• Новинка
Истински Мериносовая Овча Кожа Столче За Кола Колан Джоб За Аксесоари На Врата Презрамка Pad Възглавница Въздушна Възглавница За Кола

Истински Мериносовая Овча Кожа Столче За Кола Колан Джоб За Аксесоари На Врата Презрамка Pad Възглавница Въздушна Възглавница За Кола

резултат:
BGN 23.74
BGN 14.00 -41 %

Брой продукти
Налично

Вистински Овча Столче Појасот Покритие За Автомобил Додатоци Рамо Подлога
Точка Име : Столче Појас Маска
Бренд Име : OGLAND
Суровини : Австралиски Merino Овча
Стил : Удобно Крзно Појасот Маска
Примена : Универзална Големина 9 CM*27 CM, погоден за повеќето тип на возилото
Инсталација Метод : Кука и Јамка Fastener
Чистење Метод : Суво Миење
Производот може да се користат за повеќето модел на автомобил (На Пример : LADA / Фолксваген / Мицубиши / Хонда / Рено / Chevrolet / Kia / Ford / Mazda / Hyundai / "шкода" / "Опел" / Lexus / Solaris / Логан / Sandero / GAZ / BMW / Тојота / LCV / Рио / Largus / Cam / Nissan / Бенц / Lifan / Газела / Citroen / Калина / UAZ / Peugeot / Поло / "ФОЛКСВАГЕН" и така натаму)
Answer : ___________________________ Note : 1. Тоа е направен од вистински овча, па не користете го во вода да се измијат. Тоа треба да биде сува чиста.
2. Ако производот е компресирана кога испораката, ве молиме да користите ве молиме да го користите фен за да свират.

Посебни Карактеристики на OGLAND Овча производи
1. Само одберете висок квалитет овча од Австралија Merino овци. Merino овча е најдобар овча на зборот.
2. Само одберете овча од Возрасни Овци, НИКОГАШ не се помлади користете малку јагне. Во овча на малку јагне е сува, груба, кратки и лошо чувство на допир.
3. Користете само чиста овча, со однапред технологија. Ако суровини овча не се чистат правилно, тие само може да се бојадиса длабоко да се покрие валкани работи.
На пример, корејски розова и Магливата Сива боја имаме е полесен од друга фабрика. Повеќе светли и подобро чувство на допир, повеќе популарна на пазарот.
4. 35 години на фабрика искуство, обезбедување на Квалитет. За подобро разбирање на побарувачката на пазарот. Стил и боја е повеќе погоден за побарувачката на пазарот.
2017, Во AUTOMECHANIKA МОСКВА EXHIBATION,Нашите OGLAND овча производи се многу сакан од Muscovite. Луѓето како природен вистински овча автомобил додатоци и убави и великодушни изглед, благородна и удобно возење и возење искуство. Тоа е целта што сте биле во спроведувањето.
Дури, Во AUTOMECHANIKA ШАНГАЈ, OGLAND овча автомобил додатоци, исто така, да бидат сакани од страна на клиентите во целиот збор.
Sele cted Висок квалитет на Австралиската овча. 35 Години фабрика за овча производ.
* Одбрани Висок Квалитет на Австралиската Merino овча
* Пионерски Меѓународни Тен Технологија и Напредни Тен Опрема
* Здрав и Еко пријателски боење, изработка
* Нови Пеглање изработка
*Триесет и пет години на историјата и создава обезбедување на квалитет
БОЈА SHOW
Кликнете на сликата и да добиете повеќе детали за производи
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Она што е за условите на пакување?
A : Генерално, ние пак нашите производи во opp кеси. Ако сакате картонска кутија, ве молиме контактирајте со нас.
Q2. Е пакет бесплатно?
A : OPP вреќа е бесплатно, ако сакате другите пакет, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние, исто така задоволен за да го направи тоа.
Q3. Дали ви се тестираат сите на вашите производи пред испорака?
A : Да, имаме 100% тест пред испорака
Q4 : Што е суровини? Тоа е вистински овча?
A : Да, Тоа се прави на Австралиската Merino Овча. Тоа е 100% овча.
П5 : Како да го чисти производи?
A : се направени од вистински овча. Не користете го во вода да се измијат. Тоа треба да се чисти со сува wa sh.
Компанијата Информации
OGLAND е професионална производителот за волна-базирани производи, и модерни претпријатие со интегритет на производство, преработка, R&D и маркетинг заедно. Основана во 1980-тите години, ние го поминале ISO9001 : 2000 меѓународниот систем за управување со квалитет сертификација во 2006 година, преку efforting за овие години, нашите продажни мрежа прошири низ целиот свет со повеќе од 50 провинции и градови.

