• Новинка
WC C25 2D SD21 22 23 24 25,5 мм индексируемое U пробиване на бърза тренировка съвет пробивна инструмент виж карето WCMT

WC C25 2D SD21 22 23 24 25,5 мм индексируемое U пробиване на бърза тренировка съвет пробивна инструмент виж карето WCMT

резултат:
BGN 166.40
BGN 80.00 -52 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Диаметър На Отвора:
WC-C25-2D-SD25. 5, WC-C25-2D-SD25, WC-C25-2D-SD24. 5, WC-C25-2D-SD24, WC-C25-2D-SD23. 5, WC-C25-2D-SD23, WC-C25-2D-SD22. 5, WC-C25-2D-SD22, WC-C25-2D-SD21. 5, WC-C25-2D-SD21
Номер На Модела:
WC-C25-2D-SD21-25.5
Тип:
Индексируемое Сондажни Длето
Направи си Сам пособия:
Металообработване
is_customized:
Yes
Дължина:
стандартна дължина
търговска марка:
ДАСАН
Материал:
Быстрорежущая Стомана
Воспользуйся:
Пробиване На Метал

Избор на купувачи

Гореща продажба пильных кърпи DM05/M2 hss за рязане на меки тръби SS high quailty professional TIN coating 350*2.0 mm BW teeth profile

BGN 136.00

Спецификација на производот Хсс одделение : DM05 / W6 Mo5 Cr4 V2 Co5 / М2 / Спецификации : 350*32 / 40*2.0 ммЗабите профил и забите Не следново,ве молиме ги споделите со нас по ставање на ред.Обложување : TI N професионален квалитет слој.Висока технологија го прави за сечење, со висока ефикасностДостапни големина како следново : Ние, исто така, може да се направи ОЕМ производи според вашиот цртеж,ако е потребно, контактирајте со нас на линија.Опис На ПроизводотПримена : ХСС Виде ножот има одлична висока температура цврстина, отпорност на абење и оксидација отпор, особено за висока брзина мелничката и сува сечење, за различни тешко материјали (Ti, Al, Ni, Mg и други легури, нерѓосувачки челик, нодуларен железо...

Безплатна доставка 1бр паяный мокър режещ диск паяный diamond канавчатый режещ диск 115*22.23**5.0 мм за мокро рязане на мрамор / гранит

BGN 15.98

Спецификација На Производот : 1pc на висок квалитет 115*22*5mm brazed сечење диск за влажно сечење на мермер / гранит / плочка / керамика итнАпликација за : Погодни за сечење на разни тешко материјали, како челик бетон мермер,гранит, керамички,тешко конкретни и тули итн...

Автомобил Мотоциклет Смяна На Спирачна Течност Инструмент Хидравлична Помпа Маслооткачиватель Прикачване На Изпразване На Топлообменника На Течности

32.40 -29 % BGN 23.00

Опис : Луѓето во Гаража сите знаеме дека, тоа ќе треба генерално две лица да соработуваат за замена на течност / спојки масло / Mian пумпа или под пумпа.Ако двете лица не се координираат добро, една на автомобил чекор до нога е уморен, додека оној што излета автомобилот се валкани масло ниско ниво на подот...

Буш чук лентови бита, носещи 6303 безплатна доставка / сплави на волфрамов част, за да личи гранит повърхностно шлифоване обработка на абразива

BGN 72.21

буш чекан плоча битови имајќи 6303 БЕСПЛАТЕН превозот | Легура карбид дел за Litchi гранит површината мелење обработка на абразив.ако сакате да се купи буш делови од имајќи 6201, ве молиме погледнете го тука : ако сакате да се купи буш чекан плоча, ве молиме да ги видите тука :

Безплатна Доставка! Подмяна на новия свързващ прът за електрически чук HILTI TE12 TE-12, електрически инструменти прът чук

25.41 -13 % BGN 22.00

Замена Нови Пластични врска прачка за HILTI TE12 TE12 Електрични Чекан, Бесплатен Превозот! Одговара за HILTI Електрични чекан : TE12 TE12 Топло прашува : Пред инсталацијата, имајте на ум за чистење на масло во цилиндар, Инаку тоа е лесно да се оштети поврзување прачка...

