• Новинка
5200mAh DM4 батерии за лаптоп HP Pavilion CQ42 CQ32 G42 CQ43 G32 на разстояние hp pavilion dv6 G4 G6 G7 батерии 593553-001 MU06

5200mAh DM4 батерии за лаптоп HP Pavilion CQ42 CQ32 G42 CQ43 G32 на разстояние hp pavilion dv6 G4 G6 G7 батерии 593553-001 MU06

резултат:
BGN 30.72
BGN 29.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Опис :
Батерија Тип : Li-ion
Напон : 10.8 V
Капацитет : 5200m Ah
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!
5200m Ah DM4 лаптоп Батерии за HP Павилјон CQ42 CQ32 G42 CQ43 G32 DV6 G4 G6 Г-7 Батерии 593553-001 MU06
Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на делот од вашиот уред.
Притиснете"Ctrl+F"за да пребарувате на вашиот лаптоп модел или батеријата дел број од нашата листа.
Компатибилен дел број :
За HP За HSTNN-CBOX За HSTNN-Q60 C За HSTNN-Q61 C За HSTNN-Q62 C За HSTNN-178 C За HSTNN-179 C За HSTNN-181 C За MU06 За MU09 За WD548 AA За WD549 AA За HSTNN-Q61 C За HSTNN-Q62 C За HSTNN-CBOW За HSTNN-IB0 N За HSTNN-IB0 X За HSTNN-IB1 E За HSTNN-OB0 X За HSTNN-OB0 Y За HSTNN-YB0 X За NBP6 A174 За NBP6 A174 B1 За NBP6 A175 За NBP6 A175 B1 За 586028-341 За 586006-321 За 586006-361 За 593553-001 За 588178-141 За 586007-541 За 593550-001 За 593553-001 За 593554-001 За 593562-001 За HSTNN-UB0 W За HSTNN-UB1 G За MU09 XL За WD548 AA За WD549 AA
Одговара за лаптоп модел :
За COMPAQ За Пред sario CQ56-134 SF За Presario CQ32 За Presario CQ42 За Presario CQ42-100 За Presario CQ42-106 TU За Presario CQ42-108 TU За Presario CQ42-130 TU За Presario CQ42-136 TU За Presario CQ42-137 TU За Presario CQ42-138 TU За Presario CQ42-167 TX За Presario CQ42-170 TX За Presario CQ42-174 TX За Presario CQ42-175 TX За Presario CQ42-200 За Presario CQ42-224 TU За Presario CQ42-225 TU За Presario CQ42-271 TU За Presario CQ42-272 TU За Presario CQ42-294 TX За Presario CQ42-295 TX За Presario CQ42-300 За Presario CQ42-301 AX За Presario CQ42-301 TU За Presario CQ42-302 AX За Presario CQ42-303 TU За Presario CQ42-304 AU За Presario CQ42-304 TU За Presario CQ42-305 AU За Presario CQ42-309 AX За Presario CQ42-310 AX За Presario CQ42-311 AU За Presario CQ42-312 AU За Presario CQ42-313 AU За Presario CQ42-313 AX За Presario CQ42-320 CA За Presario CQ42-352 TU За Presario CQ42-353 TU За Presario CQ42-354 TU За Presario CQ42-354 TX За Presario CQ42-355 TX За Presario CQ42-356 TX За Presario CQ42-359 TU За Presario CQ42-360 TU За Presario CQ42-362 TU За Presario CQ42-365 TU За Presario CQ42-371 TU За Presario CQ43 За Presario CQ43-101 AU За Presario CQ43-101 TX За Presario CQ43-103 TU За Presario CQ56 За Presario CQ56-100 За Presario CQ56-100 SG За Presario CQ56-100 XX За Presario CQ56-101 SA За Presario CQ56-101 SG За Presario CQ56-102 EA За Presario CQ56-102 EG За Presario CQ56-102 SA За Presario CQ56-102 SG За Presario CQ56-102 TU За Presario CQ56-103 EA За Presario CQ56-103 EG За Presario CQ56-103 SA За Presario CQ56-103 SG За Presario CQ56-104 CA За Presario CQ56-104 SA За