• Новинка
Qi Wireless Charger Car Charger Holder for Samsung Galaxy S8 /Galaxy S8 Plus /S7 Edge CD Slot Car Wireless Charger Phone Holder

Qi Wireless Charger Car Charger Holder for Samsung Galaxy S8 /Galaxy S8 Plus /S7 Edge CD Slot Car Wireless Charger Phone Holder

резултат:
BGN 39.76
BGN 26.00 -35 %

Брой продукти
Налично

Автомобил Носителот Чи Безжична Автомобил Полнач CD Слот Планината Држач За Samsung S8 Забелешка 8 за i Phone 8 / X Функција : Совршено поддршка на сите видови на high-end автомобили, безжично полнење, возењето поудобно и безбедно. Анти-шок, не се лизга, 360 ° на ротација. Поддршка за hands-free повици, не го блокира погледот. Лесно да се инсталира,Користи во автомобил CD слот Користиме високо квалитетни материјали и издржливи. Спецификација : Материјал : Силикон + Пластични Боја : Црна Текст : 9 V/1.67 или 5 V/2 A Излез : 9 V1.1А или 5 V/1А Работи Моќ : 5 W Ефикасноста на Полнење ≥73% Пренос на далечина : <5mm Пакет се Вклучени : 1 x Безжичен Полнач за во Автомобил

Подробности

Тип Штепсельной Вилици:
Универсален
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
USB PD
Изходен Интерфейс:
USB
търговска марка:
ГОЛДФОКС
USB портове:
1
Въвеждане:
5V/2A
Сертифициране на качеството:
CE, ROHS,FCC
Изход:
5V/1A
Източник На Захранване:
USB
Номер На Модела:
Безжично зарядно устройство CD слот зарядно за кола
Съвместим Марка:
Универсален
Тип:
Безжично Зарядно Устройство
КОД:
F1662
Функция:
2 в 1 авто CD слот притежателя безжично зарядно устройство адаптер
Характеристика:
Поставка За Притежателя На Телефон + Безжична Поставка За Зарядно Устройство
Съвместимост с:
За iPhone X 10 за iPhone 8 8 Plus за Samsung S7 S8 Edge Забележка 8

Избор на купувачи

Пълно покритие на протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi Note 4X note4x закалено стъкло за Xiaomi Redmi Note 4 Pro note4 глобалната версия

BGN 4.80

Целосна Покриеност Екран Заштитник За Xiaomi Redmi Забелешка 4 X Калено Стакло за Xiaomi Redmi Забелешка 4 Про Глобална Верзија Целосно Покривање со Заштитен Филм Забелешка : за Redmi Забелешка 4 имаат Глобална Верзија , ве молиме да го изберат правото стакло за вашиот телефон ...

3D закалено стъкло за Huawei Nova 2S Full Cover 9H защитно фолио взривозащитен протектор на екрана, за да Huawei Nova 2S Guard

5.12 -22 % BGN 4.00

3 D Калено Стакло За Huawei Нова 2 S Целосно Покривање 9 H Заштитна фолија Експлозијадоказ Екран Заштитник За Huawei Нова 2 S GuardКарактеристики : 1...

Samsung Samsung Samsung A8 2018 закалено стъкло за Samsung Galaxy A8 plus Screen Protector за Samsung A8 2018 A830 Film Zerosky 2 елемента за Samsung Galaxy A8 2018 закалено стъкло за Samsung Galaxy A8 plus екран протектор за Samsung A8 201

3.17 -5 % BGN 3.00

Zerosky 2 парчиња За Samsung Галакси A8 2018 Калено Стакло За Samsung Галакси A8 plЕкран Заштитник за Samsung A8 2018 A830 ФилмОписи : На калено стакло заштита на екранот е целосно транспарентни.Висок квалитет antistatic адсорпција филм употреба, направи производ заеднички и подели едноставна, удобен операција.Површинска цврстина е 9 H ,отпорност е силна,не е лесно и гребнатини.Тенок Хемиски третман обработени калено стакло(Дебелина 0.3 mm)Антиразнишана филм(високо прицврстува со силиконски слој на пудра)Високо чувствителен екран осетлив на допирДолго време се користи, очите не е лесно да се замор, подобро да ја заштитите визија.Пакет се вклучени : 2x Калено Стакло Филм1x Чисто платно

2 елемента ультратонкая нано-защитна мембрана не е стъклен протектор на екрана, за да Highscreen Zera ' S Power Omega Prime Spider Prime L

BGN 2.66

2 ПАРЧИЊА Ултратенок Нанодоказ мембрана Мека стакло Екран Заштитник за Highscreen Zera S Моќ Омега Премиер Spider Премиер L опис на Производот : некој не знае што е Нано Експлозијадоказ филм ?велат дека тоа е само филм, ако мислите дека како оваа,ќе се во ред,тоа е Мека филм,но тоа не како нормален филм,ова е Нано Експлозијадоказ филм...

