• Новинка
5V 2.1 A Plug EU Micro USB Wall Charger + Micro USB кабел за Lenovo P1 Vibe Shot z90 LG G2 G3 G4 K4 K7 K8 ZTE blade L3 X3

5V 2.1 A Plug EU Micro USB Wall Charger + Micro USB кабел за Lenovo P1 Vibe Shot z90 LG G2 G3 G4 K4 K7 K8 ZTE blade L3 X3

резултат:
BGN 6.85
BGN 6.00 -12 %

Брой продукти
Налично


2 парчиња /Многу = 1 Pcs Ѕид Полначот + 1 Pcs Микро USB Кабел
1x Ѕид полнач
1x Микро USB Кабел

Подробности

Цвят:
Бял, Черен
Тип Штепсельной Вилици:
EU
Изходен Интерфейс:
USB
USB портове:
1
Въвеждане:
5V/2A
Тип:
Пътуване
Сертифициране на качеството:
ССС
Изход:
5V/1A
Номер На Модела:
Адаптер стена зарядно устройство
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
No
Източник На Захранване:
А. В. Източник
търговска марка:
Йеркс
Съвместим Марка:
Универсален

Избор на купувачи

5шт ултра прозрачно / матова/нано LCD Екран протектор филм Капак за Asus Zenfone 5 5Q 5Z ZC600KL ZS620KL ZE620KL защитно фолио

2.54 -21 % BGN 2.00

Ултра Јасно / Мат / Нано LCD Екран Заштитник Филмот Маска за AsZenfone 5 5 Q 5 Z ZC600 KL ZS620 KL ZE620 KL Заштитна Фолија + платноНашите производи , купи две или повеќе, тоа може да понуди 5%Драг пријател : ви Благодариме за посетата на нашата продавница! Ние сме продажба на овој екран на допир за заштитник на супер ниска промоција на цена! Промоција : мало на големопродажната цена! 100% guarenteed квалитетот+Professional пакување+Супер ниска цена+Бесплатно брза испорака=Супер зделка! Answer : ___________________________ Note : Русија треба да се обезбеди целосна име , па пакет ќе пристигна на безбедно ,благодарение Опис : Condision : 100% Сосема Нов.Дизајниран за совршено се вклопуваат со LCD екран...

2 елемента протектор на екрана за стъкло Sony Xperia E4 закалено стъкло за Sony Xperia E4 стъкло E2104 срещу надраскване фолио за Sony E4

3.18 -6 % BGN 3.00

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

Безжично зарядно устройство за Samsung S6 S7 Edge S8 S9 Plus Note 5 8 бързо зареждане на док поставка маса за iPhone X 8 QI безжични зарядни устройства

22.82 -30 % BGN 16.00

Безжични Полнење : едноставно ставете по било Чиот уред или уред опремен со Чикомпатибилен маска, без кабли или USB интерфејс бара Опремени со енергетскоефикасни неактивен режим кој никогаш не overcharges вашата батерија или на отпад енергија Пријателски LED Индикатор Светла...

Усвояването на GPS на мобилен телефон Автомобилни притежателите регулируеми, сгъваеми стойки поставки за Huawei Honor V9 Honor 8 Lite, ASUS Zenfone 3s Max

20.78 -4 % BGN 20.00

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Таблото таблет GPS мобилен телефон Автомобилни притежателите регулируеми, сгъваеми стойки поставки за ZTE nubia N1, Axon 7, Zmax Pro, Blade A2 A610

20.78 -4 % BGN 20.00

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

За Apple iphone 6 закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на I6 Iphone6 A1549 A1586 A1589 4,7 инча

3.18 -6 % BGN 3.00

Напомена : Од Март.1 , Русија ќе оди throght "Ali Express Saver Превозот (Само За Цел Вредноста на повеќе Од $2 & Помалку Од $5,Може да Се Следи)" , Бразил , Украина , Белорусија ќе оди преку " Ali Express Стандард за Испорака (Може да Се Следи)" ...

2 елемента 2.5 D 0.25 мм 9H закалено стъкло протектор на екрана защитно фолио за Wiko Sunset Sunset 2 безплатни инструменти

4.40 -9 % BGN 4.00

2 ПАРЧИЊА 2.5 D 0.25 mm 9 H Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија За Wiko Зајдисонце 2 За Слободни АлаткиОпис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна...

