• Новинка
Baseus Finger Spinner Holder Универсална скоба притежателя на кол пръстени поставка за iPhone 7 6 360 градуса на притежателя на мобилен телефон Ring Finger

Baseus Finger Spinner Holder Универсална скоба притежателя на кол пръстени поставка за iPhone 7 6 360 градуса на притежателя на мобилен телефон Ring Finger

резултат:
BGN 7.98
BGN 7.00 -12 %

Брой продукти
Налично


Подробности

търговска марка:
БАЗЕУС
Номер На Модела:
Притежателят На Пръстена На Пръста Колелата На Автомобила
зарядно устройство:
No
Съвместим Марка:
Универсален
Материал:
Алуминиева Сплав
Кола:
No
Има Високоговорител:
No
Държач За Велосипед:
No
Цвят:
Сребристо-черен(6 колела; 10 колелата)
Съвместима Модела На Телефона 1:
За iPhone 7 6 S Plus 6S 5S 5 SE 5S 4S 4 S
Съвместима Модел Телефон 2:
За Samsung Galaxy S7 S8 S6 Edge Plus Note 6 Note 5 A9, A8 A5 A3
Съвместима Модел Телефон 3:
За Xiaomi Mi 6 Redmi 5 Pro mi5 mi4c Meizu 6 Pro Plus
Функция 1:
Телефонна Пръстен, Поставка За Телефон,Държач На Пръстени, На Притежателя На Пръста, Околовръстен Телефон
Функция 2:
Мобилно Пръстен, Поставка За Халки,На Притежателя На Кол Пръстени,Притежателя На Кол Пръст
функция 3:
Пръстен на притежателя на телефона, за пръстени на iPhone, ръчно прядильщик

Избор на купувачи

TESSIN Bluetooth Car Charger Quick Charge AUX вход FM Хендсфри за iPhone 5 5 6 7 Plus 6S iPad, Samsung, Lenovo, ZTE, Huawei GPS Audio

BGN 24.32

Параметри : Bluetooth верзија : V2.1+A2 DP Ехо елиминација техника : CVC технологија Bluetooth прием опсег : 10meters Handsfree микрофони во опсег : 0,52 метри Говорникот излезна моќност : 1 W Работен напон : DC 5 v Автомобил Полнач : Влез : DC 12 V~24 V...

За Sony Xperia L1 Закалено Стъкло G3311 G3312 G331 Nillkin Amazing H+Screen Protector Pro Anti-Explosion 2.5 D Защитно Фолио

12.06 -0 % BGN 12.00

Ве молиме имајте во предвид : H Стакло : 0.3 MM, 9 H Стакло не треба 2.5 D Лак работ H+Pro : 0.2 ММ, 9 H Стакло имаат 2.5 D Лак работ Неверојатни H+PRO АнтиЕксплозија Калено Стакло Екран Заштитник Одбраната и користи Јапонија увезени AGC стакло материјал и HARVES Нанотехношка со одлична одбрана перформанси...

28X Marco Lens скоба за обектив мобилен телефон за iPhone 7 plus 6s Samsung HTC Sony LG смартфони, iPad ультратонкая цифров фотоапарат

23.98 -17 % BGN 20.00

Опис28 X Марко Леќа Мобилен Телефон Леќа Клип за i Phone 7 плус 6s Samsung, HTC, Sony, LG i Pad паметни телефони Ултратенок Дигитална Камера1...

За Zenfone Zenfone 3 Max ZC520TL закалено стъкло сигурност защитно фолио за екрана на ZenFone 3 Max ZC520 TL X008D 5.2 на кутията

3.17 -5 % BGN 3.00

За AsZen Fone 3 Max ZC520 TL Калено Стакло Безбедност Заштитен Екран Заштитник Филм На Zen Fone 3 Max ZC520 TL X008 D 5.2" МаскаДраг пријател,Забележите овој befor цел : 1.Ние не имаат слика на некои производи.Па моделот е напишано во опција,ве молиме изберете модел на телефон што сакате.2...