1 Бр Преносим Нов 5-Инчов Автоматичен Централен Болт Перфоратор Пружина Маркиране На Стартови Отвори Нов Инструмент

5.07 -21 % BGN 4.00

Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем ...

Електрическа Бормашина Конвертор Адаптер Ъглошлайф Полски Съединителна Резба Триъгълник Джолан Конектор Аксесоари За Електрически Инструменти

5.60 -29 % BGN 4.00

Опис : Ова електрична вежба мелница поврзување прачка е погодна за 10мм над вежба чак и 16mm или помалку внатрешен дијаметар тревите триаголник форма месо тело дизајн клипинг на вежба построги нема лесно да се тресат и се лизга.Тоа може да го промени на електрична вежба за агол мелница и машина за сечење давајќи целосна претстава за вежба.Карактеристики : Промена на окно може да се монтира во електричен вежба брусење, сечење плочки, дрво, метал полирање итн.Триаголник форма месо тело дизајн клипинг на вежба построги нема лесно да се тресат и се лизга 10мм дијаметар орев.Одговара за 10мм над вежба чак и 16mm или помалку внатрешен дијаметар тревитеНа месо тело е одговара за 8мм над вежба чак.Спецификации : Материјал : МеталТежина : Околу.128gБоја : Како на сликата шоу1 сет на Мелница за Поврзување Прачка Конвертор

AC 220V циркуляр 42 мм жило на статора на електрически двигател за Makita 5704R 5806B

BGN 44.91

Име на производ Електричен Мотор Stator Работен Напон AC напон 220 V Одговара за Makita 5704 R 5806 B Одговара на Роторот на Јадрото со Дијаметар од 42mm / 1.65" Број на Кабел 4 Кабел Должина од 10cm / 3.94" Вкупната Големина(Прибл.) 50 x 70mm / 2" x 2.75"(L*W) Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, Бакар, Пластика Сива Боја

DIATOOL 2 елемента 9 230 мм диамантени триони, режещи дискове резба M14 за многократна употреба с наклонени зъби Турбозащищенными

108.80 -18 % BGN 89.00

ПРЕДМЕТ : 2 парчиња Топла притисне Дијамант турбо Ножот со Коса за заштита на забите (230mm)Спецификација : Дијаметар 230mm / 9"Дебелина на сегмент 2.62.7 mmВисина на сегменти 8ММРод : Прирабница И М14(7 / 8")Количина : 2 парчињаМашина : Агол мелницаФункција : Мултицел, Може да се користи за сечење и брусење , ефикасна во длабока сечењеКористат мокри или суви, влажни работа ќе помогне да се зголеми своите перформанси.Примена : Сечење на камен & градежен материјал, бетон, тули, плочки, гранит, мермер, ѕидани....Други достапни големина : 4" / 105 MM, 4.5" / 115 MM , 5" / 125 MM, 7" / 180 MM , 9" / 230 M1...

ESD BGA ремонт запояване работна устойчива на плъзгане антистатик устойчива на плъзгане Бяла ръкавица нова полиестерна ръкавица

1.42 -30 % BGN 1.00

ESD BGA Поправка Лемење Работи Antiskid Антистатички, Антипропадна Бели Ракавици Нови Полиестер РакавицаСпецификација : Едноставни и убави т изглед Дише полиестер ракавици со проводен карбонските влакна Со грчевито држејќи се за точки за да се antiskid добар додаток за BGA лемење работи Спецификации : Големина : L# Боја : Бела Пакет се Вклучени : 1 Пар на Антистатички Antiskid Ракавици Објект сликиПлаќање : Плаќањето е Зачувам и Alipay Во Aliexpress вебсајт, 100% безбедно плаќање на тука.ќе се направи исплата на Aliexpress компанија, и кога ќе го добиете производот, тие може да се пушти пари за да сопственикот на продавницата.Царинските Трошоци (Увоз Доход) ( Освен Русија ) : Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да ја преземе одговорноста на сите даноци.Ако купувачот одбие да го прими стоката, бидејќи на даночниот проблем, тие треба да се плати за сите товарни.(ако сте треба прогласи пониска вредност, ве молиме забелешка за нас.)Гаранција & Наплата : 1)ве Молиме внимателно ја испита сите елементи, веднаш кога у знак тоа...