Presario CQ56-105 SA За Presario CQ56-106 EA За Presario CQ56-106 SA За Presario CQ56-107 SA За Presario CQ56-108 SA За Presario CQ56-109 WM За Presario CQ56-110 SA За Presario CQ56-110 US За Presario CQ56-111 EA За Presario CQ56-111 EG За Presario CQ56-111 SA За Presario CQ56-111 SG За Presario CQ56-112 EA За Presario CQ56-112 NR За Presario CQ56-112 SA За Presario CQ56-113 SA За Presario CQ56-114 EO За Presario CQ56-115 DX За Presario CQ56-115 EG За Presario CQ56-115 SA За Presario CQ56-120 SG За Presario CQ56-122 NR За Presario CQ56-124 CA За Presario CQ56-129 NR За Presario CQ56-131 SF За Presario CQ56-132 EF За Presario CQ56-132 SF За Presario CQ56-133 EF За Presario CQ56-133 SF За Presario CQ56-134 CA За Presario CQ56-134 EF За Presario CQ56-135 EF За Presario CQ56-135 SF За Presario CQ56-136 SF За Presario CQ56-142 EF За Presario CQ56-142 SF За Presario CQ56-148 CA За Presario CQ56-148 SF За Presario CQ56-154 CA За Presario CQ56-155 EA За Presario CQ62 За Presario CQ62-100 За Presario CQ62-101 TX За Presario CQ62-102 TX За Presario CQ62-103 TU За Presario CQ62-104 TU За Presario CQ62-105 TU За Presario CQ62-105 TX За Presario CQ62-106 TU За Presario CQ62-108 TU За Presario CQ62-108 TX За Presario CQ62-109 TU За Presario CQ62-109 TX За Presario CQ62-110 TU За Presario CQ62-111 TU За Presario CQ62-111 TX За Presario CQ62-112 TU За Presario CQ62-112 TX За Presario CQ62-113 TU За Presario CQ62-113 TX За Presario CQ62-114 TX За Presario CQ62-115 TX За Presario CQ62-116 TU За Presario CQ62-200 За Presario CQ62-200 CA За Presario CQ62-201 AU За Presario CQ62-201 AX За Presario CQ62-201 TU За Presario CQ62-202 AU За Presario CQ62-202 TU За Presario CQ62-203 AU За Presario CQ62-203 AX За Presario CQ62-204 AX За Presario CQ62-206 TU За Presario CQ62-207 TU За Presario CQ62-209 WM За Presario CQ62-210 AX За Presario CQ62-210 SA За Presario CQ62-210 SD За Presario CQ62-210 TU За Presario CQ62-211 AX За Presario CQ62-212 AX За Presario CQ62-212 TU За Presario CQ62-214 TU За Presario CQ62-215 DX За Presario CQ62-215 SA За Presario CQ62-215 TU За Presario CQ62-220 EA За Presario CQ62-220 SA За Presario CQ62-220 US За Presario CQ62-221 SA За Presario CQ62-225 SA За Presario CQ62-229 SA За Presario CQ62-230 EA За Presario CQ62-230 SA За Presario CQ62-235 SA За Presario CQ62-251 TU За Presario CQ62-251 TX За Presario CQ62-255 TU За Presario CQ62-262 TX За Presario CQ62-263 TX За Presario CQ62-271 TX За Presario CQ62-300 За Presario CQ62-302 TU За Presario CQ62-305 AX За Presario CQ62-306 AU За Presario CQ62-306 AX За Presario CQ62-308 AU За Presario CQ62-309 AU За Presario CQ62-309 AX За Presario CQ62-310 AU За Presario CQ62-351 TU За Presario CQ62-355 TU За Presario CQ62-355 TX За Presario CQ62-357 TX За Presario CQ62-358 TU За Presario CQ62-360 TX За Presario CQ62-a00 За Presario CQ62-a01 SG За Presario CQ62-a02 SG За Presario CQ62-a10 EA За Presario CQ62-a10 SA За Presario CQ62-a10 SD За Presario CQ62-a10 SO.

