• Новинка
Xcan 3 / pcs 4-12/20/32mm HSS спиральное рифленое централно тренировка твердосплавное мини-тренировка аксесоари титановое шаговое конусное тренировка

Xcan 3 / pcs 4-12/20/32mm HSS спиральное рифленое централно тренировка твердосплавное мини-тренировка аксесоари титановое шаговое конусное тренировка

резултат:
BGN 15.98

Брой продукти
Налично


10692 XCAN Топла Продажба
Карактеристики : Ова е Новата ХСС Челик Голем Чекор Конус Вежба Титаниум Малку Сет Дупка Машина, кој е направен од висок квалитет на ХСС челик, и со Титаниум обложена да се намали триењето и топлина Тоа е многу погоден за користење за да се намали дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн Материјал : ХСС Челик Крај : Титаниум Должина : 4-12mm Должина : Околу. 6.7 cm/ 2.64" 4-20mm Должина : Околу. 7.4 cm/ 2.91" 4-32-милиметри Должина : Околу. 10.2 cm/ 4.02" 3 Секачи Дојде во Следните Големини : 4-32-милиметри (4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 24mm, 26mm, 28mm, 30мм, 2mm) 4-20mm (4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm) 4-12mm (4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 2mm) Пакет се Вклучени : 1 x ХСС Челик Вежба Малку Сет 4-12mm 1 x ХСС Челик Вежба Малку Сет 4-20mm 1 x ХСС Челик Вежба Малку Сет 4-32-милиметри

Подробности

Дължина:
Както е показано на фигура
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
DB0206J3TLXDT
търговска марка:
xcan
is_customized:
Yes
Материал:
Быстрорежущая Стомана
Тип:
Колонковое Тренировка
Воспользуйся:
Пробиване На Метал
Име:
шаговое тренировка

Избор на купувачи

10шт 1/8 джолан спирала флейта волфрам карбид микро печатна платка тренировка 0.2-0.9 mm на върха R06 Drop Ship

3.38 -11 % BGN 3.00

Материјал : Волфрам Карбид Име на Производ : PCB Вежба Малку Сечење Дијаметар : 0.20.9 милиметри / 0.008"0.035" Сечење Длабочина : 5 mm / 0.20" месо тело со Дијаметар : 3.175 mm / 0.125" Вкупна Должина : 36 mm / 1.42"Количина : 10 Компјутери се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

10 двойки 5*5*10 мм въглища четка с пружина за электродрелей електродвигатели въглища за зъби

BGN 14.38

10 пар на јаглерод четка 5*5*10ммСпецификации : материјал : висок квалитет на Пролет & бакар маскаголемини : W5mm x H5mm X L10mmПакување листа : 10 пар на јаглерод четкание, исто така, имаат и други големини за да го изберете,ве молиме посетете ја нашата продавница за тоа.добредојдовте веледрогерија!!Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање...

Електрическа Бормашина Конвертор Адаптер Ъглошлайф Полски Съединителна Резба Триъгълник Джолан Конектор Аксесоари За Електрически Инструменти

5.60 -29 % BGN 4.00

Опис : Ова електрична вежба мелница поврзување прачка е погодна за 10мм над вежба чак и 16mm или помалку внатрешен дијаметар тревите триаголник форма месо тело дизајн клипинг на вежба построги нема лесно да се тресат и се лизга.Тоа може да го промени на електрична вежба за агол мелница и машина за сечење давајќи целосна претстава за вежба.Карактеристики : Промена на окно може да се монтира во електричен вежба брусење, сечење плочки, дрво, метал полирање итн.Триаголник форма месо тело дизајн клипинг на вежба построги нема лесно да се тресат и се лизга 10мм дијаметар орев.Одговара за 10мм над вежба чак и 16mm или помалку внатрешен дијаметар тревитеНа месо тело е одговара за 8мм над вежба чак.Спецификации : Материјал : МеталТежина : Околу.128gБоја : Како на сликата шоу1 сет на Мелница за Поврзување Прачка Конвертор

FFQ 939 вакуумно смукателна дръжка молив IC Лесно Pick Up Tool FFQ-939 SMD SMT BGA запояване преработка на ръчни инструменти

