• Новинка
GZEELE New Palmrest For HP Envy6 Envy 6-1000 Envy6-1000 Top Cover AM0QL000610 C Shell black Palmrest горния капак на корпуса

GZEELE New Palmrest For HP Envy6 Envy 6-1000 Envy6-1000 Top Cover AM0QL000610 C Shell black Palmrest горния капак на корпуса

резултат:
BGN 56.88

Брой продукти
Налично

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.

Подробности

търговска марка:
ГЗЕЕЛЕ
Пакет:
ДА
Стил:
Стил
Пол:
Унисекс
Стил:
Калъфи За Лаптопи
Тип:
Лаптоп Замяна На Капака
Тип На Затваряне:
Без Цип
Номер На Модела:
envi6-1000
Приложими модели:
-
Материал:
Както е показано на фигура
Вид На Модела:
Както е показано на фигура

Избор на купувачи

19V 4.74 A лаптоп 90W адаптер на променлив ток зарядно за Toshiba Dynabook Satellite TXW / 66DW 66EW TXW/67DW 67JW API1AD43 TXW/69CW 69DW

BGN 20.77

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнач за Toshiba Dynabook Сателитски TXW / 66 DW 66 EW TXW / 67 DW 67 JW API1 AD43 TXW / 69 CW 69 DW АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Батерия за лаптоп SONYP VGPVGP-BPL21 VG-BPS21 VGP-BPS21A Vgp-BPS21/S-BPS21A/B батерия VGP-BPS21B

