• Новинка
8 LCD екран дисплей матрица за ZTE PAD E8Q1 e-learning tablet pc смяна + Безплатна доставка

8 LCD екран дисплей матрица за ZTE PAD E8Q1 e-learning tablet pc смяна + Безплатна доставка

резултат:
BGN 44.80

Брой продукти
Налично

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. 6 цел ќе биде прогласен како ниска вредност на Клиентите или requirment да се избегне Должност /Данок. Поради Меѓународна трговска политика и тенок маргините ,ве молиме да забележите нашата продавачот не е одговорен за било какви давачки /локалните даноци или други клиенти царинење во време. 7 пратката ќе бидат спакувани многу добро пред превозот за да се избегне оштетување.
Квалитет и Гаранција 1 Прво, ние доби сите lcd(touch screen) и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. 2 ве Молиме да не информирате во РОК од 3 ДЕНА по приемот на пратката ако сте незадоволни со производи (Реална слика и други докази мора да се даде),а потоа ние ќе ви понуди замена/наплата ако производите не се како што е опишано. 3 Ако објектот е вашиот prossession повеќе од 7 дена ,тоа се смета користи /втора рака ,Само ќе нудат услуга за замена откако ќе го добиете вашето враќање објект

Подробности

Съвместим Марка:
Универсален
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Размер На Екрана:
7~10 инча
търговска марка:
XSRUPB
Номер На Модела:
за ZTE PAD e8q1 lcd
Вид На Продукта:
Плосък LCD дисплей

Избор на купувачи

най-добрата марка батерии 3.7 V литиево-йонна батерия 3590135 инча плосък вградената батерия на първоначалния внос TELECT 5000mAH

24.85 -24 % BGN 19.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Луксозен бизнес Smart-калъф Huawei MediaPad M3 Lite 10 BAH-W09 BAH-AL00 10.1 инчов пу leathr Cover Funda for Tablet Huawei Me

24.80 -11 % BGN 22.00

Спецификација : Висока Quanlity Стп Кожа+Силна Стр lastic удобен за носење и употреба Заштитете го вашиот таблет од надворешни прашина и гребнатини...

Полимер 451845 Bluetooth високоговорител led лампа за запис дръжка точка дръжка точка дръжка литиева батерия завод директни продажби

10.32 -22 % BGN 8.00

Време на полнење : 28hБатерија тип : литиум батеријаПреглед димензија : 4.5mm18mm45mmПолначот : батеријаСтандарден капацитет : 230mahтекстурата на материјалот : Литиум кобалт оксидИме на производ : полимерПолнење напон : 3.7 VТемпература на чување : 2040 степенработна температура : 2055 степенНето тежина : 13.8 (g) (g)Поле на примена : електронски производРок на траење : 1 годиниЕлектрични core стандард : Четиринаесет илјади и еденвнатрешна отпорност : 90 HaoПојдовни напон : 3.8 VОптоварување напон : 3.7 VДали да ја полните : батеријаБатеријата СпецификацијаТип : литиум јонска полимер (електрични core заварување заштита одбор заварување линија пакет висока температура пластика)Номиналниот напон : 3.7 V4.2 VДо работен напон : 2.75 VПолнење на животната средина : 045 степенЦиклус на животот : 500 пати (0.2 C празнење, 0.2 C полнење...

Нов сензорен екран digitizer за 10.1 DEXP Ursus TS210 Tablet тъчпада стъкло смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 17.46

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот таблет модел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 Black допир...

най-добрият батерия марка Low supply lithium polymer battery производителите 455067

15.44 -22 % BGN 12.00

Применлив Модел : СРЕДИНАТА на книгаЗдраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Детски калъф за Kindle Fire 7 2015 Cover Funda tablet Fashion Painted ПУ Leather Flip Stand Case For Amazon Kindle Fire 7 инча

18.24 -29 % BGN 13.00

Деца Случај За Поттикне Оган 7 До 2015 Покрие Funda таблета Мода Насликани СТП Кожа Флип Стојат Случај За Амазон Поттикне Пожар 7 инченКарактеристики : 1.Мулти бои за избор...

Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана Трио AXS 4G 7.85 Matte Screen Протектор предна защитна панел + почистващи кърпички

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат екран со некоја заштитна Фолија За Трио AXS 4 G 7.85" Matte Екран Заштитник пред Стража панел + чистење облекаНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Калъф за Apple iPad 2 3 4 Kids Safe Armor устойчив на удари Heavy Duty Silicon+PC Back Stand Case Cover For iPad 4 Tablet PC

BGN 25.58

Случај Покритие За Apple i Pad 2 3 4 Деца Безбедно Оклоп Shockproof Тешки Силикон+PC Застане Назад Случај Покритие За i Pad 4 Таблет КОМПЈУТЕР answer : ___________________________ Note : Ние ја цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек .Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации...

Горещи продажбите на 7-инчов Фолио ПУ кожен калъф поставка за 7 irulu Q88 A13 в а23 A33 Android Tablet PC, MID

BGN 7.28

Топла Продажба 7 инчен Folio СТП Кожа Случај Покрие Застане За 7" Q88 A13 A23 A33 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТАТопла Продажба 7 инчен Folio СТП Кожа Случај Покрие Застане За 7" Q88 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТАКомпатибилен со 7inch A13,A23,A33 таблет компјутер...

Най-доброто качество на анти-надраскване HD lcd защитно фолио за екрана Onda OBook 20 Plus 10.1 прозрачно гланц фолио с почистването кърпа

4.30 -7 % BGN 4.00

QCC ВО ТАИ WANНајдобар квалитет АнтиГребнатини HD lcd екран заштитник филм За Onda OBook 20 Плус 10.1" јасно сјајни филмови со ткаенина за чистењеНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

най-добрата марка батерии 3.7 V tablet battery 2200mah 504169 interphone navigator GPS vehicle traveling data re tablet battery

14.93 -26 % BGN 11.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

tablet батерия 3.7 V, 800mAH, [652647] PLIB; полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за dvr, GPS, mp3, mp4,мобилен телефон, динамика

12.05 -25 % BGN 9.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 6.5 mm (H)*26 mm (W)*47 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 800m AhМодел : 652647Капацитет : 800 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 47 MM 26 MM ширина дебелина 6.5 MM

най-добрата марка полимерна батерия литиево-йонна батерия акумулаторна батерия 3.7 V 528080 mobile power таблети 4500mah живот tablet battery

20.29 -31 % BGN 14.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

най-добрия размер на марката батерии 063562 3.7 V 1450mah 603562 tablet battery with Protection Board For MP4 GPS PSP Digital Products Free

11.18 -28 % BGN 8.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Премиум антибликовая защитно фолио за екрана матово фолио за Onda V820W 8.0 tablet Anti-Scratches Screen Protector films

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANПремиум АнтиОтсјај Екран Заштитен Филм Мат Филм За Onda V820 W 8.0" таблет АнтиГребење на Екранот Заштитник филмовиНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Нова емкостная тъчпад за 10.1 RoverPad Sky Expert Q10 3G Tablet Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

12.03 -0 % BGN 12.00

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат 2 различни екран приклучок за кабелот за овој таблет модел, ве молиме проверете ја вашата оригинална екран на допир кабел за да се избере правилната верзија.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

600 бр. / лот DHL Безплатна доставка на високо-чувствителен Стилус за всички мобилни устройства със сензорен екран

155.20 -5 % BGN 147.00

600 Pcs / Многу DHL Бесплатен Превозот Високо Чувствителни Специјалното Пенкало За Сите телефони Со Екран на Допир За поголеми количини,ние може да ви даде големо поевтина цена,и ако ви треба OEM / Кориснички услуги(што приватно логото или пакет), можете да контактирате со нас преку емаил или преку TrademanagerВе молиме проверете внимателно пред ставање на ред : Ние ќе ја испрати на боја по случаен изборБоите на вистински предмети ќе биде малку различен од објектите во слики за различни монитори и друга светлина околности...

За таблет IRBIS TZ765 капацитивен сензорен екран 7 инчов КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъкло средната сензор Безплатна доставка

BGN 8.88

За IRBIS TZ765 Таблета Capacitive Touch Screen 7" инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот1...

Нов 10.1-инчов Zenithink ZT-285 C94 Tablet сензорен екран Digitizer стъкло тъчпад смяна на сензора

25.34 -13 % BGN 22.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

най-добрата марка на батерията tablet батерия 3.7 V tablet battery 605590 065590 585590 3200 mah MP4 GPS електронни книги

20.78 -28 % BGN 15.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.