• Новинка
Темперирано стъкло мембрана за Lenovo Tab 4 Tab4 10 Plus TB-X704L 10.1 стоманена фолио за защита на екрана на таблета, закалени корпус TB-X704F N

Темперирано стъкло мембрана за Lenovo Tab 4 Tab4 10 Plus TB-X704L 10.1 стоманена фолио за защита на екрана на таблета, закалени корпус TB-X704F N

резултат:
BGN 18.64
BGN 18.00 -3 %

Брой продукти
Налично


Експлозија доказ зајакнато стакло филм за Таблети ( За Леново ТАБОТ 4 10 Плус
、ТБ-X704 N、ТБ-X704 F、 )10.1 инчен, Друга Таблета модели не им е дозволено да ги користите
Експлозија доказ и отпорен на гребење、HD、 Ultrathin
2 парчиња од зајакнато филм еден пакет (вклучувајќи слободно, за да се спречат несреќи, почетниците се држи лоша) многу прифатлива евтини опција
Пакување ×1pcs、Калено стакло филм ×2 парчиња、Користат алатки ×1pcs

Подробности

Воспользуйся:
PDA
търговска марка:
ХУВЭЙ
Съвместим Марка:
за lenovo
Характеристики:
Защита От Драскотини
Материал:
закалено стъкло
Брой:
2 опаковки
Пакет:
No
Номер На Модела:
За Tab4 10 Plus TB-X704F TB-X704N

Избор на купувачи

Безплатна доставка истински origina за Samsung B3000 таблетен компютър с LCD екран BP101WX1-210 A7600

48.00 -21 % BGN 38.00

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

за iPad 2/3/4 / air / pro 9.7 защитно подова поставка с зарядно кабел дисплей противоугонный павилион на банката или магазина

BGN 100.80

1 Компанија : Гуангжу Бил Електронски Technology Co., Ltd Локација : Гуангжу, Кина 2 Производи : за i Pad заклучување кат штанд со полнење кабел...

A+ 10,1-инчов сензорен екран 10,1 EXCELVAN BT-1009B 1009 Tablet Touch Panel Glass Digitizer смяна на сензора

BGN 14.08

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

10.1 LCD дисплей Матрица 40Pin за Irbis TZ171 TZ-171 Irbis TZ102 TZ-102 таблет, IPS LCD панел обектив модул стъкло

BGN 60.61

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Универсален калъф за protectivefor Prestigio Grace 3257 4G 7-инчов таблет печатни ПУ кожен калъф + безплатен подарък 3

13.76 -20 % BGN 11.00

Пакет : 1 x За случај 1 x Слободни телефон носителот 1 x Слободни допир Пенкало 1 x Слободни Прашина приклучокЗабелешка : Овој производ е Универзален заштитна маска, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме1...

Закалено стъкло филм протектор на екрана, за да Lenovo Tab 4 10 Plus TB-X304F TB-X304N TB-X704F TB - X704N 10,1-инчов почистващи кърпички

BGN 13.58

1 Ова е универзална калено стакло филм за 7 инчен таблет, големина 180x100mm Ве молиме бидете сигурни дека големина одговара за вашиот таблет пред да нарачате...

Черно 10.1 инча за Irbis TZ175 Ц 175 3G tablet PC капацитивен сензорен екран стъкло дигитайзер панел Безплатна доставка

BGN 12.80

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

Нов сензорен екран за смяна на лентата с дигитайзер, сензорно стъкло за 7 PRESTIGIO MULTIPAD WIZE 3067 3G PMT3067 таблет Безплатна доставка

BGN 7.52

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран облик како нашите picturest.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Перо 1.35 мм активно писалка стилус капацитивен сензорен екран за Lenovo Tab 7 Essential TB-7304X 7304i F TB-7504X F tb-7504N калъф за таблет

43.12 -5 % BGN 41.00

Карактеристики на овој производ:Метал пенкало (топката круг), не треба да се промени, трајни, парична казна 1.35 мм, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно! Висока прецизност 1.35 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Таблети ПОДЛОГА екран на допир уреди Опис на Производот : * КОМПАТИБИЛНА СО ПОВЕЌЕТО ПОПУЛАРНИ УРЕДИ : iphone / Андроид / Microsoft уред, i Pad, i Pad Воздухот, i Pad Mini, i Phone, Huawei,Леново ,Asus,Samsung Галакси, NexSony, LG G Подлога, HTC и другите екран на допир уреди * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е новата функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност...

За Samsung Samsung Galaxy Tab A 9.7 защитен кожен калъф Калъф за samsung GALAXY Tab A 9.7 T555 T550 9.7 tablet cases cat Series

22.70 -21 % BGN 18.00

Опис На Производот : 1 нови 100% 2.Висок квалитет на случај 3.Мода, популарна, удобно 4.Добра визија чувство и натпревар со разубават стил 5.Може да се појавување на вашиот таблета 6.Совршено одговара на обликот Спецификации : содржина : Таблета случај x1; таблета не вклучуваат

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.