• Новинка
Супер Херос Logo Set Batman Laptop Sticker за Apple MacBook Air Decal 13 Pro Retina 11 12 15 инча Mac Mi Notebook Skin Sticker

Супер Херос Logo Set Batman Laptop Sticker за Apple MacBook Air Decal 13 Pro Retina 11 12 15 инча Mac Mi Notebook Skin Sticker

резултат:
BGN 21.60
BGN 21.00 -3 %

Брой продукти
Налично


Производ Функција :
(1) Прашина-доказ, Вода-доказ, Масло-доказ.
(2) Прецизни-сечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.
(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.
(4) Висок квалитет на винил материјал. Долготрајни и никогаш нема да згаснат.
Производ содржина листа : Decal налепница X 1 buc ; Пренос филм X 1 buc ; DIY Водство X 1 buc
Внимание : Ова decal не е само за Macbook, но, исто така, може да биде совршено се користи на сите други лаптопи,
како што се : HP, Dell, Acer, Sony, Lenovo, ASUS, Samsung, Toshiba и така натаму.
НЕ macbook, ве молиме изберете "Custom size" и ни остави порака за вашиот лаптоп модел и големина. >

Подробности

Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
Въздухът 11 инча, air 13 инча, retin-a 12 инча ретина 13 инчов ретина 15 инча, Pro 13 инча, Pro 15 инча, други 13 инча, 14 инча, други 15 инча, Подгонянный размер
Цвят:
Черен, Бял
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
CD-95
Материал:
PVC
Водоустойчив:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
търговска марка:
Кулизм
Характеристика:
Водоустойчив / анти -- скрест / масл-доказателство за
Достъпни размер:
11.6/12/13.3/14/15.4/15.6
избор на цвят:
черен или бял
Материал:
Висококачествен винил материал
Името на елемент :
Творчески САМ преносим компютър стикер стикер
Поддържани Устройства:
За MACBOOK / HP / DELL / ACER / ASUS / VAIO/SONY и т.н
Други поддържани функции:
За повърхностна книга / тетрадка / хромбука / PC

Избор на купувачи

19V 3.42 A 65W KP. 06503. 006 KP. 06503. 007 ADP-65VH F лаптоп адаптер за зарядно устройство за Acer Chromebook 11 C720 C720P C740

BGN 16.93

19 V 3.42 НА 65 W КП.06503.006 КП.06503.007 ADP65 VH F лаптоп ac адаптер за полнач за Acer Chromebook 11 C720 C720 P C740 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19V 6.32 A 5.5*2.5 mm 120W нов адаптер за лаптоп ASUS N550J N56V N750 G/N53S PA-1121-28

BGN 42.06

19 V 6.32 НА 5.5*2,5 mm 120 W Нови AC Адаптер За ASN550 J N56 V N750 G / N53 S PA112128 ВЛЕЗ : 100240 V 5060 Hz (за светот употреба) ИЗЛЕЗ : 19 V 6.32 А, 120 W (уп за слика) Штекер : 3prong Кабелот Кабел : со НАС / велика БРИТАНИЈА / ЕУ / AU plug Гаранција : 12 месеци Статус : Brand new original & вистински Еден кабелот за Напојување е вклучена со овој адаптер за Слободни Забелешка : Ние ќе ви испратиме кабелот за напојување со соодветните ѕиден приклучок според вашиот превозот адреса...

JIGU CWTM0 F33MF F7W7V FHHVX FN3PT GYKF8 HGKH0 HJ474 J79X4 JN0C3 оригинална батерия за лаптоп Dell E6320 XFR E6330

BGN 56.16

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни Модели : За координатите на географската Ширина E6120 За координатите на географската Ширина E6230 За координатите на географската Ширина E6320 XFR За координатите на географската Ширина E6430 S За координатите на географската Ширина E6220 За координатите на географската Ширина E6320 За координатите на географската Ширина E6330 За координатите на географската Ширина СеријаЛаптоп Дел броеви : 09 K6 P 0 F7 W7 V 11 HYV 3121239 3121241 3121381 3121446 3 W2 YX 45111702 45111703 45111704 45111979 45111980 5 X317 7 FF1 K 7 M0 N5 823 F9 9 GXD5 9 P0 W6 CPXG0 CWTM0 F33 MF F7 W7 V FHHVX FN3 PT GYKF8 HGKH0 HJ474 J79 X4 JN0 C3 K4 CP5 K94 X6 KFHT8 MHPKF NGXCJ R8 R6 F RCG54 RFJMW RXJR6 V7 M6 R WJ38 WJ383 WRP9 M Y0 WYY Y40 R5 Y61 CV YJNKKШопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

