• Новинка
$ $A+ 7 защитно фолио / сензорен екран за Oysters T72HM 3G T7V T72V 3G / Oysters T72HRI 3G сензорен екран дигитайзер панел стъкло hk70dr2299

$ $A+ 7 защитно фолио / сензорен екран за Oysters T72HM 3G T7V T72V 3G / Oysters T72HRI 3G сензорен екран дигитайзер панел стъкло hk70dr2299

резултат:
BGN 8.40
BGN 8.00 -5 %

Брой продукти
Налично

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите. ако не се прифати соодветен код pls не понудата .Ви благодариме за разбирањето ! Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време ! Ве молиме бидете сигурни дека за да се остави ни го вашето точно име и презиме и телефон без при пополнување вашиот купувачот информации, така што превозот компанија може да добие можете лесно ! Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштенска канцеларија за испорака, веднаш штом ќе ги добие информациите кои дел се веќе во вашата земја ! Ве молиме не hasitate да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% Задоволство . Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел . Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата . Купувачот се одговорни за било данок и/или давачки кои ги наплаќаат од страна на својата земја.Со цел да се осигура дека вие reveive вашата нарачка ослободени од данок при увоз ,ние ќе го пријават како "ПОДАРОК", или "Примерок"со помала вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност . Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и телефонски информации се точни . HK ПОСТ,СЕКРЕТАР ПОСТ,DHL ,FEDEX,ТНТ,UPS-от и ЕМС се достапни . Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод.Можете да ги пратите на нивната официјална wesite. Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС. Освен HK/СЕКРЕТАР пост користите само ЕМС за Русија купувачи . Сите купувачи кои треба да се платат дополнителна такса за далечински област услуга од DHL,UPS-от или Fedex ,но нема потреба за ЕМС . Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба . Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни превезува стоката ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна по приемот на стоката . Ве молиме имајте на ум дека за размена дел ние ќе брод надвор штом ќе се врати еден Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Со цел да се поттикне вас ние ќе ви ги понудиме 1$ купон за 1 позитивни повратни информации .тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купување .Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќ работат со вас за да ги реши сите проблеми. Ви благодариме

Подробности

Цвят:
бял случаен код, черно случаен код
търговска марка:
Външна търговия епархия БОУВЕРА
Номер На Модела:
стриди t72x 3g
Размер На Екрана:
7~10 инча
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Съвместим Марка:
Универсален
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Размер:
7
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
съвместимост за:
стриди t72x 3g
Цвят:
бял / черен
Качество:
А + Тестван
Цени на едро:
да, над нас 20pcs за по-евтини цени
срок на доставка:
В рамките на 2 дни след потвърждаване на плащането
Безплатна доставка :
да, икономически начин

Избор на купувачи

Witblue New For 8 Irbis TZ884 TZ 884 3G Tablet Touch Screen Touch Panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор

BGN 13.92

Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел верзија за истата таблета модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден, нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор...

Високо качество калъф за Apple iPad mini 1 2 3 изкуствена кожа флип щанд слънчоглед модел калъф за iPad mini 3 покриване на Funda Skin Shell

18.77 -20 % BGN 15.00

Опис На Производот : 1 нови 100% 2.Висок квалитет на случај 3.Мода, популарна, удобно 4.Добра визија чувство и натпревар со разубават стил 5.Може да се појавување на вашиот таблета 6.Совршено одговара на обликот Спецификации : содржина : Таблета случај x1; таблета не вклучуваат

Горещи продажбите на 7-инчов Фолио ПУ кожен калъф поставка за 7 irulu Q88 A13 в а23 A33 Android Tablet PC, MID

BGN 7.28

Топла Продажба 7 инчен Folio СТП Кожа Случај Покрие Застане За 7" Q88 A13 A23 A33 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТАТопла Продажба 7 инчен Folio СТП Кожа Случај Покрие Застане За 7" Q88 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТАКомпатибилен со 7inch A13,A23,A33 таблет компјутер...

