• Новинка
XXL открит мотоциклет капакът е подходящ за Yamaha V-Star XVS 650 950 1100 1300 XV1600 / Honda Shadow 600 750 1100 / Kawasaki VULCAN

XXL открит мотоциклет капакът е подходящ за Yamaha V-Star XVS 650 950 1100 1300 XV1600 / Honda Shadow 600 750 1100 / Kawasaki VULCAN

резултат:
BGN 38.38
BGN 31.00 -19 %

Брой продукти
Налично


Боја : Црна Големина XXL : 265*105*125cm(L*W*H) 104.33"*41.34" Материјал : лесни 180 T полиестер тафт,рефлексивни СТП површина слој ве Молиме потврдете дека оваа корица вклопува вашиот мотор пред да ја купите Информации : Ако вашите моторни велосипед има шофершајбната или седло торба, го поклопецот не може да се вклопи совршено. Обично се Избере Мотоцикл Покрие големина повеќе за 10-20cm од автомобил е вистинската должина е подобро
Функција :
Дише ткаенина за добра циркулацијата на воздух Двојно stitched,УВ отпорни,перат,брз сува,fadeproof Вода repellence(не е 100% водоотпорни во поројниот дожд поради дише материјал,но добро за секојдневна употреба) Заштитите вашиот мотор од дожд/снег/прашина,сончевите УВ зраци и загадувачи Еластична полите и на дното се притисне тока за безбедна & сит се вклопуваат Вклопуваат повеќето мотоцикл седло торба по укината Лесно да се носат и продавница со бесплатен простор за складирање торба Пакет се Вклучени : 1x мотоцикл покрие 1x Бесплатен простор за складирање торба (Забелешка : Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.)
1. Ние сме превозот оваа точка на светот, освен некои земји. Ве молиме проверете ги во "Превозот и Плаќање" етикета.
Нарачки обработени во рок од 1-2 работни дена од денот на плаќање проверка.
2. Прогласи вредност и име : ние се изјасни околу 30%-50% од вредноста на објектот на купувачот од повеќето земја, освен во земјата мора да се прогласи за вистинската вредност. Ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред или се чувствуваат слободни да ја пораката за нас откако ќе се плати, ви благодариме
3. ако вашиот превозот адреса припаѓа на оддалечени места,купувачи мора да плаќаат дополнителни такси превозот,се надеваме на вашето разбирање.
Забелешка : ве Молиме да обрнете внимание дека увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување, ако постои било можно должност произведени од страна на цврсти инспекција обичаи,купувачот е целосно одговорен за тоа,ви Благодариме.
1. Ве молиме имајте во предвид дека сите се враќа мора да бидат претходно одобрени од страна на нашата продавница и да се врати стока за ставање во промет (RMA) број.
Неовластено се враќа нема да бидат прифатени.
2. Купувачи се одговорни за соодветно пакување, враќање превозот цена, осигурување и враќање на предмет во "нова" состојба.
Користени предмети, нема да бидат прифатени за враќање.
3. Ние ќе го замени враќање објект со идентична содржина, прашање целосна продавница кредит или целосно враќање на средствата.
1.Ако Сте задоволни со нашите производи,ве молиме да земете во 1 или 2 минути за да ни остави од 5 ѕвезди позитивни Повратни информации,многу appreicate тоа
2.Ако било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе работиме напорно за да го реши било каков проблем и да се направи секој клиент 100% задоволни,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
1.Нашите работно време : од понеделник до петок, од 9 : 00~18 : 00
2. Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со производот или на аукција, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници одделот преку ebay порака или e-mail . Сите пораки ќе се одговори, за да во рок од 24 часа во текот на работни дена.

Подробности

Размер:
XXL
търговска марка:
jinyi
Дължина На Продукта:
27cm
Вид На Материала:
лек полиестер 180т тафт
Размер XXL :
265 * 105*125 см (Д*Ш*В) 104.33 * 41.34 * 49.21

Избор на купувачи

1бр мотоциклет поставка за краката парковочная часова 16см 18 см 20 см 22cm 24см мотор под наем страничната парковочная-часова рецепция

25.42 -21 % BGN 20.00

1pcs Мотоцикл Потпирачот Паркинг Рек 16cm 18cm 20cm 22cm 24cm мото велосипед страна паркинг стојатИсплата информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

CSWD18-4 1mx10m hydro dipping film gray wood pattern water transfer hydrographics films

40.00 -15 % BGN 34.00

CSWD184 1m X10m хидро потопување филм сива дрво шема вода трансфер hydrographics филмовиПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

1бр аксесоари за мотоциклети волана часовници универсален водоустойчив мотор под наем на волана термометър часовник

15.68 -17 % BGN 13.00

метар Мотоцикл Додаток Handlebar Планината Часовник Види Универзална Водоотпорен Мото Велосипед Handlebar Термометар Часовник Види Функција : 100% сосема нов и висок квалитет...

