• Новинка
5шт быстросменные метални инструменти 1/4 шестостенни джолан дърво HCS тренировка набор от 4/5/6/8 / 10мм

5шт быстросменные метални инструменти 1/4 шестостенни джолан дърво HCS тренировка набор от 4/5/6/8 / 10мм

резултат:
BGN 5.81

Брой продукти
Налично

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Висок Јаглероден Челик Одговара на Сите 1/4" Хексадецимален Cordless Screwdrivers Брза замена композитни конус, користи вежба остро принцип. За дупчење и тапкање во еден, еден-чекор обработка, во голема мера се спаси преработка на време и трошоци, подобрување на работа ефикасност. Авто-центрирање точка, не треба асистент центар за дупчење или центар за удирање. Висока цврстина, rustproof, цврсти и издржливи. Боја : како на сликата покаже Големина : 4, 5, 6, 8 , 10мм 1/4" (6.35 mm)Хексадецимален месо тело
5 x Вежба битови

Подробности

търговска марка:
чэнбанг
Материал:
Высокоуглеродистая Стомана
Направи си Сам пособия:
Коментари
Воспользуйся:
Пробиване На Дърво
is_customized:
Yes
Дължина:
Още
Номер На Модела:
TL00548
Тип:
Колонковое Тренировка

Избор на купувачи

LA VIE 12шт 8 мм слот машина дървени бита директен джолан видий режещи инструменти за дървообработване укропные бита MC02006

55.55 -28 % BGN 40.00

LA VIE 8мм Рутер Малку Мелење Машина Дрво Битови Директно месо тело Карбид Сечење Алатки Машини за Копар Битови 12pcs MC02006Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов CNC Рутер Битови сите термички обработени сечилото, со висок concentricity се Спротивстави на torsion и силна Високоодделение карбид со остар нож за сечење, мазна ротација, оперативни светлина Тело Материјал : 45# челик Карбид Совет : YG6 X Пакет се вклучени : 12pcs Рутер БитовиAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

AC220V 11-печен задвижваща вал карета перална машина част от двигателя на Ротор за Makita 9218SB

BGN 44.43

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Makita 9218 SB Оценет Напон AC220 V Вози во Бунари со Дијаметар од 12mm / 0.47" Вози Вратило Малку Дијаметар 10мм / 0.4"(11 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 28mm / 1.1" Роторот Core Големина 41 x 50mm / 1.6" x 2"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар 65mm / 2.6" Невози Крајот Пречник 90mm / 0.35" Вкупна Должина 155mm / 6.1" Материјал Челик, Бакар, Пластика

Безплатна доставка на по-високо качество 180*60/50*1.6*8 мм balde за супер твърди керамични плочки/остъкляване til /микрокристаллической рязане на камък

BGN 41.58

Карактеристики на производот : висока фреквенција заварени со кука слот тишина слот за супер тешко тула плочи / кварц тули остри сечење без работ колапсГолемина : 7"(180)*60 / 50 *1.6*8ммАрбор : 60 / 50(стандардна арбор големина 60mm,ако треба адаптер од 60mm да 50mm,ве молиме имајте во предвид)КОЛИЧИНА : 1 PCПроизвод АпликацииТенка kerf топла притиснете дијамант видов ножеви се специјално користи за да се намали супер тешко стакло / плочка / акрилик.Предности на V&D НОЖЕВИ : 1) Најдобар квалитет и resonable цена; 2)Совршен 24 часа попродажбата на услугата;2)Најкратките испорака ;3)авансно автоматски линии за производство на дијаманти алатки;4)Уживаат во високиот углед на пазарот;5)Со долг животен век;6)Кориснички дизајн е прифатен.Производот се покажеПакет : Секој виде ножот се спакувани во бела кутија или боја на кутијата, неколку белата кутија во извоз стандард krabičkách, тогаш засилен со ремени.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

5-16mm мост габър отвор ръчно почистване на Т-образна дръжка конус 6 флейта фаска почистване на дървообработващи режещи инструменти колонковое тренировка