Безплатна доставка 10.1-инчов таблет сензорен екран VTCP101A56-спк стартира строителни-1.0 за нов MID Touch Screen Panel Digitizer MID Replacement Digiter

BGN 15.20

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

HIPERDEAL New Universal 2.5 D 9H Temperated Glass Screen Protector Film For 10 10.1-Инчов Android Tablet PC 18Mar29 Drop Ship F

19.39 -28 % BGN 14.00

Универзална 2.5 D 9 H Калено Стакло Филм Екран Заштитник За 10 10.1 Инчен Android Таблет КОМПЈУТЕРКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетДизајниран за совршено погодна за 10 10.1 Инчен Android Таблет КОМПЈУТЕР.Обезбедува целосна заштита за вашиот таблет КОМПЈУТЕР на екранот.Калено стакло за изградба зголемена отпорност и ќе ги намали шансите на екранот штета.Тоа што поседува супер transmittance и добра враќање на оригиналната боја на вашиот екран, обезбедување кристално јасна перцепција на вашиот екран.Направена од калено стакло материјал, нејзината цврстина е до 9 H, отпорно на гребење и издржливи.Лесно да се залепи и да ги отстраните.2.5 D челик филм, направи лак повеќе мазна, повеќе проѕиренМатеријал : 2.5 D Калено стаклоГолемина : 257.30 x 155.50 mmПакетот Вклучува : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник

Newset универсална карикатура модерен калъф за Digma Optima E7. 1 3G 7 tablet pc защитен калъф + безплатен подарък 3

11.04 -18 % BGN 9.00

Пакет : 1 x За случај 1 x Слободни телефон носителот 1 x Слободни допир Пенкало 1 x Слободни Прашина приклучокЗабелешка : Овој производ е Универзален заштитна маска, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме1...

За Apple Ipad Mini 1 2 3 Силикон Устойчив На Удари Гумен Калъф За Ipad Mini2 Mini3 На Корпуса Children Kids Handle Stand Защитен Калъф

25.41 -13 % BGN 22.00

Добредојдовте на нашата продавница! За Слободен Подарок : Ако може да се стави мојата продавница "Add To Моите Омилени Продавници" или "Add to wish list" , ќе добие Подарок за слободни и ако "Add To Моите Омилени Продавници" кога ќе се даде попуст , ќе знам и тоа во прв момент , откако ќе Додаде продавници или желба листа , можете да оставите порака на нашиот , ние ќе ви испратиме ред со бесплатен подарок ...

Witblue New For 7 Irbis TZ721 TZ720 3G Tablet Touch Panel Digitizer смяна на сензорен стъкло докосване на екрана

BGN 8.00

Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел верзија за истата таблета модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден, нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор...

Нов 8 Tablet Campacitive сензорен екран за FM802101FB FM802101F8 дигитайзер стъклен сензор

BGN 14.74

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана Трио AXS 4G 7.85 Matte Screen Протектор предна защитна панел + почистващи кърпички

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат екран со некоја заштитна Фолија За Трио AXS 4 G 7.85" Matte Екран Заштитник пред Стража панел + чистење облекаНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

най-добрият батерия марка Low supply lithium polymer battery производителите 455067

15.44 -22 % BGN 12.00

Применлив Модел : СРЕДИНАТА на книгаЗдраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Новият 10.1-инчов дигитайзер, тъч екрана на контролния панел от стъкло за Ritmix RMD-1025 tablet PC

BGN 40.00

Нови 10.1 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Ritmix РМБ1025 Таблет КОМПЈУТЕРПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Ritmix РМБ1025Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Новият 10.1 инчов сензорен екран дигитайзер, тъчпад за DENVER ТАД-10062 подмяна на таблета Безплатна доставка

17.23 -13 % BGN 15.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Нов 9,7 инчов дигитайзер сензорен панел стъкло за COBY KYROS MID9742

22.40 -6 % BGN 21.00

Нови 9.7" инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За COBY KYROS MID9742Пакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За COBY KYROS MID9742Таблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

Нова емкостная тъчпад за 10.1 RoverPad Sky Expert Q10 3G Tablet Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

12.03 -0 % BGN 12.00

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат 2 различни екран приклучок за кабелот за овој таблет модел, ве молиме проверете ја вашата оригинална екран на допир кабел за да се избере правилната верзија.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

$ A + пластмасов филм за pb70a951-R2/070-220B-2/JX130829A/HK70DR2230/YDT1273-A1/HC184104A1 fpc005h V1.0/hs1275 тъчпад на екрана

BGN 8.78

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

За Samsung Galaxy Tab E 9.6 Case SM-T561 T560 сладък Еднорог карикатура Магнит изкуствена кожа поставка калъф за Galaxy Tab E9. 6

27.18 -30 % BGN 19.00

1)Пред вашата нарачка pls потврди точно превозот информации (Примачот, Земја, Детали Адреса, Поштенски код, Тел Број2)Ние поддршка на големо за 50pcs...

