• Новинка
skylarpu 6-инчов сензорен екран за 145 мм*88 мм външен екран 145*88 мм автомобилен GPS навигатор

skylarpu 6-инчов сензорен екран за 145 мм*88 мм външен екран 145*88 мм автомобилен GPS навигатор

резултат:
BGN 20.48

Брой продукти
Налично


Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. За време на овој период . ако имате било какви треба ,исто така, може да направи вашата цел цел .ние ќе брод нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. Ајде да се задржи во допир . Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd

Подробности

Съвместим Марка:
Универсален
Номер На Модела:
145мм*88мм
търговска марка:
скайларпу
Тип На Екрана:
Екран На Съпротива
Размер На Екрана:
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет

Избор на купувачи

10.1 LCD дисплей Матрица 40Pin за Irbis TZ171 TZ-171 Irbis TZ102 TZ-102 таблет, IPS LCD панел обектив модул стъкло

BGN 60.61

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

10.1-инчов MB1019S5 HOTATOUCH HC261159B1 спк стартира строителни V2. 0 емкостная тъчпад дигитайзер, подмяна на стъкло, сензор

BGN 13.58

1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.2...

Клавиатура за iPad Pro 12,9 инча 2017 Безжична Bluetooth калъф за iPad Pro 12,9 2017 таблет флип кожен калъф поставка+дръжка

85.02 -0 % BGN 85.00

modname=ckeditor Тастатурата За i Pad Про 12.9 инчен 2017 Безжична Bluetooth Случај За i Pad Про 12.9 2017 Таблета Флип Кожа Стојат Маска+ПенкалоКарактеристики : * Тастатура е направена од премиум СТП Кожа за издржливост и супериорен заштита.* На елегантни ABS копчињата се претвори таблета и тастатура во една лесна единица.* Безжична Bluetooth Тастатура & виткање заштитна метал случај со стојат функција.* Интелигентни и едноставна конекција со безжични операција растојание до 10m.* Лесни, тивко тастатурата, водоотпорен и dustproof* Енергијазаштеда на тастатурата режим на спиење...

A+10.1-инчов нов сензорен екран за 10-инчов таблет ИЗПЪКВА CH-1096A1 FPC276 V02 тъчпад Digitizer подмяна на стъкло, сензор 236*167 мм

BGN 15.36

Внимание​*Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

Темперирано стъкло мембрана за Lenovo Tab 4 Tab4 10 Plus TB-X704L 10.1 стоманена фолио за защита на екрана на таблета, закалени корпус TB-X704F N

18.64 -3 % BGN 18.00

Експлозија доказ зајакнато стакло филм за Таблети ( За Леново ТАБОТ 4 10 Плус、ТБX704 N、ТБX704 F、 )10.1 инчен, Друга Таблета модели не им е дозволено да ги користитеЕксплозија доказ и отпорен на гребење、HD、 Ultrathin2 парчиња од зајакнато филм еден пакет (вклучувајќи слободно, за да се спречат несреќи, почетниците се држи лоша) многу прифатлива евтини опцијаПакување ×1pcs、Калено стакло филм ×2 парчиња、Користат алатки ×1pcs

Модни докинг клавиатура с 10.1-инчов 580-ADBQ ON9M53 за таблетен КОМПЮТЪР Dell Venue 10 Pro 5055 за клавиатура Dell Venue 10 Pro 5055

88.00 -5 % BGN 84.00

Моден Приклучните тастатурата за 10.1 инчен DELL Местото 10 5000 5050 5055 таблет компјутер на DELL Местото 10 5000 5050 5055 тастатураОва не е нов производ,се користи ,Ова е 90, нови и Нови ,но квалитетот е добар,значи thescratch имаат различно , ве Молиме погледнете споредба се користи и нова тастатура DELL PN:9 MW1 N

3 бр./опаковане. устойчив на надраскване подмяна на тъч писалка съвет за Microsoft Surface Pro 4 капацитивен Point Pen съвети C26

5.89 -15 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Високо чувствителни Ефикасно да се заштити екран Лесно да го инсталирате на компатибилен со Површина Про 4 Спецификации : Боја : Црна Димензии : Должина : 1.6 см(0.63 во) совети : 1...

Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана HUAWEI MediaPad M1 S8-303L 8.0 предно защитно фолио за екрана с търговия на дребно опаковка

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат екран заштитник филм За HUAWEI Media Pad М1 S8303 L 8.0" пред екран со некоја заштитна фолија со мало пакетНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Магнитен Smart Auto Sleep Wakeup Case за Apple the New iPad 9.7 2017 2018 Case Trifold Stand устойчив на удари калъф с защитен екран

32.78 -21 % BGN 26.00

Карактеристики на производот : Компатибилни бренд – Таблета случај за Apple i Pad 9.7 инчен 2017 објавен A1822 A1823 Компатибилен бренд – Таблета случај за Apple i Pad 9.7 инчен 2018 објавен A1893...

Универсален калъф за protectivefor Prestigio Grace 3257 4G 7-инчов таблет печатни ПУ кожен калъф + безплатен подарък 3

13.76 -20 % BGN 11.00

Пакет : 1 x За случај 1 x Слободни телефон носителот 1 x Слободни допир Пенкало 1 x Слободни Прашина приклучокЗабелешка : Овој производ е Универзален заштитна маска, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме1...

За Samsung Samsung Galaxy Tab A 9.7 защитен кожен калъф Калъф за samsung GALAXY Tab A 9.7 T555 T550 9.7 tablet cases cat Series

22.70 -21 % BGN 18.00

Опис На Производот : 1 нови 100% 2.Висок квалитет на случај 3.Мода, популарна, удобно 4.Добра визија чувство и натпревар со разубават стил 5.Може да се појавување на вашиот таблета 6.Совршено одговара на обликот Спецификации : содржина : Таблета случај x1; таблета не вклучуваат

Нов 9.7 инчов сензорен екран на tablet pc multi touch емкостная панел ръкописно екран TPC-50146-V2. 0 Безплатна доставка

BGN 13.18

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

A+ 10,1-инчов сензорен екран 10,1 EXCELVAN BT-1009B 1009 Tablet Touch Panel Glass Digitizer смяна на сензора

BGN 14.08

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

4 в 1 Мода високо качество изкуствена кожено покритие за Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 калъф за таблет+ протектор на екрана+OTG+ стилус

14.64 -11 % BGN 13.00

4 во 1 Мода Врвен Квалитет Стојат Кожа Покритие за Табот E 9.6 T560 T561 Таблета Случај+Screen Protector+Бесплатно OTG+Бесплатно во Специјалното ПенкалоЗа руски Пријатели Pls љубезно ве молиме да го пополните примачот име и презиме и целосна адреса ,или цел ќе бидат вратени со руската обичаи ,tks! Функција : 1.100% Сосема нов и направен од висок квалитет на СТП кожа ; 2.Моден дизајн ,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме; 3.Заштита за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета од гребнатини, прашина, шок; 4.Дизајнирани специјално за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета и ќе го тоа сигурно во место; 5.100% сосема нов и висок квалитет,прилагодени и совршено се вклопува за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета...

Нов за 8 инчов таблет dh-0828a1-pg-fpc248 сензорен екран, тъчпад стъкло дигитайзер, смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 25.50

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма , екран на допир кабел код е иста како и листата еден пред купување...

A+ 7-инчов сензорен стъклен таблет панел сензорен екран дигитайзер FM706701KC OPD-TPC0294 XN1318V1 GT70K71

BGN 12.24

Внимание​*Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

Нов сензорен екран за смяна на лентата с дигитайзер, сензорно стъкло за 7 PRESTIGIO MULTIPAD WIZE 3067 3G PMT3067 таблет Безплатна доставка

BGN 7.52

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран облик како нашите picturest.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

за iPad 2/3/4 / air / pro 9.7 защитно подова поставка с зарядно кабел дисплей противоугонный павилион на банката или магазина

BGN 100.80

1 Компанија : Гуангжу Бил Електронски Technology Co., Ltd Локација : Гуангжу, Кина 2 Производи : за i Pad заклучување кат штанд со полнење кабел...

10 бр. / лот нов 7 tablet TPT-070-179F TPT-070-134 PB70A8508 сензорен екран дигитайзер панела сензор за смяна на стъкло Безплатна доставка

BGN 64.00

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел формата е иста како на сликата еден пред купување.Пакет : 10 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато...

Черен 8 инча за Digma EVE 8800 3G ES8031EG tablet PC капацитивен сензорен екран стъкло дигитайзер панел Безплатна доставка

BGN 28.80

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.