• Новинка
Автоматично режещо острие на дистрибутора на лентата RT-7000

Автоматично режещо острие на дистрибутора на лентата RT-7000

резултат:
BGN 22.24

Брой продукти
Налично


Спецификации : Број на Модел : RT7000-125-120 Апликација : RT-7000 Електрични Лента Раздавам G. W : 0.2 KG
Компанијата Информации
Контактирајте со НАС

Подробности

Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
РТ7000-125-120
търговска марка:
КНОКОО
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Висок капацитет на пламъка Бутан, газов поялник комплект Комплект дръжка пламъка на Факела САМ инструмент съвет е да използвате Бутан, газов поялник дръжка HT-1937

32.69 -30 % BGN 23.00

modname=ckeditorПенкалотип гас 3во1 лемење на гас железо ХТ1937 година, со факелот главата со преносни главаИме : пенкало тип гас лемење железоМодел : HT1937 годинаПополнување капацитет : 12 MLТемпература : пламен температура од 1300 степени, железо температура од 450 степениМатеријал : пластични + металУпатство за употребаПрво, да се пополнат на гас1, користиме високо квалитетни гас пополнување, и потврди исклучете го во ИСКЛУЧИТЕ, а потоа додадете.2, резервоарот за гас во порите, под притисок гумени.3, околу 10 секунди за да се заврши полнењето на гас, почекајте неколку минути, така што гас стабилност, а потоа го користите.4, ако гас истури во опашката по подсвиркване звук, со пенкало совет малку во воздухот, може да се елиминира.Второ, на палење1, се стави на совет2, притиснете ја вратите НА место, да го чуе "подсвиркване" звук.3, со полесни или полесни, во близина на зглобовите на палење.4, на палење по горење 3 минути, за да биде изгаснат, на врвот ќе продолжи да се загрее.5, се приспособат на пламен големина, на "десет" насока, на "" насока на мали.6, овој производ температура од 1300 степени (железо температура 450 степени), користење на внимание треба да биде посветено на безбедноста, навлегла по switch off за да го ИСКЛУЧИТЕ позиција.7, употребата на гас лемење железо, ве молиме да обрнете посебно внимание за да се почека додека пламен целосно елиминирани, железо објекти во внатрешноста на црвено, а потоа работата, пламен големината не е голем, да го продолжи животот на совет.8, пламен должина од околу 1.22.2 cm.Трето, answer : ___________________________ note : 1, заменете ја конектор, ве молиме почекајте по ладење или замена или промена на однапред.2, употреба на совет, висока температура и топло, не се допре со рака.3, прилагодете го копчето за контрола на гас надвор од гас и температура, обично се сместени во средната позиција.4, по употребата треба да се олади, а потоа линија за собирање, не одвива на висока температура или на директна сончева светлина.5, децата не треба да се користи, на собирање мора да биде правилно поставен.6, ве молиме да користите висок квалитет на конзервирана гас полнење, полнење далеку од огнот извор.7, бидејќи гас или повеќе, може да имаат некои згура, често чистење млазницата е потребно.8, кога чистење млазницата во резервоарот за гас штекер на млазот може да се постигне чистење ефект.9, за да се избегне тешки падне.10, во секој случај не се обиде да ја размонтираат или поправка.

AC220V 11-печен задвижваща вал карета перална машина част от двигателя на Ротор за Makita 9218SB

BGN 44.43

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Makita 9218 SB Оценет Напон AC220 V Вози во Бунари со Дијаметар од 12mm / 0.47" Вози Вратило Малку Дијаметар 10мм / 0.4"(11 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 28mm / 1.1" Роторот Core Големина 41 x 50mm / 1.6" x 2"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар 65mm / 2.6" Невози Крајот Пречник 90mm / 0.35" Вкупна Должина 155mm / 6.1" Материјал Челик, Бакар, Пластика

10 бр покритие от титанов карбид 3.175 мм, 1.2 мм. * фреза с ЦПУ cutte, микро-печатна схема, метален инструмент за гравиране, woodwo