Подробности

Статут На Продукти:
Склад
търговска марка:
HSW
Тип:
Литиево-Йонна
Пакет:
ДА
Капацитет На Батерията:
4001-5000 ма
Напрежение На Батерията:
10.8V / 11.1 В
Съвместим Марка:
HP
Номер На Модела:
за HP 586007 593553 593554 593562 HSTNN-UB0W WD548AA
Условия:
в наличност,100% чисто нов
Гаранция:
2 години
Доказан:
CE, FCC, RHOS
Цвят:
Черен
Ниво На Клетки:
Клетки от клас А
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Пълна Мощност:
4400mAh
Капацитет На Батерията:
5200MAH

Избор на купувачи

Руски BG клавиатура за Acer Extensa 2520G EX2520G BLACK

BGN 30.08

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со : РУСКАТА ВЕРЗИЈА RUЦРНАЗА Acer Extensa 2520 G EX2520 GПревозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На Услугата48 денаDHL48 денаFEDEX48 денаUPSот48 денаТНТ1020 денаEMSПост Воздух Mail1595 ден ( Тоа може да потрае подолгоза време на празникот сезони)ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТГаранцијаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.7 Дена Замена ГаранцијаВо рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item / s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item / s што бродот назад.Превозот ценаВие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

JIGU 09K6P 0F7W7V 11HYV 312-1239 1446 3W2YX 451-11702 11980 оригинална батерия на лаптоп Dell E6120 E6220 E6230 E6320

BGN 56.16

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни Модели : За координатите на географската Ширина E6120 За координатите на географската Ширина E6230 За координатите на географската Ширина E6320 XFR За координатите на географската Ширина E6430 S За координатите на географската Ширина E6220 За координатите на географската Ширина E6320 За координатите на географската Ширина E6330 За координатите на географската Ширина СеријаЛаптоп Дел броеви : 09 K6 P 0 F7 W7 V 11 HYV 3121239 3121241 3121381 3121446 3 W2 YX 45111702 45111703 45111704 45111979 45111980 5 X317 7 FF1 K 7 M0 N5 823 F9 9 GXD5 9 P0 W6 CPXG0 CWTM0 F33 MF F7 W7 V FHHVX FN3 PT GYKF8 HGKH0 HJ474 J79 X4 JN0 C3 K4 CP5 K94 X6 KFHT8 MHPKF NGXCJ R8 R6 F RCG54 RFJMW RXJR6 V7 M6 R WJ38 WJ383 WRP9 M Y0 WYY Y40 R5 Y61 CV YJNKKШопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

2 бр моющаяся капак на клавиатурата на лаптоп за Xiaomi air 13.3 12.5 Mi Pro 15.6 Notobook силикон водоустойчив пылезащитная делото филм

9.28 -3 % BGN 9.00

Тастатурата ги опфаќаат само за xiaomi воздух 12.5" 13.3" xiaomi про 15.6", ве молиме проверете што ви одговара на вашиот таблет точно.

Батерията на лаптопа 695192-001 VK04 694864-851 за Hp Pavilion TouchSmart 14 15 Ultrabook 14 15 Sleekbook 14 и 15 СЕРИЯ