Подробности

Името На Цвета:
Попитайте продавача повече
Тип Елемент:
Предпазни Колани И Тапицерия
специални характеристики:
Защита, поддържане на топлина и доста
Дължина На Продукта:
10.63inch
Широчина На Елемента:
3.64inch
Тегло На Продукта:
60g
Вид На Материала:
Овча кожа
търговска марка:
OGLAND
Името На Модела:
OG-SBC001
Името на елемент :
Овча Кожа Столче За Кола Колан На Кутията
Приложение:
колан на автомобила
Цвят:
Сив цвят, чернота, 24 цвят на достъпни
Стокови ресурси:
Австралийска вълна и овчи
изработка:
занаят
Височина вълна:
2 см
Фиксиран режим:
закопчалката на една кука и контур
Функция:
Защита, доста и за запазване на топлината
Използването на:
Колан & Pading
Позиция:
Защитете уплътнение на раменете

Избор на купувачи

Многофункционален автомобилен навигация на мобилен телефон противоскользящий мат USB зарядно устройство за Lexus rx350 rx gs is250 gs300 rx300 nx rx330 gx470

31.33 -4 % BGN 30.00

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

CITALL HDI капак на двигателя клип Болт капак преден капак комплект за Peugeot 207 307 406 607 206 партньор Citroen Berlingo C4 Coupe C5 хетчбек

BGN 6.86

HDI Моторот Покритие Клип Гром Хаубата Худ Комплет Одговара за Peugeot 307 406 607 Citroen " Спецификација на Производот Состојба : нова, но има и гребнатини на површината Боја : Црна ОЕМ БР...

За BMW 1 3 5 6 серия E30 E32 E34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E63 E83 E84 E90 E91 кола-стайлинг 6-степенна дръжка на скоростния дръжка на скоростния

30.38 -44 % BGN 17.00

Висок Квалитет На Автомобил Стап Опрема Shift KnobОдговара за Bmw 1 3 5 6 Серија X1 X3 Х5 X6 E39 E46 E30 E32 Е34 E36E38 E60 E61 E62 E63 E81 E82 E85 E87 E88 E90 E91 E92Информации За ПроизводотПрирачник МТ Опрема се Држи копчето Shift Knob Подигање на Менувачот тип : Прирачник Состојба : 100% нови резервни производ Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Црна Вклучени се : Промена Knob x 1 Потврдија : ПОНИ Гаранција : 12 МесециВистински Фотографии : Пони Потврдија : Моделите се достапни во DFLA се како следното : 1 За "ФОЛКСВАГЕН" модели , имаме за бора mk4, поло, passat Б5, passat b6, passat B7, Голф 5&Голф 6, MK5&MK6, Touran или Caddy, T5 Транспортерот, Tiguan...

БАННИС черен изкуствена кожа направи си САМ ръчно изработени волана корица за Hyundai Elantra 4 2017

36.80 -8 % BGN 34.00

Погоден автомобил модели : за Hyundai Elantra 4 2016 2017Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

5 степенна дръжка на скоростния автомобил дръжка на скоростния 12 mm за Audi A3 A4 A6 Q5 за VW Golf 1 2 3 4 5 Polo, Bora Mk4 golf 4 Caddy Beetle 9C

22.78 -30 % BGN 16.00

Висок Квалитет На Автомобил Стап Опрема Shift KnobОдговара за Ауди А3 А4 A6 П5Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1 2 3 4 5 6 7 Поло Caddy ЗлатицаИнформации За ПроизводотПрирачник МТ Опрема се Држи копчето Shift Knob Подигање на Менувачот тип : Прирачник Состојба : 100% нови резервни производ Материјал : Високо квалитетна ABS пластика + СТП Кожа Боја : Црна Вклучени се : Промена Knob x 1 Потврдија : ПОНИ Гаранција : 12 МесециВистински Фотографии : Пони Потврдија : Моделите се достапни во DFLA се како следното : 1 За "ФОЛКСВАГЕН" модели , имаме за бора mk4, поло, passat Б5, passat b6, passat B7, Голф 5&Голф 6, MK5&MK6, Touran или Caddy, T5 Транспортерот, Tiguan...

TOMEFON вратата прозорец стъклен панел подлакътник асансьор бутон за превключване на финала на кутията формоване оформление на автомобила 4шт за Peugeot 3008 GT 2017 2018 LHD

39.47 -9 % BGN 36.00

Вратата Прозорец Стакло Панел Потпирач Подигнете го Вклучите Копчето Трим Покрие Калапи Автомобил Стил 4pcs За Peugeot 3008 GT 2017 2018 LHDОбјектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Peugeot 3008 GT 2017 2018 За ЛевоСтранаВози Само! Се продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Пакет : 4 PCS / SET Лесно инсталирање...

