• Новинка
3x Clear LCD Screen Guard Protector Cover Shield Film Skin за аксесоари Martian Нотификатора

3x Clear LCD Screen Guard Protector Cover Shield Film Skin за аксесоари Martian Нотификатора

резултат:
BGN 11.18
BGN 9.00 -19 %

Брой продукти
Налично


Спецификација : Ultra HD Јасно и неверојатно тенок, совршено се совпаѓа со контури на вашиот уред. Лесна апликација со флексибилен материјал е дизајниран за максимална целосна покриеност на криви аглите и рабовите на вашиот уред. Создадени од нула-доказ, ултра-тешка, optically јасно, воено-одделение, жолто-отпорен материјал и е обичај се вклопуваат за секоја посебна направа и уред со полно тело и на екранот за заштита . Лекување технологија, која помага да се елиминира мали гребнатини на филмот ги сите со себе. Значително го намалува прав, масло и отпечатоци smudges.
Карактеристики : Сосема нов, Јасно Екран Заштитник, Доаѓа со ткаенина за чистење Без вода е потребно, трае 5-10 минути да се инсталира Пре-сече за да одговара на екранот форма, Покривање на целосна LCD стакло екранот за да се Намали-Отсјај, помогне да се минимизира досадни површината отсјај под светла не се меша со еден допир на екранот. Одличен карактер признавање Лесно да се инсталира, Само-да се почитуваат, не Остава леплива остатоци по отстранети! Да се отстрани, само кора од еден агол и полека се продолжи.
Пакетот Вклучува : 3* Clear LCD Екран Заштитник Филмот 1* Инсталација алатка На часовникот е само за демонстрација и НЕ е вклучена за продажба.
Пакет и installtion алатка
ПРЕВОЗОТ
Ние брод во две фирми ден.
Сад пакети ќе биде испорачуван e Packet Прва Класа Пошта, и ќе обезбеди бесплатно и trackable превозот за повеќето од НАС налози, освен некои ниска вредност на објектите.
Други меѓународни пакети ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Прва Класа Меѓународниот Пошта. Повеќето пакет ќе се trackable, но некои ќе се trackable кога пакети се во Кина, но не и следење на информации може да бидат обезбедени откако предмети ја напушти Кина.
Повеќето пакети ќе бидат доставени во 2 недели, но тоа може да трае онолку долго колку 6 недели за internatinoal пакети да бидат доставени. Бидејќи друштвото за осигурување бара од нас да се чека 50 дена пред ние може да пријави пакет загуба, ние бараме нашите купувачи да се чека истиот број на денови.
Ве молиме погледнете повеќе детали во горниот дел на превозот обвиненија.
ПОВРАТНИ информации
Ние би можеле да го цениме 5-ѕвезда позитивни повратни информации оценка и ветување иста и во се врати! Треба да се чувствуваат дека вашиот производи не заслужуваат 5 ѕвездички во една или во повеќе категории, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни (1,2 или 3 ѕвезди) повратни информации. Ќе се прават сите напори за да се обезбеди 100% satisfiction.
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ПОЛИТИКА
Ако сте во потрага за масовно купување,ние може да обезбеди wholesales цена за вас.Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани.

Подробности

Воспользуйся:
мобилен телефон
Покритие от край до край:
ДА
Пакет:
ДА
търговска марка:
иккой
С Дребно Опаковка:
ДА
Характеристики:
Защита От Драскотини
Тип:
Предната Филм

Избор на купувачи

Прекрасен Мини Патица Мобилен Телефон Колани Меки Играчки Бавен Растеж Софт Прес Кукла Ръка Стиснете На Децата Е Детска Играчка, Подарък Случаен Цвят P30

2.58 -22 % BGN 2.00

Мобилен Телефон Ремени СТП Малку Патка Бавно Зголемувањето на Мека Притиснете Кукла Стискаш Kawaii Подарок Случаен БојаПакетот Вклучува : 1 СТП Бавно Зголемувањето на Мобилен Телефон Ремени (случаен боја испорака, нема понуда за боја на избор, ви благодариме.)

SKSK 360 завой Универсален автомобилен козирка телефон планина клип на притежателя поставка за монтиране на стена за Samsung iPhone 7 8 GPS PDA MP4 камера DVR

12.78 -22 % BGN 10.00

Тоа ви овозможува да зборувате & вози безбедно во вас со автомобил Прилагодливи поддршка нозе задржи копчиња и пристаништа слободни...

