• Новинка
15L 25L плуване непромокаема чанта суха чанта чанта за кану Каяк рафтинг открит Спортни чанти пътен комплект обзавеждане чанта за съхранение на 2018

15L 25L плуване непромокаема чанта суха чанта чанта за кану Каяк рафтинг открит Спортни чанти пътен комплект обзавеждане чанта за съхранение на 2018

резултат:
BGN 28.78
BGN 21.00 -27 %

Брой продукти
Налично

15 L 25 L Пливање Водоотпорен Перница Сува Вреќа Вреќа За Canoeing Кајак Рафтинг Отворено Спортски Торби за Патување Комплет Опрема за складирање торба 2018
n Известување
1. Купи 2 парчиња врз основа на оригиналната цена може да уживаат даночни намалувања за 5% попуст. Опис
1.Материјал : 250 D ПВЦ Платно, исто водоотпорен IP8, но повеќе лесни во споредба со 500 D ткаенина, Првиот избор на спортови на вода. Никој не сака тешка еден.
2.Deaign : 2 L,5 L,10 L мали торби одговараат за паричници, телефони, картички, крпи, Само висат на други вреќи. 15 L 25 L ранци одговараат chothes, и други кампување колекции.една рака ранец дизајн,бидете моден човек(жена).
3.Боја : 5-6 бои може да биде избран, Мајката needn не се грижи дека јас не може да се купи мојата омилена боја било повеќе!
4. Гаранција : по прв пат ние ви препорачуваме да го пробате, ако нема проблем, се чувствуваат слободни да го користите,не грижете се за aftersale, ќе добие нов еден,ако кеси се скршени во 6 месеци.
5.Професионални водоотпорен дизајн.
6.Висок квалитет, тоа може да се заштити од тоа да биде добиеше.
7.Хуманизирано дизајн, може да се користи како lifebelt во итни случаи.
8.Погоден за кампување, лебдат, пешачење и други активности на отворено.
Спецификации :
Боја : Бела , Bule ,Портокалова, Зелена, Црна.
Материјал : Висока Јачина Водоотпорен Материјал
Тежина : 15 L : 320g, 25 L : 450g
продажба точка :
1.ЧУВАЈТЕ се ИСУШИ : Hitorhike сува торба ќе го заштити вашиот телефон,паричник,облека,да се види,и така натаму совршено при пловењето,kayaking,пешачење,кампување,риболов за време на отворено.
2.ULTRA LIGHT : Многу полесен од повеќето сува кеси,се повеќе и повеќе ќе избор Ultra light надворешна опрема.тоа ќе направи да се чувствувате слободно и лесно да се носат. ќе уживате во УЛТРА СВЕТЛИНА отворено со Hitorhike сува кеси. "
3.ШАРЕНИ ОТВОРЕНО : Дали сте зрели, постојан или модерен Можете да изберете бои што одговара најдобро."
Добра Новата : 1.Ако ги споделат овој производ на СНС, како што се Facebook, Instagram, VK, itao, Twitter, итн.. фотографирање за да ја нашата служба за корисници. Ќе добиете мал подарок. 2.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се сподели со вашите СНС со овој линк. Ќе добиете 10% од износот ќе се плати преку Pay Pal пред, ($1-$5) 3.Сите наши производи се апсолутно реална и добра,квалитетот е загарантирана,Ако сакате да го направите dropper спонзор,Добредојдени да се консултираат,со нетрпение очекувам да работам со вас,ви Благодариме!
започнете
крајот
nd

Подробности

Тип:
чанта през рамо
търговска марка:
autostop
Материал:
PVC
Номер На Модела:
суха чанта
Характеристика:
Водоустойчив
Пътен комплект:
Рафтинг Къмпинг Туризъм Плуване
Водоустойчив:
ДА
Ultralight:
ДА
На улицата:
суха чанта
Цвят:
черен, зелен, бял, оранжев, син
Размер:
15L,25L
Форма:
чанта през рамо
Име 1:
Раница Суха Чанта
Име 2:
Водоустойчива Чанта
Името на 3:
чанта за каране на каяк