14.38 -30 % BGN 10.00

Détails de l'emballage 10 КОМПЈУТЕРИ titane carbure revêtu фуражни 3.175 мм * 1.2 mm, координатор fraisage cutte, imprimé коло минијатура, скулптури en métal outils de travail du boisЗабелешка spéciale : ce qui одговараат est le modèle correspondant табела03mm à 12mm = 0.31.2 mm03mm = 0.3 mm 04mm = 0.4 mm05mm = 0.5 mm 06mm = 0.6 mm07mm = 0.7 мм 08mm = 0.8 mm09mm = 0.9 милиметри 10мм = 1.0 mm11mm = 1.1 mm 12mm = 1.2 mmCaractéristiques du produit:(1) équipement де високата précision, précision d'usinage, avec une bonne mouture и перформанси де купе, истурете garantir он rendement élevé; (2) високата dureté, résistant à l'usure, résistant à la flexion; ла résistance est faible; enlèvement де copeaux lisse, réduire ле feu и réduire ла загадување; (3) одбор tranchant, réduire сила де купе, réduire ле taux де фрактура, améliorer ла paroi du trou qualité; contribuer à efficace де купе, à éviter de фуражни dérive...

LA VIE 1бр 1/4 8 мм 1/2 изкуствена лента Ogee рутер малко дугообразный Клепальный нож C3 твърдосплавен връх дървообработващи трън нож MC01016

13.62 -19 % BGN 11.00

LA VIE 1pc 1 / 4" 8мм 1 / 2" Faux Панел Ogee Рутер Малку Лакформа Riving Нож C3 Карбид Падна Дрво Tenon Машина MC01016Функција : 100% сосема нов и висок квалитет...

DIATOOL 2 елемента 9 230 мм диамантени триони, режещи дискове резба M14 за многократна употреба с наклонени зъби Турбозащищенными

108.80 -18 % BGN 89.00

ПРЕДМЕТ : 2 парчиња Топла притисне Дијамант турбо Ножот со Коса за заштита на забите (230mm)Спецификација : Дијаметар 230mm / 9"Дебелина на сегмент 2.62.7 mmВисина на сегменти 8ММРод : Прирабница И М14(7 / 8")Количина : 2 парчињаМашина : Агол мелницаФункција : Мултицел, Може да се користи за сечење и брусење , ефикасна во длабока сечењеКористат мокри или суви, влажни работа ќе помогне да се зголеми своите перформанси.Примена : Сечење на камен & градежен материјал, бетон, тули, плочки, гранит, мермер, ѕидани....Други достапни големина : 4" / 105 MM, 4.5" / 115 MM , 5" / 125 MM, 7" / 180 MM , 9" / 230 M1...

3/4/5/6/8/10/12 / 14 мм порцеланова корона копия плочки стъклокерамиката мрамор тренировки G08 Drop ship

1.62 -38 % BGN 1.00

Усвојување на зацементира карбид алатка малку На ударна дупка е мазна и заврши, тоа нема да произведе шок феномен, лесно да се позиција Мала инцизија отпор, може да го подобри работни брзина и лесен за ракување Користат за Керамички Плочки, Огледало и Стакло...

1.0-13.0 мм, HSS дърво, метал пробивна инструмент HSS обрат с бормашина дупка досадно тренировки комплекти

22.40 -6 % BGN 21.00

Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .ХСС Директно месо тело Пресврт Вежба во Собата13pcs : 1.5 mm 2.0 mm 2,5 mm 3.0 mm 3.2 3.5 mm mm 4.0 mm 4.5 мм 4.8 мм 5.0 5.5 мм мм 6.0 mm 6.5 mm19pcs : 1.0 1.5 mm mm 2.0 mm 2,5 mm 3.0 mm 3,5 мм 4.0 mm 4.5 мм 5.0 5.5 мм мм 6.0 mm 6.5 mm 7.0 7.5 mm mm 8.0 8.5 mm mm 9.0 mm 9.5 mm 10.0 mm25pcs : 1.0 1.5 mm mm 2.0 mm 2,5 mm 3.0 mm 3,5 мм 4.0 mm 4.5 мм 5.0 5.5 мм мм 6.0 mm 6.5 mm 7.0 7.5 mm mm 8.0 8.5 mm mm 9.0 mm 9.5 mm 10.0 mm 10.5 mm 11.0 mm 11.5 12.0 mm mm 12.5 mm 13.0 mm

