• Новинка
Tri-Tipped High Speed Steel Drilling Пробийте Деревообрабатывающее Тренировка Twist Пробийте Set

Tri-Tipped High Speed Steel Drilling Пробийте Деревообрабатывающее Тренировка Twist Пробийте Set

резултат:
BGN 62.11
BGN 32.00 -48 %

Брой продукти
Налично


Оваа вежба е специјално произведени за извршување на висок квалитет.
Материјал : high speed челик 4341
Цврстина : HRC63-64 На високо-квалитетни вежба малку материјал што може да се најде на пазарот е високо-брзински челик 4241, и оваа серија на материјал е 4341. Кога се вежба малку ротира со голема брзина, таа треба цврстина, острината и добро црвено топлина перформанси. Анти- ' рѓа третман на обични вежби е употребата на надворешни позлата. Нашите вежба анти- 'рѓа слој до 3 метри, спреј рѓа тест до 48 часа, Kohler бања хардвер анти-' рѓа стандард е 90 часа. Не постои жолта титаниум позлата на површината, и нема црна анти- ' рѓа слој. Целосно мелење, ова не само што обезбедува concentricity на вежба, но, исто така, прави работ на twister остар, што го прави полесно да се вежба на дрво и да се обезбеди дека дупката е уредни и слободен од burrs. Нашиот производ тестирање и заштита на животната средина преку германскиот TUV, дупчење процес е лесно и уредни, можат подобро да се подобри ефикасноста, и може да се намали штетата предизвикана од оштетени делови.
Некои вежба битови се лесно да се кршат. Во прилог на проблемот на вежба материјал, исто така постојат и причини за отворање дизајн. Отвори не се остри доволно, како и вежби лесно се скршени поради преголемиот притисок. И нашите производи ги користат напредна отворање дизајн, ефикасен и лесен за да го внесете.
Превозот :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.
1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да ги Користат Изразат Испорака, Ќе мора да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (напомена : Не се ТНТ ,EMS и E-емс можете да изберете. Затоа што секоја земја има различни товар, па ако сакате користете Експрес испорака ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди точни товар за вас. Ви благодариме!! )
2). E-пакет е Само За НАС Клиенти, Што е Потребно За 12 Days Да Пристигнат .
3). Кина Пост Воздух Mail Може да Достигне Повеќето Земји, Што е Потребно за 20 Days Да Пристигнат.
4). Руски Клиенти Мора Да Оставете Ни Го Вашето Име И Презиме.
5). Поради Ограничените за Обработка на Моќта На руски и Бразилецот Поштенски, Љубезно ве Молиме Почекајте За Вашиот Објект Трпеливо !
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење.
Повратни информации :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме!

Подробности

търговска марка:
еластичен
Направи си Сам пособия:
Коментари
Воспользуйся:
Пробиване На Дърво
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
8шт 3мм-10мм
Тип:
Спиральное Тренировка
Материал:
Быстрорежущая Стомана

Избор на купувачи

Корпус на редуктор замени за BOSCH GWS5-100 GWS580 GWS850C GWS780C GWS8-100C GWS8-115C GWS8-125C GWS8-125C GWS8-100CE GWS850CE

19.20 -1 % BGN 19.00

Напомена : Ве молиме секогаш да се споредат димензии дел со прикажанитеИнформации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

8 бр. / компл. хром-ванадиевая стомана гнездо за адаптер за комплект за захранване на въздушна отвертка шестостенния джолан до 1/4 3/8 1/2 удлинительные тренировки