BGN 7.47

Функција : На reamer е 6 fluted со ТРачка и доаѓа со рачка костец која нуди дополнителна потпора за да им помогне го задржи дупки круг.Направени од закорави јаглероден челик и земјата челик рабови.Оваа челик reamer може правилно да коси дупки за мост иглички или endpins.Погоден за tapering дупки на дрво одбори, дрво потоне дупки, chamfers, и превртена tapers.Параметри : Материјал : 45 # ЧеликБоја : како на сликата покажуваУпотреба : на зглоб коси за користење во дрво потоне дупки, chamfers, и назад tapers.Големина : за 516 mm / 0.200.63 инч, 1 : 10Пакување листа : 1 * 6 Fluted Мост Pin Дупка Reamer Заострените Woodworker Алатка За СечењеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Ние само брод вашата потврди адреса...

3/4/5/6/8/10/12 / 14 мм порцеланова корона копия плочки стъклокерамиката мрамор тренировки G08 Drop ship

1.62 -38 % BGN 1.00

Усвојување на зацементира карбид алатка малку На ударна дупка е мазна и заврши, тоа нема да произведе шок феномен, лесно да се позиција Мала инцизија отпор, може да го подобри работни брзина и лесен за ракување Користат за Керамички Плочки, Огледало и Стакло...

10 двойки въглища четки 4*6*12 mm с пружина за электродрели електродвигатели въглеродните четки

BGN 14.38

10 пар на јаглерод четка 4*6*12mmСпецификации : материјал : висок квалитет на Пролет & бакар маскаголемини : W4mm x H6mm X L12mmПакување листа : 10 пар на јаглерод четкание, исто така, имаат и други големини за да го изберете,ве молиме посетете ја нашата продавница за тоа.добредојдовте веледрогерија!!Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање...

Електрическа Бормашина Конвертор Адаптер Ъглошлайф Полски Съединителна Резба Триъгълник Джолан Конектор Аксесоари За Електрически Инструменти

5.60 -29 % BGN 4.00

Опис : Ова електрична вежба мелница поврзување прачка е погодна за 10мм над вежба чак и 16mm или помалку внатрешен дијаметар тревите триаголник форма месо тело дизајн клипинг на вежба построги нема лесно да се тресат и се лизга.Тоа може да го промени на електрична вежба за агол мелница и машина за сечење давајќи целосна претстава за вежба.Карактеристики : Промена на окно може да се монтира во електричен вежба брусење, сечење плочки, дрво, метал полирање итн.Триаголник форма месо тело дизајн клипинг на вежба построги нема лесно да се тресат и се лизга 10мм дијаметар орев.Одговара за 10мм над вежба чак и 16mm или помалку внатрешен дијаметар тревитеНа месо тело е одговара за 8мм над вежба чак.Спецификации : Материјал : МеталТежина : Околу.128gБоја : Како на сликата шоу1 сет на Мелница за Поврзување Прачка Конвертор

[шестостенни дръжка ]диаметър 10 мм Ncctec Диамантена вакуумно запояване корони CD10VBSH безплатна доставка|0.39 3/8 - пробивни инструменти

BGN 36.00

[хексагонална се справи ]10мм дијаметар Дијамант Вакуум Лемење Основни Делови CD10 VBSH БЕСПЛАТЕН превозот|0.39" 3 / 8" вежба tools.тоа може да се користи за дупчење мазни и чисти дупки во гранит, природен камен, мермер, керамички плочки, син камен,варовник, terrazzo & чеша,бетон,цемент,итн.бидејќи ncctec користење на вакуум лемење технологија, дијамантски честички се цврсто заварени на база на телото или гума тело, дијамант никогаш не падне, па тоа е многу остар.животот е 2 пати повеќе од Electroplated тип, погоден за superhard материјали, стакло, керамика, камен, дијаманти, итн.Дијаметар има 6mm, 8mm, 10мм, 12mm.ако сакате да купите целосна големина во 1 пакет, ве молиме погледнете го тука :

