• Новинка
Истински LCD панел гъвкав кабел за Teclast P80H 8.0 LCD дисплей гъвкав кабел свържете смяна на дънната платка H805_FPC LCD (AX)_V1. 0

Истински LCD панел гъвкав кабел за Teclast P80H 8.0 LCD дисплей гъвкав кабел свържете смяна на дънната платка H805_FPC LCD (AX)_V1. 0

резултат:
BGN 25.58
BGN 21.00 -18 %

Брой продукти
Налично


QCC ВО ТАИ WAN
Вистински LCD Панел Flex Кабел За Teclast P80 H 8.0" LCD Дисплеј Flex кабел поврзете плоча замена H805_FPC LCD-(СЕКИРА)_V1.0
Продажба На Поени :
1 бои за да го изберете
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.
Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ЦЕЛ :
1. ако изберете превозот mentod без следење на информации .
Парцела ќе биде untrackable откако лево Кина, но тоа ви заштедува пари!
Ако изберете превозот mentod со целосна следење на информации .
Ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или некои други Воздух Mail logistica компанија,
но ќе мора да плаќаат за следење на број.
2. Ако не се добие објектот додека времето за испорака е крај, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш.
3. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рок од 59 дена од пратката е транспортирана.
ако пакет од 60 DAYS ,ве Молиме контактирајте со нас на прво ,ние бидете сигурни дека solove вашите проблеми
Бидејќи поштата е нестабилен ,некаде е брзо ,некаде е бавно.
4.Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил .
Ви благодарам многу!
Attentio n :
1). Замените за Teclast P80 H е скршен, оштетени или испукани Приклучете го кабелот крајот се Соберат со нова.
2). Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни телефони/мобилни телефони,
па само ги купите овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
3). Препорачуваме професионална инсталација.
Ние не ќе биде одговорен за било
штети на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој
ако може да предизвика за време на менување на замена дел
4). Ние сме откриен производ се добро , а потоа се испраќа до post office
Тоа вклучува : 1 buc Flex Кабел со 1pcs пакет
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.
1.ние прифаќаме : Виза-картичка. Mastercard. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.
2.ние прифаќаме : westernunion
3.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever. Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.Delievery време : EMS : 5-15days. Хонгконг пост или кина пост : 7-30days. (освен Во оддалечените области)
3.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот.

Подробности

търговска марка:
уитен
Вид На Продукта:
Плосък LCD дисплей
Размер На Екрана:
7~10 инча
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Номер На Модела:
За teclast p80h
Съвместим Марка:
За teclast p80h
мини-поръчка:
1бр
използвайте за:
teclast p80h
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
клас качество:
Качество на A+ ORG
Търговия На Дребно Опаковка:
Пакет За Сигурност
Идентификатор на продукта:
LCM Flex
Размер На Екрана:
8.0

Избор на купувачи

15.6-инчов сензорен екран на лаптопа с LCD резистор, четири линии на ръкописен текст удебеляване, промишлено стъкло клас безплатна доставка 359*209

72.00 -8 % BGN 66.00

15.6 инчен екран на допир за лаптоп LCD отпорник, четири линија ракопис задебелување, индустриски одделение стакло бесплатна испорака 359*209

Безплатна доставка 10.1-инчов таблет сензорен екран VTCP101A56-спк стартира строителни-1.0 за нов MID Touch Screen Panel Digitizer MID Replacement Digiter

BGN 15.20

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Високо качество Ultra HD LCD Anti-Scratches Screen Protector филм за Acer Iconia Talk7 B1-723 7.0 tablet PC прозрачно гланц фолио

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANВисок квалитет на Ultra HD LCD АнтиГребење на Екранот Заштитник Филм За Acer Iconia Talk7 Б1723 7.0" таблет компјутер јасно Сјајни филмовиНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

най-добрата марка полимерна батерия литиево-йонна батерия акумулаторна батерия 3.7 V 528080 mobile power таблети 4500mah живот tablet battery

20.29 -31 % BGN 14.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

$ A + пластмасов филм за pb70a951-R2/070-220B-2/JX130829A/HK70DR2230/YDT1273-A1/HC184104A1 fpc005h V1.0/hs1275 тъчпад на екрана