5200mAh DM4 батерии за лаптоп HP Pavilion CQ42 CQ32 G42 CQ43 G32 на разстояние hp pavilion dv6 G4 G6 G7 батерии 593553-001 MU06

30.72 -6 % BGN 29.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 5200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!5200m Ah DM4 лаптоп Батерии за HP Павилјон CQ42 CQ32 G42 CQ43 G32 DV6 G4 G6 Г7 Батерии 593553001 MU06Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на делот од вашиот уред.Притиснете"Ctrl+F"за да пребарувате на вашиот лаптоп модел или батеријата дел број од нашата листа.Компатибилен дел број : За HP За HSTNNCBOX За HSTNNQ60 C За HSTNNQ61 C За HSTNNQ62 C За HSTNN178 C За HSTNN179 C За HSTNN181 C За MU06 За MU09 За WD548 AA За WD549 AA За HSTNNQ61 C За HSTNNQ62 C За HSTNNCBOW За HSTNNIB0 N За HSTNNIB0 X За HSTNNIB1 E За HSTNNOB0 X За HSTNNOB0 Y За HSTNNYB0 X За NBP6 A174 За NBP6 A174 B1 За NBP6 A175 За NBP6 A175 B1 За 586028341 За 586006321 За 586006361 За 593553001 За 588178141 За 586007541 За 593550001 За 593553001 За 593554001 За 593562001 За HSTNNUB0 W За HSTNNUB1 G За MU09 XL За WD548 AA За WD549 AAОдговара за лаптоп модел : За COMPAQ За Пред sario CQ56134 SF За Presario CQ32 За Presario CQ42 За Presario CQ42100 За Presario CQ42106 TU За Presario CQ42108 TU За Presario CQ42130 TU За Presario CQ42136 TU За Presario CQ42137 TU За Presario CQ42138 TU За Presario CQ42167 TX За Presario CQ42170 TX За Presario CQ42174 TX За Presario CQ42175 TX За Presario CQ42200 За Presario CQ42224 TU За Presario CQ42225 TU За Presario CQ42271 TU За Presario CQ42272 TU За Presario CQ42294 TX За Presario CQ42295 TX За Presario CQ42300 За Presario CQ42301 AX За Presario CQ42301 TU За Presario CQ42302 AX За Presario CQ42303 TU За Presario CQ42304 AU За Presario CQ42304 TU За Presario CQ42305 AU За Presario CQ42309 AX За Presario CQ42310 AX За Presario CQ42311 AU За Presario CQ42312 AU За Presario CQ42313 AU За Presario CQ42313 AX За Presario CQ42320 CA За Presario CQ42352 TU За Presario CQ42353 TU За Presario CQ42354 TU За Presario CQ42354 TX За Presario CQ42355 TX За Presario CQ42356 TX За Presario CQ42359 TU За Presario CQ42360 TU За Presario CQ42362 TU За Presario CQ42365 TU За Presario CQ42371 TU За Presario CQ43 За Presario CQ43101 AU За Presario CQ43101 TX За Presario CQ43103 TU За Presario CQ56 За Presario CQ56100 За Presario CQ56100 SG За Presario CQ56100 XX За Presario CQ56101 SA За Presario CQ56101 SG За Presario CQ56102 EA За Presario CQ56102 EG За Presario CQ56102 SA За Presario CQ56102 SG За Presario CQ56102 TU За Presario CQ56103 EA За Presario CQ56103 EG За Presario CQ56103 SA За Presario CQ56103 SG За Presario CQ56104 CA За Presario CQ56104 SA За Presario CQ56105 SA За Presario CQ56106 EA За Presario CQ56106 SA За Presario CQ56107 SA