• Новинка
оригинален нов 7 инчов LCD екран Hansen HannStar HSD070IDW1-E11 E13 D00

оригинален нов 7 инчов LCD екран Hansen HannStar HSD070IDW1-E11 E13 D00

резултат:
BGN 56.00
BGN 40.00 -29 %

Брой продукти
Налично

оригинални нови 7" инчен LCD екран Хансен Hann Star HSD070 IDW1-E11 E13 D00

Подробности

търговска марка:
ланжуу
Размер На Екрана:
7~10 инча
Вид На Продукта:
Плосък LCD дисплей
Съвместим Марка:
innolux

Избор на купувачи

най-добрата марка батерии 3.7 V tablet battery 2200mah 504169 interphone navigator GPS vehicle traveling data re tablet battery

14.93 -26 % BGN 11.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Новият 10.1 инчов сензорен екран дигитайзер, тъчпад за DENVER ТАД-10062 подмяна на таблета Безплатна доставка

17.23 -13 % BGN 15.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

15.6-инчов сензорен екран на лаптопа с LCD резистор, четири линии на ръкописен текст удебеляване, промишлено стъкло клас безплатна доставка 359*209

72.00 -8 % BGN 66.00

15.6 инчен екран на допир за лаптоп LCD отпорник, четири линија ракопис задебелување, индустриски одделение стакло бесплатна испорака 359*209

Най-добрата антибликовая матово фолио за Acer Iconia Talk7 B1-723 7.0 tablet pc Anti-Fingerprint Screen Protector филм с чиста кърпа

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат Филм За Acer Iconia Talk7 Б1723 7.0" таблет компјутер АнтиОтпечатоци Екран Заштитник филмови со чиста крпаНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

За Samsung Galaxy Tab E 9.6 Case SM-T561 T560 сладък Еднорог карикатура Магнит изкуствена кожа поставка калъф за Galaxy Tab E9. 6

27.18 -30 % BGN 19.00

1)Пред вашата нарачка pls потврди точно превозот информации (Примачот, Земја, Детали Адреса, Поштенски код, Тел Број2)Ние поддршка на големо за 50pcs...

1PCS 401426 3.7 V 120mah tablet battery With Protection Board For MP3 MP4, MP5 GPS Glass Digital Продукта

10.85 -26 % BGN 8.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*14 mm (W)*26 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 120m AhМодел : 401426Капацитет : 120 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 26 MM 14 MM ширина дебелина 4 ММ

10,1 сензор стъкло Цифрователя панел на екрана за докосване хапчета инча Mpman MPDC903

BGN 28.61

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел, екран на допир панел формата и код број.Бидејќи ова екранот на допир е со различни екран на допир панел форма верзија со истиот кабел за заклучување.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со истиот екран на допир панел форма и кабел код како што е нашата листа еден.Пакет : 1 Црн екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

най-добрият батерия марка Low supply lithium polymer battery производителите 455067

15.44 -22 % BGN 12.00

Применлив Модел : СРЕДИНАТА на книгаЗдраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана Трио AXS 4G 7.85 Matte Screen Протектор предна защитна панел + почистващи кърпички

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат екран со некоја заштитна Фолија За Трио AXS 4 G 7.85" Matte Екран Заштитник пред Стража панел + чистење облекаНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Луксозен бизнес Smart-калъф Huawei MediaPad M3 Lite 10 BAH-W09 BAH-AL00 10.1 инчов пу leathr Cover Funda for Tablet Huawei Me

24.80 -11 % BGN 22.00

Спецификација : Висока Quanlity Стп Кожа+Силна Стр lastic удобен за носење и употреба Заштитете го вашиот таблет од надворешни прашина и гребнатини...

Нов Tab A 10.1 ПУ кожен калъф Сладко Magnetic Flip Stand Капак за Samsung Galaxy Tab A A6 10.1 T580 SM-T585 с притежателя на картата

26.96 -18 % BGN 22.00

Нов Таб 10.1 СТП Кожа Случај Симпатична Флип Магнетни Стојат Покритие за Samsung Galaxy Tab А6 10.1" T580 СМT585 со Држачот1.100% нов и висок квалитет.2.Направени на СТП кожа+мека TPU поклопец назад застане...