30.34 -4 % BGN 29.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 VКапацитет : 2200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп батеријата 695192001 VK04 694864851 За Hp Павилјон Touch Smart 14 15 Ultrabook 14 15 Sleekbook 14 15 СЕРИЈАОваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : За HP 694864851 HSTNNYB4 D 695192001 HSTNNYB4 M H4 Q45 AA HSTNNPB5 S HSTNNYB4 D HSTNNDB4 D VK04 VOLKS Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : За HP Павилјон 14 Серија Павилјон 14t Серија Павилјон 14z Серија Павилјон 15 Серија Павилјон 15t Серија Павилјон 15z Серија Павилјон Sleekbook 14 Серија Павилјон Sleekbook 14b000 Павилјон Sleekbook 14b000eo Павилјон Sleekbook 14b000ex Павилјон Sleekbook 14b000sg Павилјон Sleekbook 14b000ss Павилјон Sleekbook 14b000sx Павилјон Sleekbook 14b001au Павилјон Sleekbook 14b001ea Павилјон Sleekbook 14b001ek Павилјон Sleekbook 14b001sa Павилјон Sleekbook 14b001tx Павилјон Sleekbook 14b002au Павилјон Sleekbook 14b002ea Павилјон Sleekbook 14b002eo Павилјон Sleekbook 14b002sk Павилјон Sleekbook 14b002tx Павилјон Sleekbook 14b003au Павилјон Sleekbook 14b005au Павилјон Sleekbook 14b006au Павилјон Sleekbook 14b006tu Павилјон Sleekbook 14b008tu Павилјон Sleekbook 14b009tu Павилјон Sleekbook 14b010au Павилјон Sleekbook 14b010tu Павилјон Sleekbook 14b010Павилјон Sleekbook 14b012tu Павилјон Sleekbook 14b013au Павилјон Sleekbook 14b013cl Павилјон Sleekbook 14b013nr Павилјон Sleekbook 14b014au Павилјон Sleekbook 14b014tu Павилјон Sleekbook 14b015dx Павилјон Sleekbook 14b017cl Павилјон Sleekbook 14b017nr Павилјон Sleekbook 14b019Павилјон Sleekbook 14b020es Павилјон Sleekbook 14b022au Павилјон Sleekbook 14b023au Павилјон Sleekbook 14b023tu Павилјон Sleekbook 14b026au Павилјон Sleekbook 14b028au Павилјон Sleekbook 14b028tu Павилјон Sleekbook 14b029au Павилјон Sleekbook 14b029tu Павилјон Sleekbook 14b030tu Павилјон Sleekbook 14b030tx Павилјон Sleekbook 14b031tu Павилјон Sleekbook 14b031tx Павилјон Sleekbook 14b031Павилјон Sleekbook 14b032tx Павилјон Sleekbook 14b033ca Павилјон Sleekbook 14b034tu Павилјон Sleekbook 14b035tu Павилјон Sleekbook 14b050tu Павилјон Sleekbook 14b051tu Павилјон Sleekbook 14b052tu Павилјон Sleekbook 14b053tu Павилјон Sleekbook 14b054tu Павилјон Sleekbook 14b056tu Павилјон Sleekbook 14b057tu Павилјон Sleekbook 14b070ed Павилјон Sleekbook 14b090sd Павилјон Sleekbook 14b106au Павилјон Sleekbook 14b109tx Павилјон Sleekbook 14b110sa Павилјон Sleekbook 14b145tx Павилјон Sleekbook 14b151tu Павилјон Sleekbook 14t Серија Павилјон Sleekbook 14z Серија Павилјон Sleekbook 14zb000 Павилјон Sleekbook 15 Серија Павилјон Sleekbook 15b000ed Павилјон Sleekbook 15b000ej Павилјон Sleekbook 15b000em Павилјон Sleekbook 15b000es Павилјон Sleekbook 15b000et Павилјон Sleekbook 15b000ev Павилјон Sleekbook 15b000sh Павилјон Sleekbook 15b000sm Павилјон Sleekbook 15b000sq Павилјон Sleekbook 15b000ss Павилјон Sleekbook 15b001ee Павилјон Sleekbook 15b001eia Павилјон Sleekbook 15b001em Павилјон Sleekbook 15b001eo Павилјон Sleekbook 15b001eu Павилјон Sleekbook 15b001ev Павилјон Sleekbook 15b001se Павилјон Sleekbook 15b001sh Павилјон Sleekbook 15b001sia Павилјон Sleekbook 15b001ss Павилјон Sleekbook 15b001su Павилјон Sleekbook 15b001tu Павилјон Sleekbook 15b002ed Павилјон Sleekbook 15b002ee Павилјон Sleekbook 15b002ej Павилјон Sleekbook 15b002ek Павилјон Sleekbook 15b002em Павилјон Sleekbook 15b002eq Павилјон Sleekbook 15b002ev Павилјон Sleekbook 15b002se Павилјон Sleekbook 15b002sh Павилјон Sleekbook 15b002sk Павилјон Sleekbook 15b002sm Павилјон Sleekbook 15b002sq Павилјон Sleekbook 15b002sx Павилјон Sleekbook 15b002tu Павилјон Sleekbook 15b002tx Павилјон Sleekbook 15b003ee Павилјон Sleekbook 15b003eia Павилјон Sleekbook 15b003em Павилјон Sleekbook 15b003eu Павилјон Sleekbook 15b003ev Павилјон Sleekbook 15b003se Павилјон Sleekbook 15b003sh Павилјон Sleekbook 15b003sia Павилјон Sleekbook 15b003sq Павилјон Sleekbook 15b003tu Павилјон Sleekbook 15b003tx Павилјон Sleekbook 15b004ev Павилјон Sleekbook 15b004tu Павилјон Sleekbook 15b005ej Павилјон Sleekbook 15b005el Павилјон Sleekbook 15b005tu Павилјон Sleekbook 15b006ed Павилјон Sleekbook 15b006ee Павилјон Sleekbook 15b006eo Павилјон Sleekbook 15b006se Павилјон Sleekbook 15b007ee Павилјон Sleekbook 15b007se Павилјон Sleekbook 15b007sx Павилјон Sleekbook 15b008ee Павилјон Sleekbook 15b008se Павилјон Sleekbook 15b008tu Павилјон Sleekbook 15b008tx Павилјон Sleekbook 15b009ee Павилјон Sleekbook 15b009se Павилјон Sleekbook 15b009ss Павилјон Sleekbook 15b009tu Павилјон Sleekbook 15b010ej Павилјон Sleekbook 15b010es Павилјон Sleekbook 15b010et Павилјон Sleekbook 15b010ew Павилјон Sleekbook 15b010ss Павилјон Sleekbook 15b010st Павилјон Sleekbook 15b010sw Павилјон Sleekbook 15b010t Павилјон Sleekbook 15b010tx Павилјон Sleekbook 15b010Павилјон Sleekbook 15b011et Павилјон.