За Presario CQ56108 SA За Presario CQ56109 WM За Presario CQ56110 SA За Presario CQ56110 За Presario CQ56111 EA За Presario CQ56111 EG За Presario CQ56111 SA За Presario CQ56111 SG За Presario CQ56112 EA За Presario CQ56112 NR За Presario CQ56112 SA За Presario CQ56113 SA За Presario CQ56114 EO За Presario CQ56115 DX За Presario CQ56115 EG За Presario CQ56115 SA За Presario CQ56120 SG За Presario CQ56122 NR За Presario CQ56124 CA За Presario CQ56129 NR За Presario CQ56131 SF За Presario CQ56132 EF За Presario CQ56132 SF За Presario CQ56133 EF За Presario CQ56133 SF За Presario CQ56134 CA За Presario CQ56134 EF За Presario CQ56135 EF За Presario CQ56135 SF За Presario CQ56136 SF За Presario CQ56142 EF За Presario CQ56142 SF За Presario CQ56148 CA За Presario CQ56148 SF За Presario CQ56154 CA За Presario CQ56155 EA За Presario CQ62 За Presario CQ62100 За Presario CQ62101 TX За Presario CQ62102 TX За Presario CQ62103 TU За Presario CQ62104 TU За Presario CQ62105 TU За Presario CQ62105 TX За Presario CQ62106 TU За Presario CQ62108 TU За Presario CQ62108 TX За Presario CQ62109 TU За Presario CQ62109 TX За Presario CQ62110 TU За Presario CQ62111 TU За Presario CQ62111 TX За Presario CQ62112 TU За Presario CQ62112 TX За Presario CQ62113 TU За Presario CQ62113 TX За Presario CQ62114 TX За Presario CQ62115 TX За Presario CQ62116 TU За Presario CQ62200 За Presario CQ62200 CA За Presario CQ62201 AU За Presario CQ62201 AX За Presario CQ62201 TU За Presario CQ62202 AU За Presario CQ62202 TU За Presario CQ62203 AU За Presario CQ62203 AX За Presario CQ62204 AX За Presario CQ62206 TU За Presario CQ62207 TU За Presario CQ62209 WM За Presario CQ62210 AX За Presario CQ62210 SA За Presario CQ62210 SD За Presario CQ62210 TU За Presario CQ62211 AX За Presario CQ62212 AX За Presario CQ62212 TU За Presario CQ62214 TU За Presario CQ62215 DX За Presario CQ62215 SA За Presario CQ62215 TU За Presario CQ62220 EA За Presario CQ62220 SA За Presario CQ62220 За Presario CQ62221 SA За Presario CQ62225 SA За Presario CQ62229 SA За Presario CQ62230 EA За Presario CQ62230 SA За Presario CQ62235 SA За Presario CQ62251 TU За Presario CQ62251 TX За Presario CQ62255 TU За Presario CQ62262 TX За Presario CQ62263 TX За Presario CQ62271 TX За Presario CQ62300 За Presario CQ62302 TU За Presario CQ62305 AX За Presario CQ62306 AU За Presario CQ62306 AX За Presario CQ62308 AU За Presario CQ62309 AU За Presario CQ62309 AX За Presario CQ62310 AU За Presario CQ62351 TU За Presario CQ62355 TU За Presario CQ62355 TX За Presario CQ62357 TX За Presario CQ62358 TU За Presario CQ62360 TX За Presario CQ62a00 За Presario CQ62a01 SG За Presario CQ62a02 SG За Presario CQ62a10 EA За Presario CQ62a10 SA За Presario CQ62a10 SD За Presario CQ62a10 SO.