2.08 -52 % BGN 1.00

FFQ 939 Вакуум Цицање ПенСпецификација : Состојба : Сосема нов Тип : вакуум вшмукување Боја : како на сликата покажува 3 вшмукување глави се предвидени со овој вшмукување молив : големи димензии за 40g средна големина за 18g мали димензии за 3g Насоки : Инсталира соодветна IC вшмукување глава на молив и влажни главата Место на вшмукување глава на IC Притиснете надолу копчето на вшмукување молив, нека излезе на воздухот во вакуум единица, а потоа отпуштете го копчето за да се произведе вакуум вшмукување да ги собереш IC се Стави на ИК на соодветното место, притиснете надолу копчето,вакуум единица испуштањето на воздухот нека IC падне на вшмукување глава Пакет се вклучени : 1pcs x FFQ 939 вакуум цицање пенкало Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот Предмет сликиПлаќање : Плаќањето е Зачувам и Alipay Во Aliexpress вебсајт, 100% безбедно плаќање на тука.ќе се направи исплата на Aliexpress компанија, и кога ќе го добиете производот, тие може да се пушти пари за да сопственикот на продавницата.Царинските Трошоци (Увоз Доход) ( Освен Русија ) : Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да ја преземе одговорноста на сите даноци.Ако купувачот одбие да го прими стоката, бидејќи на даночниот проблем, тие треба да се плати за сите товарни.(ако сте треба прогласи пониска вредност, ве молиме забелешка за нас.)Гаранција & Наплата : 1)ве Молиме внимателно ја испита сите елементи, веднаш кога у знак тоа...

LEMATEC 8 бр 1/8 най-високото качество цифров манометър на въздуха аксесоар Тайван направи, за да въздуха в линия манометър

BGN 120.00

Тајван Изработени 6 КОМПЈУТЕРИ 1 / 8" Висок Квалитет Digital воздушен притисок мерач на воздухот додаток1.Голем LCD2.Авто исклучи3.Заменливи БатеријатаСпецификација : *ТЕЛО : ПОМ*1 / 8" 27 NPT*Голем LCD Дисплеј за Лесно Читање*Мерка Опсег : 0150 PSI , 010.0 БАР , 01 носители.00 Mpa*Мерка Спектар форма 0150 PSI (+ / 2%,@25°C)*Напон : две 1.5 V DC БатеријатаНа животниот Век на батеријата : 1,500 часот.(продолжи да работи)*Корисничкиот Интерфејс : / ИСКЛУЧУВАЊЕ*Функција : 0 Нула Корисник1 Автоoff Time Избор 2 3 Единици Избор*Автоматски исклучи по 60 секунди за да се зачува батерија животНова Страна алатка Автоматско Автомобили&Камиони Гуми Дигитален Мерач на Притисок Нови Автоматски Автомобил Гума за Дигитален Мерач на Притисок на Нови Дигитални воздушен притисок мерач Нови 3 единици на Дигитални воздушен притисок мерач на Нови Дигитални воздушен притисок мерач НОВИ Супер Лесно гуми длабочина мерач Ергономски гумени гуми екранот гуми инфлацијата машина дигитални гуми воздух inflator Дигитални Гуми Inflator со мерач, преносни автомобил гума Inflator

3/4/5/6/8/10/12 / 14 мм порцеланова корона копия плочки стъклокерамиката мрамор тренировки G08 Drop ship

1.62 -38 % BGN 1.00

Усвојување на зацементира карбид алатка малку На ударна дупка е мазна и заврши, тоа нема да произведе шок феномен, лесно да се позиција Мала инцизија отпор, може да го подобри работни брзина и лесен за ракување Користат за Керамички Плочки, Огледало и Стакло...

Безплатна доставка на по-високо качество 180*60/50*1.6*8 мм balde за супер твърди керамични плочки/остъкляване til /микрокристаллической рязане на камък

BGN 41.58

Карактеристики на производот : висока фреквенција заварени со кука слот тишина слот за супер тешко тула плочи / кварц тули остри сечење без работ колапсГолемина : 7"(180)*60 / 50 *1.6*8ммАрбор : 60 / 50(стандардна арбор големина 60mm,ако треба адаптер од 60mm да 50mm,ве молиме имајте во предвид)КОЛИЧИНА : 1 PCПроизвод АпликацииТенка kerf топла притиснете дијамант видов ножеви се специјално користи за да се намали супер тешко стакло / плочка / акрилик.Предности на V&D НОЖЕВИ : 1) Најдобар квалитет и resonable цена; 2)Совршен 24 часа попродажбата на услугата;2)Најкратките испорака ;3)авансно автоматски линии за производство на дијаманти алатки;4)Уживаат во високиот углед на пазарот;5)Со долг животен век;6)Кориснички дизајн е прифатен.Производот се покажеПакет : Секој виде ножот се спакувани во бела кутија или боја на кутијата, неколку белата кутија во извоз стандард krabičkách, тогаш засилен со ремени.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

3шт удлинительные пръчки 60 мм самостоятелно блокиране на 1/4 черно притежателя электродрели бар шестостенния джолан Быстросменная магнитна отвертка бит

BGN 12.78

3pcs Продолжување Прачки 60mm Автозаклучување 1 / 4" Црна Хексадецимален месо тело БрзПромена на Магнетното Шрафцигер Малку Електрична Вежба Носителот БарКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на 1 / 4inch хексадецимален месо тело base завртка малку носители За употреба со вежби и моќ screwdrivers Овозможувајќи за точни работи со base завртки Погодна за воена вежба, шрафцигер, серија на главата и со други за да се префрлите...

