• Новинка
Плувни очила, плувни очила професионален анти-мъгла няма течове с UV-защита на широк вид плувни очила за мъже, жени, Спорт Eyewea

Плувни очила, плувни очила професионален анти-мъгла няма течове с UV-защита на широк вид плувни очила за мъже, жени, Спорт Eyewea

резултат:
BGN 13.17
BGN 13.00 -1 %

Брой продукти
Налично

функција : - УВ-блокирање на леќи блокира сончевите штетните UVA и UVB зраци, додека пливање на отворено. - Стилски, кул огледало обложени PC леќи направи да се различни. - Анти-магла технологија овозможува пливање под сите услови Анти-скршен леќи остане силен, дури и во harshest услови. - Пливач леќа леќа дизајн може да обезбеди широко поле на визија - лесно прилагодливи - Кожа-пријателски материјал 100% ПВЦ Слободни. Не латекс. Јасно Vison : -анти магла обложени леќи спречување fogging имаат јасна и широк поглед. Користење и Одржување : -Откако ќе пливаат, се мијат леќа со свежа вода да се измијат хлор, сол, песок, или други загадувачи и оставете да се исуши во некој топол, чиста животна средина. Ве молиме запомнете за да ги исчистите леќите со свежа вода по употреба. -Не оставајте вашиот обработени очила под директна сончева светлина бидејќи тоа може да се исуши на меки силиконски фоки и згаснат својата боја. -Заштита на вашите очила за пливање со чување на нив во нивните заштитни случај. Забелешка : на аголот на камерата осветлување на животната средина може да биде малку пристрасно и вид, ве молам прости ми. 1. Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay, Master Card, Qiwi Паричник, Boleto, Moneybookers, Western Union. 2. Нашите заштита дава само на плаќање начини acceped од платформа. 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена (работни дена, не одмор или викенд) по уплатата се Comfirmed. 2. Ако не примите објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори на вас во времето! 3. Ако вашата нарачка ≤$5, Бесплатен превозот на производот не може да се query детално следење на информации, ако треба, ве молиме, изберете Ја препорачана Пошта и да ја плати цената различни. 1. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога се примени. За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, Доколку ставката што се користи и да биде побарано да се врати Без Причина, Превозот цена треба да се носат од страна на двете дел. 2. Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по користење,оштетувања од вода и така натаму.

Подробности

Тип Елемент:
точки
Спортен Тип:
ПЛУВАНЕ
цвят на рамката:
Черен
търговска марка:
MSSNNG
Височина На Обектива:
48 мм
Лещи Материал:
Поликарбонат
Номер На Модела:
WJ0352
Цвят Лещи:
Черен
Широчина На Обектива:
59 мм
Пол:
Мъже
Материал На Рамката:
Ацетат

Избор на купувачи

Неопренови ръкавици за гмуркане, оборудване за гмуркане Anti Scratch Keep Warm Material Winter Swim Spearfishing 3 мм New Arrival 2017

14.29 -30 % BGN 10.00

ИМАЈТЕ НУРКАЊЕ Neoprene Нуркање се Нурне Ракавици Нуркањето Опрема Анти Нула Задржи Топло Материјал Зима Пливаат Spearfishing 3ммБренд : да се ЧУВА НУРКАЊЕИме на производ : 3мм се Задржи топло нуркање ракавициМодел : ГД202Materail : 90% Neoprene + 10% НајлонБоја : ЦрнаФункција : да се Чува на топло, заштита, AntiskidКарактеристики : 1...

Ръкавици за плуване и гмуркане защитни ръкавици за гмуркане гмуркане сърфинг, водни спортове (опция размер M / L / XL )

BGN 15.82

**За Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.1) Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно**За испорака : 1...

Плувни плавници гмуркане гмуркане чорапи драскотини предотврати затопляне бързосъхнеща нескользящая Крайбрежна плажна обувки

11.65 -23 % BGN 9.00

Пливање Перки Нуркањето Нуркање Чорапи Нула Спречи Загадување Брзо Сува Не се лизга Море Плажа Чевли Функции : Оддел Име : Возрасни Предмет Тип : Плажа Чевли Чевли Ширина : Медиум(B,M) Тема : Дише Сезона : Летни Затворање Тип : ЛизгаНа Горниот Материјал : Lycra еластична ткаенина Обвивка Материјал : Ткаенина Outsole Материјал : Гума Шаблон Тип : Шарени Пол : Унисекс Пета Тип : Рамни со Бои : Сина,Црвена,Жолта, Горната Висина : НИСКА Пакет се Вклучени : 1 пар на чевли (Без Кутија)Пакет содржи : 1 пар * Чевли Забелешки : 1...

