• Новинка
Коментари tenoning машина Tenoning машина пробивна машина с квадратна дупка длето и аксесоари пейка пробивна машина

Коментари tenoning машина Tenoning машина пробивна машина с квадратна дупка длето и аксесоари пейка пробивна машина

резултат:
BGN 1360.00
BGN 1251.00 -8 %

Брой продукти
Налично

Машини за tenoning машина Tenon машина Плоштадот дупка дупчење машина малку Mortising и Додатоци Клупата вежба машина алатка
Сликата Покажува :
Испорака :
Кога ќе го поставите цел, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Подробности

Направи си Сам пособия:
Коментари

Избор на купувачи

Xcan 3 / pcs 4-12/20/32mm HSS спиральное рифленое централно тренировка твердосплавное мини-тренировка аксесоари титановое шаговое конусное тренировка

BGN 15.98

10692 XCAN Топла ПродажбаКарактеристики : Ова е Новата ХСС Челик Голем Чекор Конус Вежба Титаниум Малку Сет Дупка Машина, кој е направен од висок квалитет на ХСС челик, и со Титаниум обложена да се намали триењето и топлина Тоа е многу погоден за користење за да се намали дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн Материјал : ХСС Челик Крај : Титаниум Должина : 412mm Должина : Околу...

LEMATEC 8 бр 1/8 най-високото качество цифров манометър на въздуха аксесоар Тайван направи, за да въздуха в линия манометър

BGN 120.00

Тајван Изработени 6 КОМПЈУТЕРИ 1 / 8" Висок Квалитет Digital воздушен притисок мерач на воздухот додаток1.Голем LCD2.Авто исклучи3.Заменливи БатеријатаСпецификација : *ТЕЛО : ПОМ*1 / 8" 27 NPT*Голем LCD Дисплеј за Лесно Читање*Мерка Опсег : 0150 PSI , 010.0 БАР , 01 носители.00 Mpa*Мерка Спектар форма 0150 PSI (+ / 2%,@25°C)*Напон : две 1.5 V DC БатеријатаНа животниот Век на батеријата : 1,500 часот.(продолжи да работи)*Корисничкиот Интерфејс : / ИСКЛУЧУВАЊЕ*Функција : 0 Нула Корисник1 Автоoff Time Избор 2 3 Единици Избор*Автоматски исклучи по 60 секунди за да се зачува батерија животНова Страна алатка Автоматско Автомобили&Камиони Гуми Дигитален Мерач на Притисок Нови Автоматски Автомобил Гума за Дигитален Мерач на Притисок на Нови Дигитални воздушен притисок мерач Нови 3 единици на Дигитални воздушен притисок мерач на Нови Дигитални воздушен притисок мерач НОВИ Супер Лесно гуми длабочина мерач Ергономски гумени гуми екранот гуми инфлацијата машина дигитални гуми воздух inflator Дигитални Гуми Inflator со мерач, преносни автомобил гума Inflator

10 бр покритие от титанов карбид 3.175 мм, 1.2 мм. * фреза с ЦПУ cutte, микро-печатна схема, метален инструмент за гравиране, woodwo

14.38 -30 % BGN 10.00

Détails de l'emballage 10 КОМПЈУТЕРИ titane carbure revêtu фуражни 3.175 мм * 1.2 mm, координатор fraisage cutte, imprimé коло минијатура, скулптури en métal outils de travail du boisЗабелешка spéciale : ce qui одговараат est le modèle correspondant табела03mm à 12mm = 0.31.2 mm03mm = 0.3 mm 04mm = 0.4 mm05mm = 0.5 mm 06mm = 0.6 mm07mm = 0.7 мм 08mm = 0.8 mm09mm = 0.9 милиметри 10мм = 1.0 mm11mm = 1.1 mm 12mm = 1.2 mmCaractéristiques du produit:(1) équipement де високата précision, précision d'usinage, avec une bonne mouture и перформанси де купе, истурете garantir он rendement élevé; (2) високата dureté, résistant à l'usure, résistant à la flexion; ла résistance est faible; enlèvement де copeaux lisse, réduire ле feu и réduire ла загадување; (3) одбор tranchant, réduire сила де купе, réduire ле taux де фрактура, améliorer ла paroi du trou qualité; contribuer à efficace де купе, à éviter de фуражни dérive...

Безплатна доставка 1бр паяный мокър режещ диск паяный diamond канавчатый режещ диск 115*22.23**5.0 мм за мокро рязане на мрамор / гранит

BGN 15.98

Спецификација На Производот : 1pc на висок квалитет 115*22*5mm brazed сечење диск за влажно сечење на мермер / гранит / плочка / керамика итнАпликација за : Погодни за сечење на разни тешко материјали, како челик бетон мермер,гранит, керамички,тешко конкретни и тули итн...