KODASKIN за Kawasaki Z300 Безплатна доставка емблемата на 2D DecalsWarning знак на логото на мотоциклет Vinyl стикер графична забавен виц

15.84 -18 % BGN 13.00

KODASKIN Freeshipping Амблем 2 D Decals Мотоцикл Винил Налепница Графички Смешно Шега Предупредувачки Знак за Kawasaki Z300ние може да промет на големо со сите предмети и да нудат сопствени услуги ако ви треба дополнителни информации ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.Производ Големина : 110mm*67mmПроизводот Количина:2pieceПроизвод Материјал:Priint НалепницаВе молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност Плаќање : Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.************************************************** Превозот Политика : 1.Сите предмети се со бесплатен превозот.2.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 24 ЧАСА откако ќе ја потврдите вашата исплата.3.Превозот времето е околу 5 до 20 работни дена во зависност од вашата локација.4.Pls забелешка : бесплатен превозот не вклучуваат било обичај или увозни давачки.***************************************************Наплата Детали : 100% пари наплата или размена,ако не беа задоволни со тоа...

Безплатна доставка размер на 0.21*10 м празна водна трансферния печатна филм е гидропечатная филм

40.00 -7 % BGN 37.00

Бесплатен превозот Големина 0.21*10m Празно вода трансфер печатење филм празно хидро печатење филмЧекор 1 : Испечатите вашите слики или шема во вашиот инкџет печатач...

Мотоциклет стикер газьол резервоар за гориво Pad Protector череп състезателен автомобил стикер за suzuki GSF1200 BANDIT DL1000/V-STROM TL1000R SV600

14.80 -12 % BGN 13.00

Повеќе Резервоарот Подлога Налепница Кликнете : Ова е Резервоар Подлога Заштитник Дизајниран за да ги заштити вашиот резервоар за гориво финиш од наслика штета предизвикана од токи...

Мотоциклет стикер мода забавен выглядывающий чудовище колата стикер vinyl стикер украсяват стикер оформление на автомобила

1.73 -42 % BGN 1.00

Eflective филм скулптура тип на автомобил налепници( налепница е празен од, Без позадина )Стандардна Димензија : за 19x7 CM(пс : Ако сакате различна големина,ве молиме да комуницирам со мене Различни големина различни цена )( ве молиме имајте во предвид : боја на црно и бело не е одраз!Како да се избере вистинската големина на автомобил налепници?Заеднички налепница поставеност и големина изборПред вратата : 50cm80смПред шофершајбната : за 135cm X 25cm.Предни и задни браници : 40cm50cmГлава светлина веѓата : 35cm50cmЗадните шофершајбната : 50cm70cmРезервоар за гориво капа : 13cm15cmЗабелешка : големината избор инструкциите погоре важат за повеќето од моделите.Сепак,ние не може да ветување големина е совршена за вашиот автомобил.Ако сакате повеќе прецизни големина ве молиме мерка вашиот автомобил прво потоа ставете цел.Ви благодаримеУпотребаметод за голема налепница : Ние ви препорачуваме да побарате помош од локалната стручна автомобилската убавина продавница,Ако сакате да се држи тоа со себе, ве Молиме следете ги чекорите подолуStep1 : Подготви алатки : наводнување може,пенкало нож,ножици,крпа.scraper или кредитна картичкаStep2 : откине поддршка слој и спреј за вода за намалување на налепница на вискозитет,тогаш подобро да се прилагоди на позицијатаStep3 : По зачувувањето користете крпа за да се направи суваЧекор 4 : Користете scarper или кредитна картичка за да го направи тоа цврсто фиксирани потоа почекајте време додека да се исушат,потоа се откине транспарентен пренос на филмот и целосно(не го мие автомобилот во 2days)

Безплатна доставка размер на 0.42*20 м, празен хидро потапяне филм вода за предаване за печат празна

128.00 -7 % BGN 119.00

Бесплатен превозот Големина 0.42*20м Празно хидро потопување филм вода трансфер печатење празно Чекор 1 : Испечатите вашите слики или шема во вашиот инкџет печатач...

TAOTOP Size 1m x 10m hydrographics water transfer printing foil WDF11512

BGN 41.44

TAOTOP Големина 1m x 10m hydrographics вода трансфер печатење фолија WDF11512 вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

Водна трансферния печатна филм TSSY115 0.5 m * 20 м Гидрографическая филм хидро погружная филм Гидрографическая печатна филм

44.80 -42 % BGN 26.00

Вода Трансфер Печатење Филм TSSY115 0.5 M * 20М Hydrograph Филм Хидро Потопување Филм Хидрографски Печатени ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Духът на звяра светлоотразителни 3D мотоциклет стикер резервоар за гориво подложки стикер защитно покритие черна Треска универсален за Ямаха и т.н