47.92 -4 % BGN 46.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп со Батерија за SONYP VGPVGPBPL21 ВФBPS21 VGPBPS21 A VGPBPS21 / SBPS21 A / Б VGPBPS21 B БатеријатаЛаптоп Батеријата може да се замени следните дел броеви : За SONY VGPBPL13 VGPBPL21 VGPBPS13 VGPBPS13 / Б VGPBPS13 / П VGPBPS13 A VGPBPS13 A / Б VGPBPS13 A / П VGPBPS13 A / R VGPBPS13 AB VGPBPS13 B VGPBPS13 B / Б VGPBPS13 B / П VGPBPS21 VGPBPS21 BЛаптоп Батеријата исто така компатибилна со следниве модели : За SONY VGNAW41 JF VGNFW83 DS VPCF11 AFJ VPCCW28 FJ / W VGNAW41 MF VGNFW83 JS VPCF11 AGJ VPCCW2 AGG / Б VGNAW41 XH VGNFW83 XS VPCF11 AHJ VPCCW2 BGN / BU VGNAW41 ZF VGNFW90 HS VPCF11 ZHJ VPCCW2 MFX / СТП VGNAW50 DB VGNFW90 NS VPCF13 M8 E / Б VPCCW2 S1 E VGNAW51 JGB VGNFW90 S VPCF13 X5 E VPCCW2 S5 C CN1 VGNAW52 JGB VGNFW91 NS VPCF13 Z0 E / Б VPCF115 FG / Б VGNAW53 FB VGNFW91 S VPCF217 HG / BI VPCF116 FGBI VGNAW70 B / П VGNFW92 DS VPCF21 Z1 E / BI VPCF117 HG / BI VGNAW71 JB VGNFW92 JS VPCM13 M1 E / L VPCF119 FC VGNAW72 JB VGNFW93 DS VPCM13 M1 E / P VPCF119 FC / BI VGNAW73 FB VGNFW93 JS VPCM13 M1 E / W VPCF11 JFX / Б VGNAW80 NS VGNFW93 XS VPCS119 FJ VPCF11 M1 E VGNAW80 S VGNFW94 FS VPCS11 AFJ VPCF11 M1 E / H VGNAW80 VGNFW94 GS VPCS11 AGJ VPCF11 S1 E VGNAW81 DS VGNFW94 HS VPCS11 AHJ VPCF11 Z1 E VGNAW81 JS VGNNS51 B VPCS11 AVJ VPCF127 HGBI VGNAW81 YS VGNNS52 JB VPCS11 J7 E VPCF12 XHX / Б VGNAW82 DS VGNNS70 B VPCS11 M1 E VPCF135 FG / Б VGNAW82 JS VGNNS71 B VPCS11 X9 E VPCF136 FG / BI VGNAW82 YS VGNNS72 JB VPCS13 AFG VPCF137 HG / BI VGNAW83 FS VGNNS90 HS VPCS13 AFG / Б VPCF13 AFX / Б VGNAW83 GS VGNNS92 JS VPCS13 AFG / G VPCF13 BFX / Б VGNAW83 HS VGNNS92 XS VPCS13 AFG / СТР VPCF13 Z1 E / Б VGNAW90 NS VGNNW21 EF VPCS13 AFG / W VPCM125 AG / L VGNAW90 S VGNNW21 JF VPCS13 AFH / Б VPCM125 AG / P VGNAW90 VGNNW21 MF VPCS13 AFH / W VPCM125 AG / W VGNAW91 CDS VGNNW21 ZF VPCS13 L8 E / Б VPCM126 AA / L VGNAW91 CJS VGNNW31 EF VPCS13 L9 E / Б VPCM126 AA / P VGNAW91 CYS VGNNW31 JF VPCS13 V9 E / Б VPCM126 AA / W VGNAW91 DS VGNNW320 F / Б VPCS13 X9 E / Б VPCM126 AG / L VGNAW91 JS VGNNW320 F / ТЦ VPCY119 FJ VPCM126 AG / P VGNAW91 YS VGNNW35 E VPCY11 AFJ VPCM126 AG / W VGNAW92 CDS VGNNW380 F / S VPCY11 AGJ VPCM126 AH / L VGNAW92 CJS VGNNW380 F / T VPCY11 AHJ VPCM126 AH / P VGNAW92 CYS VGNNW50 JB VPCY11 AVJ VPCM126 AH / W VGNAW92 DS VGNNW51 FB VPCY11 V9 E VPCS111 FM / S VGNAW92 JS VGNNW70 JB VPCYA15 FG / Б VPCS115 EC VGNAW92 YS VGNNW71 FB VPCYA15 FG / R VPCS115 FG VGNAW93 FS VGNNW91 FS VPCYA15 FH / Б VPCS117 GG VGNAW93 GS VGNNW91 GS VPCYA15 FH / R VPCS117 GGB VGNAW93 HS VGNNW91 VS VPCYA17 GG VPCS118 EC VGNAW93 ZFS VGNSR51 B VPCYA17 GG / Б VPCS119 GC VGNAW93 ZGS VGNSR51 MF VPCYA17 GG / R VPCS11 V9 E VGNAW93 ZHS VGNSR59 VG VPCYA17 GH / Б VPCS11 X9 E / Б VGNBZ31 VT VGNSR70 B VPCYA17 GH / R VPCS123 FGB

19.5 V 3.08 a 60w зарядно за лаптоп Asus Eee Slate B121 EP121 B121-A1 tablet pc ADP-65NH A 68JW11700LX адаптер за променлив ток

BGN 18.02

19.5 V 3.08 На 60w полнач за лаптоп AsEee Чеша B121 EP121 B121А1 ADP65 NH НА 68 JW11700 LX AC Адаптер Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

JIGU лаптоп батерия L14L3P21 L14M3P21 за LENOVO 510S за Edge 2-1580 3 1470 3 15 за Ideapad 510S xiaoxin 510S

BGN 54.40

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потребиЗА Леново L14 L3 P21 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА ЛЕНОВО L14 L3 P21 L14 M3 P21 L14 L3 P21 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА ЛЕНОВО 510 S ЗА Flex314ALEI ЗА Работ 21580 ЗА Flex314МФИ ЗА Flex 3 14 80 R30009 ЗА Flex314ISE ЗА Flex 3 1470 ЗА Ideapad 510 S ЗА FLEX 3 15 ЗА xiaoxin 510 S ЗА FLEX 31470 ЗА Јога 500 14 ISK ЗА FLEX 31480 ЗА Јога 50014 IBD ЗА FLEX 31570 ЗА Јога 50015 ЗА FLEX 31580Шопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

Батерия за лаптоп MSI I-M66 I-M67 I-M68 I-M65 I-M61 M670 M655 M660 CX420 EX400 VR440 GX620 CX705MX

