• Новинка
Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана HUAWEI MediaPad M1 S8-303L 8.0 предно защитно фолио за екрана с търговия на дребно опаковка

Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана HUAWEI MediaPad M1 S8-303L 8.0 предно защитно фолио за екрана с търговия на дребно опаковка

резултат:
BGN 3.34
BGN 3.00 -10 %

Брой продукти
Налично


QCC ВО ТАИ WAN
НАЈДОБРИТЕ Анти-Отсјај Мат екран заштитник филм За HUAWEI Media Pad М1 S8-303 L 8.0" пред екран со некоја заштитна фолија со мало пакет
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.
1.ние прифаќаме : Виза-картичка. Mastercard. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.
2.ние прифаќаме : westernunion
3.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever. Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.Delievery време : EMS : 5-15days. Хонгконг пост или кина пост : 7-30days. (освен Во оддалечените области)
3.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2.Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА СЕКОЈДНЕВНИОТ
ние продаваме нови објекти директно форма фабрика во Guang zhou на кина .Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.
За да се одржи контролата на Квалитетот не ние лично се врши увид за секој објект пред да shippment.Сите предмети се 100% нови и прегледани.
3.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер.Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро.Ако ни e-mail и не heara одговор .ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.
1. Ако ние испрати на погрешен производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати и ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.
Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
2. Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3. Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе испрати и
ќе прикачите некој подарок на надомест на штета. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4. Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот. Откако примивме
производот, ви помогне да испраќаат во рок од 24 часа.
Проблеми во 1-3, нашето решение има два вида : а) пошта производи. B) преговара за враќање на средствата.
Ве молиме не грижете се, ние се кредибилитетот на трговците, ќе се реши овие проблеми.

Подробности

търговска марка:
уитен
Съвместим Марка:
За Huawei
Брой:
1 опаковка
Характеристики:
матиран
Материал:
Полиетиленово мека филм
Пакет:
ДА
Воспользуйся:
PDA
Функция:
лентата на протектора
Цвят:
ясни цветове
Търговия На Дребно Опаковка:
Търговия На Дребно Опаковка
Място на произход на стоките:
Гуан Джоу от Китай
Качество:
100% оригинален нов
занаяти:
Матово фолио
използвайте за:
За HUAWEI MediaPad M1 S8-303L
Размер:
8.0

Избор на купувачи

Темперирано стъкло мембрана за Lenovo Tab 4 Tab4 10 Plus TB-X704L 10.1 стоманена фолио за защита на екрана на таблета, закалени корпус TB-X704F N

18.64 -3 % BGN 18.00

Експлозија доказ зајакнато стакло филм за Таблети ( За Леново ТАБОТ 4 10 Плус、ТБX704 N、ТБX704 F、 )10.1 инчен, Друга Таблета модели не им е дозволено да ги користитеЕксплозија доказ и отпорен на гребење、HD、 Ultrathin2 парчиња од зајакнато филм еден пакет (вклучувајќи слободно, за да се спречат несреќи, почетниците се држи лоша) многу прифатлива евтини опцијаПакување ×1pcs、Калено стакло филм ×2 парчиња、Користат алатки ×1pcs

Безплатна доставка истински origina за Samsung B3000 таблетен компютър с LCD екран BP101WX1-210 A7600

48.00 -21 % BGN 38.00

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

за iPad 2/3/4 / air / pro 9.7 защитно подова поставка с зарядно кабел дисплей противоугонный павилион на банката или магазина

BGN 100.80

1 Компанија : Гуангжу Бил Електронски Technology Co., Ltd Локација : Гуангжу, Кина 2 Производи : за i Pad заклучување кат штанд со полнење кабел...

Нов за 8 инчов таблет dh-0828a1-pg-fpc248 сензорен екран, тъчпад стъкло дигитайзер, смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 25.50

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма , екран на допир кабел код е иста како и листата еден пред купување...

Клавиатура за iPad Pro 12,9 инча 2017 Безжична Bluetooth калъф за iPad Pro 12,9 2017 таблет флип кожен калъф поставка+дръжка

85.02 -0 % BGN 85.00

modname=ckeditor Тастатурата За i Pad Про 12.9 инчен 2017 Безжична Bluetooth Случај За i Pad Про 12.9 2017 Таблета Флип Кожа Стојат Маска+ПенкалоКарактеристики : * Тастатура е направена од премиум СТП Кожа за издржливост и супериорен заштита.* На елегантни ABS копчињата се претвори таблета и тастатура во една лесна единица.* Безжична Bluetooth Тастатура & виткање заштитна метал случај со стојат функција.* Интелигентни и едноставна конекција со безжични операција растојание до 10m.* Лесни, тивко тастатурата, водоотпорен и dustproof* Енергијазаштеда на тастатурата режим на спиење...

404545 3.7 V 800MAH 404343 полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за играчки, POWER BANK, GPS, mp3, mp4,мобилен телефон, динамика

11.18 -28 % BGN 8.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*45 mm (W)*45 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 800 m AhМодел : 404545Капацитет : 800 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 45 MM 45 MM ширина дебелина 4 MM

Нов 7 инчов цифров QC7DMIPIU 31400601251 C05070FPC30-02 1024*600 30pin 163*97 мм LCD дисплей вътрешен екран матричен модул

BGN 27.41

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот кабел код модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Модерен печатни калъф за Apple the New iPad 9.7 2017 Case Smart Cover Funda Tablet Model A1822 A1823 ПУ Leather Flip Stand Shell

22.83 -30 % BGN 16.00

Моден Печатени Случај За Нови i Pad на Apple 9.7 2017 Случај Smart Cover Funda Таблета Модел A1822 A1823 СТП Кожа Флип Стојат Школка Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

A+ 7-инчов сензорен стъклен таблет панел сензорен екран дигитайзер FM706701KC OPD-TPC0294 XN1318V1 GT70K71

BGN 12.24

Внимание​*Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.