14.38 -51 % BGN 7.00

Име на производ : Духот на Ѕверот налепницаПроизвод Материјал : ПВЦ Рефлексивни ФилмПроизвод во боја : Бело / ЦрнаПроизводот Количина : продажбаAnswer : ___________________________ Note : Бела оригиналната боја е сребро сива боја, светли бели кога светлина сјае, црни не ги одразуваатПроизвод Карактеристики : употреба на увезени рефлективни, површината на слој од ПВЦ филм, со добра изведба филм слој, микростакло мушка слој, фокус слој, рефлективен слој, леплив слој и Кора слој состав

CSMD2939-4 1M wide hidro impresion transfer 10M length camo гидрографическая филм

44.80 -24 % BGN 34.00

CSMD29394 1m широк хидро впечаток трансфер 10m должина каверхидрографски филм АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

L XL XXL XXXL XXXXL черен + камуфлаж мотоциклет покриване на UV-протектор непромокаем дъжд прахоустойчив мотор, на кутията с ключовия дупка 5 размери

51.55 -53 % BGN 24.00

Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот , И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба повеќе рефус количество ,Како што 3000 / 5000 / 10000 или повеќе квантитет , ве Молиме контактирајте не за понатамошни цена , БлагодарениеСпецификации : Боја : Црна+Кавер Материјал : 190 T Полиестер платно со СТП слојГолемина : L (220*95*110 cm)XL(230*95*125 cm)2 XL(245*105*125cm)3 XL(265*105*125cm)4 XL(295*110*140cm)Заклучувањедупки од предните тркала : Пречник е 3.8 cm, овозможувајќи им на маска за да биде заклучен на мотор преку предните тркала, за двојна сигурност при обезбедување на целосно vented заштита од сите видови на лоши временски услови.Безбедност тока од задните тркала : Цврсто се зацврсти на капак од задните тркала, дури и ако ветерот дува силен, тоа не ќе биде во можност да го исфрли вашиот капак.Elasticated Hems : задна гума за џвакање hems, подобар дизајн, се прашува вашите скапоцени мотор и да покрие цврсто се вклопуваат заедно.Answer : ___________________________ Note : Го кодот во сликата не е вклучена.Пакетот Вклучува : 1 * Мотоцикл маска1* Чување торбаПревозотНие ќе брод на светот.Ние ќе брод објектот на вашиот aliexpress потврдена адреса , Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот кога уплата.Повеќето објект е испраќање од Кина користење на пост воздухопловната , Стигнат до повеќето земји во рок од 1025 работни дена , Ако цел износ надминува 69 и земја воСАД / Канада / велика БРИТАНИЈА / AU / Израел / Норвешка / Франција / руски / Германија / Украина / Саудиска Арабија , Ние ќе брод брза испорака и обично трае околу 515 дена ,Excepting виша Сила фактори , Така што, ако превозот се земе многу повеќе од тоа нормално дена , ве Молиме контактирајте со нас прво , Ние ќе се реши за вас задоволни .ПлаќањеНие прифаќаме сите плаќања направени на alipay, Целиот предмет ќе се прават вредност околу 8 Па ќе да не плаќаат никакви даноци.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Alipay.Ве молиме оставете белешка во aliexpress порака ако имаш било какви посебни барање.Враќање политикиЗадоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или парите Назад откако ќе се примени предмети.Пред да се врати било објектот , ве Молиме контактирајте со нас, прво ,ви Благодариме!Ако не го примените вашиот предмет на време , ве Молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош од страна на "Aliexpress" , Ние ќе одговор какошто е можно поскоро ...

Мотоциклет стикер газьол резервоар за гориво Pad Protector череп състезателен автомобил стикер за suzuki GSX1400 GSX650F GSF650 бандит GSX1250 F/SA

13.39 -10 % BGN 12.00

Повеќе Резервоарот Подлога Налепница Кликнете : Ова е Резервоар Подлога Заштитник Дизајниран за да ги заштити вашиот резервоар за гориво финиш од наслика штета предизвикана од токи...

TSKW135-2 нов модел 10 квадратни метра пламък модели 0.5 m ширина гидрографическая Аква-печат филм пренос на вода печат филм

51.20 -4 % BGN 49.00

Опис На ПроизводотУвезени буквар филмови од Јапонија;Увезени еко мастила од Јапонија;Увезени 8 бои за печатачи;3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатењеОписВода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , ХидрографскиФилмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипедшлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,и метал.За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи...

Въглеродни влакна мотоциклет резервоар за гориво, капачка Pad протектор стикер стикер за Kawasaki Ninja 250R EX250 08-12 Ninja300 EX300 13-16

20.78 -13 % BGN 18.00

100% Сосема Нова Боја : Како Слики Материјал : Јаглерод Влакна Покрие Гел Овој оглас е определен од 1 Тенк Капа Додатен Покрие Налепница decals, направен од висок квалитет на јаглерод влакна материјал.Овие decals изгледаат одлично на резервоарот за гас, крилата, или било каква мазна површина.Specifcation : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.