30.37 -5 % BGN 29.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп со Батерија за MSI BTYM66 BTYM67 BTYM68 BTYM65 BTYM61 M670 M660 M655 CX420 EX400 VR440 GX620 CX705 MXза As C.201 S0.001 3 UR18650 F2КК11 90NFV6 B1000 Z 90NFY6 B1000 90NFY6 B1000 Z 90NI11 B1000 90NI11 B1000 Y 90NI11 B2000 Y 90NIA1 B1000 906 C5040 F 906 C5050 F 908 C3500 F 90 NITLILD4 SU 90 NITLILD4 SU1 916 C4230 F 916 C4230 F 916 C5110 F 916 C5220 F 916 C5280 F 925 C2290 F A32F2 A32F3 A32Z94 A32Z96 A33F3 BTYM66 BTYM67 BTYM68 CBPIL44 GC020009 Y00 GC020009 Z00 GC02000 AM00 S9 N0362210CE1 SQU503 SQU511 SQU526 SQU528 SQU529 SQU706 SQU718за AsA9 Серија A9 C A9 R A9 Rt A9 T A9 W F2 Серија F2 F F2 Hf F2 J F2 Je F3 Серија F3 E F3 F F3 H F3 J F3 Ja F3 Jc F3 JF F3 Jm F3 Jp F3 Jr F3 Jv F3 Ka F3 Ke F3 L F3 M F3 P F3 Q F3 Sa F3 Sc F3 Se F3 Sr F3 Sv F3 T F3 Tc F3 U M51 Серија M51 A M51 Kr M51 Se M51 Sn M51 Sr M51 Ta M51 Tr M51 Va M51 Vr S96 S96 J S96 JF S96 JH S96 JP S96 JS Z53 Серија Z53 J Z53 Jc Z53 T Z94 Z9400 Z9400 RP Z94 L Z94 RP Z96 Z96 J Z9 T

2017 нова мода за лаптоп чанта ръкав чанта за носене защитен калъф за Носене за CHUWI Hi13 13.5 tablet PC за CHUWI Hi13 чанта

56.59 -5 % BGN 54.00

2017 Нова Мода торба за Лаптоп Ракав Чанта Носат Торбичка Заштитна Маска Случај за CHUWI Hi13 13.5" Таблет КОМПЈУТЕР за CHUWI Hi13 торбаAnswer : ___________________________ Note : Ова не е страна повлекувања,е во горната страна.

Новият испански SP клавиатура, без подсветка за Macbook Pro 15.4 A1286 2009-2013 г.

32.00 -6 % BGN 30.00

Бренд нови шпански СП Тастатура без Осветлување за Macbook Pro 15.4" A1286 20092013 Години Постојат два тастатура keycap, ние автоматски ќе ја испратите, како слика.Гаранција : 1 ГодинаПревозот : За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена...

US layout English Pink Keyboard Cover силиконова кожа, за MacBook Pro Retina 13 15 Touch ID и Touch Bar 2017 модел

9.41 -15 % BGN 8.00

Опис : 1.Материјал : Високо Еластична Силикони, нов и висок квалитет 2 Ова е НИ стандардна тастатура покрие, Не се погодни за ЕУ / велика БРИТАНИЈА стандарди 3.Само Одговара за : САД верзија 2016 година / 2017 Mac Book Pro Ретината 13" 15" со Допрете ја Лентата надолу и Допрете ID 4.Водоотпорен,веќе не мора да се грижите за вода, млеко, сок, кафе и други течни јавните за тастатурата 5.Прашина антивалкани, може да се избегне прашина,soot, колачињата,итн...

GZEELE нов лаптоп подмяна на капаци за Lenovo за Ideapad Yoga 13 Yoga13 Palmrest & Тъчпад горния капак, C Shell 11S30500193

BGN 42.70

Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн...