SSEA нов лаптоп клавиатура САЩ за Packard Bell Q5WV1 Q5WS1 Q5WTC LE11BZ TE11HC TE11BZ TE11HR EG70 TE69 TE69CX TE69KB

22.38 -6 % BGN 21.00

Писмо : АнглискиНИ стандард , 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиНие ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп ТастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Нов лаптоп LCD панта на капака на екрана Ос / Sharft за lenovo U160 U165 LS205 L&R двойка

BGN 21.92

Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

19V 4.74 A лаптоп 90W адаптер на променлив ток зарядно за Toshiba Dynabook Satellite TXW / 66DW 66EW TXW/67DW 67JW API1AD43 TXW/69CW 69DW

BGN 20.77

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнач за Toshiba Dynabook Сателитски TXW / 66 DW 66 EW TXW / 67 DW 67 JW API1 AD43 TXW / 69 CW 69 DW АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Нов вентилатор за охлаждане на процесора на вашия лаптоп LENOVO K27 K27A K47 E47 e47a cooler fan

13.95 -28 % BGN 10.00

Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

Батерия AL12A32 за Acer Aspire E1 Series E1-410 ГРАМ E1-470P-6659 E1-532 E1-572G V5-471P V5-471G V5-431P V5-431G

BGN 29.58

Капацитет : 37 WhНапон : 14.8 VДел Број : AL12 A32, 4 ICR17 / 65, АК.004 BT.097Одговара Лаптоп Модел : За Acer Стремат V5 СеријаЗа Acer Стремат V5431За Acer Стремат V5431 GЗа Acer Стремат V5431 PЗа Acer Стремат V5471За Acer Стремат V5471 GЗа Acer Стремат V5471 PЗа Acer Стремат V5531За Acer Стремат V5531 GЗа Acer Стремат V5531 PЗа Acer Стремат V5551За Acer Стремат V5551 GЗа Acer Стремат V5571За Acer Стремат V5571 GЗа Acer Стремат V5571 PЗа Acer Стремат Е1 СеријаЗа Acer Стремат Е1410 GЗа Acer Стремат Е1470 P6659За Acer Стремат Е1532За Acer Стремат Е1572 GVALENX ELECTRONICS CO., LTD VALENX ELECTRONICS CO., LTD е компанија која е фокусирана на дизајн и производство на лаптоп батерии...

JIGU 312-0625 451-10478 D608H GP952 за HP297 GW240 M911G RN873 RU586 XR693 оригинална батерия на лаптоп Dell 1525 1526 1545

BGN 44.16

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни Модели : За Inspiron 1525 За Inspiron 1526 За Inspiron 1545 Лаптоп Дел броеви : 3120625 3120626 3120633 3120634 3120763 3120844 45110478 45110533 45110534 C601 H D608 H GP952 GW240 HP297 M911 G RN873 RU586 XR693Шопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

19. 5V4. 7A 90w 6.5*4.4 mm Универсален адаптер за променлив ток зарядно за лаптоп SONY VAIO VGP-AC19V13 VGP-AC19V10 VGP-AC19V12

BGN 22.38

Сите полначи се брендирани со нашето лого Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не треба да се печати нашата компанија логото на полначот...