1 компл. оригинални LCD дисплей, поддържаща рамка стикер + задна със стъклен капак лепило водоустойчив стикер за Sony Xperia X Performance

9.58 -6 % BGN 9.00

1 Set Оригинални LCD Поддршка Рамка Налепница + Стакло Назад Покритие Водоотпорен Лепак Налепница за Sony Xperia X ПерформансиОпис : Compatiblity : fo r Sony Xperia X Перформанси Професионално и спакувани за да се обезбеди безбедно транзит Ние обезбеди вистинска регистрирани следење на број, за секој пакетLCD Екран Лепило Налепница Сосема Нова, Оригинална и Водоотпорен Двојно Двострано Лепило Налепница Функција : се Применува за да приложите вашиот LCD екран на средината домување.Задниот Поклопец Лепило Налепница Сосема Нова, Оригинална и Водоотпорен Функција : Соберете назад стакло и средината домување.Пакет Содржина : На 1 Set се вклучени : 1 x Пред LCD Поддршка Рамка Лепило Налепница за Sony Xperia X Перформанси 1 x Назад Стакло Водоотпорен Лепак Налепница за Sony Xperia X Перформанси

Ультратонкое HD ултра прозрачно взрывозащищенное закалено стъкло за Samsung Galaxy Tab 3 10.1 P5200 P5210 Screen Guard Protector Film

8.59 -19 % BGN 7.00

Ултра Тенок HD Ултра Јасно Експлозијадоказ Калено Стакло За Samsung Galaxy Tab 3 10.1" P5200 P5210 Екран Заштитник, Чувар Филм Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

Samsung Samsung Samsung A8 2018 закалено стъкло за Samsung Galaxy A8 plus Screen Protector за Samsung A8 2018 A830 Film Zerosky 2 елемента за Samsung Galaxy A8 2018 закалено стъкло за Samsung Galaxy A8 plus екран протектор за Samsung A8 201

3.17 -5 % BGN 3.00

Zerosky 2 парчиња За Samsung Галакси A8 2018 Калено Стакло За Samsung Галакси A8 plЕкран Заштитник за Samsung A8 2018 A830 ФилмОписи : На калено стакло заштита на екранот е целосно транспарентни.Висок квалитет antistatic адсорпција филм употреба, направи производ заеднички и подели едноставна, удобен операција.Површинска цврстина е 9 H ,отпорност е силна,не е лесно и гребнатини.Тенок Хемиски третман обработени калено стакло(Дебелина 0.3 mm)Антиразнишана филм(високо прицврстува со силиконски слој на пудра)Високо чувствителен екран осетлив на допирДолго време се користи, очите не е лесно да се замор, подобро да ја заштитите визија.Пакет се вклучени : 2x Калено Стакло Филм1x Чисто платно

2.4 A EU Travel Wall Adapter с 2 USB output + Micro USB кабел +зарядно за кола за ZTE Blade S6 Plus / Blade S6+ LTE

BGN 19.20

Карактеристики : 100% Сосема Нов висок квалитет USB Патување / Home / Ѕидот Полначот : Вграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струја Max : 2400m A Мин : 1000m A Текст : AC 100 V240 V 50 Hz / 60 HZ Излез : DC5.0 V 2 USB oputput USB Автомобил Полнач : Едноставно приклучете го полначот во вашиот автомобил е запалка приклучок за штекер Полнење на вашиот телефон со користење на USB синхронизација кабел Вграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струја Полначот одговара на двете стандард и помошни автомобил моќ куќи Направени од Издржлив Тешко Пластични USB2.0 Податоци / Држачи за Кабел : Стигнале USB 2.0 sync трансфер на Податоци и Полнење кабел за Пренос на податоци (музика / видео / фотографии) и полнење на телефонот во исто време ПОЛНЕЊЕ телефон користејќи кој било од АВТОМОБИЛ или ДОМА полначи со USB приклучок Пакет се Вклучени : 1 x USB Патување / Ѕидни Држачи 1 x Стигнале USB2.0 Податоци / Држачи за Кабел 1 x USB Полнач за во Автомобил

0.3 мм взрывозащищенная LCD предната темперирано стъкло фолио за Samsung GALAXY Tab 4 Lite 7.0 SM-T116 No Fingerprint HD Screen Protector

5.06 -21 % BGN 4.00

0.3 mm ЕксплозијаДоказ LCD Пред Калено Стакло Филм За Samsung GALAXY Tab 4 Лајт 7.0 СМT116 Нема Отпечатоци HD Екран Заштитник Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.