HIPERDEAL New Universal 2.5 D 9H Temperated Glass Screen Protector Film For 10 10.1-Инчов Android Tablet PC 18Mar29 Drop Ship F

19.39 -28 % BGN 14.00

Универзална 2.5 D 9 H Калено Стакло Филм Екран Заштитник За 10 10.1 Инчен Android Таблет КОМПЈУТЕРКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетДизајниран за совршено погодна за 10 10.1 Инчен Android Таблет КОМПЈУТЕР.Обезбедува целосна заштита за вашиот таблет КОМПЈУТЕР на екранот.Калено стакло за изградба зголемена отпорност и ќе ги намали шансите на екранот штета.Тоа што поседува супер transmittance и добра враќање на оригиналната боја на вашиот екран, обезбедување кристално јасна перцепција на вашиот екран.Направена од калено стакло материјал, нејзината цврстина е до 9 H, отпорно на гребење и издржливи.Лесно да се залепи и да ги отстраните.2.5 D челик филм, направи лак повеќе мазна, повеќе проѕиренМатеријал : 2.5 D Калено стаклоГолемина : 257.30 x 155.50 mmПакетот Вклучува : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник

Най-доброто качество на анти-надраскване HD lcd защитно фолио за екрана Onda OBook 20 Plus 10.1 прозрачно гланц фолио с почистването кърпа

4.30 -7 % BGN 4.00

QCC ВО ТАИ WANНајдобар квалитет АнтиГребнатини HD lcd екран заштитник филм За Onda OBook 20 Плус 10.1" јасно сјајни филмови со ткаенина за чистењеНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Калъф за Apple iPad 2 3 4 Kids Safe Armor устойчив на удари Heavy Duty Silicon+PC Back Stand Case Cover For iPad 4 Tablet PC

BGN 25.58

Случај Покритие За Apple i Pad 2 3 4 Деца Безбедно Оклоп Shockproof Тешки Силикон+PC Застане Назад Случај Покритие За i Pad 4 Таблет КОМПЈУТЕР answer : ___________________________ Note : Ние ја цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек .Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации...

Нов 8 Tablet Campacitive сензорен екран за FM802101FB FM802101F8 дигитайзер стъклен сензор

BGN 14.74

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Истински LCD панел гъвкав кабел за Teclast P80H 8.0 LCD дисплей гъвкав кабел свържете смяна на дънната платка H805_FPC LCD (AX)_V1. 0

25.58 -18 % BGN 21.00

QCC ВО ТАИ WANВистински LCD Панел Flex Кабел За Teclast P80 H 8.0" LCD Дисплеј Flex кабел поврзете плоча замена H805_FPC LCD(СЕКИРА)_V1.0Продажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ЦЕЛ : 1...

Новият 10.1-инчов дигитайзер, тъч екрана на контролния панел от стъкло за Ritmix RMD-1025 tablet PC

BGN 40.00

Нови 10.1 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Ritmix РМБ1025 Таблет КОМПЈУТЕРПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Ritmix РМБ1025Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

най-добрата марка на батерията tablet батерия 3.7 V tablet battery 605590 065590 585590 3200 mah MP4 GPS електронни книги

20.78 -28 % BGN 15.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Полимер 451845 Bluetooth високоговорител led лампа за запис дръжка точка дръжка точка дръжка литиева батерия завод директни продажби

10.32 -22 % BGN 8.00

Време на полнење : 28hБатерија тип : литиум батеријаПреглед димензија : 4.5mm18mm45mmПолначот : батеријаСтандарден капацитет : 230mahтекстурата на материјалот : Литиум кобалт оксидИме на производ : полимерПолнење напон : 3.7 VТемпература на чување : 2040 степенработна температура : 2055 степенНето тежина : 13.8 (g) (g)Поле на примена : електронски производРок на траење : 1 годиниЕлектрични core стандард : Четиринаесет илјади и еденвнатрешна отпорност : 90 HaoПојдовни напон : 3.8 VОптоварување напон : 3.7 VДали да ја полните : батеријаБатеријата СпецификацијаТип : литиум јонска полимер (електрични core заварување заштита одбор заварување линија пакет висока температура пластика)Номиналниот напон : 3.7 V4.2 VДо работен напон : 2.75 VПолнење на животната средина : 045 степенЦиклус на животот : 500 пати (0.2 C празнење, 0.2 C полнење...