Автомобил Мотоциклет Смяна На Спирачна Течност Инструмент Хидравлична Помпа Маслооткачиватель Прикачване На Изпразване На Топлообменника На Течности

32.40 -29 % BGN 23.00

Опис : Луѓето во Гаража сите знаеме дека, тоа ќе треба генерално две лица да соработуваат за замена на течност / спојки масло / Mian пумпа или под пумпа.Ако двете лица не се координираат добро, една на автомобил чекор до нога е уморен, додека оној што излета автомобилот се валкани масло ниско ниво на подот...

Електрическа Бормашина Конвертор Адаптер Ъглошлайф Полски Съединителна Резба Триъгълник Джолан Конектор Аксесоари За Електрически Инструменти

5.60 -29 % BGN 4.00

Опис : Ова електрична вежба мелница поврзување прачка е погодна за 10мм над вежба чак и 16mm или помалку внатрешен дијаметар тревите триаголник форма месо тело дизајн клипинг на вежба построги нема лесно да се тресат и се лизга.Тоа може да го промени на електрична вежба за агол мелница и машина за сечење давајќи целосна претстава за вежба.Карактеристики : Промена на окно може да се монтира во електричен вежба брусење, сечење плочки, дрво, метал полирање итн.Триаголник форма месо тело дизајн клипинг на вежба построги нема лесно да се тресат и се лизга 10мм дијаметар орев.Одговара за 10мм над вежба чак и 16mm или помалку внатрешен дијаметар тревитеНа месо тело е одговара за 8мм над вежба чак.Спецификации : Материјал : МеталТежина : Околу.128gБоја : Како на сликата шоу1 сет на Мелница за Поврзување Прачка Конвертор

K27. 2 10228268 53279887188 53279707188 5327-988-7188 5327-970-7188 Turbo турбокомпресор за LIEBHERR Industrial Earth Moving D934

457.10 -9 % BGN 416.00

Турбополнач Спецификација За Промет На Големо Со Новите Турбо K27.2 10228268 53279887188 53279707188 53279887188 53279707188 5327 970 7188 5327 988 7188 Турбополнач За LIEBHERR Индустриски Земјата се Движи 2005 D934 150 Kw 204 HP D Име на Модел : K27.2 НОВ Дел Број : 53279887188 53279887188 5327 988 718853279707188 53279707188 5327 970 7188 ОЕМ број : 10228268 Апликација Возило : ЗА LIEBHERR Индустриски Земјата се Движи D934 2005 150kwПримена на Моторот : D934 2005 150kw 204 HP Турбо Модел K27.22871 OXCKB12.20 RNHTD Дел Број 53279887188 Претходниот Дел Број 53279887188, 5327 988 7188 OE број 10228268 Година 2005 Опис Индустриски Мотор, Земјата се Движи Производителот Дел Број 53279707188, 53279707188, 5327 970 7188 CHRA 53277100186 (53277100186) Мотор D934 KW 150 / 204 Зафатнина 7000 кзм ВРТЕЖИ во минута Max 2200 Гориво Дизел Агол α (компресор домување) 280° Аголот β (турбина за домување) 180° Поправка Комплет НОВИ ВО ПАРК Турбина Домување AR 12 ЗАБЕЛЕШКА Меѓу кулер Алтернативни 53277100186 Апликации 2005 Liebherr За Индустриски Мотор,Земјата се Движат со D934 Позитивни Повратни информации Од Светот Купувачот Клиенти ## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање...

OOTDTY 26 бр./лот метален режещ диск за Dremel Мелница на Ротари дискова saw blade Dremel колелото на рязане диск за шлайфане

3.78 -21 % BGN 3.00

Материјал : СмолаНашите смола сечење дискови сет е направен со низок губење на материјали со остар нож,во добра форма без скршен рабови.Тоа е издржлив,безбеден и ефикасен,лесно може да се додадат на ротари tools.Идеална за намалување на сите видови на метални,cuting завртки или завртки или отстранување на ' рѓосано или одземени завртки и навртки со правење отвори во нив.Тие доаѓаат со 2mm mandrel за монтирање во компатибилен хоби алатки со иста големина чак.Употреба : се Користи со dremel ротари алатки за сечење метал / пластика / влакна / дрво,итн.СпецификацијаДискови Кол...