Избор на купувачи

Чисто нов 3 мм ръкавици от неопрен гмуркане GloveNeoprene гмуркане гмуркане сърфинг подводен риболов, гмуркане и каране на лодки за мъже жени

19.04 -21 % BGN 15.00

3мм Ракавици Материјал : 3мм Neoprene & Најлон Боја : Црна Пакет Листата : Еден Пар на 3мм Нуркање Ракавици

Дръжте гмуркане 5 мм неопренови ботуши за гмуркане водни обувки вулканизация зима мразоустойчив висока горна топло плавници обувки за подводен риболов

BGN 35.04

Име : Висок горниот вулканизација нуркање чизмиМатеријал : Neoprene 5 MMМодел : DS151Карактеристики : Прецизни шиење, Вулканизација запечатување , YKK патент, Фитинг нозе дизајн.Погоден За : нуркање , и други спортови на водаВистински Дебелина : 4.3~5 СМ ( материјал дебелина ќе се промени поради термичка експанзија и контракција и долго време за складирање)Еластична : СуперAntiskid : GoodlyЧевли Големина XS S M L XL XXL XXXL ЕУ Големина 3536 3738 3940 4142 4344 4546 4748 Должина 24.5 22.5 26.3 27.9 29.5 31 32.51...

Аква Аеробика Аква Бегач Гмуркане Гмуркане Сърфинг, Гмуркане Лопатките Неопренови Гребло Ръкавици Син На Открито

8.18 -27 % BGN 6.00

Сурфање Пливање, Нуркање Жаба Webbed Fingerless Ракавици Пливаат Помош Гребло Ракавица100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Материјал : neoprene најлон ткаенинаБоја : СинаКвалитет : 1 ПарГолемина : S / M / LПрстите од дизајнНаправени од мека, свитливи neoprene.Лесно да се стави на со прилагодливи еластична во зглобовите.Помага да се зголеми растојание по мозочен удар.Дизајнирано за да се зголеми отпорноста и да се изгради сила.Одржува подвижност на раката.Фантастичен во вода, аеробик часови и отпор програми.Добро прилагодени за сурфање и телото да се качитеПакет Содржи : 1 Пар Сурфање Пливање Webbed Ракавица

SZ-LGFM-нов нос и gag за уши + черно Маринър плувни очила очила Сребърен дим Antifog

BGN 2.50

Издржливи, Стилски, Удобен, СигуренБоја : црнаГолемина : Големина : 16 * 4.5 cmМатеријал : чисто силиконски огледало прстен и носи + леќи со користење на КОМПЈУТЕР, УВ материјалКомплетен сет на алатки за вас кога пливање кој е многу удобен НОСОТ и УВО ПРИКЛУЧОК + Црни ОЧИЛА за ПЛИВАЊЕ СРЕБРО ЧАД ANTIFOG УДОБНОСТ.Очила за одржување Забелешки : Очила во внатрешноста на кутијата се антимагла обложување, не се страна во хартија или крпа избришете.За да се обезбеди дека магла ефект, користете ги со вода за плакнење и се исуши природно.Во огледало кутија ставени во сенка колекција.Да се избегне очила се ставени во топлина или изложување на сонце.Пакет се вклучени : 1 сет на пливање очила

Ръкавици за плуване и гмуркане защитни ръкавици за гмуркане гмуркане сърфинг, водни спортове (опция размер M / L / XL )

BGN 15.82

**За Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.1) Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно**За испорака : 1...