Нова оригинална термална вратата с винт 14 W за Lenovo ThinkPad Edge E431 E440 Series, FRU 04X1065

BGN 14.40

Опис име на Производ : Термички Вратата покрие Дел Број # : 04 X1065 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : E431 E440 Серија ( ве Молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Термички Вратата покрие Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

5200mAh DM4 батерии за лаптоп HP Pavilion CQ42 CQ32 G42 CQ43 G32 на разстояние hp pavilion dv6 G4 G6 G7 батерии 593553-001 MU06

30.72 -6 % BGN 29.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 5200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!5200m Ah DM4 лаптоп Батерии за HP Павилјон CQ42 CQ32 G42 CQ43 G32 DV6 G4 G6 Г7 Батерии 593553001 MU06Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на делот од вашиот уред.Притиснете"Ctrl+F"за да пребарувате на вашиот лаптоп модел или батеријата дел број од нашата листа.Компатибилен дел број : За HP За HSTNNCBOX За HSTNNQ60 C За HSTNNQ61 C За HSTNNQ62 C За HSTNN178 C За HSTNN179 C За HSTNN181 C За MU06 За MU09 За WD548 AA За WD549 AA За HSTNNQ61 C За HSTNNQ62 C За HSTNNCBOW За HSTNNIB0 N За HSTNNIB0 X За HSTNNIB1 E За HSTNNOB0 X За HSTNNOB0 Y За HSTNNYB0 X За NBP6 A174 За NBP6 A174 B1 За NBP6 A175 За NBP6 A175 B1 За 586028341 За 586006321 За 586006361 За 593553001 За 588178141 За 586007541 За 593550001 За 593553001 За 593554001 За 593562001 За HSTNNUB0 W За HSTNNUB1 G За MU09 XL За WD548 AA За WD549 AAОдговара за лаптоп модел : За COMPAQ За Пред sario CQ56134 SF За Presario CQ32 За Presario CQ42 За Presario CQ42100 За Presario CQ42106 TU За Presario CQ42108 TU За Presario CQ42130 TU За Presario CQ42136 TU За Presario CQ42137 TU За Presario CQ42138 TU За Presario CQ42167 TX За Presario CQ42170 TX За Presario CQ42174 TX За Presario CQ42175 TX За Presario CQ42200 За Presario CQ42224 TU За Presario CQ42225 TU За Presario CQ42271 TU За Presario CQ42272 TU За Presario CQ42294 TX За Presario CQ42295 TX За Presario CQ42300 За Presario CQ42301 AX За Presario CQ42301 TU За Presario CQ42302 AX За Presario CQ42303 TU За Presario CQ42304 AU За Presario CQ42304 TU За Presario CQ42305 AU За Presario CQ42309 AX За Presario CQ42310 AX За Presario CQ42311 AU За Presario CQ42312 AU За Presario CQ42313 AU За Presario CQ42313 AX За Presario CQ42320 CA За Presario CQ42352 TU За Presario CQ42353 TU За Presario CQ42354 TU За Presario CQ42354 TX За Presario CQ42355 TX За Presario CQ42356 TX За Presario CQ42359 TU За Presario CQ42360 TU За Presario CQ42362 TU За Presario CQ42365 TU За Presario CQ42371 TU За Presario CQ43 За Presario CQ43101 AU За Presario CQ43101 TX За Presario CQ43103 TU За Presario CQ56 За Presario CQ56100 За Presario CQ56100 SG За Presario CQ56100 XX За Presario CQ56101 SA За Presario CQ56101 SG За Presario CQ56102 EA За Presario CQ56102 EG За Presario CQ56102 SA За Presario CQ56102 SG За Presario CQ56102 TU За Presario CQ56103 EA За Presario