• Новинка
10,1 инчов силиконов калъф за Tablet Cover за Tab MTK8752 K107 S107 MTK6592 Tablet Z08 Drop ship

10,1 инчов силиконов калъф за Tablet Cover за Tab MTK8752 K107 S107 MTK6592 Tablet Z08 Drop ship

резултат:
BGN 7.62
BGN 6.00 -21 %

Брой продукти
Налично

Компатибилен со 10.1"Андроид наведени на титулата. Го заштитува вашиот таблет КОМПЈУТЕР од гребнатини и прашина. Направени на квалитетот меки силиконски материјал, shockproof и анти-отпечаток. Токму намали отвори пристап до сите контроли и пристаништа. Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Розова, Сина, Небото сино, Транспарентен, Портокалова, Црна Големина : 245x175x10mm/9.65x6.69x0.39inch Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 1 x Гума Случај

Подробности

Материал:
силиций
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
10.1
Тип:
Защитната Обвивка / Кожа
Съвместим Марка:
както показва практиката

Избор на купувачи

404545 3.7 V 800MAH 404343 полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за играчки, POWER BANK, GPS, mp3, mp4,мобилен телефон, динамика

11.18 -28 % BGN 8.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*45 mm (W)*45 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 800 m AhМодел : 404545Капацитет : 800 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 45 MM 45 MM ширина дебелина 4 MM

Нов за 8 инчов таблет dh-0828a1-pg-fpc248 сензорен екран, тъчпад стъкло дигитайзер, смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 25.50

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма , екран на допир кабел код е иста како и листата еден пред купување...

Нов за 10 инчов таблет hxd-1076-v3. 0 сензорен екран, тъчпад стъкло дигитайзер, смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 15.04

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма , екран на допир кабел код е иста како и листата еден пред купување.Пакет : 1 црн екран на допир ве Молиме имајте во предвид : новиот екран може да имаат и други бренд лого на панелот...

За Samsung Samsung Galaxy Tab A 9.7 защитен кожен калъф Калъф за samsung GALAXY Tab A 9.7 T555 T550 9.7 tablet cases cat Series

22.70 -21 % BGN 18.00

Опис На Производот : 1 нови 100% 2.Висок квалитет на случај 3.Мода, популарна, удобно 4.Добра визија чувство и натпревар со разубават стил 5.Може да се појавување на вашиот таблета 6.Совршено одговара на обликот Спецификации : содржина : Таблета случај x1; таблета не вклучуваат

10 бр. / лот нов 7 tablet TPT-070-179F TPT-070-134 PB70A8508 сензорен екран дигитайзер панела сензор за смяна на стъкло Безплатна доставка

BGN 64.00

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел формата е иста како на сликата еден пред купување.Пакет : 10 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.