Безплатна доставка на по-високо качество 180*60/50*1.6*8 мм balde за супер твърди керамични плочки/остъкляване til /микрокристаллической рязане на камък

BGN 41.58

Карактеристики на производот : висока фреквенција заварени со кука слот тишина слот за супер тешко тула плочи / кварц тули остри сечење без работ колапсГолемина : 7"(180)*60 / 50 *1.6*8ммАрбор : 60 / 50(стандардна арбор големина 60mm,ако треба адаптер од 60mm да 50mm,ве молиме имајте во предвид)КОЛИЧИНА : 1 PCПроизвод АпликацииТенка kerf топла притиснете дијамант видов ножеви се специјално користи за да се намали супер тешко стакло / плочка / акрилик.Предности на V&D НОЖЕВИ : 1) Најдобар квалитет и resonable цена; 2)Совршен 24 часа попродажбата на услугата;2)Најкратките испорака ;3)авансно автоматски линии за производство на дијаманти алатки;4)Уживаат во високиот углед на пазарот;5)Со долг животен век;6)Кориснички дизајн е прифатен.Производот се покажеПакет : Секој виде ножот се спакувани во бела кутија или боја на кутијата, неколку белата кутија во извоз стандард krabičkách, тогаш засилен со ремени.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

4шт Hss 5 флейта Зенковка тренировка три остри почистване на дограма фаска 3/4/5/6 мм мивка дупка почистване на Дърводелец дървообработване

BGN 1.92

За пад на превозотДобредојдовте пад на превозот ,ние нема да се вклучуваат било какви информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа.И ние знаеме дека брза испорака е многу важно за вас,па обично ќе испрати вашиот пакет од рок од 24 часа откако ќе го добиете плаќање од вас.За прогласи вредностЧесто,ние ќе направиме ниска вредност declareation да ви помогне да се избегне данок .обично ние ќе се пријават помалку од $10 за повеќето пакет освен големи нарачки.Се разбира, можете да оставите порака за нас колку декларирани вредности е во РЕД за вас.Добредојдовте капка превозот!ние нема да ги вклучуваат сите информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа.КарактеристикиПосебно дизајниран челик контра ракав countersinks или контра забива пилот дупка.Прилагодливи контра ракав длабочина со клуч.Вежба и countersink завртки за дрво без промена делови.Дупчење должина може да се прилагоди за различни должина завртки едноставно со расклатување и затегнување на setscrew.Chamfer е 5 флејта, Во процесот на користење, може да празнење на дрво брзи, потоне дупка за еднократна употреба drilled мазна, завртка капа совршен вградени во површината на работното парче.Спецификации на Боја : Како на сликите покажуваатМатеријал : ХСС Вежба 4241Црна chamfer вежба тело материјал : челик #45Димензија : 3мм 60mm x(L)4mm x 75mm(L)5mm x 85mm(L)6mm x 93mm(L)Кол...

1 Бр Преносим Нов 5-Инчов Автоматичен Централен Болт Перфоратор Пружина Маркиране На Стартови Отвори Нов Инструмент

5.07 -21 % BGN 4.00

Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем ...

[шестостенни дръжка ]диаметър 10 мм Ncctec Диамантена вакуумно запояване корони CD10VBSH безплатна доставка|0.39 3/8 - пробивни инструменти

BGN 36.00

[хексагонална се справи ]10мм дијаметар Дијамант Вакуум Лемење Основни Делови CD10 VBSH БЕСПЛАТЕН превозот|0.39" 3 / 8" вежба tools.тоа може да се користи за дупчење мазни и чисти дупки во гранит, природен камен, мермер, керамички плочки, син камен,варовник, terrazzo & чеша,бетон,цемент,итн.бидејќи ncctec користење на вакуум лемење технологија, дијамантски честички се цврсто заварени на база на телото или гума тело, дијамант никогаш не падне, па тоа е многу остар.животот е 2 пати повеќе од Electroplated тип, погоден за superhard материјали, стакло, керамика, камен, дијаманти, итн.Дијаметар има 6mm, 8mm, 10мм, 12mm.ако сакате да купите целосна големина во 1 пакет, ве молиме погледнете го тука :

AC220-240V подмяна на полето на статора за BOSCH GBM13 GSB18-2 GSB18-2SE GSB18 GSB2-600RE GBM13-2 GSB16-2 GSB20-2

BGN 29.60

Напомена : ве Молиме секогаш да се споредат димензии дел со прикажанитеИнформации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

5 бр./лот 1/8 инча високоскоростна стомана джолан 5.8 мм винт дорник за Dremel L15

3.20 -6 % BGN 3.00

Спецификација : Материјал : High Speed Челик месо тело со Дијаметар : 3.175 mm (1 / 8 Инчи) Глава Дијаметар : 10.5 mm Навој Дијаметар : 5.8 mm вкупна Должина : 50mm Боја : Сребро Тон Количество 5pcs Карактеристики : Завртка Врвот Mandrels се дизајнирани with3.175mm месо тело...

