• Новинка
Калъф за таблет Samsung Galaxy Tab E 9.6 inch T560 SM-T560 T561 Smart Cover Cases Fashion dog Живопис ПУ Leather Funda Shell

Калъф за таблет Samsung Galaxy Tab E 9.6 inch T560 SM-T560 T561 Smart Cover Cases Fashion dog Живопис ПУ Leather Funda Shell

резултат:
BGN 22.83
BGN 16.00 -30 %

Брой продукти
Налично

Моден Флип СТП Кожа За Samsung Galaxy Tab E 9.6 Случај За Samsung Galaxy Tab E T560 СМ-T560 T561 Smart Cover Случаи
Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет.

Подробности

Характеристика:
Удароустойчив, устойчивост на падане, Антипылевой
Тип:
Защитната Обвивка / Кожа
търговска марка:
ПЮНРУ
Стил:
Модни модели
Номер На Модела:
за Samsung Galaxy Tab E T560 SM-T560
Съвместим Марка:
За Samsung
Вид На Модела:
С щампи
Съвместимост С Модели:
За Samsung GalaxyTab E T560 SM-T560
Пакет:
No
Материал:
Кожа
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
9.6
Поддръжка:
Дропшиппинг Цялата Продажба Безплатна Доставка
Цвят Стил:
5 Модели Картинки Калъф
Материал:
Силиций +изкуствена кожа
CP1:
Обвивка Capa Para Carcasa за Samsung Galaxy Tab E T560 SM-T560
CP2:
Калъф за Samsung GalaxyTab E T560 SM-T560
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Нов 7 инчов цифров QC7DMIPIU 31400601251 C05070FPC30-02 1024*600 30pin 163*97 мм LCD дисплей вътрешен екран матричен модул

BGN 27.41

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот кабел код модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Нов сензорен екран за смяна на лентата с дигитайзер, сензорно стъкло за 7 PRESTIGIO MULTIPAD WIZE 3067 3G PMT3067 таблет Безплатна доставка

BGN 7.52

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран облик како нашите picturest.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Модерен печатни калъф за Apple the New iPad 9.7 2017 Case Smart Cover Funda Tablet Model A1822 A1823 ПУ Leather Flip Stand Shell

22.83 -30 % BGN 16.00

Моден Печатени Случај За Нови i Pad на Apple 9.7 2017 Случај Smart Cover Funda Таблета Модел A1822 A1823 СТП Кожа Флип Стојат Школка Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

Перо 1.35 мм активно писалка стилус капацитивен сензорен екран за Lenovo Tab 7 Essential TB-7304X 7304i F TB-7504X F tb-7504N калъф за таблет

43.12 -5 % BGN 41.00

Карактеристики на овој производ:Метал пенкало (топката круг), не треба да се промени, трајни, парична казна 1.35 мм, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно! Висока прецизност 1.35 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Таблети ПОДЛОГА екран на допир уреди Опис на Производот : * КОМПАТИБИЛНА СО ПОВЕЌЕТО ПОПУЛАРНИ УРЕДИ : iphone / Андроид / Microsoft уред, i Pad, i Pad Воздухот, i Pad Mini, i Phone, Huawei,Леново ,Asus,Samsung Галакси, NexSony, LG G Подлога, HTC и другите екран на допир уреди * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е новата функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност...

Смяна на сензорен екран Myslc за сензорния екран Xc-pg1010-048-a0-спк стартира строителни

BGN 15.82

1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.