• Новинка
Ultra Slim Tri-Fold ПУ кожен калъф поставка калъф за Lenovo TAB 4 10 TB-X304F TB-X304N TB-X304 TB-X304L таблет + протектор на дисплея

Ultra Slim Tri-Fold ПУ кожен калъф поставка калъф за Lenovo TAB 4 10 TB-X304F TB-X304N TB-X304 TB-X304L таблет + протектор на дисплея

резултат:
BGN 16.78

Брой продукти
Налично


Описи : * Comapatible за Леново ТАБОТ 4 10 TB-X304 F ТБ-X304 N ТБ-X304 L таблета * Материјал : Направен од врвен квалитет СТП кожа. * Боја : Како на сликите покажуваат. * Пакет : Само со opp вреќа. Карактеристики : * LCD екран остануваат видливи. * Прецизност профилирани случаи да се совршено да се вклопи во вашиот уред * се Спротивстави на нечистотија, дамки * Перат материјал за лесно чистење * Заштита на вашиот уред од гребнатини и прашина. * Директно да пристапите до сите порти и копчиња, без отстранување од случајот. *Ве молиме известете бојата кога ќе го поставите цел, ИЛИ ние ќе ги испрати меша бојата.Ви благодариме!
Превозот 1. Почитувани, ако изберете Продавачот за Испорака Метод, можете да ги пратите на вашиот парцела, како и да имаат следење на информации. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за да се потврди плаќањето. 3. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 4. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката. Царинската 1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред, ве молиме, известете. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Подробности

Вид На Модела:
Твърд
Характеристика:
Удароустойчив, устойчивост на падане, Антипылевой
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
10.1
Материал:
PU
Стил:
Модни модели
Съвместимост С Модели:
за Lenovo TAB 4 10 TB-X304F TB-X304N TB-X304L
търговска марка:
долмобиль
Номер На Модела:
за Lenovo TAB 4 10 TB-X304F TB-X304N TB-X304L
Пакет:
ДА
Тип:
Защитната Обвивка / Кожа
Съвместим Марка:
за lenovo

Избор на купувачи

Witblue нов капацитивен сензорен екран 7 DF Cat-01 TABLET Touch panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 14.40

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.За Кабел за заклучување, ве молиме проверете ако вашата оригинална екран кабел код е иста како нашата листа, ако тоа е продажба со кабел кодот пред да ја купите.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

3 бр./опаковане. устойчив на надраскване подмяна на тъч писалка съвет за Microsoft Surface Pro 4 капацитивен Point Pen съвети C26

5.89 -15 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Високо чувствителни Ефикасно да се заштити екран Лесно да го инсталирате на компатибилен со Површина Про 4 Спецификации : Боја : Црна Димензии : Должина : 1.6 см(0.63 во) совети : 1...

Черен 8 инча за Digma EVE 8800 3G ES8031EG tablet PC капацитивен сензорен екран стъкло дигитайзер панел Безплатна доставка

BGN 28.80

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

10.1 LCD дисплей Матрица 40Pin за Irbis TZ171 TZ-171 Irbis TZ102 TZ-102 таблет, IPS LCD панел обектив модул стъкло

BGN 60.61

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

10 бр. / лот нов 7 tablet TPT-070-179F TPT-070-134 PB70A8508 сензорен екран дигитайзер панела сензор за смяна на стъкло Безплатна доставка

BGN 64.00

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел формата е иста како на сликата еден пред купување.Пакет : 10 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато...

Нов за 8 инчов таблет dh-0828a1-pg-fpc248 сензорен екран, тъчпад стъкло дигитайзер, смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 25.50

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма , екран на допир кабел код е иста како и листата еден пред купување...

