• Новинка
Модни докинг клавиатура с 10.1-инчов 580-ADBQ ON9M53 за таблетен КОМПЮТЪР Dell Venue 10 Pro 5055 за клавиатура Dell Venue 10 Pro 5055

Модни докинг клавиатура с 10.1-инчов 580-ADBQ ON9M53 за таблетен КОМПЮТЪР Dell Venue 10 Pro 5055 за клавиатура Dell Venue 10 Pro 5055

резултат:
BGN 88.00
BGN 84.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Моден Приклучните тастатурата за 10.1 инчен DELL Местото 10 5000 5050 5055 таблет компјутер на DELL Местото 10 5000 5050 5055 тастатура
Ова не е нов производ,се користи ,Ова е 90, нови и Нови ,но квалитетот е добар,значи thescratch имаат различно , ве Молиме погледнете споредба се користи и нова тастатура
DELL PN:9 MW1 N

Подробности

Стил:
Модни модели
Характеристика:
Устойчивост на падане, Антипылевое
Вид На Модела:
Твърд
Пакет:
ДА
Съвместимост С Модели:
Dell Venue 10 Pro 5055
Съвместим Марка:
за Dell
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
10.1
Номер На Модела:
580-ADBQ ON9M53 за Dell Venue 10 Pro 5055
Тип:
С Клавиатура
Материал:
Пластмаса

Избор на купувачи

Перо 1.35 мм активно писалка стилус капацитивен сензорен екран за Lenovo Tab 7 Essential TB-7304X 7304i F TB-7504X F tb-7504N калъф за таблет

43.12 -5 % BGN 41.00

Карактеристики на овој производ:Метал пенкало (топката круг), не треба да се промени, трајни, парична казна 1.35 мм, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно! Висока прецизност 1.35 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Таблети ПОДЛОГА екран на допир уреди Опис на Производот : * КОМПАТИБИЛНА СО ПОВЕЌЕТО ПОПУЛАРНИ УРЕДИ : iphone / Андроид / Microsoft уред, i Pad, i Pad Воздухот, i Pad Mini, i Phone, Huawei,Леново ,Asus,Samsung Галакси, NexSony, LG G Подлога, HTC и другите екран на допир уреди * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е новата функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност...

404545 3.7 V 800MAH 404343 полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за играчки, POWER BANK, GPS, mp3, mp4,мобилен телефон, динамика

11.18 -28 % BGN 8.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*45 mm (W)*45 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 800 m AhМодел : 404545Капацитет : 800 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 45 MM 45 MM ширина дебелина 4 MM

3 бр./опаковане. устойчив на надраскване подмяна на тъч писалка съвет за Microsoft Surface Pro 4 капацитивен Point Pen съвети C26

5.89 -15 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Високо чувствителни Ефикасно да се заштити екран Лесно да го инсталирате на компатибилен со Површина Про 4 Спецификации : Боја : Црна Димензии : Должина : 1.6 см(0.63 во) совети : 1...

4 в 1 Мода високо качество изкуствена кожено покритие за Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 калъф за таблет+ протектор на екрана+OTG+ стилус

14.64 -11 % BGN 13.00

4 во 1 Мода Врвен Квалитет Стојат Кожа Покритие за Табот E 9.6 T560 T561 Таблета Случај+Screen Protector+Бесплатно OTG+Бесплатно во Специјалното ПенкалоЗа руски Пријатели Pls љубезно ве молиме да го пополните примачот име и презиме и целосна адреса ,или цел ќе бидат вратени со руската обичаи ,tks! Функција : 1.100% Сосема нов и направен од висок квалитет на СТП кожа ; 2.Моден дизајн ,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме; 3.Заштита за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета од гребнатини, прашина, шок; 4.Дизајнирани специјално за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета и ќе го тоа сигурно во место; 5.100% сосема нов и висок квалитет,прилагодени и совршено се вклопува за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета...

за iPad 2/3/4 / air / pro 9.7 защитно подова поставка с зарядно кабел дисплей противоугонный павилион на банката или магазина

BGN 100.80

1 Компанија : Гуангжу Бил Електронски Technology Co., Ltd Локација : Гуангжу, Кина 2 Производи : за i Pad заклучување кат штанд со полнење кабел...