BANNIS Черна изкуствена кожа направи си САМ ръчно изработени покриване на волана за Ssangyong Korando 2011-2014

36.80 -8 % BGN 34.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

MEWANT черен изкуствена кожа покриване на кормилното колело за Kia Sorento 2009-2014 Kia Cadenza K7 2011-2015

BGN 38.38

Погоден автомобил модели : за Kia Sorento 20092014 / Kia Cadenza K7 план за 20112015Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа)Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме!Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да се вклопи)!

Най-доброто качество! Потребителски специални подложки за Maserati Леванте 2018- здрава водоустойчива килими за Леванте 2017 Г., Безплатна доставка

436.80 -38 % BGN 271.00

Обичај посебен автомобил патосници за Maserati Levante1.Како да се избере овој автомобил модел?По плаќањето,ќе остави порака за вашиот автомобил модел,На пример,мојот автомобил е : Levante 2017 година.Тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас и за вашиот автомобил.2.Боја опции : Боја избори 1 : Црна со беж бодаБоја избори 2 : БежБоја избори 3 : БраунБоја избори 4 : Црна со црвени конциБоја на избор се 5 : Pruple3.Детали за производот : 4.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план...

KELIMI Interior Weatherstrip Molding Клип Fastener спойка жълта пластмаса Weatherstrip Door Boot Seal Clips

44.80 -13 % BGN 39.00

Високо квалитетни Пластични Занитвам Вратата Weatherstrip Калапи Клипови Трим Тока за ТојотаСпецификација : • Состојба : Нова• Материјал : Пластика• Големина : Прибл.Врвот на Главата Дијаметар : 14mmМатични Должина : 9mmСе вклопува Дупка Големина : 3.5 mmПримена : За Тојота Нови Reiz Универзална (Одговара За Големина)Перформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор...

Естествена Кожа Калъф За Ключове На Автомобила Калъф За Kia Ceed Е Cerato Optima Rio 3 K2 Soul Sportage 2017 Key 3 Бутона За Дистанционно Ключодържател Калъф

28.78 -48 % BGN 15.00

Вистинска Кожа Автомобил Копче Случај Покритие За Kia Ceed Cerato Оптима Рио 3 K2 Душата Sportage 2017 Клучен 3 Копчиња На Далечинскиот Клуч Синџир СлучајНапомена : Ве Молиме Споредете Ги Вашите Копчето Со Слика Внимателно За Да Бидете Сигурни Дека Ова Копче Случај Целосно Одговара За Вашиот Клуч.Копчињата Во Сите Слики Се Само За Екранот, Не Е За Продажба.

MEWANT черен изкуствена кожа покриване на кормилното колело за Mitsubishi Lancer 10 EVO Evolution

BGN 38.38

Погоден автомобил модели : за Мицубиши Lancer 10 ЕВО ЕволуцијаЗабелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа)Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме!Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да се вклопи)!

TOMEFON за Peugeot 3008 GT 2017 2018 ABS мат централна конзола предни притежателя чаши вода на вътрешния капак на колата покритие 1бр/комплект

23.50 -11 % BGN 21.00

За Peugeot 3008 GT 2017 2018 ABS Мат Центар Конзола Пред Вода Чаша Носителот Автомобил Внатрешни работи Покрие Трим 1piece / SetОбјектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Peugeot 3008 GT 2017 2018 Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Мат Пакет : 1 PCS / SET Лесно инсталирање...

LARATH 3Buttons HU100 Blade Flip Car key shell за OPEL VAUXHALL Astra, Insignia Zafira C Mokka 2009-2014 shell key

4.29 -7 % BGN 4.00

Виткање Автомобил Копче Случај Далечинскиот Клуч ШколкаСостојба : 100% Сосема новБоја : Како на сликата покажуваСо користење на логото : НикојТежина 41gГолемина (millimeter) 64 (L) x 35 (W) x 19 (T)Големина (инчен) 2.5 (L) × 1.4 (W) x 0.7 (T)Fitment : За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Astra (повеќето Valeo видови) 20092014За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Insignia 20092014За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Zafira C 20122014За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Mokka 20122014И други модели..Важни Информации : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.2.НЕМА внатрешни работи (remote / електроника / transponder чип)единица внатре.3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.Пакетот Вклучува : 1x Key Случај

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.