Нов вентилатор за охлаждане на процесора на ASUS A56 K56 S56 S550CM S56CA лаптоп охладител, вентилатор EF50060S1-C030-S99

21.38 -30 % BGN 15.00

Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за ASA56 K56 S56 S550 CM S56 CA Кулер за лаптоп Фан EF50060 S1C030S99Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

JIGU лаптоп батерия 0CJP38 CJP38 P706T за DELL Venue 7 8 3730 8 T02D 3830 8 инча

BGN 31.78

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Шопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

JIGU лаптоп батерия L14L3P21 L14M3P21 за LENOVO 510S за Edge 2-1580 3 1470 3 15 за Ideapad 510S xiaoxin 510S

BGN 54.40

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потребиЗА Леново L14 L3 P21 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА ЛЕНОВО L14 L3 P21 L14 M3 P21 L14 L3 P21 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА ЛЕНОВО 510 S ЗА Flex314ALEI ЗА Работ 21580 ЗА Flex314МФИ ЗА Flex 3 14 80 R30009 ЗА Flex314ISE ЗА Flex 3 1470 ЗА Ideapad 510 S ЗА FLEX 3 15 ЗА xiaoxin 510 S ЗА FLEX 31470 ЗА Јога 500 14 ISK ЗА FLEX 31480 ЗА Јога 50014 IBD ЗА FLEX 31570 ЗА Јога 50015 ЗА FLEX 31580Шопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

LP156WF6 SPA1 SPB1 K1 fit B156HAN01. 1 B156HAN01.2 LTN156HL01 LTN156HL02 LP156WF4 IPS лаптоп LCD екрана 1920*1080 30pin

BGN 97.60

ВНИМАНИЕ : Ова е 30 PIN EDP .Не 40 PIN.Ве молиме потврдете ги купите точни.Ви благодаримеЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

Батерия AL12A32 за Acer Aspire E1 Series E1-410 ГРАМ E1-470P-6659 E1-532 E1-572G V5-471P V5-471G V5-431P V5-431G

BGN 29.58

Капацитет : 37 WhНапон : 14.8 VДел Број : AL12 A32, 4 ICR17 / 65, АК.004 BT.097Одговара Лаптоп Модел : За Acer Стремат V5 СеријаЗа Acer Стремат V5431За Acer Стремат V5431 GЗа Acer Стремат V5431 PЗа Acer Стремат V5471За Acer Стремат V5471 GЗа Acer Стремат V5471 PЗа Acer Стремат V5531За Acer Стремат V5531 GЗа Acer Стремат V5531 PЗа Acer Стремат V5551За Acer Стремат V5551 GЗа Acer Стремат V5571За Acer Стремат V5571 GЗа Acer Стремат V5571 PЗа Acer Стремат Е1 СеријаЗа Acer Стремат Е1410 GЗа Acer Стремат Е1470 P6659За Acer Стремат Е1532За Acer Стремат Е1572 GVALENX ELECTRONICS CO., LTD VALENX ELECTRONICS CO., LTD е компанија која е фокусирана на дизајн и производство на лаптоп батерии...

Нов вентилатор за охлаждане на процесора на вашия лаптоп LENOVO K27 K27A K47 E47 e47a cooler fan

13.95 -28 % BGN 10.00

Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

19V 1.58 A 30 W ac адаптер LC. ADT00. 006 зарядно за лаптоп Acer Aspire One 531 Pro Pro 531F Pro 531h ZA3 ZG2 ZG3 ZG4 ZG5 ZG7 ZG8

BGN 15.97

19 V 1.58 НА 30 W ac адаптер LC.ADT00.006 полнач за лаптоп Acer Стремат Еден Про 531 Про 531 F Про 531h ZA3 ZG2 ZG3 ZG4 ZG5 ZG7 ZG8 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Нов лаптоп LCD панта на капака на екрана Ос / Sharft за lenovo U160 U165 LS205 L&R двойка

BGN 21.92

Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Батерия за лаптоп SONYP VGPVGP-BPL21 VG-BPS21 VGP-BPS21A Vgp-BPS21/S-BPS21A/B батерия VGP-BPS21B

