• Новинка
RF конектор SMA female Right Angle ПХБ adapter SMA-KWE 4 foot board 17 мм

RF конектор SMA female Right Angle ПХБ adapter SMA-KWE 4 foot board 17 мм

резултат:
BGN 0.94

Брой продукти
Налично


SMA АНТЕНСКИ приклучок за женски Десен Агол PCB adapter SMA-KWE 4 нога одбор Производ Серија : SMA Datasheets : Тип на Производ : Преку Дупка PCB Монтажа со 14 нишка Тело Позлата : Goldplated Конектор Тело Стил : Десен Агол Конектор Материјал : Месинг Контакт Позлата : Goldplated Пол : Џек Отпорност : 50 Ohm трговија на Големо RF adapter SMA женски Преку Дупка plug Десен Агол SMA-KWE PCB Планината конектор Бесплатен превозот САД$ 46.80 /многу
парчиња / многу
АНТЕНСКИ приклучок за SMA машки да RP-SMA женски адаптер антенски приклучок адаптер US$ 0.60 /парче
RF SMA женски MCX машки конектор со SMA Џек да се MCX приклучок адаптер за DS0201 /DSO201/ ОДС /DS203 oscilloscope (OSC) САД$ 0.90 /парче
АНТЕНСКИ приклучок RP-SMA машки да SMA женски адаптер антенски приклучок адаптер US$ 0.60 /парче
евтини АНТЕНСКИ приклучок RP-SMA женски TS9 антенски кабел соберат TS9 конектор zte антена US$ 1.59 /парче
Промет на големо со 10pcs АНТЕНСКИ приклучок RP-SMA-женски RP-SMA машки Десен агол адаптер Бесплатен превозот САД$ 12.00 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо SMA adapter SMA машки да се Јават женски да се Јават женски "Т" Тип конектор адаптер Бесплатен превозот САД$ 16.80 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо adapter SMA RP-SMA женски RP-SMA женски права Бесплатен превозот САД$ 15.80 /многу
парчиња / многу

Подробности

Номер На Модела:
ПЕЧАТНА ПЛАТКА SMA
търговска марка:
JX
is_customized:
Yes
Приложение:
RF, осветление
Тип:
SMA
Пол:
Жена

Избор на купувачи

PBS-110 Button color Red 0.5 A / 250VAC OFF-ON 2Pin Non Self-locking Push Button Switch (Self reset switch) 20 бр / лот

6.40 -6 % BGN 6.00

PBS110 Копчето боја Црвена 0.5 A / 250 VAC OFFON 2 Pin Не Автозаклучување Прекинувач (Само ресетирате switch) 20 Pcs / многуПакет се Вклучени : 20 x Не Автозаклучување Прекинувач(Само ресетирате switch) Копчето боја : Црвена

8шт / 4 двойки от пружинен съединител RCA куплунга, а говорител plug RCA адаптер

15.20 -34 % BGN 10.00

Пролет РКА конектор звучници машки приклучок адаптер никел позлатен аудио кабел звучник терминал wire конектор за полнач тип : РКА конектор големина : пролет РКА адаптер за Апликација : аудио систем, говорникот​

HOT12V 2 CH RF Wireless Remote Switch Control system (предавател и приемник)Радиоконтроллер 315 / 433MZH еднократно / превключване / Защелкнутый

BGN 21.90

Работен Напон : 12 VИзлезна Струја : 10 A(10 A / CH .Тоа имаат подобра помалку од 7А .Тоа е за безбедно и трајни)Channel : "2 CHРаботна Фреквенција : 315 MHZ / 433 MZH( Фреквенција може да се прилагоди)ве молиме да забележите дека тука е во сет , ние сме го направиле тоа работат заедно пред да се брод за вас , така што не't треба да се грижи за она што фреквенција се тие .само некој кој се купи примачот или испраќачот сам ,тој мора да се грижат за фреквенцијата на натпреварот .Примачот на осетливост : : 105 DbРаботна температура : 10 "C +60" CИзлез начин : Бутване / НеLatched mentary.Интерзаклучување / Lathced .Авто заклучување / SelfLatched / ToggleКод тип : Учење кодотработа / излез начинБутване / НеLatched / Еден : притиснете едно копче работи / НА...

(100 бр./лот) 70C KSD9700 нормално затворен термостат, температурен превключвател, NC 70 градуса по Целзий, биметаллический диск.

BGN 88.00

KSD9700 Серија Термостат ( Автоматско Ресетирање ).Акција температура : 70+ 5 целзиусови степени, Ресетирање на температура : 50+10 степени целзиусови степени.Акција Тип : Н...

5шт ME ME-8111 крайния изключвател пряк натиск плунжерный вид на крайния изключвател TZ-8111 микропереключатель

BGN 7.20

5 Pcs МЕНЕ МИ8111 граница вклучите директен притисок клипот тип на Граница Вклучите TZ8111 Микро ПрекинувачОбјектот има 5 компјутери следниве Граница ВклучитеTZ и МЕНЕ Серија Крстот Ролери Клипот Граница Вклучите similiar да Omron граница вклучитеОпис : Граница вклучите ,компактен дизајн,долго mechanicatical живот.Лесно жици со полна со отворен крај.Висока прецизност, висока сигурностПрашина доказ ,вода доказ ,масло доказ изградба (IP64)Двојно коло тип.5 A оптоварување тековнатаСилни телото со комбинација на засилен пластика и алуминиум леене compaonents.Се изгради во основните прекинувач со doule пролетта механизам.Карактеристики : Работата брзина0.5 mm50cm / secОперативен фреквенцијаМеханички : 120 операции / минута, Електрични : 30 операции / минутаКонтакт отпор25mΩ max...