Буш чук лентови бита, носещи 6303 безплатна доставка / сплави на волфрамов част, за да личи гранит повърхностно шлифоване обработка на абразива

BGN 72.21

буш чекан плоча битови имајќи 6303 БЕСПЛАТЕН превозот | Легура карбид дел за Litchi гранит површината мелење обработка на абразив.ако сакате да се купи буш делови од имајќи 6201, ве молиме погледнете го тука : ако сакате да се купи буш чекан плоча, ве молиме да ги видите тука :

Xltown 6pcs Power Пробийте Спейд Bits Set САМ разнообразни размери дървени Плоски тренировки дървообработващи остриета дървени досадно Плосък тренировки

24.29 -18 % BGN 20.00

Карактеристики : Лесно да се започне малку дупчење на центар.Хексадецимален месо тело кое што спречува пропаѓање.Топлина третираат високојаглероден челик, со голема цврстина.Тоа вклучува 6 големини во една вежба малку сет(10мм, 12mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25мм), кои ги задоволуваат вашите различни потреби совршено.Спецификации : Материјал : Високјаглероден челикПакет Тежина : Околу...

4шт Hss 5 флейта Зенковка тренировка три остри почистване на дограма фаска 3/4/5/6 мм мивка дупка почистване на Дърводелец дървообработване

BGN 1.92

За пад на превозотДобредојдовте пад на превозот ,ние нема да се вклучуваат било какви информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа.И ние знаеме дека брза испорака е многу важно за вас,па обично ќе испрати вашиот пакет од рок од 24 часа откако ќе го добиете плаќање од вас.За прогласи вредностЧесто,ние ќе направиме ниска вредност declareation да ви помогне да се избегне данок .обично ние ќе се пријават помалку од $10 за повеќето пакет освен големи нарачки.Се разбира, можете да оставите порака за нас колку декларирани вредности е во РЕД за вас.Добредојдовте капка превозот!ние нема да ги вклучуваат сите информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа.КарактеристикиПосебно дизајниран челик контра ракав countersinks или контра забива пилот дупка.Прилагодливи контра ракав длабочина со клуч.Вежба и countersink завртки за дрво без промена делови.Дупчење должина може да се прилагоди за различни должина завртки едноставно со расклатување и затегнување на setscrew.Chamfer е 5 флејта, Во процесот на користење, може да празнење на дрво брзи, потоне дупка за еднократна употреба drilled мазна, завртка капа совршен вградени во површината на работното парче.Спецификации на Боја : Како на сликите покажуваатМатеријал : ХСС Вежба 4241Црна chamfer вежба тело материјал : челик #45Димензија : 3мм 60mm x(L)4mm x 75mm(L)5mm x 85mm(L)6mm x 93mm(L)Кол...

Xcan 3 / pcs 4-12/20/32mm HSS спиральное рифленое централно тренировка твердосплавное мини-тренировка аксесоари титановое шаговое конусное тренировка

BGN 15.98

10692 XCAN Топла ПродажбаКарактеристики : Ова е Новата ХСС Челик Голем Чекор Конус Вежба Титаниум Малку Сет Дупка Машина, кој е направен од висок квалитет на ХСС челик, и со Титаниум обложена да се намали триењето и топлина Тоа е многу погоден за користење за да се намали дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн Материјал : ХСС Челик Крај : Титаниум Должина : 412mm Должина : Околу...