Автомобил Мотоциклет Смяна На Спирачна Течност Инструмент Хидравлична Помпа Маслооткачиватель Прикачване На Изпразване На Топлообменника На Течности

32.40 -29 % BGN 23.00

Опис : Луѓето во Гаража сите знаеме дека, тоа ќе треба генерално две лица да соработуваат за замена на течност / спојки масло / Mian пумпа или под пумпа.Ако двете лица не се координираат добро, една на автомобил чекор до нога е уморен, додека оној што излета автомобилот се валкани масло ниско ниво на подот...

AC 220V 9 мм задвижваща вал 6 на зъбите мотор Ротор за Makita JR3000 маслобойка бормашина

BGN 48.66

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Makita Работен Напон AC напон 220 V Вози во Бунари со Дијаметар од 10мм / 0.4" Вози Вратило Малку Дијаметар 9mm / 0.35"(6 заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 27mm / 1" Роторот Core Големина 42 x 45mm / 1.65" x 1.7"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар 65mm / 2.6" Невози Крајот Дијаметар 7mm / 0.3" Вкупна Должина 155mm / 6.1" Материјал Челик, Бакар, Пластика

ESD BGA ремонт запояване работна устойчива на плъзгане антистатик устойчива на плъзгане Бяла ръкавица нова полиестерна ръкавица

1.42 -30 % BGN 1.00

ESD BGA Поправка Лемење Работи Antiskid Антистатички, Антипропадна Бели Ракавици Нови Полиестер РакавицаСпецификација : Едноставни и убави т изглед Дише полиестер ракавици со проводен карбонските влакна Со грчевито држејќи се за точки за да се antiskid добар додаток за BGA лемење работи Спецификации : Големина : L# Боја : Бела Пакет се Вклучени : 1 Пар на Антистатички Antiskid Ракавици Објект сликиПлаќање : Плаќањето е Зачувам и Alipay Во Aliexpress вебсајт, 100% безбедно плаќање на тука.ќе се направи исплата на Aliexpress компанија, и кога ќе го добиете производот, тие може да се пушти пари за да сопственикот на продавницата.Царинските Трошоци (Увоз Доход) ( Освен Русија ) : Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да ја преземе одговорноста на сите даноци.Ако купувачот одбие да го прими стоката, бидејќи на даночниот проблем, тие треба да се плати за сите товарни.(ако сте треба прогласи пониска вредност, ве молиме забелешка за нас.)Гаранција & Наплата : 1)ве Молиме внимателно ја испита сите елементи, веднаш кога у знак тоа...

Промоция продажба на висококачествени 1pc 350*50/25. 4*12mm сребърни заварени диамантени триони за рязане на oncrete road, огнеупорна тухла

BGN 62.40

Спецификација На Производот : 1pc на висок квалитет 350*25.4*3.4*12mm сребро заварени сегментирано дијамант виде ножот / сечење диск...

LEMATEC 8 бр 1/8 най-високото качество цифров манометър на въздуха аксесоар Тайван направи, за да въздуха в линия манометър

BGN 120.00

Тајван Изработени 6 КОМПЈУТЕРИ 1 / 8" Висок Квалитет Digital воздушен притисок мерач на воздухот додаток1.Голем LCD2.Авто исклучи3.Заменливи БатеријатаСпецификација : *ТЕЛО : ПОМ*1 / 8" 27 NPT*Голем LCD Дисплеј за Лесно Читање*Мерка Опсег : 0150 PSI , 010.0 БАР , 01 носители.00 Mpa*Мерка Спектар форма 0150 PSI (+ / 2%,@25°C)*Напон : две 1.5 V DC БатеријатаНа животниот Век на батеријата : 1,500 часот.(продолжи да работи)*Корисничкиот Интерфејс : / ИСКЛУЧУВАЊЕ*Функција : 0 Нула Корисник1 Автоoff Time Избор 2 3 Единици Избор*Автоматски исклучи по 60 секунди за да се зачува батерија животНова Страна алатка Автоматско Автомобили&Камиони Гуми Дигитален Мерач на Притисок Нови Автоматски Автомобил Гума за Дигитален Мерач на Притисок на Нови Дигитални воздушен притисок мерач Нови 3 единици на Дигитални воздушен притисок мерач на Нови Дигитални воздушен притисок мерач НОВИ Супер Лесно гуми длабочина мерач Ергономски гумени гуми екранот гуми инфлацијата машина дигитални гуми воздух inflator Дигитални Гуми Inflator со мерач, преносни автомобил гума Inflator

