• Новинка
kalaisike висококачествени плюшени универсални автомобилни постелки за повечето модели автомобили, аксесоари за интериор автостайлинг

kalaisike висококачествени плюшени универсални автомобилни постелки за повечето модели автомобили, аксесоари за интериор автостайлинг

резултат:
BGN 79.98
BGN 64.00 -20 %

Брой продукти
Налично


За автомобил патосници : Бренд : kalaisike Име на Производ : Велур универзален автомобил патосници Производ во боја : црвена, сина, сива, црна Производ Материјал : Велур Производ Големина : пред ред 65 cm* 43cm, заден ред 30cm * 43cm Бруто Тежина : околу 1,5 кг/поставува Посебни карактеристики : Anti-fouling, прашина, лесна за чистење на Соодветни модели : 99% од пазарот модели (ако вашиот автомобил е 7 седишта, ве молиме да контактирате со услуга) 1,Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ; 2,Ние сме професионална за производство на тимот. Нашите производи сигурно ќе се направи сте задоволни, ве молиме да бидат сигурни да се купи! 3, Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. 4,Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодарам. за купување : Можете да изберете следниов начин на плаќање : не прифаќаме било метод на плаќање, ако ви се потребни други методи за плаќање, ве молиме контактирајте со нас! за политика на Враќање :

Подробности

Името На Цвета:
Черен, Сив, Червен, Син
Тип Елемент:
Постелки И Килими
специални характеристики:
Анти -- пакостить, прах, лесна за почистване
S60-Годината На Производство:
2013,2012,2011,2015,2014
Височина На Продукта:
2cm
За Марки Автомобили / Модели:
Волво
Модел На Volvo:
S60
Тегло На Продукта:
about 1.5kg
търговска марка:
калайсике
Диаметъра На Продукта:
43cm
Широчина На Елемента:
43cm
Дължина На Продукта:
65cm
Запълващ Материал:
Синтетично Влакно
Вид На Материала:
Синтетично Влакно
Името На Модела:
Универсален
Цвят:
червен, сив, син, черен
Вид на полов подложка :
замшевый мат

Избор на купувачи

Естествена Кожа Калъф За Ключове На Автомобила Калъф За Kia Ceed Е Cerato Optima Rio 3 K2 Soul Sportage 2017 Key 3 Бутона За Дистанционно Ключодържател Калъф

28.78 -48 % BGN 15.00

Вистинска Кожа Автомобил Копче Случај Покритие За Kia Ceed Cerato Оптима Рио 3 K2 Душата Sportage 2017 Клучен 3 Копчиња На Далечинскиот Клуч Синџир СлучајНапомена : Ве Молиме Споредете Ги Вашите Копчето Со Слика Внимателно За Да Бидете Сигурни Дека Ова Копче Случај Целосно Одговара За Вашиот Клуч.Копчињата Во Сите Слики Се Само За Екранот, Не Е За Продажба.

Истински коровья кожа кола ключодържател калъф Shell кожата защитен Капак за Mercedes Benz аксесоари W203 W210 W211 W124 W202 W204 AMG

17.60 -43 % BGN 10.00

Вистински Кравја Кожа Автомобил Копче Фоб Случај Школка Кожата Заштитен Капак За Мерцедес Бенц Додатоци W203 W210 W211 W124 W202 W204 AMG

Интериор на люка на покрива на автомобила Предната слънчеви очила калъф за съхранение e за Audi Q3 8U 2012-2015 / Q5 8R 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

36.80 -16 % BGN 31.00

Производ компатибилност : За Ауди П5 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015Опис : Состојба : 100% нова состојба,Главната Meterial : висок квалитет на пластикаПакетот Вклучува : еден сет 1pcsЛесна Инсталација,Превозот И Предавање : 1 Ние брод на Светот.2 Пакети кои се испраќаат во рок од 35 дена и се со следење на број на интернет.3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 716 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.5 Бразил И Јужна Америка : Околу 2050 Дена.6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 1560working дена.7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот...

