• Новинка
12 x дебел край външния ръб на стикер ивица колела етикети са подходящи за всички kawasaki Z650

12 x дебел край външния ръб на стикер ивица колела етикети са подходящи за всички kawasaki Z650

резултат:
BGN 40.88
BGN 33.00 -19 %

Брой продукти
Налично


Опис На Производот
- Оваа понуда е за сет на Мисловните налепница
- Овие decals изгледа Многу убава
- Состојба : 100% Сосема Нов
- Боја : ОЕМ БОЈА
- Количина : 1 SET=12 КОМПЈУТЕРИ
- Материјал : 3 M налепница
-Доаѓа со лепило на грбот, само лупам и стап
- Одговара на СИТЕ kawasaki Z650
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay САМО. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна Alipay сметка пред наддавање.Испорака детали
Објектите ќе нареди ќе биде предаден во 1-2 работни дена од Кина пост Воздух Mail или USPS меѓународна Пошта со следење на број кога вашата исплата е расчисти. Доаѓањето време е 10-20 работни дена за сад обично.
Услови за продажба
Ние ќе останеме во контакт со вас во текот на трансакцијата, и ветување да стојат од страна на објектот.
Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе одговор во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.
Ако не примите објект во закажаното време, или не сте saisfied со она што го добивате, ве молиме љубезно се вратам на нас за решение.
Ако примите неисправни предмети (што ретко се случи), ние или ќе наплата или да испратите замена. Во овој случај, слики кои јасно може да се покаже на овој проблем се ПОТРЕБНИ.
Ние сигурно ќе им се помогне со проблемот и да ви даде задоволителен одговор.Без комуникација, ве МОЛИМЕ :
1, НЕ се отвори било случај во Резолуцијата Центар;
2, НЕ ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации;
За нас
Ние сме веледрогерија, на мотоцикл маска и резервни мото делови во Кина. Ние се фокусираме на мотоцикл decals и резервни делови !
Ние сме професионален тим за грижа за секое парче на decals продажба од нас. Најдобри зедницата е клуч за да се направи што стојат надвор.
Имаме poweful партнер фабрика за сигурни дека нашата цена може да биде најдобар !!
Услуга за секој велосипедист целиот Свет е наша цел !!!!

Подробности

Тип Елемент:
Стикери И Етикети
търговска марка:
ksharpskin
специални характеристики:
Стикер
Вид На Материала:
Отразяващи
is_customized:
Yes
Тегло На Продукта:
0.1kg
Широчина На Елемента:
0inch
Височина На Продукта:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch

Избор на купувачи

1бр аксесоари за мотоциклети волана часовници универсален водоустойчив мотор под наем на волана термометър часовник

15.68 -17 % BGN 13.00

метар Мотоцикл Додаток Handlebar Планината Часовник Види Универзална Водоотпорен Мото Велосипед Handlebar Термометар Часовник Види Функција : 100% сосема нов и висок квалитет...

Мотоциклет стикер пожарникар пожарникар колата стикер стикер карикатура светлоотразителни декоративни автоаксесоари мотоциклет етикети