4шт Hss 5 флейта Зенковка тренировка три остри почистване на дограма фаска 3/4/5/6 мм мивка дупка почистване на Дърводелец дървообработване

BGN 1.92

За пад на превозотДобредојдовте пад на превозот ,ние нема да се вклучуваат било какви информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа.И ние знаеме дека брза испорака е многу важно за вас,па обично ќе испрати вашиот пакет од рок од 24 часа откако ќе го добиете плаќање од вас.За прогласи вредностЧесто,ние ќе направиме ниска вредност declareation да ви помогне да се избегне данок .обично ние ќе се пријават помалку од $10 за повеќето пакет освен големи нарачки.Се разбира, можете да оставите порака за нас колку декларирани вредности е во РЕД за вас.Добредојдовте капка превозот!ние нема да ги вклучуваат сите информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа.КарактеристикиПосебно дизајниран челик контра ракав countersinks или контра забива пилот дупка.Прилагодливи контра ракав длабочина со клуч.Вежба и countersink завртки за дрво без промена делови.Дупчење должина може да се прилагоди за различни должина завртки едноставно со расклатување и затегнување на setscrew.Chamfer е 5 флејта, Во процесот на користење, може да празнење на дрво брзи, потоне дупка за еднократна употреба drilled мазна, завртка капа совршен вградени во површината на работното парче.Спецификации на Боја : Како на сликите покажуваатМатеријал : ХСС Вежба 4241Црна chamfer вежба тело материјал : челик #45Димензија : 3мм 60mm x(L)4mm x 75mm(L)5mm x 85mm(L)6mm x 93mm(L)Кол...

10 двойки 5*5*10 мм въглища четка с пружина за электродрелей електродвигатели въглища за зъби

BGN 14.38

10 пар на јаглерод четка 5*5*10ммСпецификации : материјал : висок квалитет на Пролет & бакар маскаголемини : W5mm x H5mm X L10mmПакување листа : 10 пар на јаглерод четкание, исто така, имаат и други големини за да го изберете,ве молиме посетете ја нашата продавница за тоа.добредојдовте веледрогерија!!Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање...

Xcan 3 / pcs 4-12/20/32mm HSS спиральное рифленое централно тренировка твердосплавное мини-тренировка аксесоари титановое шаговое конусное тренировка

BGN 15.98

10692 XCAN Топла ПродажбаКарактеристики : Ова е Новата ХСС Челик Голем Чекор Конус Вежба Титаниум Малку Сет Дупка Машина, кој е направен од висок квалитет на ХСС челик, и со Титаниум обложена да се намали триењето и топлина Тоа е многу погоден за користење за да се намали дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн Материјал : ХСС Челик Крај : Титаниум Должина : 412mm Должина : Околу...