1 NC N / C червен знак Гъби бутон за възстановяване след прекъсване преминете станция 10A 400V AC

17.58 -3 % BGN 17.00

Име на производ Печурки Притисни Копче за Префрлање Акција Тип на Автозаклучување Тип Контакт Тип, Нормално, Блиски(NC) Номинална Струја 10(6)Со Номинална AC 400 V Push Копчето Дијаметар 4cm / 1.6" Вкупната Големина x 6.7 6.7 x 8.1 cm / 2.64" x 2.64" x 3.2"(L*W*H) Школка Материјал Пластични Боја Црвена, Црна, Бела

(100 бр./лот) 45В KSD9700 нормално затворен термостат, температурен превключвател, NC 45 градуса по Целзий, биметаллический диск.

BGN 88.00

KSD9700 Серија Термостат ( Автоматско Ресетирање ).Акција температура : 45+ 5 целзиусови степени, Ресетирање на температура : >=30 целзиусови степени.Акција Тип : Н...

Оригинален нов внос на високи температури и дълъг живот на електромагнитна печки сензорен превключвател бутон 6*6*5 мм

2.24 -11 % BGN 2.00

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули)...

10 бр N plug Мъжки към съединители FME мъжки конвертор RF директен коаксиален конектор кабел

BGN 31.89

N Plug Машки Да FME Plug Машки Конвертор RF Директно Коаксијален Кабел Конектор Производ Серија : Конектор адаптер Семејство : Коаксијален, RF Адаптери Серија : Помеѓу Серија NFME Конвертирате Од (Адаптер Крајот) : N Машки Да Конвертирате (Адаптер Крајот) : FME Машки

50X-добро качество 5 W 940nm ir IR led светлина мъниста се използва bridgelux 4chip капсулиране с алуминиева печатна платка безплатна доставка

BGN 185.60

Моќност : 5 W Напред Напон(VF) : 1.61.8 V Напред Тековната(АКО) : 1400m A Живот : 50000 Hr Бран : 940nm Чип бренд : Bridgelux Зрак Агол : 120 степен Складирање Температура : 40~+100degree Добредојдовте OEM / ODM целОбјектот сликаОбјектот големина на :

(1 бр./лот) 240*160*90 мм сив ABS пластмаса водоустойчив корпус IP65 PVC разпределителните скоростна електронен проект инструментален корпус

BGN 35.50

Abs Ip66 240*160*90mm Водоотпорен Куќиште Електронски Пластична Кутија Делница Дистрибуција Switch Надворешна КутијаНашите ABS делница кутии се одлични за внатрешна / надворешна средина и широко се користи во автомобилската, мислења и телекомуникации, комуникации, струја, јаглен, aerospace, одбрана, надзор системи, железнички сигнали, медицинска опрема, инструменти и метри, LED дисплеи, кабелска ТЕЛЕВИЗИЈА и други области.Производот тежи околу 1 / 4 тежината на железна кутија и лесно може да се инсталира или преместени,производот е слободен од корозија,носи супериорен изолација.Производот тежи околу 1 / 4 тежината на железна кутија и лесно може да се инсталира или преместени,производот е слободен од корозија,носи супериорен изолација.помина водоотпорен и dustproof врши под строгите стандарди за квалитет.(IP 66),и да го користите, исто така, е лесен за инсталација на Терминал Замена Железнички, Копчето Кутија, Мали Терминал, Сигнал , Реле и Сензор ,Комуникација и заеднички Кутија итн...

Кутия 10 бр./лот 3-пинов универсален компактен тел harness конектор проводник клеммная актуално PCT-213

BGN 2.88

Модел : ДСП213 Жица пресек (mm2) : 0.082.5 Еден од жица 0.084.0 Заробени диригент Оценет напон / Тековни : 400 V / 32 Оценет импулс напон : 7 KV Лента должина(mm) : 10ммНебезбедни електрични предизвика пожар, па ние треба да користи безбедна wire конектор.Ние треба за да се поврзете на жица безбедност и безбедноста повторно.Совети : Ако сакате другите големина конекторот , може да се immediectly clink слика во следнава табела .Број На Модел НаПрименливи кабелКабел големинаОбновливиДсп102Тешко кабелЕден Тешко кабел 0.752.5mm2YesПлурализам тешко кабелот од 1,52.5mm2НИКОЈДсп104Тешко кабелЕден Тешко кабел 0.752.5mm2YesПлурализам тешко кабелот од 1,52.5mm2НИКОЈДсп106Тешко кабелЕден Тешко кабел 0.752.5mm2YesПлурализам тешко кабелот од 1,52.5mm2НИКОЈДсп212Флексибилен кабелHardcable 0.082.5mm2YesФлексибилен кабел 0.084mm2YesДсп213Флексибилен кабелHardcable 0.082.5mm2YesФлексибилен кабел 0.084mm2YesДсп215Флексибилен кабелHardcable 0.082.5mm2YesФлексибилен кабел 0.084mm2YesДсп111СветилкиRoud Дупка 12.5mm2 еден hardcableYesПлоштад Дупка 12.5mm2 Било кабелYesДсп103 DHardcableHardcable 2.56mm2Yes

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.