За Sony Xperia L1 Закалено Стъкло G3311 G3312 G331 Nillkin Amazing H+Screen Protector Pro Anti-Explosion 2.5 D Защитно Фолио

12.06 -0 % BGN 12.00

Ве молиме имајте во предвид : H Стакло : 0.3 MM, 9 H Стакло не треба 2.5 D Лак работ H+Pro : 0.2 ММ, 9 H Стакло имаат 2.5 D Лак работ Неверојатни H+PRO АнтиЕксплозија Калено Стакло Екран Заштитник Одбраната и користи Јапонија увезени AGC стакло материјал и HARVES Нанотехношка со одлична одбрана перформанси...

Нови шийни колани виси на въже прашка САМ декоративни мобилни телефони въжета за Apple iPhone SE 6 6s 7 Plus на Samsung S7 Edge S8 + Xiaomi

BGN 1.74

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

За Ulefone Тигър / Vienna / Future закалено стъкло 9H 2.5 D висококачествено защитно фолио за Ulefone Smartphone

3.01 -0 % BGN 3.00

Fo r Ulefone Тигар / Vienna / Иднината Калено Стакло 9 H 2.5 D Висок Квалитет Екран Заштитник Филм За Ulefone Тигар / Vienna / Иднината Smartp брусМоже да имате убаво искуство во нашата продавница ! Карактеристики : 1...

Закалено стъкло за Huawei P9 Plus 5.5 инчов 3D Curved Edge Full Cover Screen Protector за Huawei P9 Plus защитно фолио за телефон

6.86 -27 % BGN 5.00

Внимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1 На производи ( што Не се Под Два Долари ) бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус","Ali Express Saver Превозот","Yanwen Економски Воздух Mail ","Correos Економија"(само за Шпанија Пријатели)НО бесплатен превозот не може да биде песна откако пратката лево Кина...

Закалено стъкло за Huawei Nova 5.0 3D извити пълен калъф протектор на екрана въглеродни влакна мек край защитно фолио за Huawei Nova

6.86 -27 % BGN 5.00

Внимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1 На производи ( што Не се Под Два Долари ) бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус","Ali Express Saver Превозот","Yanwen Економски Воздух Mail ","Correos Економија"(само за Шпанија Пријатели)НО бесплатен превозот не може да биде песна откако пратката лево Кина...

За ZTE AXON закалено стъкло с висококачествено защитно фолио на предната взрывозащищенная защитно фолио за мобилен телефон AXON Elite

3.17 -5 % BGN 3.00

Напомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 5% попуст попуст !Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

Ультратонкое HD ултра прозрачно взрывозащищенное закалено стъкло за Samsung Galaxy Tab 3 10.1 P5200 P5210 Screen Guard Protector Film

8.59 -19 % BGN 7.00

Ултра Тенок HD Ултра Јасно Експлозијадоказ Калено Стакло За Samsung Galaxy Tab 3 10.1" P5200 P5210 Екран Заштитник, Чувар Филм Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

1 комплект вътрешен конектор спк стартира строителни притежателя на батерията клип контакт за Xiaomi Mi Max логика на дънната платка mainboard

15.12 -14 % BGN 13.00

1 сет Внатрешна FPC Конектор за Батерија Носителот Клип на Контакт за Xiaomi Mi Max логика на матичната плоча плоча и на flex кабелКарактеристики : 1...

(2 елемента) 3D извити пълна защитна предната фолио за Samsung Galaxy C9 C9000 Pro EScreen Protector IMAK взрывозащищенная

BGN 7.81

2 ПАРЧИЊА, Одговараат за : Samsung Galaxy C9 Про C90002 ПАРЧИЊА за вас! Може да се целосно покривање на лак мобилни машина!Нови висока цврстина nanolayer + TPU композитни материјали карактеристики дисплеј со висока дефиниција

Мултифункционална поставка за мобилен телефон 6 пристанище USB зарядно устройство Smart Quick Charging Station Тенис на държач за iPhone 8 iPad Android

BGN 54.24

ОПИС : Мултифункционален Мобилен Телефон Застане 6 порт USB Полнач за Паметни Брз Станица за Полнење Десктоп Држач За i Phone 8 Android и i PadКАРАКТЕРИСТИКИ : Зошто ја изберете оваа монтажни полнење застане на обвинителна клупа?Оваа 6 порт за полнење клупа има 6 портен usb порт за полнење со држачот за iwatch и може да се пријави до ШЕСТ уреди истовремено преку само еден штекер, елиминирање на потребата за повеќе полначи и места...