BGN 8.78

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

$ $A+ 7 защитно фолио / сензорен екран за Oysters T72HM 3G T7V T72V 3G / Oysters T72HRI 3G сензорен екран дигитайзер панел стъкло hk70dr2299

8.40 -5 % BGN 8.00

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

Нов 7-инчов смяна на LCD дисплей, екран за teXet TM-7055HD 3G tablet PC Безплатна доставка

35.20 -6 % BGN 33.00

Новиот 7 Инчен Замена LCD Екран За te Xet ТМ7055 HD 3 G таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x LCDКомпатибилен Модел : За te Xet ТМ7055 HD 3 GТаблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

8 инча за Irbis TZ877 TZ 877 tz877t tablet PC капацитивен сензорен екран стъкло дигитайзер панел Безплатна доставка

13.57 -4 % BGN 13.00

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

Премиум антибликовая защитно фолио за екрана матово фолио за Onda V820W 8.0 tablet Anti-Scratches Screen Protector films

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANПремиум АнтиОтсјај Екран Заштитен Филм Мат Филм За Onda V820 W 8.0" таблет АнтиГребење на Екранот Заштитник филмовиНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

10,1 сензор стъкло Цифрователя панел на екрана за докосване хапчета инча Mpman MPDC903

BGN 28.61

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел, екран на допир панел формата и код број.Бидејќи ова екранот на допир е со различни екран на допир панел форма верзија со истиот кабел за заклучување.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со истиот екран на допир панел форма и кабел код како што е нашата листа еден.Пакет : 1 Црн екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

Най-доброто качество на анти-надраскване HD lcd защитно фолио за екрана Onda OBook 20 Plus 10.1 прозрачно гланц фолио с почистването кърпа

4.30 -7 % BGN 4.00

QCC ВО ТАИ WANНајдобар квалитет АнтиГребнатини HD lcd екран заштитник филм За Onda OBook 20 Плус 10.1" јасно сјајни филмови со ткаенина за чистењеНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Newset универсална карикатура модерен калъф за Digma Optima E7. 1 3G 7 tablet pc защитен калъф + безплатен подарък 3

11.04 -18 % BGN 9.00

Пакет : 1 x За случај 1 x Слободни телефон носителот 1 x Слободни допир Пенкало 1 x Слободни Прашина приклучокЗабелешка : Овој производ е Универзален заштитна маска, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме1...

Нов 10.1-инчов Zenithink ZT-285 C94 Tablet сензорен екран Digitizer стъкло тъчпад смяна на сензора

25.34 -13 % BGN 22.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Нова емкостная тъчпад за 10.1 RoverPad Sky Expert Q10 3G Tablet Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

12.03 -0 % BGN 12.00

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат 2 различни екран приклучок за кабелот за овој таблет модел, ве молиме проверете ја вашата оригинална екран на допир кабел за да се избере правилната верзија.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

най-добрата марка батерии 3.7 V 503048 053048 700MAH MP3 литиево-полимерна MP4 Bluetooth GPS, безжична стерео слушалки планшетная батерия

11.20 -29 % BGN 8.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

най-добрия размер на марката батерии 063562 3.7 V 1450mah 603562 tablet battery with Protection Board For MP4 GPS PSP Digital Products Free

11.18 -28 % BGN 8.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Горещи продажбите на 7-инчов Фолио ПУ кожен калъф поставка за 7 irulu Q88 A13 в а23 A33 Android Tablet PC, MID

BGN 7.28

Топла Продажба 7 инчен Folio СТП Кожа Случај Покрие Застане За 7" Q88 A13 A23 A33 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТАТопла Продажба 7 инчен Folio СТП Кожа Случај Покрие Застане За 7" Q88 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТАКомпатибилен со 7inch A13,A23,A33 таблет компјутер...

Нов 7 inch SG5137A-спк стартира строителни-V1 Tablet Parts touch screen panel Digitizer смяна на сензор Безплатна доставка

12.08 -17 % BGN 10.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.