• Новинка
1 м/3 фута жак 3,5 мм мъжки женски удължител за Lenovo Zuk Edge L, Z1 , Z2, Z2 Pro Vibe C2 P1 P2 K5 Plus X3 K6 K3 Забележка

1 м/3 фута жак 3,5 мм мъжки женски удължител за Lenovo Zuk Edge L, Z1 , Z2, Z2 Pro Vibe C2 P1 P2 K5 Plus X3 K6 K3 Забележка

резултат:
BGN 4.59

Брой продукти
Налично


Совети пред Цел :
1. Ве молиме двојно го потврдите вашето полно име ( особено руски пријатели), адреса(Улица, Град, Држава, Земја), пост код, телефонски број пред да го стави на ред.
2. Ако не можете да добиете пакет по 50 превозот дена ( Освен Празници, Специјални Настани, како Природна Катастрофа , Штрајк и слично ), ние ќе се организира уште еден нов пакет или целосна наплата на пари. Ве молиме не го отвори спорот во рамките на 50 дена ! Ви благодариме за вашето разбирање и соработка !
1 M/3 FT џек 3,5 мм џек Женски 3,5 мм Машки Слушалка Слушалки Стерео Аудио Кабел за Продолжување Кабелот за напојување за Компјутер Слушалката Кабелот
Врвен Квалитет На Аудиото
Нашите кабли се изградени на исти стандарди како водечки брендови, слушалки. 24 карат позлатени контакти обезбеди најчиста можно звук искуство.
Неверојатно Издржливи
Ние свиткана овој кабел над 10000 пати и не виделе оштетување или промени во перформансите. Премиум метал домување го прави екстра издржливи.
Поврзувајте БИЛО каков Уред
Телефони, таблети, за i Pods, CD & касета играчи (сетете се на оние). Линк за само за ништо на вашиот домашен или стерео во автомобил преку своите 3,5 мм помошен порта.

Подробности

търговска марка:
юнидопро
Номер На Модела:
3.5 мм аудио мъж към жена
Входно Напрежение:
5v
Изходно Напрежение:
5v
Съвместима Модел A:
за Lenovo ZUK Edge L, Z1 , Z2, Z2 Pro Vibe C2 P1 P2 K5 Plus X3 K6 K3
Съвместима Модел B:
за Samsung Galaxy Note 5 4 3 S7 Edge S6 S5 S4 A3, A7 A8 J1 J2 J3 J5
Съвместима Модел C:
за Huawei P9 / P9 Plus Honor Note 8 V8 P8 P9 Lite 2017
Съвместима Модел D:
за аудиокабеля Microsoft Lumia 950/950xl / Meizui MX5 Pro 6
Съвместима Модел E:
за iPhone 6S Plus SE 5S 5C за iPod за iPad Pro 12.9 2 3 4 Air 2
Съвместима Модел F:
за Chuwi Vi8 Плюс за Asus Zenpad S 8.0 Z580 Tablet аудио кабел
Съвместима Модел G:
за Zenfone Zenfone Zenfone 3 4 5 6 ZE500KG ZE550KL ZenFone Go Asus Zenfone 2 Laser
Съвместима Модел H:
за Asus ZenFone 3 Deluxe 2 Laser ZE500KL ZE500KG ZE550KL
Съвместима Модел I:
за Sony Xperia X Performance XA Z5 Premium Z5 Compact Z3 Z4 Z2 Z1 E4
Съвместима Модел J:
за Xiaomi 5S Plus Mi5 Mi 5 4S 4C 4и Redmi Note 4X 4 3 2 Pro Prime

Избор на купувачи

CinkeyPro EU Plug 4 порта Multiple Wall USB Charger 15W 3A Smart Adapter мобилен телефон, таблет, зарядно устройство за iPhone iPad

13.65 -19 % BGN 11.00

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}4Портен USB Полнач за на Масасо Cinkey ProКарактеристики и спецификации : Карактеристики и спецификации : Димензии : 105 x 28 x 50 mmТежат : 122 gБоја : БелаТекст : AC 100 240 V50 / 60 h ZИзлез : наизменична СТРУЈА 5.0 V / 3Моќ кабел должина : 1.5 мПРОИЗВОДОТ ЗА ТРОФЕИ4Портен USB Полнач за на МасаБезбедно, висококвалитетен дизајнНашата 4 USB порти имаат 5 V / 3А моќ, и ви овозможува да ја полните 4 уреди истовремено.Брз Полнач 5 V / 3А излез maxДржачи за било кој Мобилен Телефон било Таблети и Слушалка...

XMXCZKJ Car Mount притежателя на мобилен телефон Универсален въртящи се на 360 авто сенника закопчалка подкрепа клип за монтиране на стена за Samsung Galaxy S7 S6 S5

15.34 -28 % BGN 11.00

XMXCZKJ Автомобил Планината Мобилен Телефон Носител на Универзалната 360 Ротирачки Автомобил Сонцето Стакло Монтирање Поддршка Клип Заградата За Samsung Галакси S7 S6 S5Опис : Нов стилски : One touch систем за практично користење,практичен дизајн обезбедува поголема безбедност со АБС материјал...

Закалено стъкло за Huawei P9 Plus 5.5 инчов 3D Curved Edge Full Cover Screen Protector за Huawei P9 Plus защитно фолио за телефон

6.86 -27 % BGN 5.00

Внимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1 На производи ( што Не се Под Два Долари ) бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус","Ali Express Saver Превозот","Yanwen Економски Воздух Mail ","Correos Економија"(само за Шпанија Пријатели)НО бесплатен превозот не може да биде песна откако пратката лево Кина...

