• Новинка
Ymitn отключени корпус Мобилна електронна панел на дънната платка дънна Платка верига кабел с операционната система на Sony Xperia M4 Aqua E2363 E2303

Ymitn отключени корпус Мобилна електронна панел на дънната платка дънна Платка верига кабел с операционната система на Sony Xperia M4 Aqua E2363 E2303

резултат:
BGN 59.04
BGN 59.00 -0 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
Бренд Нови плоча за Sony Xperia М4 E2363 E2303 100% Совршено се вклопуваат. Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување. 100% Сосема Нов.
Пакет се вклучени :
плоча x 1pc
Слики :

Подробности

Цвят:
Двойна Карта E2363, Това Е Една Карта E2303
Съвместим Марка:
SONY
търговска марка:
Ymitn
Номер На Модела:
M4 E2363 E2303
Размер:
M4 E2363 E2303
Компоненти:
Дънната платка

Избор на купувачи

Регулируема въртяща GPS мобилен телефон auto притежателите на огледалата за обратно виждане поставка за VKworld G1 Giant / Т1 Plus, Vernee Thor/Mars/Apollo

17.58 -3 % BGN 17.00

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Закалено стъкло / прозрачен PET / матиран PET - протектор на екрана защитно фолио за Huawei P8 Lite 2017 / Honor 8 Lite Nova Lite 5.2

1.42 -30 % BGN 1.00

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

CinkeyPro EU Plug 4 порта Multiple Wall USB Charger 15W 3A Smart Adapter мобилен телефон, таблет, зарядно устройство за iPhone iPad

13.65 -19 % BGN 11.00

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}4Портен USB Полнач за на Масасо Cinkey ProКарактеристики и спецификации : Карактеристики и спецификации : Димензии : 105 x 28 x 50 mmТежат : 122 gБоја : БелаТекст : AC 100 240 V50 / 60 h ZИзлез : наизменична СТРУЈА 5.0 V / 3Моќ кабел должина : 1.5 мПРОИЗВОДОТ ЗА ТРОФЕИ4Портен USB Полнач за на МасаБезбедно, висококвалитетен дизајнНашата 4 USB порти имаат 5 V / 3А моќ, и ви овозможува да ја полните 4 уреди истовремено.Брз Полнач 5 V / 3А излез maxДржачи за било кој Мобилен Телефон било Таблети и Слушалка...

28X Marco Lens скоба за обектив мобилен телефон за iPhone 7 plus 6s Samsung HTC Sony LG смартфони, iPad ультратонкая цифров фотоапарат

23.98 -17 % BGN 20.00

Опис28 X Марко Леќа Мобилен Телефон Леќа Клип за i Phone 7 плус 6s Samsung, HTC, Sony, LG i Pad паметни телефони Ултратенок Дигитална Камера1...

Използван оригинален сензорен екран + LCD + рамка за Doogee F3 MTK6753 Octa Core 5.0 HD 1280*720 EFree Доставка

62.38 -9 % BGN 57.00

Користи Оригинални екран на Допир + LCD дисплеј + Рамка за Doogee F3 MTK6753 Octa Core 5.0" HD 1280*720 EFree ПревозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Нови шийни колани виси на въже прашка САМ декоративни мобилни телефони въжета за Apple iPhone SE 6 6s 7 Plus на Samsung S7 Edge S8 + Xiaomi

BGN 1.74

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

2.4 A EU Travel Wall Adapter с 2 USB output + Micro USB кабел +зарядно за кола за ZTE Blade S6 Plus / Blade S6+ LTE

BGN 19.20

Карактеристики : 100% Сосема Нов висок квалитет USB Патување / Home / Ѕидот Полначот : Вграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струја Max : 2400m A Мин : 1000m A Текст : AC 100 V240 V 50 Hz / 60 HZ Излез : DC5.0 V 2 USB oputput USB Автомобил Полнач : Едноставно приклучете го полначот во вашиот автомобил е запалка приклучок за штекер Полнење на вашиот телефон со користење на USB синхронизација кабел Вграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струја Полначот одговара на двете стандард и помошни автомобил моќ куќи Направени од Издржлив Тешко Пластични USB2.0 Податоци / Држачи за Кабел : Стигнале USB 2.0 sync трансфер на Податоци и Полнење кабел за Пренос на податоци (музика / видео / фотографии) и полнење на телефонот во исто време ПОЛНЕЊЕ телефон користејќи кој било од АВТОМОБИЛ или ДОМА полначи со USB приклучок Пакет се Вклучени : 1 x USB Патување / Ѕидни Држачи 1 x Стигнале USB2.0 Податоци / Држачи за Кабел 1 x USB Полнач за во Автомобил

TESSIN Bluetooth Car Charger Quick Charge AUX вход FM Хендсфри за iPhone 5 5 6 7 Plus 6S iPad, Samsung, Lenovo, ZTE, Huawei GPS Audio

BGN 24.32

Параметри : Bluetooth верзија : V2.1+A2 DP Ехо елиминација техника : CVC технологија Bluetooth прием опсег : 10meters Handsfree микрофони во опсег : 0,52 метри Говорникот излезна моќност : 1 W Работен напон : DC 5 v Автомобил Полнач : Влез : DC 12 V~24 V...

1 комплект вътрешен конектор спк стартира строителни притежателя на батерията клип контакт за Xiaomi Mi Max логика на дънната платка mainboard

15.12 -14 % BGN 13.00

1 сет Внатрешна FPC Конектор за Батерија Носителот Клип на Контакт за Xiaomi Mi Max логика на матичната плоча плоча и на flex кабелКарактеристики : 1...

Мултифункционална поставка за мобилен телефон 6 пристанище USB зарядно устройство Smart Quick Charging Station Тенис на държач за iPhone 8 iPad Android

BGN 54.24

ОПИС : Мултифункционален Мобилен Телефон Застане 6 порт USB Полнач за Паметни Брз Станица за Полнење Десктоп Држач За i Phone 8 Android и i PadКАРАКТЕРИСТИКИ : Зошто ја изберете оваа монтажни полнење застане на обвинителна клупа?Оваа 6 порт за полнење клупа има 6 портен usb порт за полнење со држачот за iwatch и може да се пријави до ШЕСТ уреди истовремено преку само еден штекер, елиминирање на потребата за повеќе полначи и места...

Qi Wireless Charger Car Charger Holder for Samsung Galaxy S8 /Galaxy S8 Plus /S7 Edge CD Slot Car Wireless Charger Phone Holder

39.76 -35 % BGN 26.00

Автомобил Носителот Чи Безжична Автомобил Полнач CD Слот Планината Држач За Samsung S8 Забелешка 8 за i Phone 8 / X Функција : Совршено поддршка на сите видови на highend автомобили, безжично полнење, возењето поудобно и безбедно...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.