19V 3.42 A 65W KP. 06503. 006 KP. 06503. 007 ADP-65VH F лаптоп адаптер за зарядно устройство за Acer Chromebook 11 C720 C720P C740

BGN 16.93

19 V 3.42 НА 65 W КП.06503.006 КП.06503.007 ADP65 VH F лаптоп ac адаптер за полнач за Acer Chromebook 11 C720 C720 P C740 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Батерия за лаптоп MSI I-M66 I-M67 I-M68 I-M65 I-M61 M670 M655 M660 CX420 EX400 VR440 GX620 CX705MX

30.37 -5 % BGN 29.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп со Батерија за MSI BTYM66 BTYM67 BTYM68 BTYM65 BTYM61 M670 M660 M655 CX420 EX400 VR440 GX620 CX705 MXза As C.201 S0.001 3 UR18650 F2КК11 90NFV6 B1000 Z 90NFY6 B1000 90NFY6 B1000 Z 90NI11 B1000 90NI11 B1000 Y 90NI11 B2000 Y 90NIA1 B1000 906 C5040 F 906 C5050 F 908 C3500 F 90 NITLILD4 SU 90 NITLILD4 SU1 916 C4230 F 916 C4230 F 916 C5110 F 916 C5220 F 916 C5280 F 925 C2290 F A32F2 A32F3 A32Z94 A32Z96 A33F3 BTYM66 BTYM67 BTYM68 CBPIL44 GC020009 Y00 GC020009 Z00 GC02000 AM00 S9 N0362210CE1 SQU503 SQU511 SQU526 SQU528 SQU529 SQU706 SQU718за AsA9 Серија A9 C A9 R A9 Rt A9 T A9 W F2 Серија F2 F F2 Hf F2 J F2 Je F3 Серија F3 E F3 F F3 H F3 J F3 Ja F3 Jc F3 JF F3 Jm F3 Jp F3 Jr F3 Jv F3 Ka F3 Ke F3 L F3 M F3 P F3 Q F3 Sa F3 Sc F3 Se F3 Sr F3 Sv F3 T F3 Tc F3 U M51 Серија M51 A M51 Kr M51 Se M51 Sn M51 Sr M51 Ta M51 Tr M51 Va M51 Vr S96 S96 J S96 JF S96 JH S96 JP S96 JS Z53 Серија Z53 J Z53 Jc Z53 T Z94 Z9400 Z9400 RP Z94 L Z94 RP Z96 Z96 J Z9 T

19V 6.32 A 5.5*2.5 mm 120W нов адаптер за лаптоп ASUS N550J N56V N750 G/N53S PA-1121-28

BGN 42.06

19 V 6.32 НА 5.5*2,5 mm 120 W Нови AC Адаптер За ASN550 J N56 V N750 G / N53 S PA112128 ВЛЕЗ : 100240 V 5060 Hz (за светот употреба) ИЗЛЕЗ : 19 V 6.32 А, 120 W (уп за слика) Штекер : 3prong Кабелот Кабел : со НАС / велика БРИТАНИЈА / ЕУ / AU plug Гаранција : 12 месеци Статус : Brand new original & вистински Еден кабелот за Напојување е вклучена со овој адаптер за Слободни Забелешка : Ние ќе ви испратиме кабелот за напојување со соодветните ѕиден приклучок според вашиот превозот адреса...

JIGU CWTM0 F33MF F7W7V FHHVX FN3PT GYKF8 HGKH0 HJ474 J79X4 JN0C3 оригинална батерия за лаптоп Dell E6320 XFR E6330

BGN 56.16

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни Модели : За координатите на географската Ширина E6120 За координатите на географската Ширина E6230 За координатите на географската Ширина E6320 XFR За координатите на географската Ширина E6430 S За координатите на географската Ширина E6220 За координатите на географската Ширина E6320 За координатите на географската Ширина E6330 За координатите на географската Ширина СеријаЛаптоп Дел броеви : 09 K6 P 0 F7 W7 V 11 HYV 3121239 3121241 3121381 3121446 3 W2 YX 45111702 45111703 45111704 45111979 45111980 5 X317 7 FF1 K 7 M0 N5 823 F9 9 GXD5 9 P0 W6 CPXG0 CWTM0 F33 MF F7 W7 V FHHVX FN3 PT GYKF8 HGKH0 HJ474 J79 X4 JN0 C3 K4 CP5 K94 X6 KFHT8 MHPKF NGXCJ R8 R6 F RCG54 RFJMW RXJR6 V7 M6 R WJ38 WJ383 WRP9 M Y0 WYY Y40 R5 Y61 CV YJNKKШопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

JIGU лаптоп батерия 0CJP38 CJP38 P706T за DELL Venue 7 8 3730 8 T02D 3830 8 инча

BGN 31.78

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Шопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.