Професионален водоустойчив плувни очила възрастни йонофореза плувни очила на Мъже, Жени анти-мъгла UV плува спортни очила с затычкой за уши

6.96 -14 % BGN 6.00

modname=ckeditor Професионални Водоотпорен Пливаат Очила Возрасни Electroplate Пливање Очила Мажи Жени Антимагла УВ Пливаат Спорт Eyewear со Уво Plug Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

TteooBL digital Single lens reflex camera waterproof чанта водоустойчива чанта за цифров фотоапарат в рамките на 20 м вода

BGN 40.00

Бренд име : Tteoobl Тип : GQ518 (SLR Камера со Фокус Водоотпорен перница) големина : 19 CM* И 17,5 СМ * 7.8 CM( на avalaible големина за Камерата),достапни дијаметар на леќа : 10см, висина на камерата леќи на камерата : 14cm Материјал : Polyvinylchloride+поликарбонат+ПММА+АБС Боја : Зелена,сина,црна,транспарентни тежина : 300g Длабочина на : водоотпорен во рок од 20 милиони вода...

Barracuda Junior Swim Goggle SHARK цели рамка меки уплътнения анти-мъгла UV-защита на лека корекция на Децата 13020

14.38 -17 % BGN 12.00

Висок квалитет на маглаотпор леќи со УВ заштита Ајкула во облик на еденпарче мека рамка во компактна големина за помлад или мали лица Лесно да се прилагоди назад клип Ултра мека двојно силикони главата рака за дополнителна удобност Слободни футрола вклучени

Плуване Gloggle професионален водоустойчив прозрачни очила анти-мъгла UV плуване, плувни очила, регулируем поплавък Natacion Piscina

5.52 -9 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЕднократно, трајни, практични, модеренУв Заштитен,антимагла, и јасно ја видитеНово прилагодливи рака заштита на вашите очи,Удобно и безбедно монтирање на очила.Употреба и лесно да се чистиСпецификација : Материјал : PC(Објектив)+СИЛИКОНИ(Око првенство и око бенд)Боја : Црна, Зелена, Сина, ЦрвенаОчила Големина : Прилагодлив (За Возрасни)Пакетот Вклучува : 1 x Пливање ОчилаAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Анти Мъгла UV Плувни Очила, Плувни Очила, Мъже, Деца, Жени Очила

25.49 -49 % BGN 13.00

Опис : Материјал : Висока чистота Силикони и PC УВ заштита Анти–магла обложени и vacuo Позлата меркур, имаат супериорна антимагла обработка функции,исто така, модерен и убава Трајни и носатотпор, Супер удобно, мека, водоотпорен Според човечкото тело инженеринг дизајн, затворете ги очите, запечатување силна, вдп, намалување на око притисок Со Хуманизирано прилагодување појас, се прилагоди лесно...

Жените плувен чанта женски водоустойчив бански чанта найлон мокър и сух прозрачен бански басейн плаж чанта колекция плажна чанта

24.80 -31 % BGN 17.00

2018 Нови Водоотпорен Најлон Козметички Миење Патни Торби Сува Влажни Поделба Чанти Голем Капацитет Плажа Кабриолет ТорбаСите од нашите пакети >5 долари, ќе deliveryed од Кина Пост Регистрирани Воздух Mailможе да се провери информациите за сите на патот, безбеден и брз!!!За Големина : 36*18*29cm(Поради мерење,таму ќе биде 2 до 3 см грешка)Како за боја, бидејќи на светлината, таму ќе биде малку defference со вистински стоки, се надевам дека ќе може да го разбере.Сите наши производи со висок qulity, не грижете се за тоа!!!ПРЕВОЗОТ1...

6.5 * 150 см преносим плувен басейн супер кораб пластмасова пяна плаващ стол плаващи източници на вода за деца, възрастни чисто Нов

BGN 7.98

Карактеристики : Базен стол, лесни и достапни во избрани светла боја.Мека и лебдат шарени и безопасно.Направени на мрежа и пластична пена, лесни и меки, без штети на вашето телоМожете да плови на вода, luxuriate во сонце, се чувствуваат кул светот, да уживаат и да се релаксираат на овој прекрасен моментНајчесто се соодветни за луѓе кои се 70 кг или помалку, повеќе од 70kg, две парчиња на тестенини чаир се потребни за да се користи заедноДецата мора да бидат придружувани од возрасен да се осигура безбедностаАко не можете да пливаат, ве молиме да се прилагодат на вода активности првиотСпецификации : Материјал : пластични пенаБоја : сина, црвенаГолемина : 6.5*150cmПакетот вклучува : 1 x лебди чаир31.45 / торба торба 45.99 / торбаДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