Морс конусовидна опашка редукционная буш MT2 / MT3 / MT4 / MT5 / на шпиндела роди: mt6 Морс конусовидна опашка променлив диаметър на втулка

14.83 -6 % BGN 14.00

Morse Коси Месо Тело Намалување РакавMT1 / MT2 / MT3 / MT4 / MT5 / MT6Morse Косимесо тело Променлива со Дијаметар од РакавВе молиме изберете што треба големина.Бесплатен Превозот На Производот СликаНашите Услуги

10шт 1/8 джолан спирала флейта волфрам карбид микро печатна платка тренировка 0.2-0.9 mm на върха R06 Drop Ship

3.38 -11 % BGN 3.00

Материјал : Волфрам Карбид Име на Производ : PCB Вежба Малку Сечење Дијаметар : 0.20.9 милиметри / 0.008"0.035" Сечење Длабочина : 5 mm / 0.20" месо тело со Дијаметар : 3.175 mm / 0.125" Вкупна Должина : 36 mm / 1.42"Количина : 10 Компјутери се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

OOTDTY 26 бр./лот метален режещ диск за Dremel Мелница на Ротари дискова saw blade Dremel колелото на рязане диск за шлайфане

3.78 -21 % BGN 3.00

Материјал : СмолаНашите смола сечење дискови сет е направен со низок губење на материјали со остар нож,во добра форма без скршен рабови.Тоа е издржлив,безбеден и ефикасен,лесно може да се додадат на ротари tools.Идеална за намалување на сите видови на метални,cuting завртки или завртки или отстранување на ' рѓосано или одземени завртки и навртки со правење отвори во нив.Тие доаѓаат со 2mm mandrel за монтирање во компатибилен хоби алатки со иста големина чак.Употреба : се Користи со dremel ротари алатки за сечење метал / пластика / влакна / дрво,итн.СпецификацијаДискови Кол...

1.0-13.0 мм, HSS дърво, метал пробивна инструмент HSS обрат с бормашина дупка досадно тренировки комплекти

22.40 -6 % BGN 21.00

Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .ХСС Директно месо тело Пресврт Вежба во Собата13pcs : 1.5 mm 2.0 mm 2,5 mm 3.0 mm 3.2 3.5 mm mm 4.0 mm 4.5 мм 4.8 мм 5.0 5.5 мм мм 6.0 mm 6.5 mm19pcs : 1.0 1.5 mm mm 2.0 mm 2,5 mm 3.0 mm 3,5 мм 4.0 mm 4.5 мм 5.0 5.5 мм мм 6.0 mm 6.5 mm 7.0 7.5 mm mm 8.0 8.5 mm mm 9.0 mm 9.5 mm 10.0 mm25pcs : 1.0 1.5 mm mm 2.0 mm 2,5 mm 3.0 mm 3,5 мм 4.0 mm 4.5 мм 5.0 5.5 мм мм 6.0 mm 6.5 mm 7.0 7.5 mm mm 8.0 8.5 mm mm 9.0 mm 9.5 mm 10.0 mm 10.5 mm 11.0 mm 11.5 12.0 mm mm 12.5 mm 13.0 mm

1 Бр Преносим Нов 5-Инчов Автоматичен Централен Болт Перфоратор Пружина Маркиране На Стартови Отвори Нов Инструмент

5.07 -21 % BGN 4.00

Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем ...

AC 220V циркуляр 42 мм жило на статора на електрически двигател за Makita 5704R 5806B

BGN 44.91

Име на производ Електричен Мотор Stator Работен Напон AC напон 220 V Одговара за Makita 5704 R 5806 B Одговара на Роторот на Јадрото со Дијаметар од 42mm / 1.65" Број на Кабел 4 Кабел Должина од 10cm / 3.94" Вкупната Големина(Прибл.) 50 x 70mm / 2" x 2.75"(L*W) Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, Бакар, Пластика Сива Боја

Xltown 6pcs Power Пробийте Спейд Bits Set САМ разнообразни размери дървени Плоски тренировки дървообработващи остриета дървени досадно Плосък тренировки

24.29 -18 % BGN 20.00

Карактеристики : Лесно да се започне малку дупчење на центар.Хексадецимален месо тело кое што спречува пропаѓање.Топлина третираат високојаглероден челик, со голема цврстина.Тоа вклучува 6 големини во една вежба малку сет(10мм, 12mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25мм), кои ги задоволуваат вашите различни потреби совршено.Спецификации : Материјал : Високјаглероден челикПакет Тежина : Околу...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.