• Новинка
hopeboth Dual USB Car Charger Metal 2 порта синя led светлина 2.1 A автомобилни зарядни устройства адаптер за iPhone 6 7 8 X за Samsung s9

hopeboth Dual USB Car Charger Metal 2 порта синя led светлина 2.1 A автомобилни зарядни устройства адаптер за iPhone 6 7 8 X за Samsung s9

резултат:
BGN 110.19
BGN 83.00 -25 %

Брой продукти
Налично


Автомобил Полнач за Телефон Брзо Полнење 2.1 2 USB Порта Брз USB Адаптер за Мобилен Телефон за во автомобил полнач hopeboth За i Phone За Samsung, Huawei
добредојдовте во мојата продавница!
Спецификација : Влезен напон : DC12-24 V, погоден за глобалната автомобилска употреба Излезни параметри : DC5 V / 500mah DC5 V / 1 DC5 V / 2 Стабилност точност : ± 5% Погоден : Сите автомобил и кабли, како што се За i Phone, За Samsung, За LG, За Sony , За HUAWEI, За HTC итн Материјал : ABS Пакет : НЕМА
Фјучерси : Fasion дизајн со висок квалитет. Материјал : Алуминиум Легура + ABS Текст : DC12-24 V. Излез : DC5 V 2.1 ЕДЕН(макс) 2 брзо-полнење USB порти Приклучоци во било кој автомобил штекер Полните два мобилни уреди одеднаш Универзален USB порт работи со повеќето USB кабли Посебен апарат и кабел за разноврсна користете Компатибилен со i Phone 4 5 6 7 ,За други паметен телефон, и многу Дигитални камери. Culori Достапни : Сребро.Сино , Злато , Топла Црвена, Зелена

Подробности

Цвят:
Червено, Зелено, Синьо, Златен, Сребърен
Тип Штепсельной Вилици:
Универсален
Изходен Интерфейс:
USB
Тип:
Зарядно За Кола
Номер На Модела:
CC010
USB портове:
2
Сертифициране на качеството:
RoHS ce, CCC, CE, FCC
Изход:
5V/2.1 A
Съвместим Марка:
Универсален
търговска марка:
хоупботт
Въвеждане:
12-24V/5A
Източник На Захранване:
USB
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
No
Съвместимост с(1):
За iPhone 6 6s 7 Plus 8 iphone X 5 5s sE
Съвместимост с(2):
За Samsung Samsung Galaxy S8 / S8 plus / Note8/S7 / S6 Edge
Съвместимост с(3):
За Huawei P9 P10 lite за Huawei Honor 8
Съвместимост с(4):
За Xiaomi Redmi 4X Note 4 за Xiaomi mi5 mi6 Charge
Качество:
А++ + +
Цвят:
Злато, Сребро, Зелено, Синьо, Ярко Червено

Избор на купувачи

2.4 A EU Travel Wall Adapter 2 USB изхода + зарядно за кола +кабел Micro USB за Amazon Kindle 3

BGN 19.20

Карактеристики : 100% Сосема Нов висок квалитетUSB Патување / Home / Ѕидот Полначот : Вграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струјаМакс : 2400m A Мин : 1000m AТекст : AC 100 V240 V 50 Hz / 60 HZИзлез : DC5.0 V2 USB oputputUSB Автомобил Полнач : Едноставно приклучете го полначот во вашиот автомобил е запалка приклучок за штекерПолнење на телефонот користејќи USB кабел за синхронизацијаВграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струјаПолначот одговара на двете стандард и помошни автомобил моќ местаНаправени од Издржлив Тешко ПластикаUSB2.0 Податоци / Држачи За Кабел : Стигнале USB 2.0 sync трансфер на Податоци и Полнење кабелПренос на податоци (musicideo / слики) и полнење на телефонот во исто времеПОЛНЕЊЕ телефон користејќи кој било од АВТОМОБИЛ или ДОМА полначи со помош на USB портПакет Се Вклучени : 1 x USB Патување / Ѕидни Држачи1 x Стигнале USB2.0 Податоци / Држачи За Кабел1 x USB Полнач за во Автомобил

Fecoprior превръзка от неопрен за Lenovo P2 P1 K8 K6 K5 Забележка A7000 A7010 5.5 инча спортен калъф бягане колан корица чанти фитнес зала гривна Bolsa

BGN 3.95

Fecoprior Armband За Леново P2 P1 K8 K5 K6 Забелешка A7000 A7010 5.5 инчен Спортски Случај се Работи Појас Покрие Кеси САЛАТА Хривнија BolsaРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, ви благодариме! За ПакетВообичаениот случај ќе се одликува со подолу пакет освен некои големи букви...