CQ56103 EG За Presario CQ56103 SA За Presario CQ56103 SG За Presario CQ56104 CA За Presario CQ56104 SA За Presario CQ56105 SA За Presario CQ56106 EA За Presario CQ56106 SA За Presario CQ56107 SA За Presario CQ56108 SA За Presario CQ56109 WM За Presario CQ56110 SA За Presario CQ56110 За Presario CQ56111 EA За Presario CQ56111 EG За Presario CQ56111 SA За Presario CQ56111 SG За Presario CQ56112 EA За Presario CQ56112 NR За Presario CQ56112 SA За Presario CQ56113 SA За Presario CQ56114 EO За Presario CQ56115 DX За Presario CQ56115 EG За Presario CQ56115 SA За Presario CQ56120 SG За Presario CQ56122 NR За Presario CQ56124 CA За Presario CQ56129 NR За Presario CQ56131 SF За Presario CQ56132 EF За Presario CQ56132 SF За Presario CQ56133 EF За Presario CQ56133 SF За Presario CQ56134 CA За Presario CQ56134 EF За Presario CQ56135 EF За Presario CQ56135 SF За Presario CQ56136 SF За Presario CQ56142 EF За Presario CQ56142 SF За Presario CQ56148 CA За Presario CQ56148 SF За Presario CQ56154 CA За Presario CQ56155 EA За Presario CQ62 За Presario CQ62100 За Presario CQ62101 TX За Presario CQ62102 TX За Presario CQ62103 TU За Presario CQ62104 TU За Presario CQ62105 TU За Presario CQ62105 TX За Presario CQ62106 TU За Presario CQ62108 TU За Presario CQ62108 TX За Presario CQ62109 TU За Presario CQ62109 TX За Presario CQ62110 TU За Presario CQ62111 TU За Presario CQ62111 TX За Presario CQ62112 TU За Presario CQ62112 TX За Presario CQ62113 TU За Presario CQ62113 TX За Presario CQ62114 TX За Presario CQ62115 TX За Presario CQ62116 TU За Presario CQ62200 За Presario CQ62200 CA За Presario CQ62201 AU За Presario CQ62201 AX За Presario CQ62201 TU За Presario CQ62202 AU За Presario CQ62202 TU За Presario CQ62203 AU За Presario CQ62203 AX За Presario CQ62204 AX За Presario CQ62206 TU За Presario CQ62207 TU За Presario CQ62209 WM За Presario CQ62210 AX За Presario CQ62210 SA За Presario CQ62210 SD За Presario CQ62210 TU За Presario CQ62211 AX За Presario CQ62212 AX За Presario CQ62212 TU За Presario CQ62214 TU За Presario CQ62215 DX За Presario CQ62215 SA За Presario CQ62215 TU За Presario CQ62220 EA За Presario CQ62220 SA За Presario CQ62220 За Presario CQ62221 SA За Presario CQ62225 SA За Presario CQ62229 SA За Presario CQ62230 EA За Presario CQ62230 SA За Presario CQ62235 SA За Presario CQ62251 TU За Presario CQ62251 TX За Presario CQ62255 TU За Presario CQ62262 TX За Presario CQ62263 TX За Presario CQ62271 TX За Presario CQ62300 За Presario CQ62302 TU За Presario CQ62305 AX За Presario CQ62306 AU За Presario CQ62306 AX За Presario CQ62308 AU За Presario CQ62309 AU За Presario CQ62309 AX За Presario CQ62310 AU За Presario CQ62351 TU За Presario CQ62355 TU За Presario CQ62355 TX За Presario CQ62357 TX За Presario CQ62358 TU За Presario CQ62360 TX За Presario CQ62a00 За Presario CQ62a01 SG За Presario CQ62a02 SG За Presario CQ62a10 EA За Presario CQ62a10 SA За Presario CQ62a10 SD За Presario CQ62a10 SO.