LEMATEC 8 бр 1/8 най-високото качество цифров манометър на въздуха аксесоар Тайван направи, за да въздуха в линия манометър

BGN 120.00

Тајван Изработени 6 КОМПЈУТЕРИ 1 / 8" Висок Квалитет Digital воздушен притисок мерач на воздухот додаток1.Голем LCD2.Авто исклучи3.Заменливи БатеријатаСпецификација : *ТЕЛО : ПОМ*1 / 8" 27 NPT*Голем LCD Дисплеј за Лесно Читање*Мерка Опсег : 0150 PSI , 010.0 БАР , 01 носители.00 Mpa*Мерка Спектар форма 0150 PSI (+ / 2%,@25°C)*Напон : две 1.5 V DC БатеријатаНа животниот Век на батеријата : 1,500 часот.(продолжи да работи)*Корисничкиот Интерфејс : / ИСКЛУЧУВАЊЕ*Функција : 0 Нула Корисник1 Автоoff Time Избор 2 3 Единици Избор*Автоматски исклучи по 60 секунди за да се зачува батерија животНова Страна алатка Автоматско Автомобили&Камиони Гуми Дигитален Мерач на Притисок Нови Автоматски Автомобил Гума за Дигитален Мерач на Притисок на Нови Дигитални воздушен притисок мерач Нови 3 единици на Дигитални воздушен притисок мерач на Нови Дигитални воздушен притисок мерач НОВИ Супер Лесно гуми длабочина мерач Ергономски гумени гуми екранот гуми инфлацијата машина дигитални гуми воздух inflator Дигитални Гуми Inflator со мерач, преносни автомобил гума Inflator

10шт 1/8 джолан спирала флейта волфрам карбид микро печатна платка тренировка 0.2-0.9 mm на върха R06 Drop Ship

3.38 -11 % BGN 3.00

Материјал : Волфрам Карбид Име на Производ : PCB Вежба Малку Сечење Дијаметар : 0.20.9 милиметри / 0.008"0.035" Сечење Длабочина : 5 mm / 0.20" месо тело со Дијаметар : 3.175 mm / 0.125" Вкупна Должина : 36 mm / 1.42"Количина : 10 Компјутери се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

5-16mm мост габър отвор ръчно почистване на Т-образна дръжка конус 6 флейта фаска почистване на дървообработващи режещи инструменти колонковое тренировка

BGN 7.47

Функција : На reamer е 6 fluted со ТРачка и доаѓа со рачка костец која нуди дополнителна потпора за да им помогне го задржи дупки круг.Направени од закорави јаглероден челик и земјата челик рабови.Оваа челик reamer може правилно да коси дупки за мост иглички или endpins.Погоден за tapering дупки на дрво одбори, дрво потоне дупки, chamfers, и превртена tapers.Параметри : Материјал : 45 # ЧеликБоја : како на сликата покажуваУпотреба : на зглоб коси за користење во дрво потоне дупки, chamfers, и назад tapers.Големина : за 516 mm / 0.200.63 инч, 1 : 10Пакување листа : 1 * 6 Fluted Мост Pin Дупка Reamer Заострените Woodworker Алатка За СечењеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Ние само брод вашата потврди адреса...

Безплатна доставка на по-високо качество 180*60/50*1.6*8 мм balde за супер твърди керамични плочки/остъкляване til /микрокристаллической рязане на камък

BGN 41.58

Карактеристики на производот : висока фреквенција заварени со кука слот тишина слот за супер тешко тула плочи / кварц тули остри сечење без работ колапсГолемина : 7"(180)*60 / 50 *1.6*8ммАрбор : 60 / 50(стандардна арбор големина 60mm,ако треба адаптер од 60mm да 50mm,ве молиме имајте во предвид)КОЛИЧИНА : 1 PCПроизвод АпликацииТенка kerf топла притиснете дијамант видов ножеви се специјално користи за да се намали супер тешко стакло / плочка / акрилик.Предности на V&D НОЖЕВИ : 1) Најдобар квалитет и resonable цена; 2)Совршен 24 часа попродажбата на услугата;2)Најкратките испорака ;3)авансно автоматски линии за производство на дијаманти алатки;4)Уживаат во високиот углед на пазарот;5)Со долг животен век;6)Кориснички дизајн е прифатен.Производот се покажеПакет : Секој виде ножот се спакувани во бела кутија или боја на кутијата, неколку белата кутија во извоз стандард krabičkách, тогаш засилен со ремени.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.