47.92 -4 % BGN 46.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп со Батерија за SONYP VGPVGPBPL21 ВФBPS21 VGPBPS21 A VGPBPS21 / SBPS21 A / Б VGPBPS21 B БатеријатаЛаптоп Батеријата може да се замени следните дел броеви : За SONY VGPBPL13 VGPBPL21 VGPBPS13 VGPBPS13 / Б VGPBPS13 / П VGPBPS13 A VGPBPS13 A / Б VGPBPS13 A / П VGPBPS13 A / R VGPBPS13 AB VGPBPS13 B VGPBPS13 B / Б VGPBPS13 B / П VGPBPS21 VGPBPS21 BЛаптоп Батеријата исто така компатибилна со следниве модели : За SONY VGNAW41 JF VGNFW83 DS VPCF11 AFJ VPCCW28 FJ / W VGNAW41 MF VGNFW83 JS VPCF11 AGJ VPCCW2 AGG / Б VGNAW41 XH VGNFW83 XS VPCF11 AHJ VPCCW2 BGN / BU VGNAW41 ZF VGNFW90 HS VPCF11 ZHJ VPCCW2 MFX / СТП VGNAW50 DB VGNFW90 NS VPCF13 M8 E / Б VPCCW2 S1 E VGNAW51 JGB VGNFW90 S VPCF13 X5 E VPCCW2 S5 C CN1 VGNAW52 JGB VGNFW91 NS VPCF13 Z0 E / Б VPCF115 FG / Б VGNAW53 FB VGNFW91 S VPCF217 HG / BI VPCF116 FGBI VGNAW70 B / П VGNFW92 DS VPCF21 Z1 E / BI VPCF117 HG / BI VGNAW71 JB VGNFW92 JS VPCM13 M1 E / L VPCF119 FC VGNAW72 JB VGNFW93 DS VPCM13 M1 E / P VPCF119 FC / BI VGNAW73 FB VGNFW93 JS VPCM13 M1 E / W VPCF11 JFX / Б VGNAW80 NS VGNFW93 XS VPCS119 FJ VPCF11 M1 E VGNAW80 S VGNFW94 FS VPCS11 AFJ VPCF11 M1 E / H VGNAW80 VGNFW94 GS VPCS11 AGJ VPCF11 S1 E VGNAW81 DS VGNFW94 HS VPCS11 AHJ VPCF11 Z1 E VGNAW81 JS VGNNS51 B VPCS11 AVJ VPCF127 HGBI VGNAW81 YS VGNNS52 JB VPCS11 J7 E VPCF12 XHX / Б VGNAW82 DS VGNNS70 B VPCS11 M1 E VPCF135 FG / Б VGNAW82 JS VGNNS71 B VPCS11 X9 E VPCF136 FG / BI VGNAW82 YS VGNNS72 JB VPCS13 AFG VPCF137 HG / BI VGNAW83 FS VGNNS90 HS VPCS13 AFG / Б VPCF13 AFX / Б VGNAW83 GS VGNNS92 JS VPCS13 AFG / G VPCF13 BFX / Б VGNAW83 HS VGNNS92 XS VPCS13 AFG / СТР VPCF13 Z1 E / Б VGNAW90 NS VGNNW21 EF VPCS13 AFG / W VPCM125 AG / L VGNAW90 S VGNNW21 JF VPCS13 AFH / Б VPCM125 AG / P VGNAW90 VGNNW21 MF VPCS13 AFH / W VPCM125 AG / W VGNAW91 CDS VGNNW21 ZF VPCS13 L8 E / Б VPCM126 AA / L VGNAW91 CJS VGNNW31 EF VPCS13 L9 E / Б VPCM126 AA / P VGNAW91 CYS VGNNW31 JF VPCS13 V9 E / Б VPCM126 AA / W VGNAW91 DS VGNNW320 F / Б VPCS13 X9 E / Б VPCM126 AG / L VGNAW91 JS VGNNW320 F / ТЦ VPCY119 FJ VPCM126 AG / P VGNAW91 YS VGNNW35 E VPCY11 AFJ VPCM126 AG / W VGNAW92 CDS VGNNW380 F / S VPCY11 AGJ VPCM126 AH / L VGNAW92 CJS VGNNW380 F / T VPCY11 AHJ VPCM126 AH / P VGNAW92 CYS VGNNW50 JB VPCY11 AVJ VPCM126 AH / W VGNAW92 DS VGNNW51 FB VPCY11 V9 E VPCS111 FM / S VGNAW92 JS VGNNW70 JB VPCYA15 FG / Б VPCS115 EC VGNAW92 YS VGNNW71 FB VPCYA15 FG / R VPCS115 FG VGNAW93 FS VGNNW91 FS VPCYA15 FH / Б VPCS117 GG VGNAW93 GS VGNNW91 GS VPCYA15 FH / R VPCS117 GGB VGNAW93 HS VGNNW91 VS VPCYA17 GG VPCS118 EC VGNAW93 ZFS VGNSR51 B VPCYA17 GG / Б VPCS119 GC VGNAW93 ZGS VGNSR51 MF VPCYA17 GG / R VPCS11 V9 E VGNAW93 ZHS VGNSR59 VG VPCYA17 GH / Б VPCS11 X9 E / Б VGNBZ31 VT VGNSR70 B VPCYA17 GH / R VPCS123 FGB