Един USB порт изолирана зарядно устройство AU Plug, DC 5V, 2A изход захранващ адаптер, използван за iPhone, iPad, Samsung и мобилни телефони, таблети

7.98 -25 % BGN 6.00

Еден USB Порт Изолирани АУ Приклучокот на Полначот, DC 5 V, 2 A Излез Електричен Адаптер, што се Користи за i Phone, i Pad, Samsung, Sony, HTC, И Други Мобилни Телефони, Таблет КомпјутериЕден USB Порт Изолирани АУ Приклучокот на Полначот (Без Мало Пакет)Спецификации : Текст : AC 100240 V, 50 / 60 Hz, 0.35 НаИзлез : DC 5 V, 2 AПриклучок Тип : АУ ПриклучокБоја : БелаКарактеристики : Сосема Нов, Висок КвалитетПреносни и Безбедно, Идеални за ПатувањеВисока Ефикасност и Ниска Потрошувачка на ЕнергијаОдлично за Полнење на мобилни телефони Samsung, Samsung Таблети,Компатибилен Со : i Phone 4 / 4 S / 5 / 5 S / 6 / 6 Плус / 6 S / 6 S Плусi Pod Touch / i Pod ClassicMP3 / MP4 ПлеериАндроид оперативен СИСТЕМ за Мобилни Телефони / Друг оперативен СИСТЕМ за Мобилни ТелефониТаблет КомпјутеритеПакетот Вклучува : 1 x Еден USB Порт Изолирани АУ Приклучок за Полнач

2.4 A EU Travel Wall Adapter 2 USB изхода + зарядно за кола +кабел Micro USB за Amazon Kindle 3

BGN 19.20

Карактеристики : 100% Сосема Нов висок квалитетUSB Патување / Home / Ѕидот Полначот : Вграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струјаМакс : 2400m A Мин : 1000m AТекст : AC 100 V240 V 50 Hz / 60 HZИзлез : DC5.0 V2 USB oputputUSB Автомобил Полнач : Едноставно приклучете го полначот во вашиот автомобил е запалка приклучок за штекерПолнење на телефонот користејќи USB кабел за синхронизацијаВграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струјаПолначот одговара на двете стандард и помошни автомобил моќ местаНаправени од Издржлив Тешко ПластикаUSB2.0 Податоци / Држачи За Кабел : Стигнале USB 2.0 sync трансфер на Податоци и Полнење кабелПренос на податоци (musicideo / слики) и полнење на телефонот во исто времеПОЛНЕЊЕ телефон користејќи кој било од АВТОМОБИЛ или ДОМА полначи со помош на USB портПакет Се Вклучени : 1 x USB Патување / Ѕидни Држачи1 x Стигнале USB2.0 Податоци / Држачи За Кабел1 x USB Полнач за во Автомобил

0.26 mm 9h закалено стъкло за Huawei Honor 4C 4X 6 7 5X 5C P6 P7 P8 P8lite Screen Protector Film + Cleaning Kit силен пакет

6.37 -22 % BGN 5.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

10 бр. / лот USB кабел, найлон сплетен 8pin за iPhone 7 Plus 6S 5S iPad, зарядни устройства, кабели 1 м 3 метра Micro USB зарядно устройство кабел за Android

19.94 -25 % BGN 15.00

10pcs / многу USB Кабел Најлон Плетенка 8pin За i Phone 7 6 S Плус 5 S i Pad Полнење Кабли 1 M 3 FT Микро USB Полнач за Кабелот За Android(Ние сме трговија на големо од нашата фабрика,добредојде на сите почитувани freind проверете нашата фабрика кога ќе се испорача во кина ), Испратени од Време : 2448 Hours Испратени надвор !Функција : Непрекинат алуминиумски Легури на Метал Конектор Адаптер стилДолжина : 100 CM ( ако сте треба истиот кабел lenth 200cm,300cm , ве молиме контактирајте со нас или за да ги проверите нашите продавницата за да ја најдете тоа благодарение ) Силни Најлон Ткаенина Ткаени Плетенка јаже Функција : Податоци за полнење во исто време Compatiable со : за Samsung Галакси S6 ,за S6 Работ за S4 ,за HTC, за LG, за Nokia и Други Android Телефон, за i Phone 5 5s SE, За i Phone 6 6s 6 / 6s Плус, За i Phone 7 7 Плус, За i Phone X 8, За i Pad мини / Ер / Pro Боја : Црна,Сина,Црвена,Бела,Зелена,Жолта, Розова,Виолетова,Топла Црвена,Портокалова...

2.4 A EU Travel Wall Adapter с 2 USB output + Micro USB кабел +зарядно за кола за ZTE Grand S2 S 2 II S251 S291 S252 S221

BGN 19.20

Карактеристики : 100% Сосема Нов висок квалитетUSB Патување / Home / Ѕидот Полначот : Вграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струјаМакс : 2400m A Мин : 1000m AТекст : AC 100 V240 V 50 Hz / 60 HZИзлез : DC5.0 V2 USB oputputUSB Автомобил Полнач : Едноставно приклучете го полначот во вашиот автомобил е запалка приклучок за штекерПолнење на телефонот користејќи USB кабел за синхронизацијаВграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струјаПолначот одговара на двете стандард и помошни автомобил моќ местаНаправени од Издржлив Тешко ПластикаUSB2.0 Податоци / Држачи За Кабел : Стигнале USB 2.0 sync трансфер на Податоци и Полнење кабелПренос на податоци (musicideo / слики) и полнење на телефонот во исто времеПОЛНЕЊЕ телефон користејќи кој било од АВТОМОБИЛ или ДОМА полначи со помош на USB портПакет Се Вклучени : 1 x USB Патување / Ѕидни Држачи1 x Стигнале USB2.0 Податоци / Држачи За Кабел1 x USB Полнач за во Автомобил