6 бр./лот дървообработваща рязане нож дупка триони Holesaw дърво, метал HSS Ti тренировка G08 Drop ship

BGN 5.49

Видов вежба машини вежба Хардвер алатки за сечење алатки слот sawtooth малку Материјал : ХСС 4241 Површински третман : Титаниум Обложена Погоден за тенки дрвени, дрво, алуминиум, пластика плочи се повлече grooving Големина : 3мм,4mm,5mm,6mm,за 6.5 mm,8mm Количина : 1 сет (6pcs ) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

5шт быстросменные метални инструменти 1/4 шестостенни джолан дърво HCS тренировка набор от 4/5/6/8 / 10мм

BGN 5.81

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Висок Јаглероден Челик Одговара на Сите 1 / 4" Хексадецимален Cordless Screwdrivers Брза замена композитни конус, користи вежба остро принцип...

12шт рутер битов Набор от професионални джолан диаметър. 8 мм волфрам карбид слот за бита нож комплект с дървен корпус за дървообработващи инструменти

36.32 -9 % BGN 33.00

Корисниците кои купиле, исто така, го купи овој објект 1 100% Задоволството ЗагарантиранаАко не сте задоволни со било кој од нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас и да ги задоволи вашите барања.Ако сте го добиле било неисправни производи или некој од нашите производи може да не биде правилно се користи, Ние ќе ви даде попуст или да се врати парите.2...

10 двойки въглища четки 4*6*12 mm с пружина за электродрели електродвигатели въглеродните четки

BGN 14.38

10 пар на јаглерод четка 4*6*12mmСпецификации : материјал : висок квалитет на Пролет & бакар маскаголемини : W4mm x H6mm X L12mmПакување листа : 10 пар на јаглерод четкание, исто така, имаат и други големини за да го изберете,ве молиме посетете ја нашата продавница за тоа.добредојдовте веледрогерија!!Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање...

10шт 1/8 джолан спирала флейта волфрам карбид микро печатна платка тренировка 0.2-0.9 mm на върха R06 Drop Ship

3.38 -11 % BGN 3.00

Материјал : Волфрам Карбид Име на Производ : PCB Вежба Малку Сечење Дијаметар : 0.20.9 милиметри / 0.008"0.035" Сечење Длабочина : 5 mm / 0.20" месо тело со Дијаметар : 3.175 mm / 0.125" Вкупна Должина : 36 mm / 1.42"Количина : 10 Компјутери се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

K27. 2 10228268 53279887188 53279707188 5327-988-7188 5327-970-7188 Turbo турбокомпресор за LIEBHERR Industrial Earth Moving D934

457.10 -9 % BGN 416.00

Турбополнач Спецификација За Промет На Големо Со Новите Турбо K27.2 10228268 53279887188 53279707188 53279887188 53279707188 5327 970 7188 5327 988 7188 Турбополнач За LIEBHERR Индустриски Земјата се Движи 2005 D934 150 Kw 204 HP D Име на Модел : K27.2 НОВ Дел Број : 53279887188 53279887188 5327 988 718853279707188 53279707188 5327 970 7188 ОЕМ број : 10228268 Апликација Возило : ЗА LIEBHERR Индустриски Земјата се Движи D934 2005 150kwПримена на Моторот : D934 2005 150kw 204 HP Турбо Модел K27.22871 OXCKB12.20 RNHTD Дел Број 53279887188 Претходниот Дел Број 53279887188, 5327 988 7188 OE број 10228268 Година 2005 Опис Индустриски Мотор, Земјата се Движи Производителот Дел Број 53279707188, 53279707188, 5327 970 7188 CHRA 53277100186 (53277100186) Мотор D934 KW 150 / 204 Зафатнина 7000 кзм ВРТЕЖИ во минута Max 2200 Гориво Дизел Агол α (компресор домување) 280° Аголот β (турбина за домување) 180° Поправка Комплет НОВИ ВО ПАРК Турбина Домување AR 12 ЗАБЕЛЕШКА Меѓу кулер Алтернативни 53277100186 Апликации 2005 Liebherr За Индустриски Мотор,Земјата се Движат со D934 Позитивни Повратни информации Од Светот Купувачот Клиенти ## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање...