2.5 D 9h закалено стъкло екран протектор за iPhone X 8 7 plus plus 6s Sam S7 s8 edge s6 Забележка 5 200 бр. на дребно с опаковка

118.38 -0 % BGN 118.00

2.5 D 9 H Калено Стакло Екран Заштитник за i Phone X 8 8 плус 7 плус 6s плус Сем s8 s7 s7 работ s6 s5 забелешка 5 100pcs вклучуваат продажба на мало пакет200pcs пред калено стакло со заштитник на мало пакетВе молиме имајте на ум : There are 32 видови на мало хартија пакет за вас да се избере,ве молиме одберете го оној што треба засвири слика и напишете во вашата нарачка,или ние ќе го испрати по случаен избор,и поради тоа што е стакло,лесно да се скрши во транзит,па ние не ќе пак тоа за вас,ве молиме пак со себе,ви благодариме за разбирањето !Карактеристики : • висок квалитет на калено стакло екран заштитник за мобилни телефони.•Подобрување на постојните недостаток на LCD Заштита Филм.•Светлина Пенетрација 96.7% (Споредба : Очила 92%, Општа заштитна фолија 80%).•Ултра Тенок Дебелина.•Површината на калено стакло има цврстина на 9 H и 0.26 мм дебел, четири пати посилно од редовниот екран заштитник филм...

Закалено стъкло / прозрачен PET / матиран PET - протектор на екрана защитно фолио за Motorola Moto G5S Plus / G5S+ XT1803 XT1804 5.5

1.42 -30 % BGN 1.00

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

10 бр. / лот USB кабел, найлон сплетен 8pin за iPhone 7 Plus 6S 5S iPad, зарядни устройства, кабели 1 м 3 метра Micro USB зарядно устройство кабел за Android

19.94 -25 % BGN 15.00

10pcs / многу USB Кабел Најлон Плетенка 8pin За i Phone 7 6 S Плус 5 S i Pad Полнење Кабли 1 M 3 FT Микро USB Полнач за Кабелот За Android(Ние сме трговија на големо од нашата фабрика,добредојде на сите почитувани freind проверете нашата фабрика кога ќе се испорача во кина ), Испратени од Време : 2448 Hours Испратени надвор !Функција : Непрекинат алуминиумски Легури на Метал Конектор Адаптер стилДолжина : 100 CM ( ако сте треба истиот кабел lenth 200cm,300cm , ве молиме контактирајте со нас или за да ги проверите нашите продавницата за да ја најдете тоа благодарение ) Силни Најлон Ткаенина Ткаени Плетенка јаже Функција : Податоци за полнење во исто време Compatiable со : за Samsung Галакси S6 ,за S6 Работ за S4 ,за HTC, за LG, за Nokia и Други Android Телефон, за i Phone 5 5s SE, За i Phone 6 6s 6 / 6s Плус, За i Phone 7 7 Плус, За i Phone X 8, За i Pad мини / Ер / Pro Боја : Црна,Сина,Црвена,Бела,Зелена,Жолта, Розова,Виолетова,Топла Црвена,Портокалова...

SKSK 360 завой Универсален автомобилен козирка телефон планина клип на притежателя поставка за монтиране на стена за Samsung iPhone 7 8 GPS PDA MP4 камера DVR

12.78 -22 % BGN 10.00

Тоа ви овозможува да зборувате & вози безбедно во вас со автомобил Прилагодливи поддршка нозе задржи копчиња и пристаништа слободни...

Nillkin Quick Charge 3.0 Phone USB Charger 3A Fast Charger EU Travel Quick Charger USB Wall Phone Charger за iPhone за xiaomi

28.21 -15 % BGN 24.00

Nillkin КК 3.0 Телефон USB Брз Полнач 3А Брз Полнач ЕУ Патување Полначот и USB Ѕид Телефонскиот Полнач за i Phone / за Samsung / за Xiaomi анти lisp мало пакет бесплатен превозот

QiAN SiMAi Universal USB Travel Battery Wall charger за Prestigio PSP3403 PAP4055 PAP5300 Wiko Goa 5030 Cink Slim Fly BL8002

BGN 10.37

Qi AN Si MAi USB Универзална Патување Батеријата Ѕид апарат за полнење За на Prestigio PSP3403 PAP4055 PAP5300 Wiko П 5030 Cink Тенок Летаат BL8002 2.Излез : 4.35 V / 600m A 3.USB излез : 5.2 V / 1000m A 4.Големина : 107*61*26mm Карактеристики : 1.100% Бренд ( YIBOYUAN ) нов и висок квалитет...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.