16.11 -44 % BGN 9.00

Описи : Име : Хексадецимален Вежба Орев Возачот Моќ Проширување БарМатеријал : Хром vanadium челикКоличина : 8pcsХексадецимален месо тело се претвори плоштадот конекторХексагонална месо тело, Општи Спецификации работ 6.35 mm 1 / 4Пак 1 / 2"(12.5 мм),3 / 8"(10мм),1 / 4"(6.3 мм)конекторУпотреба : Погоден за шрафцигер рачка или електрични шрафцигер алатка (хексагонална дупка или тривилицата чак) диск ракав да ја користите.По инсталирање на оригиналниот хексагонална големина може да се префрли на плоштад главата големина, па се користи за да се инсталира на ракавот.Спецификации : 1 / 4 * 1 / 4 * 50mm должина 1 / 4 " месо тело можат да се конвертираат во 6.35 mm плоштад главата3 / 8 * 1 / 4 * 50mm должина 1 / 4 " месо тело можат да се конвертираат во 9.53 mm плоштад главата1 / 2 * 1 / 4 * 50mm должина 1 / 4 " месо тело можат да се конвертираат во 12.7 мм плоштад главата1 / 4 * 1 / 4 * 65mm должина 1 / 4 " месо тело можат да се конвертираат во 6.35 mm плоштад главата3 / 8 * 1 / 4 * 65mm должина 1 / 4 " месо тело можат да се конвертираат во 9.53 mm плоштад главата1 / 2 * 1 / 4 * 73mm должина 1 / 4 " месо тело можат да се конвертираат во 12.7 мм плоштад главата1 / 4 * 1 / 4 * 25мм должина 1 / 4 " месо тело можат да се конвертираат во 6.35 mm плоштад главата1 / 4 * 1 / 4 * 30мм должина 1 / 4 " месо тело можат да се конвертираат во 6.35 mm плоштад главатаПакет се вклучени : 8pcs Вежба Орев Возачот Моќ Проширување Бар

Turbo TD03-7 49131-02090 49131-02020 49131-02010 за Трактор KUBOTA землеройный багер V2003-T V2003 за Тръс S160 S185

359.98 -10 % BGN 324.00

Опис на производот Турбо 100% Нов TD0307 G 4913102020 4913102090 1 J40317013 Турбо Турбополнач За KUBOTA Земјата се Движи Багер V2003Т За Bobcat S160 S185 Трактор M6040 M7040 SVL75 SVL90 Компактен Песна Натоварувачи Со сите дихтунзи Турбо модел : TD0307 G6.0 TD037 G Дел БР...

3шт малка ролка на моторни колела, стелажи нарези ролка, 20/25 зъб, 12.7 мм и 14 мм с цпу резервни части за cnc рутер

BGN 24.00

3pcs Мали макара моторни тркала рек опрема макара, 20 / 25 заб, 12.7 мм или 14mm cnc резервни делови cnc рутерПакет Се Вклучени : Цената е за 1 компјутер, ако ви требаат посебни големина или треба многу компјутери, пред да се купи, ве молиме контактирајте.1 x 20 заб / 12.7 mm големина или 20 заб / 14mm или 25 забот / 12.7 мм или 25 забот / 14mm1...

30 mm-120 mm легированная стомана регулируема кръг отвор на режещия комплект с пластмасово дърво дупка триони тренировка инструменти шестостенния ключ за дървообрабо?

15.50 -23 % BGN 12.00

30мм120mm Легиран Челик Прилагодливи Круг Дупка Машина Сет со Дрво Пластика Дупка Видов Вежба Малку Алатки за Машини заГлавни Карактеристики : Тешки машини изградба со најдолг алатка живот. Има две прилагодливи за остри ножеви на двете страни на меркатабарови...

2 елемента однорядный открит канал сачмен лагер 20mmx9mmx5mm за Bosch 24/26 2-26 2-24

7.60 -8 % BGN 7.00

Име на производ со Отворен Длабоко Ритам Топката Имајќи Вклопуваат за Bosch Насока Единствен Материјал Јаглероден Челик Надворешниот Дијаметар 20mm / 0.78" Внатрешен Дијаметар 9mm / 0.35" 5mm Дебелина / 0.2" Сребрена Боја Сива

89мм 92мм 114мм биметаллический шестостенния джолан противопожарна поцинкована тръба тръба Метал, стомана, пластмаса, дърво колонковое пробийте отвор на режещия нож

BGN 36.00

89mm 92mm 114mm Bi Metal Хексадецимален месо тело противпожарни Поцинкуван Цевка Цевка Метал Челик Пластика Дрво Core Вежба Малку Дупка Видов Машина Користење F или : на Дрво, Железо, Алуминиум,Челик,Пластични,од не ' Рѓосувачки Челик

8шт дървена вилица, нож режещ инструмент тренировка набор от права и заострени тънки 5/8 1/2 3/8 1/4 дървообработваща корк тренировка нож

22.38 -6 % BGN 21.00

8pc Дрво Plug Машина Алатка за Сечење Вежба Малку Поставите Директно И Конусни Коси 5 / 8" 1 / 2" 3 / 8" 1 / 4" Дрво Плута Вежба Малку НожОваа група ги вклучува 4 стандард plug секачи и 4 четиризаб chamfered секачи...