14.8 V 52Wh оригинална батерия на лаптоп BT04XL за HP EliteBook Folio 9470m Ultrabook C8K21PA Hstnn-IB3Z Hstnn-DB3Z BT04XL батерия

72.45 -10 % BGN 65.00

Прочитајте пред да нарачатеПред нарачување на стоки, ве молиме внимателно проверете ја вашата батерија модел, направи suer вашата батерија е ист како нашиот pieture, особено интерфејс, ако не може да се утврди, ве молиме слободно контактирајте со нас, кажи ни ја батеријата модел или покажи ни ја вашата слика, ние ќе ви u најдете вистинскиот.14.8 V 52 Wh Оригинални Лаптоп Батеријата BT04 XL за HP Elite Book Folio 9470m Ultrabook C8 K21 PA HSTNNIB3 Z HSTNNDB3 Z BT04 XL БатеријатаМодел БР.BT04 XLАтрибутОригинална батеријаНапон14.8 VКапацитет52 WhОдговара машиназа HP Elite Book Folio 9470 M UltrabookЗамена На БатеријатаBT04 XL HSTNNIB3 Z HSTNNDB3 ZТип На БатеријаLilon батеријаТежинаНа 0,4 KGБојаЦрнаИздржливост2.53hoursГарантен Период12 месецПрашање Зона 1.Што е материјал од оваа батерија? Тоа е ОЕМ замена на батеријата.Ако ви треба оригиналот ве молиме контактирајте со нас за детали.2.Колку долго можете да го користите?Оем замена на батеријата обично може да трае,accutally тоа зависи од начинот на користење на лаптоп.Ако само пишуваат документ или sufe на линија,тоа може да трае повеќе часа.Ако гледате филм или играте игри,тоа може да потрае повеќе енергија.3.Како може да се купат на правото на батеријата за мојот лаптоп?Генерално,ние се суди според батеријата модел БР.или лаптоп модел,можете да ги најдете за нивните лебл.Ако сè уште не може да сигурни,само се чувствуваат слободни да не контактирате,и имаше bettery испратите нас ќе ја старата батерија слика.4.Како може да се плати ако јас не треба alipay?Обично,ние прифаќаме alipay,ако у сакаат да плаќаат со paypal,pease контактирајте со нас.5.Кога ќе брод на парцели и кога можам да го добие?Ние ќе брод парцела во 48 часа откако ќе заврши исплатата.Обично,на клиентите во САД може да се добие тоа во 15 ден(Ние брод од страна на USPS).Други firend од друга држава ќе дојде во 2540day(Ние брод од страна на Шведска Пост).6.Зошто е потребно долго време за мене да се добие батеријата парцела?Еј почитувани.Батеријата е осетлива точка,и лесно експлодираат,па тој мора да се провери внимателно.Понекогаш време на испорака може да бидат заразени од лошите временски услови или големи празници во земјата.7.Како можам да направам ако ми купи погрешен точка?Можете да го испрати назад до нас(купувачот го плати превозот надомест),ние може да се промени у право еден или рефундирање на пари.Значи, пред да нарачате ќе мора да осигурете се дека батеријата е десно за да се избегне проблемот со оглед на меѓународната трговија трае долго време.8.Како можам да направам ако пратката оштетен?Пред испраќање на пратката ние ќе ги пакувам добро,и парцела ретко се оштетени.Сте имале батеријата отвори parcle во предниот дел на поштарот.Ако тоа е оштетен, да го одбие пратката и контактирајте со нас, ние ќе зборуваме за тоа со испорака компанија.9.Јас ќе ви даде позитивни повратни информации? Ако сум среќен шопинг искуство, како да се реши?Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако не сте задоволни со нашата служба,и ние ќе се обидеме да дојдеме до серверот секој пријател добро.Ние длабоко се извинувам за било какви прашања ве збунети,ве молиме дозволете ни да се реши проблемот првиот наместо да се даваат какви било негативни повратни информации.Ние бидете сигурни дека за да се одрази на грешка и ветување дека нема да се случи следниот пат.10.Не можете само да го продаде лаптоп батеријата?Ние главните продаде лаптоп батеријата,и ќе го задржи на листата дигитални cameral батеријата,телефон случај и други 3 C објект.