Пълно покритие на протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi Note 4X note4x закалено стъкло за Xiaomi Redmi Note 4 Pro note4 глобалната версия

BGN 4.80

Целосна Покриеност Екран Заштитник За Xiaomi Redmi Забелешка 4 X Калено Стакло за Xiaomi Redmi Забелешка 4 Про Глобална Верзија Целосно Покривање со Заштитен Филм Забелешка : за Redmi Забелешка 4 имаат Глобална Верзија , ве молиме да го изберат правото стакло за вашиот телефон ...

(2 елемента) 3D извити пълна защитна предната фолио за Samsung Galaxy C9 C9000 Pro EScreen Protector IMAK взрывозащищенная

BGN 7.81

2 ПАРЧИЊА, Одговараат за : Samsung Galaxy C9 Про C90002 ПАРЧИЊА за вас! Може да се целосно покривање на лак мобилни машина!Нови висока цврстина nanolayer + TPU композитни материјали карактеристики дисплеј со висока дефиниција

28X Marco Lens скоба за обектив мобилен телефон за iPhone 7 plus 6s Samsung HTC Sony LG смартфони, iPad ультратонкая цифров фотоапарат

23.98 -17 % BGN 20.00

Опис28 X Марко Леќа Мобилен Телефон Леќа Клип за i Phone 7 плус 6s Samsung, HTC, Sony, LG i Pad паметни телефони Ултратенок Дигитална Камера1...

Закалено стъкло за Huawei Nova 5.0 3D извити пълен калъф протектор на екрана въглеродни влакна мек край защитно фолио за Huawei Nova

6.86 -27 % BGN 5.00

Внимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1 На производи ( што Не се Под Два Долари ) бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус","Ali Express Saver Превозот","Yanwen Економски Воздух Mail ","Correos Економија"(само за Шпанија Пријатели)НО бесплатен превозот не може да биде песна откако пратката лево Кина...

За Sony Xperia L1 Закалено Стъкло G3311 G3312 G331 Nillkin Amazing H+Screen Protector Pro Anti-Explosion 2.5 D Защитно Фолио

12.06 -0 % BGN 12.00

Ве молиме имајте во предвид : H Стакло : 0.3 MM, 9 H Стакло не треба 2.5 D Лак работ H+Pro : 0.2 ММ, 9 H Стакло имаат 2.5 D Лак работ Неверојатни H+PRO АнтиЕксплозија Калено Стакло Екран Заштитник Одбраната и користи Јапонија увезени AGC стакло материјал и HARVES Нанотехношка со одлична одбрана перформанси...

2 елемента ультратонкая нано-защитна мембрана не е стъклен протектор на екрана, за да Highscreen Zera ' S Power Omega Prime Spider Prime L

BGN 2.66

2 ПАРЧИЊА Ултратенок Нанодоказ мембрана Мека стакло Екран Заштитник за Highscreen Zera S Моќ Омега Премиер Spider Премиер L опис на Производот : некој не знае што е Нано Експлозијадоказ филм ?велат дека тоа е само филм, ако мислите дека како оваа,ќе се во ред,тоа е Мека филм,но тоа не како нормален филм,ова е Нано Експлозијадоказ филм...

Закалено стъкло / прозрачен PET / матиран PET - протектор на екрана защитно фолио за Huawei P8 Lite 2017 / Honor 8 Lite Nova Lite 5.2

1.42 -30 % BGN 1.00

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

Крауч нов 360 градуса безименен пръст на притежателя на мобилен телефон, смартфон, таблет стойка държач за iPhone, iPad Xiaomi Samsung, Huawei и HTC

3.44 -42 % BGN 2.00

Нови 360 степени Прст Прстен Држачот за Мобилен Телефон паметен Телефон, Таблета Стојат Држач за i Phone, i Pad Xiaomi Samsung, Huawei HTC Заградата

1 комплект вътрешен конектор спк стартира строителни притежателя на батерията клип контакт за Xiaomi Mi Max логика на дънната платка mainboard

15.12 -14 % BGN 13.00

1 сет Внатрешна FPC Конектор за Батерија Носителот Клип на Контакт за Xiaomi Mi Max логика на матичната плоча плоча и на flex кабелКарактеристики : 1...

100шт Черна Обтегач ремък верига мобилен телефон колани ремък телефон на врата виси въже, верига каишка лична карта, ключодържател P0. 11

7.55 -7 % BGN 7.00

100 Pcs Црна Hummer Затворач Lanyard Синџир Мобилен Телефон Ремени Lanyard Телефон Вратот Виси Јаже, Верига Рака лична Карта KeychainКарактеристики : Мека уште трајни вратот рака.Удобно да го носат на вашиот паметен телефон или мобилен електроника.Идеален за пешачење, велосипедизам, џогирање, возење велосипед или извршување на errands.Оваа lanyard исто така, може да се користи за превоз на MP3 плеери, рачни игри уреди и камери.Компатибилен со уреди со lanyard порт или со телефон случај со lanyard порта.Циклус на краток string преку вашите уреди lanyard порта и безбедна.Може да биде прикачена на вашиот клуч прстен за дополнителна погодностПакетот Вклучува : 100 X phone вратот рака

Използван оригинален сензорен екран + LCD + рамка за Doogee F3 MTK6753 Octa Core 5.0 HD 1280*720 EFree Доставка

62.38 -9 % BGN 57.00

Користи Оригинални екран на Допир + LCD дисплеј + Рамка за Doogee F3 MTK6753 Octa Core 5.0" HD 1280*720 EFree ПревозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.