и Други СеријаЦрнаЗлатоРоуз ЗлатоСребро.Подарок

CURREN Brand Watch Box White Paper Materal Gift Watch Box с възглавници

3.54 -15 % BGN 3.00

ОписПредмет Тип : Види КутииКутија Боја : ЦрвенаКутија Должина : 8cmКутија Ширина : 7.5 cmКутија Максимална : 5cmПакет : 1 X Види Поле1 X ПернициПревозот : Ние ќе се справи со вашата Нарачка во рок од 3 дена.Ние ги испратите наредби за помалку од 7$ без следење на број.Превоз за повеќето земји обично трае 1545 дена.Превозот преку DHL : 37 работни дена,EMS : 720 дена.Руските купувачи треба да нудат целосно име и презиме, поради руската Пост политика.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме не заборавајте да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации...

Каишка за часовник от неръждаема стомана двойно щракване ключалката Ширина на каишка за ръка за часовника 24 мм 26 мм, 28 мм, 30 мм метална гривна каишка за часовник

47.84 -39 % BGN 29.00

Добредојдовте на ZBL watchband Продавница.Ве молиме изберете "Која Боја & Ширина" ви треба.Ви благодарам многу! watchband ширина : 24mm, 26mm,28mm 30ммДолжина : 18 cmДебелина : околу 4 ммбоја : сребрена ,црнаматеријал : Квалитетни Нерѓосувачки челик

MAIKES добро качество на черна естествена кожа каишки за часовници Булавочная обтегач ремък за часовници ck Calvin Klein K1S21102 K1S21120

BGN 31.98

Опис На Производот : WatchbandsСостојба : Нова со ознакиМатеријал : Висок Квалитет Вистинска кожаФункција : Тенок,Мека,Издржливи,Водоотпорен.Тока : 316 L не ' Рѓосувачки челик токаДупка : 7 ДупкиПродажбата на моделот се : Фабриката за директна продажбаБоја : Црна.

ПУ Кожена каишка за часа на 18 мм и 20 мм и 22 мм 2018 нова каишка за часа и 20 мм въжета за часа 22 каишка за гривни 18 мм relogio masculino FREE J028

BGN 4.78

започнетекрајот1.бидејќи тоа е прирачник за мерење, големината ќе биде 0.210мм грешка 2.Производ вистински бои, текстури и слики 98% е идентичен, фабрика снабдување...

22 мм високо качество сребро Деполимент каишка за часовник в черно-бялата керамика каишки за часовници гривни общи полирани аксесоари за по-дълго

40.00 -7 % BGN 37.00

22mm Висок квалитет Сребро Depolyment Watchband Црно и Бело Керамика Види Бендови Нараквици Заеднички полиран додатоци топла новиТочка име : Керамички Watchband (Ние продаваме watchband само)Објектот должина : Околу 165mmОбјектот боја : Како на сликатаОбјектот Дебелина : Околу 3мм

Pesno подходящ за Jaeger-LeCoultre Black Luxury Crocodile Leather Watch Accessories 20mm Men Watch Band with Pin Buckle

178.72 -12 % BGN 157.00

Почитувани, pls потврди ширина што требаНие сме слики имам зема во вид, како и за сите екрани не се исти какоснимањето или изложеност на светлина и така натаму, бојата може да биде малку поинаква!Како да се потврди ширина на watchbandКако на сликата погоре, ширината е 20mm, па види треба да бидат исти 20mm watchband.Answer : ___________________________ Note : Секој бенд има своја природна текстура, тоа е невозможно да се добие 2 иста текстура ремени...

Естествена кожа 20 22 мм и каишка за часовник въжета за huawei watch 2 Sport Classic Samsung Gear S3 Classic Froniter въжета за часа

BGN 27.04

Вистинска Кожа 20 22mm своч бенд ремени за huawei види 2 Sport Класичен Samsung Опрема S3 Класичен Froniter watchbands Опис : 1.100% сосема нов висок квалитет; 2.Лесно да го вметнете и отстраните, совршено се вклопуваат за вашиот види; 3.Meterial : Кожа 4.Со Брз Realease бар,слободни алатки,лесно да се инсталира...

Нови постъпления качеството на Jeep найлон лента за часа 24 мм за Suunto CORE за мъжки умни часовници, аксесоари за Essential

20.64 -8 % BGN 19.00

Нашата продавница е со висок квалитет watchband производители во Кина Нашата компанијапоставете производство и производство, независно истражување и развој, трговија на големои на мало во интегрирани...