3/4/5/6/8/10/12 / 14 мм порцеланова корона копия плочки стъклокерамиката мрамор тренировки G08 Drop ship

1.62 -38 % BGN 1.00

Усвојување на зацементира карбид алатка малку На ударна дупка е мазна и заврши, тоа нема да произведе шок феномен, лесно да се позиција Мала инцизија отпор, може да го подобри работни брзина и лесен за ракување Користат за Керамички Плочки, Огледало и Стакло...

1бр BGA спойка топката поялник флюс Оловен паста и четка за SMD преработка на IC реболлинг инструмент

1.52 -34 % BGN 1.00

1pcs BGA лемење топката лемење флукс калај паста четка SMD reworking IC reballing алаткаСпецификација : Четка со дрвени четка рачка за лемење флукс лемење паста bga лемење и reballing алатка Должина : 255mm Тежина : 4.1 g Пакет содржина : BGA четка со дрвена рачка ....

OOTDTY 26 бр./лот метален режещ диск за Dremel Мелница на Ротари дискова saw blade Dremel колелото на рязане диск за шлайфане

3.78 -21 % BGN 3.00

Материјал : СмолаНашите смола сечење дискови сет е направен со низок губење на материјали со остар нож,во добра форма без скршен рабови.Тоа е издржлив,безбеден и ефикасен,лесно може да се додадат на ротари tools.Идеална за намалување на сите видови на метални,cuting завртки или завртки или отстранување на ' рѓосано или одземени завртки и навртки со правење отвори во нив.Тие доаѓаат со 2mm mandrel за монтирање во компатибилен хоби алатки со иста големина чак.Употреба : се Користи со dremel ротари алатки за сечење метал / пластика / влакна / дрво,итн.СпецификацијаДискови Кол...

LA VIE 1бр 1/4 8 мм 1/2 изкуствена лента Ogee рутер малко дугообразный Клепальный нож C3 твърдосплавен връх дървообработващи трън нож MC01016

13.62 -19 % BGN 11.00

LA VIE 1pc 1 / 4" 8мм 1 / 2" Faux Панел Ogee Рутер Малку Лакформа Riving Нож C3 Карбид Падна Дрво Tenon Машина MC01016Функција : 100% сосема нов и висок квалитет...

5-16mm мост габър отвор ръчно почистване на Т-образна дръжка конус 6 флейта фаска почистване на дървообработващи режещи инструменти колонковое тренировка

BGN 7.47

Функција : На reamer е 6 fluted со ТРачка и доаѓа со рачка костец која нуди дополнителна потпора за да им помогне го задржи дупки круг.Направени од закорави јаглероден челик и земјата челик рабови.Оваа челик reamer може правилно да коси дупки за мост иглички или endpins.Погоден за tapering дупки на дрво одбори, дрво потоне дупки, chamfers, и превртена tapers.Параметри : Материјал : 45 # ЧеликБоја : како на сликата покажуваУпотреба : на зглоб коси за користење во дрво потоне дупки, chamfers, и назад tapers.Големина : за 516 mm / 0.200.63 инч, 1 : 10Пакување листа : 1 * 6 Fluted Мост Pin Дупка Reamer Заострените Woodworker Алатка За СечењеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Ние само брод вашата потврди адреса...

10шт 10мм diamond покритие пустотелые бормашина дупка триони стъклени плочки керамични мрамор 828 промоция

BGN 5.09

Материјал : АлуминиумскиБоја : сребренаОвој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или другиМатеријали и само потребите за вода за подмачкување.Може да се користи со стандардните електрични вежба.Секогаш користете лубриканти (вода), инаку дијамант core вежба ќе изгори.Започнете ја вашата дупка дијагонално, направи круг трага и потоа држете притиснато вежба права.Големина : 10мм / 0.394"Количина : 10 Компјутери / SetAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.