• Новинка
Калъф за iPad 2017 2018 9.7 Slim Folding Stand Smart Cover Auto Wake ПУ кожен калъф за iPad 2017 9.7 inch A1822 A1893+фолио+дръжка

Калъф за iPad 2017 2018 9.7 Slim Folding Stand Smart Cover Auto Wake ПУ кожен калъф за iPad 2017 9.7 inch A1822 A1893+фолио+дръжка

резултат:
BGN 12.59
BGN 10.00 -21 %

Брой продукти
Налично

Пад На Превозот Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !! i Buyi Win Тенок Виткање Folio Smart Cover СТП Кожа Случај за i Pad 2017 2018 9.7 инчен Карактеристики на Производот : ·Компактен, Елегантен, Стилски. ·Дејствува како се залагаме за повеќе агли на гледање. ·Заштита на вашиот уред од гребнатини, прашина, шок. ·Моден дизајн ,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. ·100% Сосема нов и направен од висок квалитет на СТП кожа. ·Автоматско разбуди /спијат со отворање или затворање на smart cover. ·100% висок квалитет,прилагодени и совршено се вклопува за вашиот таблет. Компатибилност : За i Pad 2017 9.7 A1822 A1823 A1893 Пакетот Вклучува : 1 x Таблета Случај 1 x Екран Филмот 1 x Специјалното Пенкало

Подробности

Вид На Модела:
Твърд
Характеристика:
Удароустойчив,устойчив на падане, твърди,Антипылевой
Материал:
PU
Стил:
Модни модели
Номер На Модела:
За iPad 2017 2018 9,7 инча
Ширина:
9.7inch
Пакет:
No
търговска марка:
ибуйивин
Дължина:
9.7inch
Съвместим Марка:
За Apple iPad
Съвместимост С Модели:
За iPad 9.7 2017 2018 A1822 A1823 A1893
Тип:
Защитната Обвивка / Кожа
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
9.7
За Модели IPad:
iPad е 9,7 инча 2017
Материал:
Висококачествена изкуствена кожа
Функция 1:
За iPad 2017 2018 9.7 сгъваем Фолио флип калъф
Функция 2:
За iPad 2017 2018 9.7 Case Fundas на Корпуса Capa
функция 3:
За iPad 2017 2018 9.7 Smart Cover Auto Sleep/Wake Up
функция 4:
Няколко Ъгли На Видимост
Цвят:
Предлага се в няколко цвята
търговия на едро или дребно:
Поддръжка
Директен доставка:
Поддръжка
Безплатен Подарък 1:
Протектор На Екрана ( Не Закалено Стъкло )
Безплатен Подарък 2:
Стилус

Избор на купувачи

Черен 8 инча за Digma EVE 8800 3G ES8031EG tablet PC капацитивен сензорен екран стъкло дигитайзер панел Безплатна доставка

BGN 28.80

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

3 бр./опаковане. устойчив на надраскване подмяна на тъч писалка съвет за Microsoft Surface Pro 4 капацитивен Point Pen съвети C26

5.89 -15 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Високо чувствителни Ефикасно да се заштити екран Лесно да го инсталирате на компатибилен со Површина Про 4 Спецификации : Боја : Црна Димензии : Должина : 1.6 см(0.63 во) совети : 1...

4 в 1 Мода високо качество изкуствена кожено покритие за Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 калъф за таблет+ протектор на екрана+OTG+ стилус

14.64 -11 % BGN 13.00

4 во 1 Мода Врвен Квалитет Стојат Кожа Покритие за Табот E 9.6 T560 T561 Таблета Случај+Screen Protector+Бесплатно OTG+Бесплатно во Специјалното ПенкалоЗа руски Пријатели Pls љубезно ве молиме да го пополните примачот име и презиме и целосна адреса ,или цел ќе бидат вратени со руската обичаи ,tks! Функција : 1.100% Сосема нов и направен од висок квалитет на СТП кожа ; 2.Моден дизајн ,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме; 3.Заштита за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета од гребнатини, прашина, шок; 4.Дизајнирани специјално за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета и ќе го тоа сигурно во место; 5.100% сосема нов и висок квалитет,прилагодени и совршено се вклопува за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета...

Нов за 10 инчов таблет hxd-1076-v3. 0 сензорен екран, тъчпад стъкло дигитайзер, смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 15.04

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма , екран на допир кабел код е иста како и листата еден пред купување.Пакет : 1 црн екран на допир ве Молиме имајте во предвид : новиот екран може да имаат и други бренд лого на панелот...

Перо 1.35 мм активно писалка стилус капацитивен сензорен екран за Lenovo Tab 7 Essential TB-7304X 7304i F TB-7504X F tb-7504N калъф за таблет

43.12 -5 % BGN 41.00

Карактеристики на овој производ:Метал пенкало (топката круг), не треба да се промени, трајни, парична казна 1.35 мм, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно! Висока прецизност 1.35 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Таблети ПОДЛОГА екран на допир уреди Опис на Производот : * КОМПАТИБИЛНА СО ПОВЕЌЕТО ПОПУЛАРНИ УРЕДИ : iphone / Андроид / Microsoft уред, i Pad, i Pad Воздухот, i Pad Mini, i Phone, Huawei,Леново ,Asus,Samsung Галакси, NexSony, LG G Подлога, HTC и другите екран на допир уреди * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е новата функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност...

10.1 LCD дисплей Матрица 40Pin за Irbis TZ171 TZ-171 Irbis TZ102 TZ-102 таблет, IPS LCD панел обектив модул стъкло

BGN 60.61

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

A+ 7-инчов сензорен стъклен таблет панел сензорен екран дигитайзер FM706701KC OPD-TPC0294 XN1318V1 GT70K71

BGN 12.24

Внимание​*Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

Безплатна доставка истински origina за Samsung B3000 таблетен компютър с LCD екран BP101WX1-210 A7600

48.00 -21 % BGN 38.00

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

Модерен печатни калъф за Apple the New iPad 9.7 2017 Case Smart Cover Funda Tablet Model A1822 A1823 ПУ Leather Flip Stand Shell

22.83 -30 % BGN 16.00

Моден Печатени Случај За Нови i Pad на Apple 9.7 2017 Случај Smart Cover Funda Таблета Модел A1822 A1823 СТП Кожа Флип Стојат Школка Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.