• Новинка
3 бр./опаковане. устойчив на надраскване подмяна на тъч писалка съвет за Microsoft Surface Pro 4 капацитивен Point Pen съвети C26

3 бр./опаковане. устойчив на надраскване подмяна на тъч писалка съвет за Microsoft Surface Pro 4 капацитивен Point Pen съвети C26

резултат:
BGN 5.89
BGN 5.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Високо чувствителни Ефикасно да се заштити екран Лесно да го инсталирате на компатибилен со Површина Про 4 Спецификации : Боја : Црна Димензии : Должина : 1.6 см(0.63 во) совети : 1. овој објект не вклучува пен 2. 3 парчиња / пакет Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 3 x на Допир специјалното пенкало совети

Подробности

търговска марка:
BGEKTOTH
Номер На Модела:
Сензорен Връх На Писеца
Марки Приложения:
Други Марки
Екран На Приложението:
Капацитивен Екран
Приложение:
Хапчета
Пакет:
No

Избор на купувачи

10.1 LCD дисплей Матрица 40Pin за Irbis TZ171 TZ-171 Irbis TZ102 TZ-102 таблет, IPS LCD панел обектив модул стъкло

BGN 60.61

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Нов 7 инчов дигитайзер сензорен панел стъкло за ONDA V701S V711S HLD-PG708S tablet PC

16.80 -11 % BGN 15.00

Новите 7" инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За ONDA V701 S V711 S HLDPG708 S Таблет КОМПЈУТЕР Пакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За ONDA V701 S V711 S ве Молиме проверете дали таблета рамка е иста.Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Нов 7 инчов цифров QC7DMIPIU 31400601251 C05070FPC30-02 1024*600 30pin 163*97 мм LCD дисплей вътрешен екран матричен модул

BGN 27.41

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот кабел код модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

3D колоритен калъф за Apple ipad 2 3 4 калъф за ipad 2 iPad 3 и iPad 4 Smart Cover Tablet Fashion Cartoon Силикон ПУ кожен калъф

26.66 -29 % BGN 19.00

3 D Шарени Случај За Apple ipad 2 3 4 случај За ipad и i Pad 2 3 i Pad 4 Smart Cover Таблета Мода Цртан филм Силикони СТП Кожа Покрие Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

Клавиатура за iPad Pro 12,9 инча 2017 Безжична Bluetooth калъф за iPad Pro 12,9 2017 таблет флип кожен калъф поставка+дръжка

85.02 -0 % BGN 85.00

modname=ckeditor Тастатурата За i Pad Про 12.9 инчен 2017 Безжична Bluetooth Случај За i Pad Про 12.9 2017 Таблета Флип Кожа Стојат Маска+ПенкалоКарактеристики : * Тастатура е направена од премиум СТП Кожа за издржливост и супериорен заштита.* На елегантни ABS копчињата се претвори таблета и тастатура во една лесна единица.* Безжична Bluetooth Тастатура & виткање заштитна метал случај со стојат функција.* Интелигентни и едноставна конекција со безжични операција растојание до 10m.* Лесни, тивко тастатурата, водоотпорен и dustproof* Енергијазаштеда на тастатурата режим на спиење...

Модерен печатни калъф за Apple the New iPad 9.7 2017 Case Smart Cover Funda Tablet Model A1822 A1823 ПУ Leather Flip Stand Shell

22.83 -30 % BGN 16.00

Моден Печатени Случај За Нови i Pad на Apple 9.7 2017 Случај Smart Cover Funda Таблета Модел A1822 A1823 СТП Кожа Флип Стојат Школка Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

Нов за PanelView Plus 600 2711p-B6M5A 2711p-B6m5d мембранная клавиатура

52.77 -9 % BGN 48.00

Ние сме професионални индустриски делови снабдувач на опрема и замена на делови,во Поголем Кина Област.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нас и да се распрашува за цена на нашата цена ефикасни производиСПЕЦИФИКАЦИЈА* 100% Сосема Нов* Ние се применуваат сеопфатна на квалитетот на проверка и тестирање пред испорачување* Оваа ставка може да се користи да се замени екран на допир панел кој е скршен, оштетената, испукана или неупотребливи.КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен, dustproof, мазна површина; Висока точност, нема форумот феномен, контакти точно; Чувствителност точка во системот; Долг живот, за да се исполнат на тешки опкружување при работа, тоа би можело да се толерира десетици илјадници хитови на панелот;ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА1 PC x Мембрана тастатуратаПРОЦЕНЕТО ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА Економија : 1550 дена Стандард : 1035 дена Забрзан : 47 денаГАРАНЦИЈАЗамена / Размена Размена / замена објект во рок од 30 дена од денот на добивање на објектот. Купувачот ќе плати за превозот цена, ако постои враќање или размена . Објектот дека купувачот да бара размена / замена треба да биде во иста condiction дека ние испратена.КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАСВе молиме контактирајте со нас за секое прашање или проблем што може да се(ПонСаб) : Берлин : 02 : 0012 : 00 | Москва : 04 : 0014 : 00Сиднеј : 11 : 0021 : 00 | New York : 20 : 0008 : 00

Нов за 8 инчов таблет dh-0828a1-pg-fpc248 сензорен екран, тъчпад стъкло дигитайзер, смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 25.50

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма , екран на допир кабел код е иста како и листата еден пред купување...

skylarpu WD-F2440VI-6FLW LCD за Garmin Oregon 700 750 750t Handheld GPS LCD display Screen panel Repair replacement

108.80 -9 % BGN 99.00

skylarpu МДF2440 VI6 FLW LCD екран за Garmin Орегон 700 750 750t Рачни GPS LCD Екран панел Поправка замена Бесплатен превозотГолемина : 3.0 "Број на модел : EDGE 700 LCD ЕкранСтатус : ОригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Смяна на сензорен екран Myslc за сензорния екран Xc-pg1010-048-a0-спк стартира строителни

BGN 15.82

1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.2...

Устойчив на удари таблет ръкав Чанта за носене за Lenovo Tab 3 7 Essential 710F 710i 730f 7.0 A7-30 калъф унисекс подложка tab2 A7-30

BGN 18.64

Shockproof Таблета Ракав Торба Торбичка Случај За Леново Табот 3 7 од Суштинско значење 710 F 710i 730f 7.0 A730 Случај Покрие Унисекс Лагер tab2 A730Достапни големина (поради прирачник за мерење,постои разумна грешка на 12 cm) Demension : 235mm x 165mm x 15mm Универзална чувствува ракав компатибилен со повеќето 910 инчен таблети / лаптопи, за Леново Табот 3 7.0 710 F 701 I од Суштинско значење Tab3 TB3710 F TB3710 I за Леново Табот 2 7.0 A730 за Apple i Pad Mini 1 2 3 IPad mini 4 за Samsung Galaxy Tab 7.0 А , Табот 3 7.0, Јазиче 2 7.0, Табот 4 7.0, и др Синтетички кожа Велкро затворање за најдобри безбедност...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.