Екран Протектор за Huawei Honor 6c закалено стъкло 2.5 D извито край защитно фолио за Huawei Honor 6c пълно покритие 0.26 mm HD

7.81 -23 % BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

0.26 mm 9h закалено стъкло за Huawei Honor 4C 4X 6 7 5X 5C P6 P7 P8 P8lite Screen Protector Film + Cleaning Kit силен пакет

6.37 -22 % BGN 5.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

SKSK 360 завой Универсален автомобилен козирка телефон планина клип на притежателя поставка за монтиране на стена за Samsung iPhone 7 8 GPS PDA MP4 камера DVR

12.78 -22 % BGN 10.00

Тоа ви овозможува да зборувате & вози безбедно во вас со автомобил Прилагодливи поддршка нозе задржи копчиња и пристаништа слободни...

2.4 A EU Travel Wall Adapter с 2 USB output + Micro USB кабел+зарядно за кола за Elephone P8 MTK Хелио P25 5.5 Inch 6 GB RAM+64GB ROM

BGN 18.40

Карактеристики : 100% Сосема Нов висок квалитет USB Патување / Home / Ѕидот Полначот : Вграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струја Max : 2400m A Мин : 1000m A Текст : AC 100 V240 V 50 Hz / 60 HZ Излез : DC5.0 V 2 USB oputput USB Автомобил Полнач : Едноставно приклучете го полначот во вашиот автомобил е запалка приклучок за штекер Полнење на вашиот телефон со користење на USB синхронизација кабел Вграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струја Полначот одговара на двете стандард и помошни автомобил моќ куќи Направени од Издржлив Тешко Пластични USB2.0 Податоци / Држачи за Кабел : Стигнале USB 2.0 sync трансфер на Податоци и Полнење кабел за Пренос на податоци (музика / видео / фотографии) и полнење на телефонот во исто време ПОЛНЕЊЕ телефон користејќи кој било од АВТОМОБИЛ или ДОМА полначи со USB приклучок Пакет се Вклучени : 1 x USB Патување / Ѕидни Држачи 1 x Стигнале USB2.0 Податоци / Држачи за Кабел 1 x USB Полнач за во Автомобил

Закалено стъкло / прозрачен PET / матиран PET - протектор на екрана защитно фолио за Motorola Moto G5S Plus / G5S+ XT1803 XT1804 5.5

1.42 -30 % BGN 1.00

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

Прекрасен Мини Патица Мобилен Телефон Колани Меки Играчки Бавен Растеж Софт Прес Кукла Ръка Стиснете На Децата Е Детска Играчка, Подарък Случаен Цвят P30

2.58 -22 % BGN 2.00

Мобилен Телефон Ремени СТП Малку Патка Бавно Зголемувањето на Мека Притиснете Кукла Стискаш Kawaii Подарок Случаен БојаПакетот Вклучува : 1 СТП Бавно Зголемувањето на Мобилен Телефон Ремени (случаен боја испорака, нема понуда за боја на избор, ви благодариме.)

9h премия от закалено стъкло екран протектор за Samsung Galaxy S4 GT-I9500 S4 NEO DUOS I9505 I9506 I9515 със стъклен капак

6.37 -22 % BGN 5.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

WST Original Power Bank 10000mAh Dual USB Ultra High Capacity преносими зарядни батерии външно зарядно устройство за мобилен телефон

46.38 -25 % BGN 35.00

КАРАКТЕРИСТИКИ НА МОЌ БАНКА : 1 Топла нови производи за Моќ банка за Најдобар Дизајн за samsung / за i Phone, со полн капацитет 10000m Ah2...