най-добрата марка батерии 3.7 V 503048 053048 700MAH MP3 литиево-полимерна MP4 Bluetooth GPS, безжична стерео слушалки планшетная батерия

11.20 -29 % BGN 8.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Премиум антибликовая защитно фолио за екрана матово фолио за Onda V820W 8.0 tablet Anti-Scratches Screen Protector films

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANПремиум АнтиОтсјај Екран Заштитен Филм Мат Филм За Onda V820 W 8.0" таблет АнтиГребење на Екранот Заштитник филмовиНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

9.6 mglctp-90894 сензорен екран дигитайзер, тъчпад смяна на стъкло за 9.6 инча MTK6592,I960,T950S,MTK8752 таблет

BGN 17.74

Црна 9.6" MGLCTP90894 Екран на допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Замена за 9.6 инчен MTK6592,I960,T950 S,MTK8752 таблета пред да го поставите цел ,мора да ја потврдите вашата стара екран на допир имаат ист FPC број( MGLCTP90894 ) КАКО на слика покаже подолу, Ако вашиот број не е 9.6 инчен MTK6582,MTK6592,I960 таблета, pls испратите вашиот таблет линк за нас,така што можеме да го потврди тоа за вас...

най-добрата марка полимерна батерия литиево-йонна батерия акумулаторна батерия 3.7 V 528080 mobile power таблети 4500mah живот tablet battery

20.29 -31 % BGN 14.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Луксозен бизнес Smart-калъф Huawei MediaPad M3 Lite 10 BAH-W09 BAH-AL00 10.1 инчов пу leathr Cover Funda for Tablet Huawei Me

24.80 -11 % BGN 22.00

Спецификација : Висока Quanlity Стп Кожа+Силна Стр lastic удобен за носење и употреба Заштитете го вашиот таблет од надворешни прашина и гребнатини...

най-добрата марка на батерията tablet батерия 3.7 V tablet battery 605590 065590 585590 3200 mah MP4 GPS електронни книги

20.78 -28 % BGN 15.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Високо качество Ultra HD LCD Anti-Scratches Screen Protector филм за Acer Iconia Talk7 B1-723 7.0 tablet PC прозрачно гланц фолио

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANВисок квалитет на Ultra HD LCD АнтиГребење на Екранот Заштитник Филм За Acer Iconia Talk7 Б1723 7.0" таблет компјутер јасно Сјајни филмовиНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Полимер 451845 Bluetooth високоговорител led лампа за запис дръжка точка дръжка точка дръжка литиева батерия завод директни продажби

10.32 -22 % BGN 8.00

Време на полнење : 28hБатерија тип : литиум батеријаПреглед димензија : 4.5mm18mm45mmПолначот : батеријаСтандарден капацитет : 230mahтекстурата на материјалот : Литиум кобалт оксидИме на производ : полимерПолнење напон : 3.7 VТемпература на чување : 2040 степенработна температура : 2055 степенНето тежина : 13.8 (g) (g)Поле на примена : електронски производРок на траење : 1 годиниЕлектрични core стандард : Четиринаесет илјади и еденвнатрешна отпорност : 90 HaoПојдовни напон : 3.8 VОптоварување напон : 3.7 VДали да ја полните : батеријаБатеријата СпецификацијаТип : литиум јонска полимер (електрични core заварување заштита одбор заварување линија пакет висока температура пластика)Номиналниот напон : 3.7 V4.2 VДо работен напон : 2.75 VПолнење на животната средина : 045 степенЦиклус на животот : 500 пати (0.2 C празнење, 0.2 C полнење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.