• Новинка
Ново зарядно + USB кабел USB линия за HOMTOM HT7 Pro 5.5 HD 1280x720 MTK6735P Quad Core Безплатна доставка

Ново зарядно + USB кабел USB линия за HOMTOM HT7 Pro 5.5 HD 1280x720 MTK6735P Quad Core Безплатна доставка

резултат:
BGN 15.98

Брой продукти
Налично


Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
4.Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.
5. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
[Совети] : Ако ви се исполнат проблем за време на инсталацијата, ве молиме обидете се 3 Чекори :
1. Ве молиме проверете поврзани жица, врската.
2. Ве молиме обидете се да го фабрика-ресетирајте го вашиот телефон да се обиде.(копче операција).
3. Ве молиме обидете се да го надградите вашиот телефон ROM фирмверот да најновиот. (компјутерско работење.)
Пакет Се Вклучени :
1x HOMTOM HT7 Про Нова Патување Полначот + USB Кабел USB Линија
Нова Патување Полначот + USB Кабел USB Линија За HOMTOM HT7 Про 5.5" HD 1280x720 MTK6735 P Quad Core Бесплатен Превозот + Следење на Број

Подробности

Цвят:
Черен
Тип Штепсельной Вилици:
EU
Изходен Интерфейс:
USB
Номер На Модела:
HOMTOM HT7 Pro
Тип:
Пътуване
Съвместим Марка:
Друго
USB портове:
1
Сертифициране на качеството:
CE
Изход:
5V/1A
търговска марка:
Блэквью
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
No
Въвеждане:
100-240V/0.15 A
Източник На Захранване:
А. В. Източник

Избор на купувачи

ZenFone Zenfone 3 Max ZC520TL защитно фолио за закалено стъкло Asus Zenfone 3 Max ZC520TL стъклена филм ултратънък Wolfsay 2 елемента за закалено стъкло Asus Zenfone 3 Max ZC520TL защитно фолио за екрана As

3.18 -6 % BGN 3.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Пакет Се ВклучениЗАБЕЛЕШКА : Овој Телефон Случај Не Е Одговара За AsZenfone 3 Max ZC553 KL !!!ЗАБЕЛЕШКА : Овој Телефон Случај Не Е Одговара За AsZenfone 3 Max ZC553 KL !!!ЗАБЕЛЕШКА : Овој Телефон Случај Не Е Одговара За AsZenfone 3 Max ZC553k L !!!2 парчиња Екран заштитник филм2 парчиња ткаенина за ЧистењеСо Пена КутијаТрговија на големо голем попуст за поддршка !!Рас иан Пријатели ! Ве молиме Оставете Ни го вашето Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме !Забелешка : За превозот начин на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број...

2 елемента 2.5 D 0.25 мм 9H закалено стъкло протектор на екрана защитно фолио за Wiko Sunset Sunset 2 безплатни инструменти

4.40 -9 % BGN 4.00

2 ПАРЧИЊА 2.5 D 0.25 mm 9 H Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија За Wiko Зајдисонце 2 За Слободни АлаткиОпис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна...

QiAN SiMAi Universal USB Travel Battery Wall charger, за да Лети BL4015 BL7201 BL8010 Prestigio PAP3400 PAP3500 Wiko Wax Лени 2 3

BGN 10.37

Qi AN Si MAi USB Универзална Патување Батеријата Ѕид полнач За Лета BL4015 BL7201 BL8010 Prestigio PAP3400 PAP3500 Wiko Восок Лени 2 3 2.Излез : 4.35 V / 600m A 3.USB излез : 5.2 V / 1000m A 4.Големина : 107*61*26mm Карактеристики : 1.100% Бренд ( YIBOYUAN ) нов и висок квалитет...

SKSK 360 завой Универсален автомобилен козирка телефон планина клип на притежателя поставка за монтиране на стена за Samsung iPhone 7 8 GPS PDA MP4 камера DVR

12.78 -22 % BGN 10.00

Тоа ви овозможува да зборувате & вози безбедно во вас со автомобил Прилагодливи поддршка нозе задржи копчиња и пристаништа слободни...

2.4 A EU Travel Wall Adapter 2 USB изхода + зарядно за кола +кабел Micro USB за Amazon Kindle 3

BGN 19.20

Карактеристики : 100% Сосема Нов висок квалитетUSB Патување / Home / Ѕидот Полначот : Вграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струјаМакс : 2400m A Мин : 1000m AТекст : AC 100 V240 V 50 Hz / 60 HZИзлез : DC5.0 V2 USB oputputUSB Автомобил Полнач : Едноставно приклучете го полначот во вашиот автомобил е запалка приклучок за штекерПолнење на телефонот користејќи USB кабел за синхронизацијаВграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струјаПолначот одговара на двете стандард и помошни автомобил моќ местаНаправени од Издржлив Тешко ПластикаUSB2.0 Податоци / Држачи За Кабел : Стигнале USB 2.0 sync трансфер на Податоци и Полнење кабелПренос на податоци (musicideo / слики) и полнење на телефонот во исто времеПОЛНЕЊЕ телефон користејќи кој било од АВТОМОБИЛ или ДОМА полначи со помош на USB портПакет Се Вклучени : 1 x USB Патување / Ѕидни Држачи1 x Стигнале USB2.0 Податоци / Држачи За Кабел1 x USB Полнач за во Автомобил

Закалено стъкло премия екран протектор за Samsung Galaxy Trend Plus S7580 S7582 GT-S7580 gt-s7582 S Duos S7562 Full Front Film

7.25 -17 % BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

3шт на защитно покритие на екрана гвардия щит филм на кожата за колоездене GPS Garmin Edge 1030 аксесоари

11.18 -11 % BGN 10.00

Опис : LCD Екран Заштитник Карактеристики : Сосема нов, Јасно Екран Заштитник, Доаѓа со ткаенина за чистењеБез вода е потребно, трае 510 минути за да инсталиратеПреднамалување на натпреварот екран форма, Покривање на целосна LCD екран стаклоАнтиНула, Штит и да го заштитите екранот од несакани гребнатиниАнтиУВ зраците, филтрираат 99% од УВ светлина од вашиот екран, како одраз на вашите очиНамалување наОтсјај, помогне да се минимизира досадни површината отсјај под светлаНе се меша со еден допир на екранот...