Буш чук лентови бита, носещи 6303 безплатна доставка / сплави на волфрамов част, за да личи гранит повърхностно шлифоване обработка на абразива

BGN 72.21

буш чекан плоча битови имајќи 6303 БЕСПЛАТЕН превозот | Легура карбид дел за Litchi гранит површината мелење обработка на абразив.ако сакате да се купи буш делови од имајќи 6201, ве молиме погледнете го тука : ако сакате да се купи буш чекан плоча, ве молиме да ги видите тука :

OOTDTY 6шт титан шестостенния джолан ръчен кран HSS винт, спирала точков резба metric вилица тренировки M3 M4 M5 M6 M8 M10 тренировки MAR16

16.34 -39 % BGN 10.00

Карактеристики : Multicoated оптика гаранција супериорен светлина пренос и светлината Идеален за авто поправка и машини каде metric threads се наведени Погоден за мека допирање на метал, алуминиум, железоКарактеристики : Материјал : High Speed Челик, Титаниум Позлатен Глава Дијаметар : М3,М4,М5,M6,М8,M10 Тема : М30.5 М40.7 М50.8 M61.0 М81.25 M101.5 Количина : 6 КомпјутериПакетот вклучува : 6pcs x Метрички Plug Допрете гоAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

5-16mm мост габър отвор ръчно почистване на Т-образна дръжка конус 6 флейта фаска почистване на дървообработващи режещи инструменти колонковое тренировка

BGN 7.47

Функција : На reamer е 6 fluted со ТРачка и доаѓа со рачка костец која нуди дополнителна потпора за да им помогне го задржи дупки круг.Направени од закорави јаглероден челик и земјата челик рабови.Оваа челик reamer може правилно да коси дупки за мост иглички или endpins.Погоден за tapering дупки на дрво одбори, дрво потоне дупки, chamfers, и превртена tapers.Параметри : Материјал : 45 # ЧеликБоја : како на сликата покажуваУпотреба : на зглоб коси за користење во дрво потоне дупки, chamfers, и назад tapers.Големина : за 516 mm / 0.200.63 инч, 1 : 10Пакување листа : 1 * 6 Fluted Мост Pin Дупка Reamer Заострените Woodworker Алатка За СечењеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Ние само брод вашата потврди адреса...

K27. 2 10228268 53279887188 53279707188 5327-988-7188 5327-970-7188 Turbo турбокомпресор за LIEBHERR Industrial Earth Moving D934

457.10 -9 % BGN 416.00

Турбополнач Спецификација За Промет На Големо Со Новите Турбо K27.2 10228268 53279887188 53279707188 53279887188 53279707188 5327 970 7188 5327 988 7188 Турбополнач За LIEBHERR Индустриски Земјата се Движи 2005 D934 150 Kw 204 HP D Име на Модел : K27.2 НОВ Дел Број : 53279887188 53279887188 5327 988 718853279707188 53279707188 5327 970 7188 ОЕМ број : 10228268 Апликација Возило : ЗА LIEBHERR Индустриски Земјата се Движи D934 2005 150kwПримена на Моторот : D934 2005 150kw 204 HP Турбо Модел K27.22871 OXCKB12.20 RNHTD Дел Број 53279887188 Претходниот Дел Број 53279887188, 5327 988 7188 OE број 10228268 Година 2005 Опис Индустриски Мотор, Земјата се Движи Производителот Дел Број 53279707188, 53279707188, 5327 970 7188 CHRA 53277100186 (53277100186) Мотор D934 KW 150 / 204 Зафатнина 7000 кзм ВРТЕЖИ во минута Max 2200 Гориво Дизел Агол α (компресор домување) 280° Аголот β (турбина за домување) 180° Поправка Комплет НОВИ ВО ПАРК Турбина Домување AR 12 ЗАБЕЛЕШКА Меѓу кулер Алтернативни 53277100186 Апликации 2005 Liebherr За Индустриски Мотор,Земјата се Движат со D934 Позитивни Повратни информации Од Светот Купувачот Клиенти ## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање...

10шт Диамантена перфоратор набор от Mayitr пробийте отвор на режещия нож 6/8/10/12/14/16/18/22/26/32 мм за плочки, стъкло, мрамор, керамика пробиване

12.02 -33 % BGN 8.00

HW0000643Спецификација : Бренд новиБоја : сребренаМатеријал : челикТип : Вежба Битови & Chucks632милиметри поставите големина : 6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 14mm / 16mm / 18mm / 22mm / 26mm / 32милиметриСовршена алатка за професионална или DIY употреба.Може да се користи со стандардните електрични вежба.Секогаш користете лубриканти (вода ), инаку дијамант core вежба ќе изгори.Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, мермер, плочки, гранит, керамички или други.Пакет се вклучени : 10pcs x Дијамант Holesaw сетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерењеОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.