2.00 -50 % BGN 1.00

Фотографијата е само препорака, специфична големина на вистинските преовладуваат Eflective филм скулптура тип на автомобил налепници( налепница е празен од, Без позадина )Стандардна Димензија : околу 11.5x9.5 CM(пс : Ако сакате различна големина,ве молиме да комуницирам со мене Различни големина различни цена )( ве молиме имајте во предвид : боја на црно и бело не е одраз.)Како да се избере вистинската големина на автомобил налепници?Заеднички налепница поставеност и големина изборПред вратата : 50cm80смПред шофершајбната : за 135cm X 25cm.Предни и задни браници : 40cm50cmГлава светлина веѓата : 35cm50cmЗадните шофершајбната : 50cm70cmРезервоар за гориво капа : 13cm15cmЗабелешка : големината избор инструкциите погоре важат за повеќето од моделите.Сепак,ние не може да ветување големина е совршена за вашиот автомобил.Ако сакате повеќе прецизни големина ве молиме мерка вашиот автомобил прво потоа ставете цел.Ви благодаримеУпотребаметод за голема налепница : Ние ви препорачуваме да побарате помош од локалната стручна автомобилската убавина продавница,Ако сакате да се држи тоа со себе, ве Молиме следете ги чекорите подолуStep1 : Подготви алатки : наводнување може,пенкало нож,ножици,крпа.scraper или кредитна картичкаStep2 : откине поддршка слој и спреј за вода за намалување на налепница на вискозитет,тогаш подобро да се прилагоди на позицијатаStep3 : По зачувувањето користете крпа за да се направи суваЧекор 4 : Користете scarper или кредитна картичка за да го направи тоа цврсто фиксирани потоа почекајте време додека да се исушат,потоа се откине транспарентен пренос на филмот и целосно(не го мие автомобилот во 2days)

Въглеродни влакна мотоциклет резервоар за гориво, капачка Pad протектор стикер стикер за Kawasaki Ninja 250R EX250 08-12 Ninja300 EX300 13-16

20.78 -13 % BGN 18.00

100% Сосема Нова Боја : Како Слики Материјал : Јаглерод Влакна Покрие Гел Овој оглас е определен од 1 Тенк Капа Додатен Покрие Налепница decals, направен од висок квалитет на јаглерод влакна материјал.Овие decals изгледаат одлично на резервоарот за гас, крилата, или било каква мазна површина.Specifcation : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет...

цветна трансферния филм въглеродни влакна patterns water transfer printing film width 50cm TS-GY210

40.00 -15 % BGN 34.00

TSAUTOP шарени трансфер филм Карбонски Влакна модели вода трансфер печатење филм ширина 50cm ТGY210ПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Безплатна доставка TSAUTOP pva water transfer printing film Size 0.5 m x 2 hydro dipping film wdf181

BGN 14.64

вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

Новост!! ! WDF002 широчина 50 см 10 квадратни метра карикатура автомобил модел прехвърлянето на вода печатна филм

51.20 -26 % BGN 38.00

вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.

K-SHARPMOTOR мотоциклет емблемата на иконата стикер резервоар за 3D колелото на лого TMAX стикер за YAMAHA TMAX530 500

9.60 -17 % BGN 8.00

Оригиналот : КинаСостојба : 100% нов во мало пакувањеБоја : Црвено Злато Сиво Сребрена Како на сликатаМатеријал : Пластични гел со 3 M селотејпГолемина : 2.8 СМ, со ширина и 16.0 СМ по должинатаFitment : За Јамаха Тmax 500 Тmax 530Пакетот вклучува : 1 Пар ТMax логоа (Две парчиња, како што е прикажано во приказ на слика,Тоа е еден пар на секој лист)Забелешка : ве Молиме љубезно ни остави белешка за боја ви се допаѓа.ви благодарам многуВАЖНО : 1...

CSMD502-1 0. 5mX20m гпсов ви camo хидрография

44.80 -24 % BGN 34.00

CSMD5021 0.5m X20m wtp каверhydrographics АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Водна трансферния печатна филм TSSY115 0.5 m * 20 м Гидрографическая филм хидро погружная филм Гидрографическая печатна филм

44.80 -42 % BGN 26.00

Вода Трансфер Печатење Филм TSSY115 0.5 M * 20М Hydrograph Филм Хидро Потопување Филм Хидрографски Печатени ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

4 бр. / лот 12 мм, 10 мм мотоциклет амортисьор / амортисьор вилица винт фиксирано набиране / спиране на части

7.82 -23 % BGN 6.00

4pcs / многу 12mm 10мм Мотоцикл шок апсорбер / шок апсорбер Вилушка завртка фиксна set / Суспензија деловиAnswer : ___________________________ NOTE : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.бесплатен превозот е некои од coutries,но ние имаме право да го изберат тоа за да испратите вас.Исплата информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

оранжево и черно безплатна доставка на заготовки крак CNCfor KTM 690 СОС 2008-2009 690 SUPERMOTOR 2008

BGN 11.60

Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Бои : портокал можете да ги најдете другите бои, во мојата продавница или цел на оваа една и да ја оставите порака да ни каже боја сакате...