Dewtreetali Силикон кола ключодържател дистанционно калъф стикер за BMW X3 X5, Z3 Z4 3 5 7 series E38 E39 E46 1998-2005 E83

2.05 -2 % BGN 2.00

ОписПредмет Тип : Автомобил Копче СлучајМатеријал : СиликонТежина : 20gБоја : Црвена, портокалова, сина, црнаОдговара : За BMW X3 Х5 Z3 Z4 3 5 7 Серија E38 E39 E46 E83 19982005Карактеристики 100% сосема нов и висок квалитет Лесно се инсталира, високо квалитетни, трајни, без мирис и не се токсични. Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температура. Лесно чистење со вода. Заштитете го вашиот копчињата од Гребнатини, Нечистотија, Вода / Дожд. Отпорен на влијанието од намалувањето вашиот копчињата за да спречите оштетување. Идеален за замена за носење или старите.Пакетот Вклучува : 1 x Далечинскиот Клуч Случај МаскаЗабелешкаВе молиме проверете дали стварта е оној што треба пред да нарачате.Ве молиме овозможи 0.10.5 cm разлика се должи на рачно мерење.

Многофункционален микрофибър кожа кола камион сенника на CD и DVD устройство притежателят на картата калъф джоб

18.70 -14 % BGN 16.00

Опис : Материјал : Пластични & микрофибер кожа Velcro затворање за погодност Држи до 11 Цда Со мали џебови за вршење на визит карти, билети, мала промена, пенкала и очила за сонце Двојна ткаени слој отпорни на Абење и еколошки бои : црвена,бела (стандардно е бело,ако други бои,ве молиме белешки) Пакет Детали : Тежина : 268.57 g Големина : 34*16cm Пакетот Вклучува : 1pcs x CD Носителот

BANNIS Черна изкуствена кожа направи си САМ ръчно изработени покриване на волана за Ssangyong Korando 2011-2014

36.80 -8 % BGN 34.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

За Nissan Murano 2015 2017 2018 ABS преден прозорец-часова страничен капак аудиодинамика вътрешна украса 2 бр.

21.76 -17 % BGN 18.00

Авто трим домаКако што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот Одговара За Nissan murano 2015 2016 2017 2018 Само Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : abs Вклучени : 2 buc Инсталиран од страна на 3 M лента, 3 M лента на грбот...

Мода творчески Ангел метални сплави ключодържател кола ключодържател ключодържател ключодържател подарък спад доставка

BGN 1.92

Лесен, компактен, веродостојни и точни Ангел keyring, многу модата и креативни Убава и модерен декорација совршен за виси на рачна ташна, ранец, ташна, пошта, копчето синџир, итн...

Dewtreetali Car Багажника Organizer еластичен автомобил-цветен стайлинг каишка фиксиран Sundry полагане почистване на автомобили и аксесоари за интериора

BGN 0.93

Кликнете на за да добиете повеќе боја : СпецификацииПредмет Тип : Еластична Организатор На РакаСе Применуваат За : Автомобили Багажникот ОрганизаторБоја : Црна Црвен ПортокалFitment : За Велур БагажникотТоа само погодна за Велур површинаТежина : 30gГолемина на : 20*5cm(6*1.97)40*5cm(15.75*1.97 инчи)60*5cm(23.62*1.97 инчи)80*5cm(31.5*1.97 инчи)Карактеристики100% сосема нов и висок квалитетНаправете вашиот автомобил чистењеПакетот Вклучува : 1pc x РакаЗабелешкаВе молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Ве молиме овозможи 0.10.5 cm разлика се должи на рачно мерење.

QCBXYYXH авто жабката организатор подлакътник вторично съхранение на централната конзола тава за Toyota RAV4 2014-2017 автомобилни аксесоари

31.98 -16 % BGN 27.00

28552942583857862855294258385694 Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Тоа е лесно инсталирање без алатки...