Професионален водоустойчив плувни очила възрастни йонофореза плувни очила на Мъже, Жени анти-мъгла UV плува спортни очила с затычкой за уши

6.96 -14 % BGN 6.00

modname=ckeditor Професионални Водоотпорен Пливаат Очила Возрасни Electroplate Пливање Очила Мажи Жени Антимагла УВ Пливаат Спорт Eyewear со Уво Plug Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

Жените плувен чанта женски водоустойчив бански чанта найлон мокър и сух прозрачен бански басейн плаж чанта колекция плажна чанта

24.80 -31 % BGN 17.00

2018 Нови Водоотпорен Најлон Козметички Миење Патни Торби Сува Влажни Поделба Чанти Голем Капацитет Плажа Кабриолет ТорбаСите од нашите пакети >5 долари, ќе deliveryed од Кина Пост Регистрирани Воздух Mailможе да се провери информациите за сите на патот, безбеден и брз!!!За Големина : 36*18*29cm(Поради мерење,таму ќе биде 2 до 3 см грешка)Како за боја, бидејќи на светлината, таму ќе биде малку defference со вистински стоки, се надевам дека ќе може да го разбере.Сите наши производи со висок qulity, не грижете се за тоа!!!ПРЕВОЗОТ1...

6.5 * 150 см преносим плувен басейн супер кораб пластмасова пяна плаващ стол плаващи източници на вода за деца, възрастни чисто Нов

BGN 7.98

Карактеристики : Базен стол, лесни и достапни во избрани светла боја.Мека и лебдат шарени и безопасно.Направени на мрежа и пластична пена, лесни и меки, без штети на вашето телоМожете да плови на вода, luxuriate во сонце, се чувствуваат кул светот, да уживаат и да се релаксираат на овој прекрасен моментНајчесто се соодветни за луѓе кои се 70 кг или помалку, повеќе од 70kg, две парчиња на тестенини чаир се потребни за да се користи заедноДецата мора да бидат придружувани од возрасен да се осигура безбедностаАко не можете да пливаат, ве молиме да се прилагодат на вода активности првиотСпецификации : Материјал : пластични пенаБоја : сина, црвенаГолемина : 6.5*150cmПакетот вклучува : 1 x лебди чаир31.45 / торба торба 45.99 / торбаДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

Чисто нов 3 мм ръкавици от неопрен гмуркане GloveNeoprene гмуркане гмуркане сърфинг подводен риболов, гмуркане и каране на лодки за мъже жени

19.04 -21 % BGN 15.00

3мм Ракавици Материјал : 3мм Neoprene & Најлон Боја : Црна Пакет Листата : Еден Пар на 3мм Нуркање Ракавици

1 чифт PVC плуване ръка пръстен раци фламинго надуваеми превръзки armlets плувни ръкави водни Крила плуване ръка плувки за деца

20.10 -50 % BGN 10.00

1 Pair ПВЦ Пливање Рака Прстен Рак Фламинго Гумени Рака Бендови Floatation Ракави Вода Крилја Пливање Рака Лебди за Деца Безбедност гумени пливање бендови без токсични, добра алатка за учење на пливањето...

Свободна площ непромокаема PU плат плува Шапчица да защитите вашите уши, дълга коса спортна шапка за плуване за мъже и жени и възрастни

BGN 17.60

Бесплатни големина Водоотпорен СТП Ткаенина Пливање Капа Заштитите Ушите Долга Коса Спортски Пливање Капа За Мажи &Жени Возрасни*ПРЕВОЗОТ.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни...

Китайски, за да се водят гмуркане 3 мм неопрен гмуркане обувки децата гмуркане чорапи Детски плажни ботуши Младши Зимата плуват поддържане на топлината

BGN 7.68

Бренд : да се ЧУВА НУРКАЊЕМатеријал : 3ММ Neoprene + НајлонМодел : DS103Технологија : Четири игла и шест нишкаГолемина : XXS, XS, S, M, LБоја : Сина, Жолта, РозоваFeatrue : На дното користи колоидното честички...

Гмуркане и плаване 3 мм неопренови ръкавици за гмуркане, оборудване за гмуркане мини топли зимни плувни ръкавици за подводен риболов неопрен и ръкавици

BGN 19.50

Добредојдовте на Нашата Продавница!(1) Видови : Нуркање Ракавици(2) Точка вклучува : 1 пар нуркање ракавици(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : Neoprene 3ММ(5) Боја : Црна(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !

15L 25L плуване непромокаема чанта суха чанта чанта за кану Каяк рафтинг открит Спортни чанти пътен комплект обзавеждане чанта за съхранение на 2018

28.78 -27 % BGN 21.00

15 L 25 L Пливање Водоотпорен Перница Сува Вреќа Вреќа За Canoeing Кајак Рафтинг Отворено Спортски Торби за Патување Комплет Опрема за складирање торба 2018n Известување1...

HISEA SEAC 2,5 мм неопрен плувни ръкавици за гмуркане anti stick-slip cold keep warm гмуркане ръкавици anti-scratch гмуркане риболов гореща

13.44 -3 % BGN 13.00

Професионални 2,5 MM Нуркање ракавици со магија стап против пролизгување ладно и топло, нуркање ракавици антинула нуркањеКарактеристики : 1...

Безплатна Доставка Сладък Карикатура Водоустойчив, Анти-Мъгла Децата Плувни Очила Очила Очила

15.65 -49 % BGN 8.00

Опис : Материјал : Висока чистота Силикони и PC УВ заштита на Животните Функција : Рак Анти–магла обложени, имаат супериорна антимагла обработка на функциите за Супер удобно, мека, водоотпорен Според човечкото тело инженеринг дизајн, затворете ги очите, запечатување силна, вдп, намалување на око притисок Флексибилност носот,одлично се носи удобност Со Хуманизирано прилагодување појас, се прилагоди лесно...

TteooBL digital Single lens reflex camera waterproof чанта водоустойчива чанта за цифров фотоапарат в рамките на 20 м вода

BGN 40.00

Бренд име : Tteoobl Тип : GQ518 (SLR Камера со Фокус Водоотпорен перница) големина : 19 CM* И 17,5 СМ * 7.8 CM( на avalaible големина за Камерата),достапни дијаметар на леќа : 10см, висина на камерата леќи на камерата : 14cm Материјал : Polyvinylchloride+поликарбонат+ПММА+АБС Боја : Зелена,сина,црна,транспарентни тежина : 300g Длабочина на : водоотпорен во рок од 20 милиони вода...

Душ Плажа На Къмпинг Преносим Открит Пътуване Къмпинг, Микрофибър Кърпа Быстросохнущее

6.48 -23 % BGN 5.00

Опишете : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : 80% Полиестер 20% НајлонБои : МултиБојаГолемини : 35 X 70 СМ / 13.7" X 27"Карактеристики : Ултратенок двострано кашмир влакна,4x сува способност...

Barracuda Junior Swim Goggle SHARK цели рамка меки уплътнения анти-мъгла UV-защита на лека корекция на Децата 13020

14.38 -17 % BGN 12.00

Висок квалитет на маглаотпор леќи со УВ заштита Ајкула во облик на еденпарче мека рамка во компактна големина за помлад или мали лица Лесно да се прилагоди назад клип Ултра мека двојно силикони главата рака за дополнителна удобност Слободни футрола вклучени

Водоустойчив Анти Мъгла Бански Костюми, Очила За Гмуркане Водни Очила Gafas Регулируеми Плувни Очила Мъжете

5.98 -16 % BGN 5.00

Водоотпорен Анти Магла Бански Очила За Нуркање Вода Очила Gafas Прилагодливи Пливање Очила МажиОпис : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Купи со доверба 5 бои избори за Нови Мажи Жени Дама О utdoor Пливаат Базен Прилагодливи Пливање Очила Очила Очила Количина : 1 парче * пливање очила

Аква Аеробика Аква Бегач Гмуркане Гмуркане Сърфинг, Гмуркане Лопатките Неопренови Гребло Ръкавици Син На Открито

8.18 -27 % BGN 6.00

Сурфање Пливање, Нуркање Жаба Webbed Fingerless Ракавици Пливаат Помош Гребло Ракавица100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Материјал : neoprene најлон ткаенинаБоја : СинаКвалитет : 1 ПарГолемина : S / M / LПрстите од дизајнНаправени од мека, свитливи neoprene.Лесно да се стави на со прилагодливи еластична во зглобовите.Помага да се зголеми растојание по мозочен удар.Дизајнирано за да се зголеми отпорноста и да се изгради сила.Одржува подвижност на раката.Фантастичен во вода, аеробик часови и отпор програми.Добро прилагодени за сурфање и телото да се качитеПакет Содржи : 1 Пар Сурфање Пливање Webbed Ракавица

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.