Нов за PanelView Plus 600 2711p-B6M5A 2711p-B6m5d мембранная клавиатура

52.77 -9 % BGN 48.00

Ние сме професионални индустриски делови снабдувач на опрема и замена на делови,во Поголем Кина Област.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нас и да се распрашува за цена на нашата цена ефикасни производиСПЕЦИФИКАЦИЈА* 100% Сосема Нов* Ние се применуваат сеопфатна на квалитетот на проверка и тестирање пред испорачување* Оваа ставка може да се користи да се замени екран на допир панел кој е скршен, оштетената, испукана или неупотребливи.КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен, dustproof, мазна површина; Висока точност, нема форумот феномен, контакти точно; Чувствителност точка во системот; Долг живот, за да се исполнат на тешки опкружување при работа, тоа би можело да се толерира десетици илјадници хитови на панелот;ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА1 PC x Мембрана тастатуратаПРОЦЕНЕТО ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА Економија : 1550 дена Стандард : 1035 дена Забрзан : 47 денаГАРАНЦИЈАЗамена / Размена Размена / замена објект во рок од 30 дена од денот на добивање на објектот. Купувачот ќе плати за превозот цена, ако постои враќање или размена . Објектот дека купувачот да бара размена / замена треба да биде во иста condiction дека ние испратена.КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАСВе молиме контактирајте со нас за секое прашање или проблем што може да се(ПонСаб) : Берлин : 02 : 0012 : 00 | Москва : 04 : 0014 : 00Сиднеј : 11 : 0021 : 00 | New York : 20 : 0008 : 00

Безплатна доставка истински origina за Samsung B3000 таблетен компютър с LCD екран BP101WX1-210 A7600

48.00 -21 % BGN 38.00

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

4 в 1 Мода високо качество изкуствена кожено покритие за Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 калъф за таблет+ протектор на екрана+OTG+ стилус

14.64 -11 % BGN 13.00

4 во 1 Мода Врвен Квалитет Стојат Кожа Покритие за Табот E 9.6 T560 T561 Таблета Случај+Screen Protector+Бесплатно OTG+Бесплатно во Специјалното ПенкалоЗа руски Пријатели Pls љубезно ве молиме да го пополните примачот име и презиме и целосна адреса ,или цел ќе бидат вратени со руската обичаи ,tks! Функција : 1.100% Сосема нов и направен од висок квалитет на СТП кожа ; 2.Моден дизајн ,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме; 3.Заштита за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета од гребнатини, прашина, шок; 4.Дизајнирани специјално за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета и ќе го тоа сигурно во место; 5.100% сосема нов и висок квалитет,прилагодени и совршено се вклопува за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета...

A+ 10,1-инчов сензорен екран 10,1 EXCELVAN BT-1009B 1009 Tablet Touch Panel Glass Digitizer смяна на сензора

BGN 14.08

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

За Samsung Samsung Galaxy Tab A 9.7 защитен кожен калъф Калъф за samsung GALAXY Tab A 9.7 T555 T550 9.7 tablet cases cat Series

22.70 -21 % BGN 18.00

Опис На Производот : 1 нови 100% 2.Висок квалитет на случај 3.Мода, популарна, удобно 4.Добра визија чувство и натпревар со разубават стил 5.Може да се појавување на вашиот таблета 6.Совршено одговара на обликот Спецификации : содржина : Таблета случај x1; таблета не вклучуваат

Нов сензорен екран за смяна на лентата с дигитайзер, сензорно стъкло за 7 PRESTIGIO MULTIPAD WIZE 3067 3G PMT3067 таблет Безплатна доставка

BGN 7.52

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран облик како нашите picturest.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Нов за 10 инчов таблет hxd-1076-v3. 0 сензорен екран, тъчпад стъкло дигитайзер, смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 15.04

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма , екран на допир кабел код е иста како и листата еден пред купување.Пакет : 1 црн екран на допир ве Молиме имајте во предвид : новиот екран може да имаат и други бренд лого на панелот...

Устойчив на удари таблет ръкав Чанта за носене за Lenovo Tab 3 7 Essential 710F 710i 730f 7.0 A7-30 калъф унисекс подложка tab2 A7-30

BGN 18.64

Shockproof Таблета Ракав Торба Торбичка Случај За Леново Табот 3 7 од Суштинско значење 710 F 710i 730f 7.0 A730 Случај Покрие Унисекс Лагер tab2 A730Достапни големина (поради прирачник за мерење,постои разумна грешка на 12 cm) Demension : 235mm x 165mm x 15mm Универзална чувствува ракав компатибилен со повеќето 910 инчен таблети / лаптопи, за Леново Табот 3 7.0 710 F 701 I од Суштинско значење Tab3 TB3710 F TB3710 I за Леново Табот 2 7.0 A730 за Apple i Pad Mini 1 2 3 IPad mini 4 за Samsung Galaxy Tab 7.0 А , Табот 3 7.0, Јазиче 2 7.0, Табот 4 7.0, и др Синтетички кожа Велкро затворање за најдобри безбедност...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.