LP156WF6 SPA1 SPB1 K1 fit B156HAN01. 1 B156HAN01.2 LTN156HL01 LTN156HL02 LP156WF4 IPS лаптоп LCD екрана 1920*1080 30pin

BGN 97.60

ВНИМАНИЕ : Ова е 30 PIN EDP .Не 40 PIN.Ве молиме потврдете ги купите точни.Ви благодаримеЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

Батерия за Lenovo ASM 42T4586 L06L6Y02 3000 G430 G430A G430L G430M G450 G450A G450M G530 G530A G530M N500 G550 IdeaPad G430

BGN 35.94

Почитувани купувачи : Нашата продавница продава различни батерии, го отворил oversea склад во RU, САД, велика БРИТАНИЈА, и АНИ , како и да превоз за повеќето земји во светот.Поради посебност на батеријата, некои земји' купувачи само може да изберете Продавачот за Испорака Метод да се купи нашиот производ (можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.net...

SSEA нов лаптоп клавиатура САЩ за Packard Bell Q5WV1 Q5WS1 Q5WTC LE11BZ TE11HC TE11BZ TE11HR EG70 TE69 TE69CX TE69KB

22.38 -6 % BGN 21.00

Писмо : АнглискиНИ стандард , 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиНие ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп ТастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

19V 6.32 A 5.5*2.5 mm 120W нов адаптер за лаптоп ASUS N550J N56V N750 G/N53S PA-1121-28

BGN 42.06

19 V 6.32 НА 5.5*2,5 mm 120 W Нови AC Адаптер За ASN550 J N56 V N750 G / N53 S PA112128 ВЛЕЗ : 100240 V 5060 Hz (за светот употреба) ИЗЛЕЗ : 19 V 6.32 А, 120 W (уп за слика) Штекер : 3prong Кабелот Кабел : со НАС / велика БРИТАНИЈА / ЕУ / AU plug Гаранција : 12 месеци Статус : Brand new original & вистински Еден кабелот за Напојување е вклучена со овој адаптер за Слободни Забелешка : Ние ќе ви испратиме кабелот за напојување со соодветните ѕиден приклучок според вашиот превозот адреса...

JIGU CWTM0 F33MF F7W7V FHHVX FN3PT GYKF8 HGKH0 HJ474 J79X4 JN0C3 оригинална батерия за лаптоп Dell E6320 XFR E6330

BGN 56.16

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни Модели : За координатите на географската Ширина E6120 За координатите на географската Ширина E6230 За координатите на географската Ширина E6320 XFR За координатите на географската Ширина E6430 S За координатите на географската Ширина E6220 За координатите на географската Ширина E6320 За координатите на географската Ширина E6330 За координатите на географската Ширина СеријаЛаптоп Дел броеви : 09 K6 P 0 F7 W7 V 11 HYV 3121239 3121241 3121381 3121446 3 W2 YX 45111702 45111703 45111704 45111979 45111980 5 X317 7 FF1 K 7 M0 N5 823 F9 9 GXD5 9 P0 W6 CPXG0 CWTM0 F33 MF F7 W7 V FHHVX FN3 PT GYKF8 HGKH0 HJ474 J79 X4 JN0 C3 K4 CP5 K94 X6 KFHT8 MHPKF NGXCJ R8 R6 F RCG54 RFJMW RXJR6 V7 M6 R WJ38 WJ383 WRP9 M Y0 WYY Y40 R5 Y61 CV YJNKKШопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

Руски BG клавиатура за Acer Extensa 2520G EX2520G BLACK

BGN 30.08

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со : РУСКАТА ВЕРЗИЈА RUЦРНАЗА Acer Extensa 2520 G EX2520 GПревозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На Услугата48 денаDHL48 денаFEDEX48 денаUPSот48 денаТНТ1020 денаEMSПост Воздух Mail1595 ден ( Тоа може да потрае подолгоза време на празникот сезони)ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТГаранцијаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.7 Дена Замена ГаранцијаВо рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item / s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item / s што бродот назад.Превозот ценаВие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

JIGU 312-0625 451-10478 D608H GP952 за HP297 GW240 M911G RN873 RU586 XR693 оригинална батерия на лаптоп Dell 1525 1526 1545

BGN 44.16

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни Модели : За Inspiron 1525 За Inspiron 1526 За Inspiron 1545 Лаптоп Дел броеви : 3120625 3120626 3120633 3120634 3120763 3120844 45110478 45110533 45110534 C601 H D608 H GP952 GW240 HP297 M911 G RN873 RU586 XR693Шопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

Батерия AL12A32 за Acer Aspire E1 Series E1-410 ГРАМ E1-470P-6659 E1-532 E1-572G V5-471P V5-471G V5-431P V5-431G