10шт Диамантена перфоратор набор от Mayitr пробийте отвор на режещия нож 6/8/10/12/14/16/18/22/26/32 мм за плочки, стъкло, мрамор, керамика пробиване

12.02 -33 % BGN 8.00

HW0000643Спецификација : Бренд новиБоја : сребренаМатеријал : челикТип : Вежба Битови & Chucks632милиметри поставите големина : 6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 14mm / 16mm / 18mm / 22mm / 26mm / 32милиметриСовршена алатка за професионална или DIY употреба.Може да се користи со стандардните електрични вежба.Секогаш користете лубриканти (вода ), инаку дијамант core вежба ќе изгори.Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, мермер, плочки, гранит, керамички или други.Пакет се вклучени : 10pcs x Дијамант Holesaw сетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерењеОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Z-LION 5 7 бр./лот край полировальный мат охлюв заключване гранит мрамор полировальный кръг Diamond абразивен диск за шлайфане инструмент

247.98 -19 % BGN 201.00

ZЛАВ 5" 7pcs / Многу Работ Полирање Подлога Полжав Заклучување Мермер Гранит Полирање Тркала Дијамант Абразивни Диск Мелење АлаткаПакет : 7 Парчиња / многу Дијаметар : 5 инчен / 125mm, внатрешниот дупка 35mm Материјал : дијамант и смола Работен Дебелина : 5mm На ZЛАВ полжав заклучување на работ полирање подлоги се користат за сува или влажна полирање гранит и мермер contoured и директно работ Тоа може да се користи во полирач, агол полирач, автоматски машини за полирање На Дијамант полирање влошки, исто така, може да се примени за да камен, бетон, керамика кат полирање, поправи главно во подот полирање машини за полски или сјај различни подот за реставрација или одржувањеЖито : #50,#100,#200,#400,#800,#1500,#3000Xiamen ZL Дијамант Technology Co., Ltd...

Безплатна Доставка! Подмяна на новия свързващ прът за електрически чук HILTI TE12 TE-12, електрически инструменти прът чук

25.41 -13 % BGN 22.00

Замена Нови Пластични врска прачка за HILTI TE12 TE12 Електрични Чекан, Бесплатен Превозот! Одговара за HILTI Електрични чекан : TE12 TE12 Топло прашува : Пред инсталацијата, имајте на ум за чистење на масло во цилиндар, Инаку тоа е лесно да се оштети поврзување прачка...

Буш чук лентови бита, носещи 6303 безплатна доставка / сплави на волфрамов част, за да личи гранит повърхностно шлифоване обработка на абразива

BGN 72.21

буш чекан плоча битови имајќи 6303 БЕСПЛАТЕН превозот | Легура карбид дел за Litchi гранит површината мелење обработка на абразив.ако сакате да се купи буш делови од имајќи 6201, ве молиме погледнете го тука : ако сакате да се купи буш чекан плоча, ве молиме да ги видите тука :

Промоция продажба на висококачествени 1pc 350*50/25. 4*12mm сребърни заварени диамантени триони за рязане на oncrete road, огнеупорна тухла

BGN 62.40

Спецификација На Производот : 1pc на висок квалитет 350*25.4*3.4*12mm сребро заварени сегментирано дијамант виде ножот / сечење диск...

10 двойки въглища четки 4*6*12 mm с пружина за электродрели електродвигатели въглеродните четки

BGN 14.38

10 пар на јаглерод четка 4*6*12mmСпецификации : материјал : висок квалитет на Пролет & бакар маскаголемини : W4mm x H6mm X L12mmПакување листа : 10 пар на јаглерод четкание, исто така, имаат и други големини за да го изберете,ве молиме посетете ја нашата продавница за тоа.добредојдовте веледрогерија!!Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање...

12шт рутер битов Набор от професионални джолан диаметър. 8 мм волфрам карбид слот за бита нож комплект с дървен корпус за дървообработващи инструменти

36.32 -9 % BGN 33.00

Корисниците кои купиле, исто така, го купи овој објект 1 100% Задоволството ЗагарантиранаАко не сте задоволни со било кој од нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас и да ги задоволи вашите барања.Ако сте го добиле било неисправни производи или некој од нашите производи може да не биде правилно се користи, Ние ќе ви даде попуст или да се врати парите.2...

AC220V 11-печен задвижваща вал карета перална машина част от двигателя на Ротор за Makita 9218SB

BGN 44.43

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Makita 9218 SB Оценет Напон AC220 V Вози во Бунари со Дијаметар од 12mm / 0.47" Вози Вратило Малку Дијаметар 10мм / 0.4"(11 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 28mm / 1.1" Роторот Core Големина 41 x 50mm / 1.6" x 2"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар 65mm / 2.6" Невози Крајот Пречник 90mm / 0.35" Вкупна Должина 155mm / 6.1" Материјал Челик, Бакар, Пластика

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.