Конфигуриране на специални автомобилни постелки за десен / ляв волан Mercedes Benz CLA 200 220 250 260 2017-2013 килим за краката, Безплатна доставка

419.20 -22 % BGN 327.00

1.Како да бидете сигурни дека се Совршено се вклопуваат за модели на автомобили?Ние може да го прилагодите над 1000 модели на автомобили патосници за Десната рака се вози автомобили и Левата рака се вози автомобили,па така по ред,ве молиме оставете порака за да ни каже : на вашиот автомобил модел ,тогаш ние ќе се направи овој автомобил душеци за вас и за вашиот автомобил,така што тоа може да бидете сигурни дека овие автомобил душеци ќе се 100% добро се вклопи во вашиот автомобил.ви благодариме !!!2.Производ во боја опис : 3.Вистински Производ слики и детали (RHD) : (2016 година Ауди Q7 Десната рака диск)(20172015 KIA Sorento Десната рака диск)(KIA Sportage Десната рака диск)(2016 година Ford Еверест Десната рака диск)(Toyota Land Cruiser Prado 150 Десната рака диск)(Нова Тојота ALPHARD Десната рака диск)(Toyota PriДесната рака диск)(Toyota RAV4 Десната рака се вози АВТОМОБИЛ)(Мерцедес Бенц GL Десната рака диск)(Мерцедес Benz CLA Десната рака диск)(Мерцедес Бенц GLC Десната рака диск)(Мерцедес Бенц EКласа W211 Десната рака диск)(Хонда Граѓанско Право рака вози автомобил)(Хонда Фит Десната рака се вози автомобил)(Фолксваген Multivan Десната рака се вози автомобил)(Фолксваген Tiguan Десната рака се вози автомобил)(Црна со сини бода детали)4.Вистински Производ слики и детали (LHD) : ( Мерцедес Бенц GL Левата рака диск)( Ford Бик Левата рака диск)(2016 година Хонда Граѓански Левата рака диск)5.Други производи детали6.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план...

ABS хромирани покриване на притежателя чаша вода интериор на автомобила централен панел кутия стикер довършителни рамка за Jeep Rendgade 2015-

20.78 -23 % BGN 16.00

Трим Центар Конзола Вода Купот на Капакот на Држачот за Скратува Одговара За Џип Rendgade 20152016 Ставка Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ABS Хром Боја : како на сликата шоу3 M лента adhensive ,лесно да го инсталирате се Вклопуваат со Џип Renegade 2015 2016 Година Пакет вклучуваат : 1pcs / set Инсталација совети : 1)се Најде на excact локација каде да се постави пред да ја отстраните 3 M лента покритие; 2)Чиста инсталација области; 3)ја Отстрани 3 M лента капак и се стави производот во excact позиција,притиснете го за да се направи добар adhensive; 4)Не за перење во рок од 24 часа...

Новост! Оформление на автомобила TPU Key Cover Case за BMW 5 GT F07 F10 F30 F11 E60 E39 53 Series E34 G30 x3 e83 E46 Remote Key Holder Shell

25.28 -45 % BGN 14.00

Ново! Автомобил Стил TPU Копче Покрие Случај За BMW 5 GT F07 F10 F30 F11 E60 E39 53 Е34 Серија G30 x3 e83 E46 Далечинскиот Клуч на Носителот Школка Напомена : ве Молиме Споредете ги Внимателно за Да Бидете Сигурни дека Овој Автомобил Копче Случај Целосно Одговара За Вашиот Клуч...

1pc high qualityAlumium Hard Keyless Remote Key Fob Flip Key Protection Case Cover Shell For Tesla Model S Car-Styling Accessry

54.38 -19 % BGN 44.00

Функција:Материјал : Висок квалитет на Алуминиум100% нови и точни како што се покажеСо ултрависока Удобност,се чувствуваат мазна и comfotable;Појавата на моделирање дизајн за да се извлече автомобилот дизајн концепт,само apperarnce моделирање дизајн совршено одговараат клучевите од колата,убава afmosphere.Окофаќање на Школка Случај За мини Серија автомобил за скролување;Keychains се користи само за декоративни цели...