BGN 29.58

Капацитет : 37 WhНапон : 14.8 VДел Број : AL12 A32, 4 ICR17 / 65, АК.004 BT.097Одговара Лаптоп Модел : За Acer Стремат V5 СеријаЗа Acer Стремат V5431За Acer Стремат V5431 GЗа Acer Стремат V5431 PЗа Acer Стремат V5471За Acer Стремат V5471 GЗа Acer Стремат V5471 PЗа Acer Стремат V5531За Acer Стремат V5531 GЗа Acer Стремат V5531 PЗа Acer Стремат V5551За Acer Стремат V5551 GЗа Acer Стремат V5571За Acer Стремат V5571 GЗа Acer Стремат V5571 PЗа Acer Стремат Е1 СеријаЗа Acer Стремат Е1410 GЗа Acer Стремат Е1470 P6659За Acer Стремат Е1532За Acer Стремат Е1572 GVALENX ELECTRONICS CO., LTD VALENX ELECTRONICS CO., LTD е компанија која е фокусирана на дизајн и производство на лаптоп батерии...

Батерията на лаптопа 695192-001 VK04 694864-851 за Hp Pavilion TouchSmart 14 15 Ultrabook 14 15 Sleekbook 14 и 15 СЕРИЯ

30.34 -4 % BGN 29.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 VКапацитет : 2200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп батеријата 695192001 VK04 694864851 За Hp Павилјон Touch Smart 14 15 Ultrabook 14 15 Sleekbook 14 15 СЕРИЈАОваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : За HP 694864851 HSTNNYB4 D 695192001 HSTNNYB4 M H4 Q45 AA HSTNNPB5 S HSTNNYB4 D HSTNNDB4 D VK04 VOLKS Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : За HP Павилјон 14 Серија Павилјон 14t Серија Павилјон 14z Серија Павилјон 15 Серија Павилјон 15t Серија Павилјон 15z Серија Павилјон Sleekbook 14 Серија Павилјон Sleekbook 14b000 Павилјон Sleekbook 14b000eo Павилјон Sleekbook 14b000ex Павилјон Sleekbook 14b000sg Павилјон Sleekbook 14b000ss Павилјон Sleekbook 14b000sx Павилјон Sleekbook 14b001au Павилјон Sleekbook 14b001ea Павилјон Sleekbook 14b001ek Павилјон Sleekbook 14b001sa Павилјон Sleekbook 14b001tx Павилјон Sleekbook 14b002au Павилјон Sleekbook 14b002ea Павилјон Sleekbook 14b002eo Павилјон Sleekbook 14b002sk Павилјон Sleekbook 14b002tx Павилјон Sleekbook 14b003au Павилјон Sleekbook 14b005au Павилјон Sleekbook 14b006au Павилјон Sleekbook 14b006tu Павилјон Sleekbook 14b008tu Павилјон Sleekbook 14b009tu Павилјон Sleekbook 14b010au Павилјон Sleekbook 14b010tu Павилјон Sleekbook 14b010Павилјон Sleekbook 14b012tu Павилјон Sleekbook 14b013au Павилјон Sleekbook 14b013cl Павилјон Sleekbook 14b013nr Павилјон Sleekbook 14b014au Павилјон Sleekbook 14b014tu Павилјон Sleekbook 14b015dx Павилјон Sleekbook 14b017cl Павилјон Sleekbook 14b017nr Павилјон Sleekbook 14b019Павилјон Sleekbook 14b020es Павилјон Sleekbook 14b022au Павилјон Sleekbook 14b023au Павилјон Sleekbook 14b023tu Павилјон Sleekbook 14b026au Павилјон Sleekbook 14b028au Павилјон Sleekbook 14b028tu Павилјон Sleekbook 14b029au Павилјон Sleekbook 14b029tu Павилјон Sleekbook 14b030tu Павилјон Sleekbook 14b030tx Павилјон Sleekbook 14b031tu Павилјон Sleekbook 14b031tx Павилјон Sleekbook 14b031Павилјон Sleekbook 14b032tx Павилјон Sleekbook 14b033ca Павилјон Sleekbook 14b034tu Павилјон Sleekbook 14b035tu Павилјон Sleekbook 14b050tu Павилјон Sleekbook 14b051tu Павилјон