• Новинка
$ A + пластмасов филм за pb70a951-R2/070-220B-2/JX130829A/HK70DR2230/YDT1273-A1/HC184104A1 fpc005h V1.0/hs1275 тъчпад на екрана

$ A + пластмасов филм за pb70a951-R2/070-220B-2/JX130829A/HK70DR2230/YDT1273-A1/HC184104A1 fpc005h V1.0/hs1275 тъчпад на екрана

резултат:
BGN 8.78

Брой продукти
Налично

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите. ако не се прифати соодветен код pls не понудата .Ви благодариме за разбирањето ! Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време ! Ве молиме бидете сигурни дека за да се остави ни го вашето точно име и презиме и телефон без при пополнување вашиот купувачот информации, така што превозот компанија може да добие можете лесно ! Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштенска канцеларија за испорака, веднаш штом ќе ги добие информациите кои дел се веќе во вашата земја ! Ве молиме не hasitate да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% Задоволство . Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел . Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата . Купувачот се одговорни за било данок и/или давачки кои ги наплаќаат од страна на својата земја.Со цел да се осигура дека вие reveive вашата нарачка ослободени од данок при увоз ,ние ќе го пријават како "ПОДАРОК", или "Примерок"со помала вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност . Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и телефонски информации се точни . HK ПОСТ,СЕКРЕТАР ПОСТ,DHL ,FEDEX,ТНТ,UPS-от и ЕМС се достапни . Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод.Можете да ги пратите на нивната официјална wesite. Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС. Освен HK/СЕКРЕТАР пост користите само ЕМС за Русија купувачи . Сите купувачи кои треба да се платат дополнителна такса за далечински област услуга од DHL,UPS-от или Fedex ,но нема потреба за ЕМС . Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба . Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни превезува стоката ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна по приемот на стоката . Ве молиме имајте на ум дека за размена дел ние ќе брод надвор штом ќе се врати еден Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Со цел да се поттикне вас ние ќе ви ги понудиме 1$ купон за 1 позитивни повратни информации .тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купување .Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќ работат со вас за да ги реши сите проблеми. Ви благодариме

Подробности

Цвят:
бял 3G, 3G черен
търговска марка:
Външна търговия епархия БОУВЕРА
Размер На Екрана:
7~10 инча
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Съвместим Марка:
Универсален
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Номер На Модела:
PB70A951-R2
Размер:
7
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Цвят:
бял / черен

Избор на купувачи

9.6 mglctp-90894 сензорен екран дигитайзер, тъчпад смяна на стъкло за 9.6 инча MTK6592,I960,T950S,MTK8752 таблет

BGN 17.74

Црна 9.6" MGLCTP90894 Екран на допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Замена за 9.6 инчен MTK6592,I960,T950 S,MTK8752 таблета пред да го поставите цел ,мора да ја потврдите вашата стара екран на допир имаат ист FPC број( MGLCTP90894 ) КАКО на слика покаже подолу, Ако вашиот број не е 9.6 инчен MTK6582,MTK6592,I960 таблета, pls испратите вашиот таблет линк за нас,така што можеме да го потврди тоа за вас...

Полимер 451845 Bluetooth високоговорител led лампа за запис дръжка точка дръжка точка дръжка литиева батерия завод директни продажби

10.32 -22 % BGN 8.00

Време на полнење : 28hБатерија тип : литиум батеријаПреглед димензија : 4.5mm18mm45mmПолначот : батеријаСтандарден капацитет : 230mahтекстурата на материјалот : Литиум кобалт оксидИме на производ : полимерПолнење напон : 3.7 VТемпература на чување : 2040 степенработна температура : 2055 степенНето тежина : 13.8 (g) (g)Поле на примена : електронски производРок на траење : 1 годиниЕлектрични core стандард : Четиринаесет илјади и еденвнатрешна отпорност : 90 HaoПојдовни напон : 3.8 VОптоварување напон : 3.7 VДали да ја полните : батеријаБатеријата СпецификацијаТип : литиум јонска полимер (електрични core заварување заштита одбор заварување линија пакет висока температура пластика)Номиналниот напон : 3.7 V4.2 VДо работен напон : 2.75 VПолнење на животната средина : 045 степенЦиклус на животот : 500 пати (0.2 C празнење, 0.2 C полнење...

600 бр. / лот DHL Безплатна доставка на високо-чувствителен Стилус за всички мобилни устройства със сензорен екран

155.20 -5 % BGN 147.00

600 Pcs / Многу DHL Бесплатен Превозот Високо Чувствителни Специјалното Пенкало За Сите телефони Со Екран на Допир За поголеми количини,ние може да ви даде големо поевтина цена,и ако ви треба OEM / Кориснички услуги(што приватно логото или пакет), можете да контактирате со нас преку емаил или преку TrademanagerВе молиме проверете внимателно пред ставање на ред : Ние ќе ја испрати на боја по случаен изборБоите на вистински предмети ќе биде малку различен од објектите во слики за различни монитори и друга светлина околности...