Нова оригинална термална вратата с винт 14 W за Lenovo ThinkPad Edge E431 E440 Series, FRU 04X1065

BGN 14.40

Опис име на Производ : Термички Вратата покрие Дел Број # : 04 X1065 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : E431 E440 Серија ( ве Молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Термички Вратата покрие Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Батерия за лаптоп MSI I-M66 I-M67 I-M68 I-M65 I-M61 M670 M655 M660 CX420 EX400 VR440 GX620 CX705MX

30.37 -5 % BGN 29.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп со Батерија за MSI BTYM66 BTYM67 BTYM68 BTYM65 BTYM61 M670 M660 M655 CX420 EX400 VR440 GX620 CX705 MXза As C.201 S0.001 3 UR18650 F2КК11 90NFV6 B1000 Z 90NFY6 B1000 90NFY6 B1000 Z 90NI11 B1000 90NI11 B1000 Y 90NI11 B2000 Y 90NIA1 B1000 906 C5040 F 906 C5050 F 908 C3500 F 90 NITLILD4 SU 90 NITLILD4 SU1 916 C4230 F 916 C4230 F 916 C5110 F 916 C5220 F 916 C5280 F 925 C2290 F A32F2 A32F3 A32Z94 A32Z96 A33F3 BTYM66 BTYM67 BTYM68 CBPIL44 GC020009 Y00 GC020009 Z00 GC02000 AM00 S9 N0362210CE1 SQU503 SQU511 SQU526 SQU528 SQU529 SQU706 SQU718за AsA9 Серија A9 C A9 R A9 Rt A9 T A9 W F2 Серија F2 F F2 Hf F2 J F2 Je F3 Серија F3 E F3 F F3 H F3 J F3 Ja F3 Jc F3 JF F3 Jm F3 Jp F3 Jr F3 Jv F3 Ka F3 Ke F3 L F3 M F3 P F3 Q F3 Sa F3 Sc F3 Se F3 Sr F3 Sv F3 T F3 Tc F3 U M51 Серија M51 A M51 Kr M51 Se M51 Sn M51 Sr M51 Ta M51 Tr M51 Va M51 Vr S96 S96 J S96 JF S96 JH S96 JP S96 JS Z53 Серија Z53 J Z53 Jc Z53 T Z94 Z9400 Z9400 RP Z94 L Z94 RP Z96 Z96 J Z9 T

19V 1.58 A 30 W ac адаптер a0301r3 зарядно за лаптоп Acer TravelMate 8172 8172T 8172Z TM8172T

BGN 15.97

19 V 1.58 НА 30 W ac адаптер A0301 R3 полнач за лаптоп Acer Travel Mate 8172 8172 T 8172 Z TM8172 T АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19.5 V 3.08 a 60w зарядно за лаптоп Asus Eee Slate B121 EP121 B121-A1 tablet pc ADP-65NH A 68JW11700LX адаптер за променлив ток

BGN 18.02

19.5 V 3.08 На 60w полнач за лаптоп AsEee Чеша B121 EP121 B121А1 ADP65 NH НА 68 JW11700 LX AC Адаптер Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Напълно нова британска клавиатура, без подсветка за Macbook Pro 15.4 A1286 2009-2013 г.

33.60 -5 % BGN 32.00

Бренд нови велика БРИТАНИЈА Тастатура без Осветлување за Macbook Pro 15.4" A1286 20092013 Години Постојат два тастатура keycap, ние автоматски ќе ја испратите, како слика.Гаранција : 1 ГодинаПревозот : За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена...

2 бр моющаяся капак на клавиатурата на лаптоп за Xiaomi air 13.3 12.5 Mi Pro 15.6 Notobook силикон водоустойчив пылезащитная делото филм

9.28 -3 % BGN 9.00

Тастатурата ги опфаќаат само за xiaomi воздух 12.5" 13.3" xiaomi про 15.6", ве молиме проверете што ви одговара на вашиот таблет точно.

19. 5V4. 7A 90w 6.5*4.4 mm Универсален адаптер за променлив ток зарядно за лаптоп SONY VAIO VGP-AC19V13 VGP-AC19V10 VGP-AC19V12

BGN 22.38

Сите полначи се брендирани со нашето лого Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не треба да се печати нашата компанија логото на полначот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.