2 елемента протектор на екрана за стъкло Sony Xperia E4 закалено стъкло за Sony Xperia E4 стъкло E2104 срещу надраскване фолио за Sony E4

3.18 -6 % BGN 3.00

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

За Apple iphone 6 закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на I6 Iphone6 A1549 A1586 A1589 4,7 инча

3.18 -6 % BGN 3.00

Напомена : Од Март.1 , Русија ќе оди throght "Ali Express Saver Превозот (Само За Цел Вредноста на повеќе Од $2 & Помалку Од $5,Може да Се Следи)" , Бразил , Украина , Белорусија ќе оди преку " Ali Express Стандард за Испорака (Може да Се Следи)" ...

За Sony Xperia XZ Premium, XZS 3D Edge Carbon Fiber, и 9h закалено стъкло с пълно покриване на напълно склеенная защитно стъкло филм

BGN 9.58

За Sony Xperia XZ Премиум XZS 3 D Edge Карбонски Влакна и 9 H Калено Стакло Целосна покриеност Целосно Залепени со Заштитен Филм1) Работ : Мека работ ( Карбонски влакна Материјал + Целосно Залепени )2) Стакло : Калено Стакло (9 H , 0,3 mm дебелина ,Антиотпечаток ,Целосно залепени)3) Feture : Целосна покриеност и Целосно залепени .4) За XZ Премија .XZS .5) Со мало пакет

5 бр./лот Anti-Scratch Soft TPU Ultra Clear защитно фолио за ID115 Plus Smartband Wristband Full Screen Protector

3.20 -6 % BGN 3.00

Пакет Содржина : •5 x Екран Заштитник ( Не стакло филм ) •5 x ткаенина за чистење Опис : 1.Време на испорака : Ние примате наредби, откако,во 23 работни дена, стоката ќе биде испратена до Кина логистички центар...

9H пълно покритие на екрана е закалено стъкло за Samsung Galaxy J7 2017 SM-J730F/DS J730F J730K J730FM европейската версия на защитно фолио

9.41 -26 % BGN 7.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Стъкло Samsung Samsung Galaxy J2 Pro 2018 протектор на екрана е закалено стъкло за Samsung Galaxy J2 Pro 2018 стъкло J2 Pro 2018 J250F

3.18 -6 % BGN 3.00

dianxiaobao_1Висок Квалитет На Екран ЗаштитникГо заштитува LCD Екран Од Гребење, Стружење и АбразијаЈасно, Uitra Тенка,Трајни и Прашина RepellingБрзо и Лесно се лепат директно на вашиот екранЈа Подобрува Препознавањето На Ракопис Може ДаШтит и да го Заштитите екранот од несакани гребнатиниСе отстранува без да Остават Residuary МаркаУпатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

WST Original Power Bank 10000mAh Dual USB Ultra High Capacity преносими зарядни батерии външно зарядно устройство за мобилен телефон

46.38 -25 % BGN 35.00

КАРАКТЕРИСТИКИ НА МОЌ БАНКА : 1 Топла нови производи за Моќ банка за Најдобар Дизајн за samsung / за i Phone, со полн капацитет 10000m Ah2...

За Alcatel One Touch Pixi 3 (4.5) Pixi3 4.5 9h твърдост 2.5 D ультратонкая втвърдени втвърдени стъклена фолио, защитно фолио за екрана

2.70 -26 % BGN 2.00

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

Протектор на екрана ATP Apple iPhone X закалено стъкло Nillkin Amazing H&H+Pro Стъкло за iPhone X (подарък задната част на фолиото)

15.09 -20 % BGN 12.00

Ве молиме имајте во предвид : Само предната страна е направена од калено стакло.Назад за општата дефиниција филм,а не стакло.Неверојатни H / H + PRO материјал е Калено стакло.разликата помеѓу Неверојатни H , H+,H +ProH = 0.33 мм, рамни работ H Плус=0.3 mm 2.5 D лак работ H+Pro = 0.2 мм, 2.5 D лак работ, тоа е побезбеден и stronge 2.5 D Шематски дијаграмБидејќи рамката на оригиналот телефон екран не е рамна, но со облини, така што екранот на телефонот не може да бидат целосно покриени, на екранот заштитник може само опфатени на рамна површина на мобилен телефон, ве молиме љубезно ве молиме да знаете пред да го порачаат.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.