Калъф за Apple iPad 2 3 4 Kids Safe Armor устойчив на удари Heavy Duty Silicon+PC Back Stand Case Cover For iPad 4 Tablet PC

BGN 25.58

Случај Покритие За Apple i Pad 2 3 4 Деца Безбедно Оклоп Shockproof Тешки Силикон+PC Застане Назад Случај Покритие За i Pad 4 Таблет КОМПЈУТЕР answer : ___________________________ Note : Ние ја цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек .Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации...

Детски калъф за Kindle Fire 7 2015 Cover Funda tablet Fashion Painted ПУ Leather Flip Stand Case For Amazon Kindle Fire 7 инча

18.24 -29 % BGN 13.00

Деца Случај За Поттикне Оган 7 До 2015 Покрие Funda таблета Мода Насликани СТП Кожа Флип Стојат Случај За Амазон Поттикне Пожар 7 инченКарактеристики : 1.Мулти бои за избор...

Новият 10.1 инчов сензорен екран дигитайзер, тъчпад за DENVER ТАД-10062 подмяна на таблета Безплатна доставка

17.23 -13 % BGN 15.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Закалено стъкло за таблет Lenovo YOGA 2 8 / 10 / 8.0 830F 830 10.1 1050F 1050 1051F 2-1050F Tablet Screen Protector Film

6.38 -6 % BGN 6.00

Висок Квалитет 9 H 2.5 D HD Калено Стакло Филм Екран ЗаштитникКарактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

HIPERDEAL New Universal 2.5 D 9H Temperated Glass Screen Protector Film For 10 10.1-Инчов Android Tablet PC 18Mar29 Drop Ship F

19.39 -28 % BGN 14.00

Универзална 2.5 D 9 H Калено Стакло Филм Екран Заштитник За 10 10.1 Инчен Android Таблет КОМПЈУТЕРКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетДизајниран за совршено погодна за 10 10.1 Инчен Android Таблет КОМПЈУТЕР.Обезбедува целосна заштита за вашиот таблет КОМПЈУТЕР на екранот.Калено стакло за изградба зголемена отпорност и ќе ги намали шансите на екранот штета.Тоа што поседува супер transmittance и добра враќање на оригиналната боја на вашиот екран, обезбедување кристално јасна перцепција на вашиот екран.Направена од калено стакло материјал, нејзината цврстина е до 9 H, отпорно на гребење и издржливи.Лесно да се залепи и да ги отстраните.2.5 D челик филм, направи лак повеќе мазна, повеќе проѕиренМатеријал : 2.5 D Калено стаклоГолемина : 257.30 x 155.50 mmПакетот Вклучува : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник

Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана Трио AXS 4G 7.85 Matte Screen Протектор предна защитна панел + почистващи кърпички

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат екран со некоја заштитна Фолија За Трио AXS 4 G 7.85" Matte Екран Заштитник пред Стража панел + чистење облекаНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Нов сензорен екран digitizer за 10.1 DEXP Ursus TS210 Tablet тъчпада стъкло смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 17.46

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот таблет модел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 Black допир...

10,1 сензор стъкло Цифрователя панел на екрана за докосване хапчета инча Mpman MPDC903

BGN 28.61

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел, екран на допир панел формата и код број.Бидејќи ова екранот на допир е со различни екран на допир панел форма верзија со истиот кабел за заклучување.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со истиот екран на допир панел форма и кабел код како што е нашата листа еден.Пакет : 1 Црн екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

най-добрия размер на марката батерии 063562 3.7 V 1450mah 603562 tablet battery with Protection Board For MP4 GPS PSP Digital Products Free

11.18 -28 % BGN 8.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Нов 10.1-инчов Zenithink ZT-285 C94 Tablet сензорен екран Digitizer стъкло тъчпад смяна на сензора

25.34 -13 % BGN 22.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

За Samsung Galaxy Tab E 9.6 Case SM-T561 T560 сладък Еднорог карикатура Магнит изкуствена кожа поставка калъф за Galaxy Tab E9. 6

27.18 -30 % BGN 19.00

1)Пред вашата нарачка pls потврди точно превозот информации (Примачот, Земја, Детали Адреса, Поштенски код, Тел Број2)Ние поддршка на големо за 50pcs...

най-добрият батерия марка Low supply lithium polymer battery производителите 455067

15.44 -22 % BGN 12.00

Применлив Модел : СРЕДИНАТА на книгаЗдраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Нова емкостная тъчпад за 10.1 RoverPad Sky Expert Q10 3G Tablet Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

12.03 -0 % BGN 12.00

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат 2 различни екран приклучок за кабелот за овој таблет модел, ве молиме проверете ја вашата оригинална екран на допир кабел за да се избере правилната верзија.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Премиум антибликовая защитно фолио за екрана матово фолио за Onda V820W 8.0 tablet Anti-Scratches Screen Protector films

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANПремиум АнтиОтсјај Екран Заштитен Филм Мат Филм За Onda V820 W 8.0" таблет АнтиГребење на Екранот Заштитник филмовиНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.