LARATH 3Buttons HU100 Blade Flip Car key shell за OPEL VAUXHALL Astra, Insignia Zafira C Mokka 2009-2014 shell key

4.29 -7 % BGN 4.00

Виткање Автомобил Копче Случај Далечинскиот Клуч ШколкаСостојба : 100% Сосема новБоја : Како на сликата покажуваСо користење на логото : НикојТежина 41gГолемина (millimeter) 64 (L) x 35 (W) x 19 (T)Големина (инчен) 2.5 (L) × 1.4 (W) x 0.7 (T)Fitment : За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Astra (повеќето Valeo видови) 20092014За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Insignia 20092014За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Zafira C 20122014За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Mokka 20122014И други модели..Важни Информации : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.2.НЕМА внатрешни работи (remote / електроника / transponder чип)единица внатре.3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.Пакетот Вклучува : 1x Key Случај

БАННИС черен изкуствена кожа направи си САМ ръчно изработени волана корица за Hyundai Elantra 4 2017

36.80 -8 % BGN 34.00

Погоден автомобил модели : за Hyundai Elantra 4 2016 2017Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

PONSNY Car Steering / Gear/ръчната спирачка естествена кожа за седалките калъф за Chery Tiggo 5 ръчно изработени коровья кожа калъф

24.80 -19 % BGN 20.00

Објектите се кожа опфаќа, ако сакате други бои, ве молиме забелешка или да ја оставите пораката за тоа во ред, или контактирајте ја нашата служба за корисници.Кожени опфаќа се направени за специјални модели на автомобили,со цел да бидете сигурни дека поклопецот, ве молиме потврдете делови на вашиот автомобил, се исти со опис, или да испратите слики.ПЛАЌАЊЕ1...

Кожен калъф за ключове на автомобила калъф за употреба за Volkswagen VW GOLF 4 5 6 Passat B5 B6 Tiguan, Touran, Polo, Scirocco, Jetta, за Skoda

8.24 -15 % BGN 7.00

Кожа автомобил копче покрие случај носителот на Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 4 5 6 Passat Б5 Б6 Tiguan Touran Поло Scirocco Jetta За "Шкода"Објектот Специфики : Состојба : НоваБоја : ЦрнаМатеријал : КожаУниверзална одговара за : "ФОЛКСВАГЕН"Пакетот вклучува : 1 x Кожа Автомобил Копче Случај ( не вклучуваат автомобил копче)Напомена : 1.Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!2.Големи или мешани наредби се добредојдени!повеќе квантитет ќе биде подобра цена!Испорака : 1...

Вратата стопор защитния капак за VW за Volkswagen UP Sharan Caravelle Vento EOS Sportsvan Variant 4 бр. В пакет

7.50 -7 % BGN 7.00

Вратата Затка Заштита Покритие За "ФОЛКСВАГЕН" за "Фолксваген" ДО Sharan Caravelle Vento EOS Sportsvan Варијанта 4pcs по поставувањеОпис : 1.4 компјутери по поставување2.Изработени од полипропилен3.лесно да се инсталира4...

Оформление на автомобили рамка, която таблото на колата на сигурността на ключа за заключване на децата Декоративна рамка интериорни стикери калъфи за Audi a4 b9 автоа

8.80 -9 % BGN 8.00

Автомобил стил Автомобил на Врата завртување на Безбедноста на Детето прекинувачот за заклучување декоративна рамка Внатрешни работи Налепници Опфаќа За Audi a4 b9 авто Додатоци Производ Е Само Одговара За Audi A4 B9 2017 Година Боја : Сребрена / Сино / Црна Количина : 1pcs / set Материјал : не ' Рѓосувачки Челик...

Потребителски автомобилни постелки индивидуални за Jeep Grand Cherokee, Wrangler Commander Patriot, Compass 2/3 реда автомобилни килими за краката подложки за краката

252.80 -32 % BGN 172.00

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува : 1) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен на пример : TOYOTA Rav4 2012 2.) вашето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски број,post code многу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точно Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.