Клавиатура за iPad Pro 12,9 инча 2017 Безжична Bluetooth калъф за iPad Pro 12,9 2017 таблет флип кожен калъф поставка+дръжка

85.02 -0 % BGN 85.00

modname=ckeditor Тастатурата За i Pad Про 12.9 инчен 2017 Безжична Bluetooth Случај За i Pad Про 12.9 2017 Таблета Флип Кожа Стојат Маска+ПенкалоКарактеристики : * Тастатура е направена од премиум СТП Кожа за издржливост и супериорен заштита.* На елегантни ABS копчињата се претвори таблета и тастатура во една лесна единица.* Безжична Bluetooth Тастатура & виткање заштитна метал случај со стојат функција.* Интелигентни и едноставна конекција со безжични операција растојание до 10m.* Лесни, тивко тастатурата, водоотпорен и dustproof* Енергијазаштеда на тастатурата режим на спиење...

Закалено стъкло филм протектор на екрана, за да Lenovo Tab 4 10 Plus TB-X304F TB-X304N TB-X704F TB - X704N 10,1-инчов почистващи кърпички

BGN 13.58

1 Ова е универзална калено стакло филм за 7 инчен таблет, големина 180x100mm Ве молиме бидете сигурни дека големина одговара за вашиот таблет пред да нарачате...

Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана HUAWEI MediaPad M1 S8-303L 8.0 предно защитно фолио за екрана с търговия на дребно опаковка

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат екран заштитник филм За HUAWEI Media Pad М1 S8303 L 8.0" пред екран со некоја заштитна фолија со мало пакетНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Безплатна доставка истински origina за Samsung B3000 таблетен компютър с LCD екран BP101WX1-210 A7600

48.00 -21 % BGN 38.00

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

A+ 7-инчов сензорен стъклен таблет панел сензорен екран дигитайзер FM706701KC OPD-TPC0294 XN1318V1 GT70K71

BGN 12.24

Внимание​*Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

10.1 LCD дисплей Матрица 40Pin за Irbis TZ171 TZ-171 Irbis TZ102 TZ-102 таблет, IPS LCD панел обектив модул стъкло

BGN 60.61

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Модерен печатни калъф за Apple the New iPad 9.7 2017 Case Smart Cover Funda Tablet Model A1822 A1823 ПУ Leather Flip Stand Shell

22.83 -30 % BGN 16.00

Моден Печатени Случај За Нови i Pad на Apple 9.7 2017 Случај Smart Cover Funda Таблета Модел A1822 A1823 СТП Кожа Флип Стојат Школка Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

За Samsung Samsung Galaxy Tab A 9.7 защитен кожен калъф Калъф за samsung GALAXY Tab A 9.7 T555 T550 9.7 tablet cases cat Series

22.70 -21 % BGN 18.00

Опис На Производот : 1 нови 100% 2.Висок квалитет на случај 3.Мода, популарна, удобно 4.Добра визија чувство и натпревар со разубават стил 5.Може да се појавување на вашиот таблета 6.Совршено одговара на обликот Спецификации : содржина : Таблета случај x1; таблета не вклучуваат

Черно 10.1 инча за Irbis TZ175 Ц 175 3G tablet PC капацитивен сензорен екран стъкло дигитайзер панел Безплатна доставка

BGN 12.80

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

Универсален калъф за protectivefor Prestigio Grace 3257 4G 7-инчов таблет печатни ПУ кожен калъф + безплатен подарък 3

13.76 -20 % BGN 11.00

Пакет : 1 x За случај 1 x Слободни телефон носителот 1 x Слободни допир Пенкало 1 x Слободни Прашина приклучокЗабелешка : Овој производ е Универзален заштитна маска, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме1...

Черен 8 инча за Digma EVE 8800 3G ES8031EG tablet PC капацитивен сензорен екран стъкло дигитайзер панел Безплатна доставка

BGN 28.80

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

Нов за 8 инчов таблет dh-0828a1-pg-fpc248 сензорен екран, тъчпад стъкло дигитайзер, смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 25.50

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма , екран на допир кабел код е иста како и листата еден пред купување...

Темперирано стъкло мембрана за Lenovo Tab 4 Tab4 10 Plus TB-X704L 10.1 стоманена фолио за защита на екрана на таблета, закалени корпус TB-X704F N

18.64 -3 % BGN 18.00

Експлозија доказ зајакнато стакло филм за Таблети ( За Леново ТАБОТ 4 10 Плус、ТБX704 N、ТБX704 F、 )10.1 инчен, Друга Таблета модели не им е дозволено да ги користитеЕксплозија доказ и отпорен на гребење、HD、 Ultrathin2 парчиња од зајакнато филм еден пакет (вклучувајќи слободно, за да се спречат несреќи, почетниците се држи лоша) многу прифатлива евтини опцијаПакување ×1pcs、Калено стакло филм ×2 парчиња、Користат алатки ×1pcs

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.