Стъкло Samsung Samsung Galaxy J2 Pro 2018 протектор на екрана е закалено стъкло за Samsung Galaxy J2 Pro 2018 стъкло J2 Pro 2018 J250F

3.18 -6 % BGN 3.00

dianxiaobao_1Висок Квалитет На Екран ЗаштитникГо заштитува LCD Екран Од Гребење, Стружење и АбразијаЈасно, Uitra Тенка,Трајни и Прашина RepellingБрзо и Лесно се лепат директно на вашиот екранЈа Подобрува Препознавањето На Ракопис Може ДаШтит и да го Заштитите екранот од несакани гребнатиниСе отстранува без да Остават Residuary МаркаУпатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

Един USB порт изолирана зарядно устройство AU Plug, DC 5V, 2A изход захранващ адаптер, използван за iPhone, iPad, Samsung и мобилни телефони, таблети

7.98 -25 % BGN 6.00

Еден USB Порт Изолирани АУ Приклучокот на Полначот, DC 5 V, 2 A Излез Електричен Адаптер, што се Користи за i Phone, i Pad, Samsung, Sony, HTC, И Други Мобилни Телефони, Таблет КомпјутериЕден USB Порт Изолирани АУ Приклучокот на Полначот (Без Мало Пакет)Спецификации : Текст : AC 100240 V, 50 / 60 Hz, 0.35 НаИзлез : DC 5 V, 2 AПриклучок Тип : АУ ПриклучокБоја : БелаКарактеристики : Сосема Нов, Висок КвалитетПреносни и Безбедно, Идеални за ПатувањеВисока Ефикасност и Ниска Потрошувачка на ЕнергијаОдлично за Полнење на мобилни телефони Samsung, Samsung Таблети,Компатибилен Со : i Phone 4 / 4 S / 5 / 5 S / 6 / 6 Плус / 6 S / 6 S Плусi Pod Touch / i Pod ClassicMP3 / MP4 ПлеериАндроид оперативен СИСТЕМ за Мобилни Телефони / Друг оперативен СИСТЕМ за Мобилни ТелефониТаблет КомпјутеритеПакетот Вклучува : 1 x Еден USB Порт Изолирани АУ Приклучок за Полнач

Безжично зарядно устройство за Samsung S6 S7 Edge S8 S9 Plus Note 5 8 бързо зареждане на док поставка маса за iPhone X 8 QI безжични зарядни устройства

22.82 -30 % BGN 16.00

Безжични Полнење : едноставно ставете по било Чиот уред или уред опремен со Чикомпатибилен маска, без кабли или USB интерфејс бара Опремени со енергетскоефикасни неактивен режим кој никогаш не overcharges вашата батерија или на отпад енергија Пријателски LED Индикатор Светла...

Nillkin Quick Charge 3.0 Phone USB Charger 3A Fast Charger EU Travel Quick Charger USB Wall Phone Charger за iPhone за xiaomi

28.21 -15 % BGN 24.00

Nillkin КК 3.0 Телефон USB Брз Полнач 3А Брз Полнач ЕУ Патување Полначот и USB Ѕид Телефонскиот Полнач за i Phone / за Samsung / за Xiaomi анти lisp мало пакет бесплатен превозот

2pcs Screen Protector sFor LG K10 Стъкло, закалено стъкло за LG K10 Screen Protector M2 ультратонкая срещу надраскване телефонна филм HATOLY

3.18 -6 % BGN 3.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Упатства за употребаПакет Се Вклучени2 парче Екран заштитник2 парче ткаенина за ЧистењеКина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )Производство шоуdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Универсален преносим палеца моделиране на щанда на Притежателя на телефона скоба за iPhone 6 7 6S Plus Samsung

BGN 0.96

Универзал за i Phone или било кој друг паметни телефони.Универзал за Под 8 инчен Таблет КОМПЈУТЕРЛесен за Употреба и лесно да се носат наГолемина : 11.5 cm*9.5 cm*4.5 cmТежина : околу 64gТелефон стојат користат за различни начиниПревозот : Предмети ќе биде 100% се проверуваат од страна на нашите професионални инспектор пред пратката.Тоа обично трае 3 до 10 работни дена за доставување се очекува преку објект на вашата рака од страна на курирската служба DHL .Тоа обично трае 725 работни дена да брод од нашиот објект на вашата страна EpacketТоа обично трае 950 работни дена да брод од нашиот објект на вашата страна Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост или Ali Express Стандард Превозот или Ali Express Saver Превозот .Ние recommand да можете да ја користите Ali Express Стандард Превозот или Ali Express Saver Превозот.Повратни информацииАко можете да ни даде Позитивни повратни информации и Сите 5 Ѕвезди , ќе бидам Многу Благодарен за вас...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.