Sleekbook 14b052tu Павилјон Sleekbook 14b053tu Павилјон Sleekbook 14b054tu Павилјон Sleekbook 14b056tu Павилјон Sleekbook 14b057tu Павилјон Sleekbook 14b070ed Павилјон Sleekbook 14b090sd Павилјон Sleekbook 14b106au Павилјон Sleekbook 14b109tx Павилјон Sleekbook 14b110sa Павилјон Sleekbook 14b145tx Павилјон Sleekbook 14b151tu Павилјон Sleekbook 14t Серија Павилјон Sleekbook 14z Серија Павилјон Sleekbook 14zb000 Павилјон Sleekbook 15 Серија Павилјон Sleekbook 15b000ed Павилјон Sleekbook 15b000ej Павилјон Sleekbook 15b000em Павилјон Sleekbook 15b000es Павилјон Sleekbook 15b000et Павилјон Sleekbook 15b000ev Павилјон Sleekbook 15b000sh Павилјон Sleekbook 15b000sm Павилјон Sleekbook 15b000sq Павилјон Sleekbook 15b000ss Павилјон Sleekbook 15b001ee Павилјон Sleekbook 15b001eia Павилјон Sleekbook 15b001em Павилјон Sleekbook 15b001eo Павилјон Sleekbook 15b001eu Павилјон Sleekbook 15b001ev Павилјон Sleekbook 15b001se Павилјон Sleekbook 15b001sh Павилјон Sleekbook 15b001sia Павилјон Sleekbook 15b001ss Павилјон Sleekbook 15b001su Павилјон Sleekbook 15b001tu Павилјон Sleekbook 15b002ed Павилјон Sleekbook 15b002ee Павилјон Sleekbook 15b002ej Павилјон Sleekbook 15b002ek Павилјон Sleekbook 15b002em Павилјон Sleekbook 15b002eq Павилјон Sleekbook 15b002ev Павилјон Sleekbook 15b002se Павилјон Sleekbook 15b002sh Павилјон Sleekbook 15b002sk Павилјон Sleekbook 15b002sm Павилјон Sleekbook 15b002sq Павилјон Sleekbook 15b002sx Павилјон Sleekbook 15b002tu Павилјон Sleekbook 15b002tx Павилјон Sleekbook 15b003ee Павилјон Sleekbook 15b003eia Павилјон Sleekbook 15b003em Павилјон Sleekbook 15b003eu Павилјон Sleekbook 15b003ev Павилјон Sleekbook 15b003se Павилјон Sleekbook 15b003sh Павилјон Sleekbook 15b003sia Павилјон Sleekbook 15b003sq Павилјон Sleekbook 15b003tu Павилјон Sleekbook 15b003tx Павилјон Sleekbook 15b004ev Павилјон Sleekbook 15b004tu Павилјон Sleekbook 15b005ej Павилјон Sleekbook 15b005el Павилјон Sleekbook 15b005tu Павилјон Sleekbook 15b006ed Павилјон Sleekbook 15b006ee Павилјон Sleekbook 15b006eo Павилјон Sleekbook 15b006se Павилјон Sleekbook 15b007ee Павилјон Sleekbook 15b007se Павилјон Sleekbook 15b007sx Павилјон Sleekbook 15b008ee Павилјон Sleekbook 15b008se Павилјон Sleekbook 15b008tu Павилјон Sleekbook 15b008tx Павилјон Sleekbook 15b009ee Павилјон Sleekbook 15b009se Павилјон Sleekbook 15b009ss Павилјон Sleekbook 15b009tu Павилјон Sleekbook 15b010ej Павилјон Sleekbook 15b010es Павилјон Sleekbook 15b010et Павилјон Sleekbook 15b010ew Павилјон Sleekbook 15b010ss Павилјон Sleekbook 15b010st Павилјон Sleekbook 15b010sw Павилјон Sleekbook 15b010t Павилјон Sleekbook 15b010tx Павилјон Sleekbook 15b010Павилјон Sleekbook 15b011et Павилјон.

Нов вентилатор за охлаждане на процесора на ASUS A56 K56 S56 S550CM S56CA лаптоп охладител, вентилатор EF50060S1-C030-S99

21.38 -30 % BGN 15.00

Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за ASA56 K56 S56 S550 CM S56 CA Кулер за лаптоп Фан EF50060 S1C030S99Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.