LANE4 аксесоари плосък силикон водоустойчив капак издръжлив силикон плътен цвят лесен професионалист за детска код и цифри

19.18 -22 % BGN 15.00

Направен од висок квалитет на меки силиконски за да се обезбеди оптимална одговара , екопријателски и неалергиски Лесни, трајни, и удобно Голема еластичност : Contoured форма намалува влечете...

Водоустойчив Анти Мъгла Бански Костюми, Очила За Гмуркане Водни Очила Gafas Регулируеми Плувни Очила Мъжете

5.98 -16 % BGN 5.00

Водоотпорен Анти Магла Бански Очила За Нуркање Вода Очила Gafas Прилагодливи Пливање Очила МажиОпис : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Купи со доверба 5 бои избори за Нови Мажи Жени Дама О utdoor Пливаат Базен Прилагодливи Пливање Очила Очила Очила Количина : 1 парче * пливање очила

Плувни плавници гмуркане гмуркане чорапи драскотини предотврати затопляне бързосъхнеща нескользящая Крайбрежна плажна обувки

11.65 -23 % BGN 9.00

Пливање Перки Нуркањето Нуркање Чорапи Нула Спречи Загадување Брзо Сува Не се лизга Море Плажа Чевли Функции : Оддел Име : Возрасни Предмет Тип : Плажа Чевли Чевли Ширина : Медиум(B,M) Тема : Дише Сезона : Летни Затворање Тип : ЛизгаНа Горниот Материјал : Lycra еластична ткаенина Обвивка Материјал : Ткаенина Outsole Материјал : Гума Шаблон Тип : Шарени Пол : Унисекс Пета Тип : Рамни со Бои : Сина,Црвена,Жолта, Горната Висина : НИСКА Пакет се Вклучени : 1 пар на чевли (Без Кутија)Пакет содржи : 1 пар * Чевли Забелешки : 1...

Безплатна Доставка Сладък Карикатура Водоустойчив, Анти-Мъгла Децата Плувни Очила Очила Очила

15.65 -49 % BGN 8.00

Опис : Материјал : Висока чистота Силикони и PC УВ заштита на Животните Функција : Рак Анти–магла обложени, имаат супериорна антимагла обработка на функциите за Супер удобно, мека, водоотпорен Според човечкото тело инженеринг дизајн, затворете ги очите, запечатување силна, вдп, намалување на око притисок Флексибилност носот,одлично се носи удобност Со Хуманизирано прилагодување појас, се прилагоди лесно...

1 чифт PVC плуване ръка пръстен раци фламинго надуваеми превръзки armlets плувни ръкави водни Крила плуване ръка плувки за деца

20.10 -50 % BGN 10.00

1 Pair ПВЦ Пливање Рака Прстен Рак Фламинго Гумени Рака Бендови Floatation Ракави Вода Крилја Пливање Рака Лебди за Деца Безбедност гумени пливање бендови без токсични, добра алатка за учење на пливањето...

HISEA SEAC 2,5 мм неопрен плувни ръкавици за гмуркане anti stick-slip cold keep warm гмуркане ръкавици anti-scratch гмуркане риболов гореща

13.44 -3 % BGN 13.00

Професионални 2,5 MM Нуркање ракавици со магија стап против пролизгување ладно и топло, нуркање ракавици антинула нуркањеКарактеристики : 1...

Душ Плажа На Къмпинг Преносим Открит Пътуване Къмпинг, Микрофибър Кърпа Быстросохнущее

6.48 -23 % BGN 5.00

Опишете : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : 80% Полиестер 20% НајлонБои : МултиБојаГолемини : 35 X 70 СМ / 13.7" X 27"Карактеристики : Ултратенок двострано кашмир влакна,4x сува способност...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.