KNOKOO 30rolls / лот Полиимидная лента 9/10 / 12mm*33m висока температура лента филм термостойкая лента за запояване на BGA

BGN 41.58

Висока темп отпор на Изолација Филмска лентаKT0433 4mm*33m((0.16 инчен*36yard),KT0533 5mm*33m((0.2 инчи*36yard),KT0633 6mm*33m((0.25 инчи*36yard),KT0933 9mm*33m((0.375 инчен*36yard),KT1033 10мм*33m((0.4 инчен*36yard),KT1233 12mm*33m((0.5 инчи*36yard),KT1533 15mm*33m((0.6 инчен*36yard),KT2033 20mm*33m((0.8 инчен*36yard),KT2433 24mm*33m((0.95 инчен*36yard),KT2533 25мм*33m((1.0 инчен*36yard), ОписиPolyimide маскирање лента, исто така познат како Polyimide Лента за Апликации : Електрична Изолација, Златен лист маска на печатени кола за време на бран лемење трансформатор и capacitor изолација, боени и висока температура апликации.Polyimide снимката е направена на висока температура polyimide филм.Оваа Polyimide лента се користи во маскирање на кола за време на бран лемење или други електронски производствени процеси.Тоа може да се користи во боени, автомобилската и трансформатор производство.Таа има висока dielectric сила...

OSSIEAO 7pcs 3 восъчна гъба буфер полски тампони M14 бормашина адаптер за комплект за автомобил, който е паркет

10.53 -34 % BGN 7.00

Спецификација За Производ : Бренд новиМатеријал : сунѓерот & волнениБоја : како на сликата покажуваСунѓерот подлога дијаметар : прибл...

Ультракрасный калибратор детектор на визуализатора за изравняване на лазерен лъч диод влакна YAG 1064nm 20*25 мм

BGN 25.44

Инфрацрвениот Детектор на Визуелизаторот Calibrator за Усогласување 1064nm YAG Влакна Диоди Ласерски Зракбаза caramic : 20*60*2mmработна површина : 20mm*25mmНа 1064nm ласерски зрак не е видлив со голо око, па на IR детектор е потребно да се прилагоди на ласерски зрак, кога се соберат или да го адаптирате на ласерски машина...

[Дължина 40*320 мм] диаметър 40 мм дървени винтове свредло / 1.6 * 12.8 дърводелски спирала тренировки инструменти безплатна доставка

BGN 60.93

[40*320mm должина] 40mm дијаметар дрвени завртки вежба битови | 1.6" * 12.8" дрво Спирала вежба алатки БЕСПЛАТЕН превозот.производот сликата е да се покаже дека имаме многу видови, бидејќи постојат многу различни големини производи, па ние не имаат време да се земе слика на секој производ, се надевам дека ќе може да го разбере...

Части за машини за кътър хартия BateRpak 20*20*325 мм, полагане на кътър / актуално нож / уплътнител силикон машина на хартия

BGN 16.00

20*20*325mm Bate Rpak Хартија машина машина делови,машина Лента / Нож подлога / хартија машина Силиконски лентидруги големина PLS обратете се до наспроверете дали е тоа одговараат за вас пред да се купи,Вашите повратни информации тоа го прави на сите достоен за тоа!Театарска од нашите клиенти да ни даде своите мислења за нашите услуги и производи,дали тоа да биде на Aliexpress или преглед на нашата веб страница.Па ве молиме, дозволете ни да знам што мислите, но, ако не е проблем ние би сакал да се поправат и тоапомогне да се промени било негативни мислења пред да ја напуштат повратни информации.Помалку од 5Star Рејтинг? Што е вашиот проблем?Ние би сакале да знаете како ние може да се направи нешто подобро и да ви понуди на 5ѕвезда третман васзаслужуваат!Затоа ве молам, ако тоа не е 5 ѕвезди, не ни остави 4 и нека го направи тоа совршено.Да дојдат во допир со нас..Имаме за цел да им понуди на највисоко ниво на услуги на клиентите и задоволството да сите наши клиентии ова е причината зошто ние ви нудиме толку многу начини да контактирате со нас ако таму се случува да биде билоhiccups!**************bette Р квалитет, bette Р испорака, bette Р цена **************** Треба да се плати"Увоз царина"кога јасно царинските или курир помине пакет за васданочен износ што не сме сигурни,тоа наплатат од вашата владаВи благодариме за вашата поддршка, ние ќе направиме се bette Р! ! !

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.