• Новинка
Srjtek 7 inch For Euroset E-TAB 7.11 Touch Screen Tablet PC Touch Screen Panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор

Srjtek 7 inch For Euroset E-TAB 7.11 Touch Screen Tablet PC Touch Screen Panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор

резултат:
BGN 16.77
BGN 12.00 -28 %

Брой продукти
Налично


Srjtek 7" инчен За Euroset E-ТАБОТ 7.11 Екран на Допир за Таблет КОМПЈУТЕР со Екран на Допир Панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

Подробности

Цвят:
Бял, Черен
Съвместим Марка:
Универсален
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Размер На Екрана:
7~10 инча
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Номер На Модела:
За Euroset E-TAB 7.11
търговска марка:
srjtek
Модел№.:
За Euroset E-TAB 7.11 Touch
Размер:
7 inch
За:
За Euroset E-TAB 7.11 сензорен екран
Вид На Продукта:
За дигитайзер Euroset E-TAB 7.11 digitizer Touch
срок на доставка:
3-5 дни
Гаранция:
3 месеца
Състояние:
В штоке, подготавливайте за да се зареди
Пакетът включва:
сензорен екран

Избор на купувачи

10.1-инчов MB1019S5 HOTATOUCH HC261159B1 спк стартира строителни V2. 0 емкостная тъчпад дигитайзер, подмяна на стъкло, сензор

BGN 13.58

1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.2...

Нов сензорен екран за смяна на лентата с дигитайзер, сензорно стъкло за 7 PRESTIGIO MULTIPAD WIZE 3067 3G PMT3067 таблет Безплатна доставка

BGN 7.52

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран облик како нашите picturest.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Нов за 10 инчов таблет hxd-1076-v3. 0 сензорен екран, тъчпад стъкло дигитайзер, смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 15.04

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма , екран на допир кабел код е иста како и листата еден пред купување.Пакет : 1 црн екран на допир ве Молиме имајте во предвид : новиот екран може да имаат и други бренд лого на панелот...

404545 3.7 V 800MAH 404343 полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за играчки, POWER BANK, GPS, mp3, mp4,мобилен телефон, динамика

11.18 -28 % BGN 8.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*45 mm (W)*45 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 800 m AhМодел : 404545Капацитет : 800 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 45 MM 45 MM ширина дебелина 4 MM

за iPad 2/3/4 / air / pro 9.7 защитно подова поставка с зарядно кабел дисплей противоугонный павилион на банката или магазина

BGN 100.80

1 Компанија : Гуангжу Бил Електронски Technology Co., Ltd Локација : Гуангжу, Кина 2 Производи : за i Pad заклучување кат штанд со полнење кабел...

Закалено стъкло филм протектор на екрана, за да Lenovo Tab 4 10 Plus TB-X304F TB-X304N TB-X704F TB - X704N 10,1-инчов почистващи кърпички

BGN 13.58

1 Ова е универзална калено стакло филм за 7 инчен таблет, големина 180x100mm Ве молиме бидете сигурни дека големина одговара за вашиот таблет пред да нарачате...

10.1 LCD дисплей Матрица 40Pin за Irbis TZ171 TZ-171 Irbis TZ102 TZ-102 таблет, IPS LCD панел обектив модул стъкло

BGN 60.61

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Магнитен Smart Auto Sleep Wakeup Case за Apple the New iPad 9.7 2017 2018 Case Trifold Stand устойчив на удари калъф с защитен екран

32.78 -21 % BGN 26.00

Карактеристики на производот : Компатибилни бренд – Таблета случај за Apple i Pad 9.7 инчен 2017 објавен A1822 A1823 Компатибилен бренд – Таблета случај за Apple i Pad 9.7 инчен 2018 објавен A1893...

Перо 1.35 мм активно писалка стилус капацитивен сензорен екран за Lenovo Tab 7 Essential TB-7304X 7304i F TB-7504X F tb-7504N калъф за таблет

43.12 -5 % BGN 41.00

Карактеристики на овој производ:Метал пенкало (топката круг), не треба да се промени, трајни, парична казна 1.35 мм, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно! Висока прецизност 1.35 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Таблети ПОДЛОГА екран на допир уреди Опис на Производот : * КОМПАТИБИЛНА СО ПОВЕЌЕТО ПОПУЛАРНИ УРЕДИ : iphone / Андроид / Microsoft уред, i Pad, i Pad Воздухот, i Pad Mini, i Phone, Huawei,Леново ,Asus,Samsung Галакси, NexSony, LG G Подлога, HTC и другите екран на допир уреди * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е новата функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.