• Новинка
2.4 A EU Travel Wall Adapter с 2 USB output + Micro USB кабел +зарядно за кола за ZTE Blade S6 Plus / Blade S6+ LTE

2.4 A EU Travel Wall Adapter с 2 USB output + Micro USB кабел +зарядно за кола за ZTE Blade S6 Plus / Blade S6+ LTE

резултат:
BGN 19.20

Брой продукти
Налично

Карактеристики : 100% Сосема Нов висок квалитет USB Патување/Home/Ѕидот Полначот : Вграден-на полнење circuitry го штити телефонот од back-проток на струја Max : 2400m A Мин : 1000m A Текст : AC 100 V-240 V 50 Hz/60 HZ Излез : DC5.0 V 2 USB oputput USB Автомобил Полнач : Едноставно приклучете го полначот во вашиот автомобил е запалка приклучок за штекер Полнење на вашиот телефон со користење на USB синхронизација кабел Вграден-на полнење circuitry го штити телефонот од back-проток на струја Полначот одговара на двете стандард и помошни автомобил моќ куќи Направени од Издржлив Тешко Пластични USB2.0 Податоци/Држачи за Кабел : Стигнале USB 2.0 sync трансфер на Податоци и Полнење кабел за Пренос на податоци (музика/видео/фотографии) и полнење на телефонот во исто време ПОЛНЕЊЕ телефон користејќи кој било од АВТОМОБИЛ или ДОМА полначи со USB приклучок Пакет се Вклучени : 1 x USB Патување/ Ѕидни Држачи 1 x Стигнале USB2.0 Податоци/Држачи за Кабел 1 x USB Полнач за во Автомобил

Подробности

Цвят:
Бял
Тип Штепсельной Вилици:
EU
търговска марка:
камнеотделение
Изходен Интерфейс:
USB
Изход:
5V/2.4 A
Сертифициране на качеството:
CCC,CE
USB портове:
2
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
Qualcomm Quick Charge 2.0
Съвместим Марка:
Samsung,xiaomi,Huawei,Lenovo,Meizu,ZTE,HTC,Other
Източник На Захранване:
Слот За Запалката На Автомобил, Източник На A. C.
Номер На Модела:
2.4а3в1
Тип:
Пътуване
Тип:
зарядно за кола + кабел + стенен адаптер
Цвят:
Бял
Мъжки:
ЕС или САЩ
Подходящ за:
FORZTE Blade S6 Plus / Blade S6+ LTE

Избор на купувачи

Използван оригинален сензорен екран + LCD + рамка за Doogee F3 MTK6753 Octa Core 5.0 HD 1280*720 EFree Доставка

62.38 -9 % BGN 57.00

Користи Оригинални екран на Допир + LCD дисплеј + Рамка за Doogee F3 MTK6753 Octa Core 5.0" HD 1280*720 EFree ПревозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Закалено стъкло / прозрачен PET / матиран PET - протектор на екрана защитно фолио за Huawei P8 Lite 2017 / Honor 8 Lite Nova Lite 5.2

1.42 -30 % BGN 1.00

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

1 комплект вътрешен конектор спк стартира строителни притежателя на батерията клип контакт за Xiaomi Mi Max логика на дънната платка mainboard

15.12 -14 % BGN 13.00

1 сет Внатрешна FPC Конектор за Батерија Носителот Клип на Контакт за Xiaomi Mi Max логика на матичната плоча плоча и на flex кабелКарактеристики : 1...

За ZTE AXON закалено стъкло с висококачествено защитно фолио на предната взрывозащищенная защитно фолио за мобилен телефон AXON Elite

3.17 -5 % BGN 3.00

Напомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 5% попуст попуст !Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

3D закалено стъкло за Huawei Nova 2S Full Cover 9H защитно фолио взривозащитен протектор на екрана, за да Huawei Nova 2S Guard

5.12 -22 % BGN 4.00

3 D Калено Стакло За Huawei Нова 2 S Целосно Покривање 9 H Заштитна фолија Експлозијадоказ Екран Заштитник За Huawei Нова 2 S GuardКарактеристики : 1...

Изог Samsung Samsung Galaxy A5 Защитно Фолио За Екрана Изогнутое Пълно Покритие От Закалено Стъкло За Samsung Galaxy A5 Стъклена Филм A510 Wolfsay

3.02 -1 % BGN 3.00

dianxiaobao_Пакет Се Вклучени1 парчиња Екран заштитник филм1 парчиња ткаенина за ЧистењеСо Пена КутијаТрговија на големо голем попуст за поддршка !!Рас иан Пријатели ! Ве молиме Оставете Ни го вашето Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме !Забелешка : За превозот начин на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број...

(2 елемента) 3D извити пълна защитна предната фолио за Samsung Galaxy C9 C9000 Pro EScreen Protector IMAK взрывозащищенная

BGN 7.81

2 ПАРЧИЊА, Одговараат за : Samsung Galaxy C9 Про C90002 ПАРЧИЊА за вас! Може да се целосно покривање на лак мобилни машина!Нови висока цврстина nanolayer + TPU композитни материјали карактеристики дисплеј со висока дефиниција

Qi Wireless Charger Car Charger Holder for Samsung Galaxy S8 /Galaxy S8 Plus /S7 Edge CD Slot Car Wireless Charger Phone Holder

39.76 -35 % BGN 26.00

Автомобил Носителот Чи Безжична Автомобил Полнач CD Слот Планината Држач За Samsung S8 Забелешка 8 за i Phone 8 / X Функција : Совршено поддршка на сите видови на highend автомобили, безжично полнење, возењето поудобно и безбедно...

Предна + задна гальваника огледало закалено стъкло защитно фолио за iPhone 6 6s Plus pelicula de vidro Guard

7.90 -24 % BGN 6.00

Пред + Назад Electroplating Огледало Калено Стакло Екран Заштитник Филмот Маска За i Phone 6 6 S Плус pelicula де vidro GuardПрочитајте пред вашиот цел : Ние не нудиме следење на број, што значи следење НЕ ќе ви даде не е валиден ,не можете да добиете на следење на информациите од вебсајтот...

Мултифункционална поставка за мобилен телефон 6 пристанище USB зарядно устройство Smart Quick Charging Station Тенис на държач за iPhone 8 iPad Android

BGN 54.24

ОПИС : Мултифункционален Мобилен Телефон Застане 6 порт USB Полнач за Паметни Брз Станица за Полнење Десктоп Држач За i Phone 8 Android и i PadКАРАКТЕРИСТИКИ : Зошто ја изберете оваа монтажни полнење застане на обвинителна клупа?Оваа 6 порт за полнење клупа има 6 портен usb порт за полнење со држачот за iwatch и може да се пријави до ШЕСТ уреди истовремено преку само еден штекер, елиминирање на потребата за повеќе полначи и места...

Ультратонкое HD ултра прозрачно взрывозащищенное закалено стъкло за Samsung Galaxy Tab 3 10.1 P5200 P5210 Screen Guard Protector Film

8.59 -19 % BGN 7.00

Ултра Тенок HD Ултра Јасно Експлозијадоказ Калено Стакло За Samsung Galaxy Tab 3 10.1" P5200 P5210 Екран Заштитник, Чувар Филм Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.