Новост!! ! WDF671 ширина 100 см въглеродни влакна 10Squar метра пренос на вода печатна филм тъмно сив +прозрачен

48.00 -17 % BGN 40.00

вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.

Мотоциклет стикер мода забавен выглядывающий чудовище колата стикер vinyl стикер украсяват стикер оформление на автомобила

1.73 -42 % BGN 1.00

Eflective филм скулптура тип на автомобил налепници( налепница е празен од, Без позадина )Стандардна Димензија : за 19x7 CM(пс : Ако сакате различна големина,ве молиме да комуницирам со мене Различни големина различни цена )( ве молиме имајте во предвид : боја на црно и бело не е одраз!Како да се избере вистинската големина на автомобил налепници?Заеднички налепница поставеност и големина изборПред вратата : 50cm80смПред шофершајбната : за 135cm X 25cm.Предни и задни браници : 40cm50cmГлава светлина веѓата : 35cm50cmЗадните шофершајбната : 50cm70cmРезервоар за гориво капа : 13cm15cmЗабелешка : големината избор инструкциите погоре важат за повеќето од моделите.Сепак,ние не може да ветување големина е совршена за вашиот автомобил.Ако сакате повеќе прецизни големина ве молиме мерка вашиот автомобил прво потоа ставете цел.Ви благодаримеУпотребаметод за голема налепница : Ние ви препорачуваме да побарате помош од локалната стручна автомобилската убавина продавница,Ако сакате да се држи тоа со себе, ве Молиме следете ги чекорите подолуStep1 : Подготви алатки : наводнување може,пенкало нож,ножици,крпа.scraper или кредитна картичкаStep2 : откине поддршка слој и спреј за вода за намалување на налепница на вискозитет,тогаш подобро да се прилагоди на позицијатаStep3 : По зачувувањето користете крпа за да се направи суваЧекор 4 : Користете scarper или кредитна картичка за да го направи тоа цврсто фиксирани потоа почекајте време додека да се исушат,потоа се откине транспарентен пренос на филмот и целосно(не го мие автомобилот во 2days)

TSAUTOP размер 1m x 10m течно изображение прехвърлянето на вода за печат на листа WDF12314

BGN 41.44

TAOTOP Големина 1m x 10m течни слика вода трансфер печатење на листови WDF12314 вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

Мотоциклет стикер газьол резервоар за гориво Pad Protector череп състезателен автомобил стикер за suzuki GSF1200 BANDIT DL1000/V-STROM TL1000R SV600

14.80 -12 % BGN 13.00

Повеќе Резервоарот Подлога Налепница Кликнете : Ова е Резервоар Подлога Заштитник Дизајниран за да ги заштити вашиот резервоар за гориво финиш од наслика штета предизвикана од токи...

TSAUTOP размер на 0.5 m x 20m hydro dipping liquid image film WDF9025B

BGN 41.60

TAOTOP Големина 0.5 m x 20 милиони хидро потопување течни слика филм WDF9025 B вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

За DUCATI 848 1098 И 1198 S / R Tank Traction Pad Anti slip 3M стикер мотоциклет страничната стикер газ коляното сцепление на протектора

24.78 -7 % BGN 23.00

Мотоцикл резервоарот подлога Против лизгање налепница 3 MСостојба : Сосема Нов, Висок КвалитетМатеријал : Силика Гел со супер силен 3 M® лепилоКарактеристика : точка по нашите производи се исфрлени, тоа може да го намали заморот ниво и подобрување на цокл стабилност...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.