• Новинка
Свалящ безжична клавиатура Bluetooth портфолио кожена поставка калъф за Samsung Galaxy S3 9.7 T820/ T825Tablet shell

Свалящ безжична клавиатура Bluetooth портфолио кожена поставка калъф за Samsung Galaxy S3 9.7 T820/ T825Tablet shell

резултат:
BGN 51.12
BGN 44.00 -14 %

Брой продукти
Налично

Спецификација : -Висока Quanlity Стп Кожа удобен за носење и употреба. - Заштитете го вашиот таблет од надворешни прашина и гребнатини. - Compatiable за Samsung Табот S3 9.7 инчен T820/825 совршено. - Почитувани добар квалитет и убав изглед. - Мултифункционален Таблета случај, анти-Лизгање дизајн. Материјал : Висок Quanlity Кожа
Детали За Производот :
Логистика : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4 Предмети ќе бидат брод EMS, DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, мот земји трае само 3-7days работни дена;. Воздухот Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил, Русија, Турција некаде ќе го одложи mre бидејќи локалните пост за статистика и сопствени. (освен одмор)
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 das од плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Испорака :
1 Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 2-5 работни дена по исплата потврда. Ако не постои исклучок, ние ќе ве известувам со оставање на порака.
2 Кога ја прими стоката, ве молиме проверете дали пакетот е прекината и стоката е во РЕД. Ако не е прекината, предизвикани од страна на пратката, ве молиме да ги фотографија и побара курир да се регистрирате. Ние ќе ви помогнеме да побара надомест на штета за вас.
3 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации :
Ние сме чесни продавачот на . Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Ако имате било каков проблем по примање на производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние guarentee да го стори истото за вас. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.

Подробности

Вид На Модела:
Твърд
Характеристика:
Мек, със силно въздействие, устойчивост на падане
Съвместимост С Модели:
За Samsung Tab S3 9,7 инча T820 / 825
Стил:
Модни модели
Дължина:
24.5cm
Тип:
С Клавиатура
Ширина:
17.5cm
Пакет:
ДА
търговска марка:
Меракли
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
9.7
Номер На Модела:
За Samsung Tab S3 9,7 инча T820 / 825
Съвместим Марка:
За Samsung
Материал:
Кожа

Избор на купувачи

Нов сензорен екран за смяна на лентата с дигитайзер, сензорно стъкло за 7 PRESTIGIO MULTIPAD WIZE 3067 3G PMT3067 таблет Безплатна доставка

BGN 7.52

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран облик како нашите picturest.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

4 в 1 Мода високо качество изкуствена кожено покритие за Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 калъф за таблет+ протектор на екрана+OTG+ стилус

14.64 -11 % BGN 13.00

4 во 1 Мода Врвен Квалитет Стојат Кожа Покритие за Табот E 9.6 T560 T561 Таблета Случај+Screen Protector+Бесплатно OTG+Бесплатно во Специјалното ПенкалоЗа руски Пријатели Pls љубезно ве молиме да го пополните примачот име и презиме и целосна адреса ,или цел ќе бидат вратени со руската обичаи ,tks! Функција : 1.100% Сосема нов и направен од висок квалитет на СТП кожа ; 2.Моден дизајн ,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме; 3.Заштита за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета од гребнатини, прашина, шок; 4.Дизајнирани специјално за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета и ќе го тоа сигурно во место; 5.100% сосема нов и висок квалитет,прилагодени и совршено се вклопува за Табот E 9.6 T560 / T561 таблета...

3D колоритен калъф за Apple ipad 2 3 4 калъф за ipad 2 iPad 3 и iPad 4 Smart Cover Tablet Fashion Cartoon Силикон ПУ кожен калъф

26.66 -29 % BGN 19.00

3 D Шарени Случај За Apple ipad 2 3 4 случај За ipad и i Pad 2 3 i Pad 4 Smart Cover Таблета Мода Цртан филм Силикони СТП Кожа Покрие Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

Нов 7 инчов цифров QC7DMIPIU 31400601251 C05070FPC30-02 1024*600 30pin 163*97 мм LCD дисплей вътрешен екран матричен модул

BGN 27.41

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот кабел код модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Witblue нов сензорен екран за 10.1 Dexp Ursus 10E 3G Tablet Touch panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 14.90

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.ова е само замена за екран на допир за поправка, камерата дупка положба може да се различни како вашиот оригиналот...

Модерен печатни калъф за Apple the New iPad 9.7 2017 Case Smart Cover Funda Tablet Model A1822 A1823 ПУ Leather Flip Stand Shell

22.83 -30 % BGN 16.00

Моден Печатени Случај За Нови i Pad на Apple 9.7 2017 Случај Smart Cover Funda Таблета Модел A1822 A1823 СТП Кожа Флип Стојат Школка Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

2.6-инчов LCD екран за GARMIN etrex touch 35 Handheld GPS LCD display Screen with Touch screen digitizer panel

118.40 -8 % BGN 109.00

2.6 инчен LCD екран за GARMIN etrex допир 35 Рачни GPS LCD Екран со екран на Допир панел digitizerВе Молиме Имајте Во Предвид : Нашата компанија ја прифати трговија на големо и мало, ако треба да се купат поголем број, ве молиме да ни даде порака.ве молиме контактирајте со нас за да бидете сигурни дека имаме акции кога ќе го купите.​Опис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),plz оставите порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

Нов 9.7 инчов сензорен екран на tablet pc multi touch емкостная панел ръкописно екран TPC-50146-V2. 0 Безплатна доставка

BGN 13.18

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

404545 3.7 V 800MAH 404343 полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за играчки, POWER BANK, GPS, mp3, mp4,мобилен телефон, динамика

11.18 -28 % BGN 8.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*45 mm (W)*45 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 800 m AhМодел : 404545Капацитет : 800 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 45 MM 45 MM ширина дебелина 4 MM

skylarpu WD-F2440VI-6FLW LCD за Garmin Oregon 700 750 750t Handheld GPS LCD display Screen panel Repair replacement

108.80 -9 % BGN 99.00

skylarpu МДF2440 VI6 FLW LCD екран за Garmin Орегон 700 750 750t Рачни GPS LCD Екран панел Поправка замена Бесплатен превозотГолемина : 3.0 "Број на модел : EDGE 700 LCD ЕкранСтатус : ОригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Устойчив на удари таблет ръкав Чанта за носене за Lenovo Tab 3 7 Essential 710F 710i 730f 7.0 A7-30 калъф унисекс подложка tab2 A7-30

BGN 18.64

Shockproof Таблета Ракав Торба Торбичка Случај За Леново Табот 3 7 од Суштинско значење 710 F 710i 730f 7.0 A730 Случај Покрие Унисекс Лагер tab2 A730Достапни големина (поради прирачник за мерење,постои разумна грешка на 12 cm) Demension : 235mm x 165mm x 15mm Универзална чувствува ракав компатибилен со повеќето 910 инчен таблети / лаптопи, за Леново Табот 3 7.0 710 F 701 I од Суштинско значење Tab3 TB3710 F TB3710 I за Леново Табот 2 7.0 A730 за Apple i Pad Mini 1 2 3 IPad mini 4 за Samsung Galaxy Tab 7.0 А , Табот 3 7.0, Јазиче 2 7.0, Табот 4 7.0, и др Синтетички кожа Велкро затворање за најдобри безбедност...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.