Модерен Каишка За Часовник Бамбукови Възли Кожена Каишка За Часовник Обтегач Ремък За Часа Аксесоари За Колан

10.50 -24 % BGN 8.00

Моден Watchband Бамбус Јазли Кожа За На Рачен Часовник На Рака Тока Види Бенд Појас ДодатоциОписи : Боја : Црна, Бела Сина, Сива Пурпурна Зеленаматеријал : КожаНерѓосувачки челик распоредување токаДолжина : Околу 20cmКраток Една : 7.3 cmДолго Еден : 11.5 cmОтпорен на вода, совршен за спорт и разни часовнициДолжината може да се скрати ако тоа е неопходноПакетот Вклучува : 1 x силикони види бенд

От неръждаема стомана, каишка за часовник + адаптери за iWatch Apple Watch 38 мм 42 мм пеперуда Закопчалка гривна каишка за китката гривна черното злато сребро

BGN 28.78

Нерѓосувачки Челик Watchband + Адаптери за Apple i Watch Види 38mm 42mm4 Бои : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро.ЦРНАЗЛАТОРОУЗ ЗЛАТОСРЕБРО.Спецификација : Ширина : 22mm за 38mm се Види, и 24mm за 42mm Види Должина (Тока Затворена) : 7.3" (185mm) 7 совети дизајн, направен од исклучителна полиран не ' рѓосувачки челик Со пеперутка тока, никогаш нема да падне и да се скрие на тока под Со Адаптери, само инсталирајте и одвојте директно со рака Се прилагодува на големината на индивидуалните зглоб, здрав и удобен за носењеКомпатибилен со : за Apple Watch / Sport / Издание 38mm 42mm Сите ВерзииКако да се Користи Види Алатка : 1...

18/20/22/24/26 мм и каишка за часовник истински черно / кафява кожена гривна Булавочная обтегач ремък за мъже дамски часовници PD020

7.84 -11 % BGN 7.00

Watchband,види бенд,види рака,часовници и на мажите, на рака, за неколку часа,Нараквици,Види бендови,watchbands,пол,мажите се види Производ Функција : 100% Бенд Нов и Висок Квалитет на Бенд Материјал : Вистинска Кожа Тока Тип на : Нерѓосувачки Челик pin тока Бенд Боја : Црна Бенд Должина : 12.5+7.5 cm Бенд Ширина : 20mm Пакетот Вклучува : 1 * Види Бенд 2 * Пролет Барови

Голяма Кожена 24 Окото Витрина За Часа Акрилни Прозореца На Горната Ковчег За Бижута Организатор На Продавача Часа Трябва Да Събира Класически Кутии

BGN 127.98

Драги Пријатели,Добредојдовте на Нашата Фабрика Штекер продавница Идејата на нашата компанија : квалитет, услуга и взаемна корист...

От неръждаема стомана, каишка за часовника 22 мм за Вектора на Луната / Меридиан каишка за часовник с каишка на китката контур каишка гривна черно розово злато, сребр

17.41 -2 % BGN 17.00

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Векторска Луна / МеридијанскаЦрнаСребро.ЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

20 mm 22мм каишка за часовник от неръждаема стомана за дизелово гориво Fossil Timex Armani CK DW Quick Release Watch Band наручный каишка черен сребристо сив

27.18 -1 % BGN 27.00

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Затворач Тип : Пеперутка Тока Бенд Ширина(mm) : 20 22 Бенд Боја : Црна, Сива, СребренаГолемина На : Прилагодлив Функција : Со брзо ослободување пролет барови, само инсталирајте и оддели на бендот од страна на рака, без алатка е потребно Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка 2 x Брзо Ослободување Пролет БарКомпатибилен Со : за Дизел, за Фосилни остатоци, за Armani, за Timex, за DW, за CK со Право се Види на ЛицетоЦРНАСИВАСРЕБРО.

Луксозен Старши 6 Слотове Дисплей Часовник Скоростна Сива Кадифена Торбичка Организатор На Притежателя Кутии, Часовници, Кутия Дисплей Кутии За Опаковане На Едро

BGN 47.97

Драги Пријатели,Добредојдовте на Нашата Фабрика Штекер продавница Идејата на нашата компанија : квалитет, услуга и взаемна корист...

22 мм и каишка за часовник от неръждаема стомана Smart Watch Band каишка гривна за 360 Moto 2 ро поколение 46 мм Samsung Galaxy Gear 2 R381 R382 R380

BGN 15.98

22mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд за полнење за Motorola Мото 360 2 Генералот 2015 46mm, за Samsung галакси опрема 2 R381 Нео R382 Живеат R380 4 Бои : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро ЦРНОТО ЗЛАТО се ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО СРЕБРО Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Удобно носење, и умерена мекост Компресија на калапи, цврсти и издржливи Прилагодлива големина за индивидуални зглоб Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Ширина : 22mm Должина на : 17.5 cm / 6.9 Инчен Компатибилен со : За Мото 360 2 Генералот 46mm 2015 година За Samsung Галакси Опрема 2 R381 Нео R382 Живеат R380 За LG G Види W100 / R W110 / Urbane W150 За Песочни Време За Песочни Време Челик За ASZenwatch 1 2 Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 4 x Пролет Бар

За Apple Watch Band 42 мм, 38 мм, метални часовници гривни каишка сребро rose gold buckle луксозни въжета от неръждаема стомана за Iwatch Bands

15.98 -12 % BGN 14.00

Карактеристики : Материјал : Stainlesss челикЗатворач : Кука ТокаБоја : Сребро, Злато, Злато Се ЗголемиБендот Ширина : 38mm, 42mmПакет : 1 x watchband

ZLIMSN 13 цвят крокодилска кожа каишка за часовник мъжки женски кафяв черен луксозен каишка размер 12 мм-26 мм е подходящ за Panerai каишка за часовник

299.97 -60 % BGN 120.00

ZLIMSN Рачно Изработени крокодил Види Ремени 1 На продажба на објектот е еден обичај прави крокодил рака , не вклучувајќи го види и deployant затворач тока...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.