0.3 мм взрывозащищенная LCD предната темперирано стъкло фолио за Samsung GALAXY Tab 4 Lite 7.0 SM-T116 No Fingerprint HD Screen Protector

5.06 -21 % BGN 4.00

0.3 mm ЕксплозијаДоказ LCD Пред Калено Стакло Филм За Samsung GALAXY Tab 4 Лајт 7.0 СМT116 Нема Отпечатоци HD Екран Заштитник Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

Изог Samsung Samsung Galaxy A5 Защитно Фолио За Екрана Изогнутое Пълно Покритие От Закалено Стъкло За Samsung Galaxy A5 Стъклена Филм A510 Wolfsay

3.02 -1 % BGN 3.00

dianxiaobao_Пакет Се Вклучени1 парчиња Екран заштитник филм1 парчиња ткаенина за ЧистењеСо Пена КутијаТрговија на големо голем попуст за поддршка !!Рас иан Пријатели ! Ве молиме Оставете Ни го вашето Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме !Забелешка : За превозот начин на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број...

Предна + задна гальваника огледало закалено стъкло защитно фолио за iPhone 6 6s Plus pelicula de vidro Guard

7.90 -24 % BGN 6.00

Пред + Назад Electroplating Огледало Калено Стакло Екран Заштитник Филмот Маска За i Phone 6 6 S Плус pelicula де vidro GuardПрочитајте пред вашиот цел : Ние не нудиме следење на број, што значи следење НЕ ќе ви даде не е валиден ,не можете да добиете на следење на информациите од вебсајтот...

LOFTER Сладко cartoon 3D Full Coverage Screen Protector за iphone 7 9H закалено стъкло Nano Soft Edge закалена фолио за iphone 8

BGN 14.54

LOFTER Симпатична цртан филм 3 D Целосна Покриеност Екран Заштитник за iphone 7 9 H Калено Стакло Нано Мека Работ Калено Филм за iphone 8 за iphone 8 плусОписИме : мека работ калено филмКомпатибилен : за apple iphone7;за iphone 7 плус;за iphone 8;за iphone 8 плусСтил : симпатична цртан филмПакет содржина : 1 buc екран заштитникфилм за заштита на htc желба, филм slr, филм група,Евтини филм за заштита на htc желба,со Висок Квалитет филм slr, Кина филм група Добавувачи заштитник макбаскет, заштитник earmuffs, заштитник ps3,Евтини заштитник макбаскет,Висок Квалитет заштитник earmuffs, Кина заштитник ps3 Добавувачи калено стакло филм, калено филм, стакло филм,Евтини калено стакло филм,со Висок Квалитет калено филм, Кина стакло филм Добавувачи калено стакло, стакло за, калено стакло,Евтини калено стакло,Висок Квалитет на стакло за, Кина калено стакло Добавувачи

Крауч нов 360 градуса безименен пръст на притежателя на мобилен телефон, смартфон, таблет стойка държач за iPhone, iPad Xiaomi Samsung, Huawei и HTC

3.44 -42 % BGN 2.00

Нови 360 степени Прст Прстен Држачот за Мобилен Телефон паметен Телефон, Таблета Стојат Држач за i Phone, i Pad Xiaomi Samsung, Huawei HTC Заградата

Oukitel K10000 Max закалено стъкло с висококачествено защитно фолио на разположение за смартфон Oukitel K10000 Max ip68 4G 5.5 Inch 9H 2.5 D

3.74 -20 % BGN 3.00

Oukitel K10000 Max Калено Стакло со Висок Квалитет Заштитник Филм Во Акции За Oukitel K10000 Max паметен Телефон ip68 4 G 5.5 Инчен 9 H 2.5 DДраг пријател,Забележите овој befor цел : 1.Ние не имаат слика на некои производи.Па моделот е напишано во опција,ве молиме изберете модел на телефон што сакате.2...

TESSIN Bluetooth Car Charger Quick Charge AUX вход FM Хендсфри за iPhone 5 5 6 7 Plus 6S iPad, Samsung, Lenovo, ZTE, Huawei GPS Audio

BGN 24.32

Параметри : Bluetooth верзија : V2.1+A2 DP Ехо елиминација техника : CVC технологија Bluetooth прием опсег : 10meters Handsfree микрофони во опсег : 0,52 метри Говорникот излезна моќност : 1 W Работен напон : DC 5 v Автомобил Полнач : Влез : DC 12 V~24 V...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.