За Apple iphone 6 закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на I6 Iphone6 A1549 A1586 A1589 4,7 инча

3.18 -6 % BGN 3.00

Напомена : Од Март.1 , Русија ќе оди throght "Ali Express Saver Превозот (Само За Цел Вредноста на повеќе Од $2 & Помалку Од $5,Може да Се Следи)" , Бразил , Украина , Белорусија ќе оди преку " Ali Express Стандард за Испорака (Може да Се Следи)" ...

Един USB порт изолирана зарядно устройство AU Plug, DC 5V, 2A изход захранващ адаптер, използван за iPhone, iPad, Samsung и мобилни телефони, таблети

7.98 -25 % BGN 6.00

Еден USB Порт Изолирани АУ Приклучокот на Полначот, DC 5 V, 2 A Излез Електричен Адаптер, што се Користи за i Phone, i Pad, Samsung, Sony, HTC, И Други Мобилни Телефони, Таблет КомпјутериЕден USB Порт Изолирани АУ Приклучокот на Полначот (Без Мало Пакет)Спецификации : Текст : AC 100240 V, 50 / 60 Hz, 0.35 НаИзлез : DC 5 V, 2 AПриклучок Тип : АУ ПриклучокБоја : БелаКарактеристики : Сосема Нов, Висок КвалитетПреносни и Безбедно, Идеални за ПатувањеВисока Ефикасност и Ниска Потрошувачка на ЕнергијаОдлично за Полнење на мобилни телефони Samsung, Samsung Таблети,Компатибилен Со : i Phone 4 / 4 S / 5 / 5 S / 6 / 6 Плус / 6 S / 6 S Плусi Pod Touch / i Pod ClassicMP3 / MP4 ПлеериАндроид оперативен СИСТЕМ за Мобилни Телефони / Друг оперативен СИСТЕМ за Мобилни ТелефониТаблет КомпјутеритеПакетот Вклучува : 1 x Еден USB Порт Изолирани АУ Приклучок за Полнач

3шт на защитно покритие на екрана гвардия щит филм на кожата за колоездене GPS Garmin Edge 1030 аксесоари

11.18 -11 % BGN 10.00

Опис : LCD Екран Заштитник Карактеристики : Сосема нов, Јасно Екран Заштитник, Доаѓа со ткаенина за чистењеБез вода е потребно, трае 510 минути за да инсталиратеПреднамалување на натпреварот екран форма, Покривање на целосна LCD екран стаклоАнтиНула, Штит и да го заштитите екранот од несакани гребнатиниАнтиУВ зраците, филтрираат 99% од УВ светлина од вашиот екран, како одраз на вашите очиНамалување наОтсјај, помогне да се минимизира досадни површината отсјај под светлаНе се меша со еден допир на екранот...

2.4 A EU Travel Wall Adapter с 2 USB output + Micro USB кабел +зарядно за кола за ZTE Grand S2 S 2 II S251 S291 S252 S221

BGN 19.20

Карактеристики : 100% Сосема Нов висок квалитетUSB Патување / Home / Ѕидот Полначот : Вграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струјаМакс : 2400m A Мин : 1000m AТекст : AC 100 V240 V 50 Hz / 60 HZИзлез : DC5.0 V2 USB oputputUSB Автомобил Полнач : Едноставно приклучете го полначот во вашиот автомобил е запалка приклучок за штекерПолнење на телефонот користејќи USB кабел за синхронизацијаВграденна полнење circuitry го штити телефонот од backпроток на струјаПолначот одговара на двете стандард и помошни автомобил моќ местаНаправени од Издржлив Тешко ПластикаUSB2.0 Податоци / Држачи За Кабел : Стигнале USB 2.0 sync трансфер на Податоци и Полнење кабелПренос на податоци (musicideo / слики) и полнење на телефонот во исто времеПОЛНЕЊЕ телефон користејќи кој било од АВТОМОБИЛ или ДОМА полначи со помош на USB портПакет Се Вклучени : 1 x USB Патување / Ѕидни Држачи1 x Стигнале USB2.0 Податоци / Држачи За Кабел1 x USB Полнач за во Автомобил

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.