най-добрата марка батерии 3.7 V литиево-йонна батерия 3590135 инча плосък вградената батерия на първоначалния внос TELECT 5000mAH

24.85 -24 % BGN 19.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Нов 9,7 инчов дигитайзер сензорен панел стъкло за COBY KYROS MID9742

22.40 -6 % BGN 21.00

Нови 9.7" инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За COBY KYROS MID9742Пакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За COBY KYROS MID9742Таблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

Горещи продажбите на 7-инчов Фолио ПУ кожен калъф поставка за 7 irulu Q88 A13 в а23 A33 Android Tablet PC, MID

BGN 7.28

Топла Продажба 7 инчен Folio СТП Кожа Случај Покрие Застане За 7" Q88 A13 A23 A33 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТАТопла Продажба 7 инчен Folio СТП Кожа Случај Покрие Застане За 7" Q88 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТАКомпатибилен со 7inch A13,A23,A33 таблет компјутер...

най-добрата марка полимерна батерия литиево-йонна батерия акумулаторна батерия 3.7 V 528080 mobile power таблети 4500mah живот tablet battery

20.29 -31 % BGN 14.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

За таблет IRBIS TZ765 капацитивен сензорен екран 7 инчов КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъкло средната сензор Безплатна доставка

BGN 8.88

За IRBIS TZ765 Таблета Capacitive Touch Screen 7" инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот1...

Литровата енергийна батерия 3.7 V полимерна литиева батерия 503045 053045 MP4, MP5 MP3 Bluetooth audio 650MAH tablet battery

11.18 -28 % BGN 8.00

Батеријата големина спецификации се како што следува : Модел 053045Капацитет 650 MAHНоминална напон 3.7 VПолнење напон 4.2 VГолемина дебели 5 MM широк 30ММ долго 45 MMСо богат кристал заштитна плочаСлика шоуПроизводителите продажба 3.7 V литиум полимер батерии можат да бидат прилагодени 7.4 v батерии, мобилни моќ батеријата пак, 3.7 V литиум полимер батерија за MP3 MP4 и MP5 GPS, Bluetooth слушалките, звукот мали играчки рекордер мобилни моќ игра машина рачни таблет компјутер безжичен телефон LED производи, корен во согласност со клиент спецификации за сопствени батеријата, голема количина на одлична цена, цената на нет е за повикување само, количина може да се јавите на детали, квалитет на сигурен, доволен капацитет, модел опсег, капацитет 50 MAH5000 MAH, спецификации и различни, не е целосно снимен, добредојдовте истрага, онлајн QQ648499699 купувачот мора да го прочитате ве Молиме купувачите пред приемот на прво отворете пакет инспекција на стоки е оштетен, се водат за исчезнати, неточни ставки и за други прашања; како што откривањето на согласност, треба веднаш да се јавите на продавачот и знак за еден пополнување детали и нека превозникот потпис за потврда...

Високо качество Ultra HD LCD Anti-Scratches Screen Protector филм за Acer Iconia Talk7 B1-723 7.0 tablet PC прозрачно гланц фолио

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANВисок квалитет на Ultra HD LCD АнтиГребење на Екранот Заштитник Филм За Acer Iconia Talk7 Б1723 7.0" таблет компјутер јасно Сјајни филмовиНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

$ A + пластмасов филм за pb70a951-R2/070-220B-2/JX130829A/HK70DR2230/YDT1273-A1/HC184104A1 fpc005h V1.0/hs1275 тъчпад на екрана

BGN 8.78

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

Witblue New For 8 Irbis TZ884 TZ 884 3G Tablet Touch Screen Touch Panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор

BGN 13.92

Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел верзија за истата таблета модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден, нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.