• Новинка
8 инча за Irbis TZ877 TZ 877 tz877t tablet PC капацитивен сензорен екран стъкло дигитайзер панел Безплатна доставка

8 инча за Irbis TZ877 TZ 877 tz877t tablet PC капацитивен сензорен екран стъкло дигитайзер панел Безплатна доставка

резултат:
BGN 13.57
BGN 13.00 -4 %

Брой продукти
Налично

Напомена :
Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.
1. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир.
2. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
3. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.
4. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.
5 .Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир не е со истиот конектор кабел како слика на интернет!Па ве Молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
6.Кога ќе ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот.)
7.За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal , и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени.
Ве молиме, напишете ја вашата точни и детални адреса и вашиот телефонски број да се
обезбеди испорака на време. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.
Нашите цени не вклучуваат било тарифи или други даноци;
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате
Гаранција & Враќање :
Ви благодариме за вашата голема поддршка и доверба на нашите производи, ние имаме многу строга
контрола на квалитетот на системот, така што ние имаме многу мал дефект стапка.
Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства :
1 Како одговорни продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Ве молиме ни e-mail пред да ви се случува да ни остави неутрален / neg. повратни информации
2 Меѓународен транспорт понекогаш може да предизвика производот штета или производ неуспех
Ако најдете таков проблем, ве молиме да не го прават спорот ,
реши преку нашата електронска пошта или телефонски повици; ние ќе бидеме тука за вас во секое време!.
Јас ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро .
3 Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни остави (5 ѕвезди) повратни информации ,
ние навистина ќе го ценат тоа
(3 ѕвезди) или Неутрален повратни информации нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право?
Така ни дава шанса да ги реши проблемите пред да го направат тоа .

Подробности

Цвят:
черно сензорен екран, докосване с помощта на инструмент
Размер На Екрана:
7~10 инча
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Съвместим Марка:
Универсален
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
търговска марка:
КВК

Избор на купувачи

най-добрата марка на батерията tablet батерия 3.7 V tablet battery 605590 065590 585590 3200 mah MP4 GPS електронни книги

20.78 -28 % BGN 15.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Нов 7 кристал панел на екрана за докосване Цифрователя инча за Impression ImPAD 6413

11.20 -2 % BGN 11.00

Новите 7" инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Впечаток Im PAD 6413Пакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Впечаток Im PAD 6413Таблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

Най-добрата антибликовая матово фолио за Acer Iconia Talk7 B1-723 7.0 tablet pc Anti-Fingerprint Screen Protector филм с чиста кърпа

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат Филм За Acer Iconia Talk7 Б1723 7.0" таблет компјутер АнтиОтпечатоци Екран Заштитник филмови со чиста крпаНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

За таблет IRBIS TZ765 капацитивен сензорен екран 7 инчов КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъкло средната сензор Безплатна доставка

BGN 8.88

За IRBIS TZ765 Таблета Capacitive Touch Screen 7" инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот1...

Нова емкостная тъчпад за 10.1 RoverPad Sky Expert Q10 3G Tablet Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

12.03 -0 % BGN 12.00

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат 2 различни екран приклучок за кабелот за овој таблет модел, ве молиме проверете ја вашата оригинална екран на допир кабел за да се избере правилната верзија.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Newset универсална карикатура модерен калъф за Digma Optima E7. 1 3G 7 tablet pc защитен калъф + безплатен подарък 3

11.04 -18 % BGN 9.00

Пакет : 1 x За случај 1 x Слободни телефон носителот 1 x Слободни допир Пенкало 1 x Слободни Прашина приклучокЗабелешка : Овој производ е Универзален заштитна маска, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме1...

Нов 7-инчов смяна на LCD дисплей, екран за teXet TM-7055HD 3G tablet PC Безплатна доставка

35.20 -6 % BGN 33.00

Новиот 7 Инчен Замена LCD Екран За te Xet ТМ7055 HD 3 G таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x LCDКомпатибилен Модел : За te Xet ТМ7055 HD 3 GТаблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

Полимер 451845 Bluetooth високоговорител led лампа за запис дръжка точка дръжка точка дръжка литиева батерия завод директни продажби

10.32 -22 % BGN 8.00

Време на полнење : 28hБатерија тип : литиум батеријаПреглед димензија : 4.5mm18mm45mmПолначот : батеријаСтандарден капацитет : 230mahтекстурата на материјалот : Литиум кобалт оксидИме на производ : полимерПолнење напон : 3.7 VТемпература на чување : 2040 степенработна температура : 2055 степенНето тежина : 13.8 (g) (g)Поле на примена : електронски производРок на траење : 1 годиниЕлектрични core стандард : Четиринаесет илјади и еденвнатрешна отпорност : 90 HaoПојдовни напон : 3.8 VОптоварување напон : 3.7 VДали да ја полните : батеријаБатеријата СпецификацијаТип : литиум јонска полимер (електрични core заварување заштита одбор заварување линија пакет висока температура пластика)Номиналниот напон : 3.7 V4.2 VДо работен напон : 2.75 VПолнење на животната средина : 045 степенЦиклус на животот : 500 пати (0.2 C празнење, 0.2 C полнење...

Високо качество Ultra HD LCD Anti-Scratches Screen Protector филм за Acer Iconia Talk7 B1-723 7.0 tablet PC прозрачно гланц фолио

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANВисок квалитет на Ultra HD LCD АнтиГребење на Екранот Заштитник Филм За Acer Iconia Talk7 Б1723 7.0" таблет компјутер јасно Сјајни филмовиНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана Трио AXS 4G 7.85 Matte Screen Протектор предна защитна панел + почистващи кърпички

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат екран со некоја заштитна Фолија За Трио AXS 4 G 7.85" Matte Екран Заштитник пред Стража панел + чистење облекаНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Премиум антибликовая защитно фолио за екрана матово фолио за Onda V820W 8.0 tablet Anti-Scratches Screen Protector films

3.34 -10 % BGN 3.00

QCC ВО ТАИ WANПремиум АнтиОтсјај Екран Заштитен Филм Мат Филм За Onda V820 W 8.0" таблет АнтиГребење на Екранот Заштитник филмовиНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

най-добрият батерия марка Low supply lithium polymer battery производителите 455067

15.44 -22 % BGN 12.00

Применлив Модел : СРЕДИНАТА на книгаЗдраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

10,1 сензор стъкло Цифрователя панел на екрана за докосване хапчета инча Mpman MPDC903

BGN 28.61

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел, екран на допир панел формата и код број.Бидејќи ова екранот на допир е со различни екран на допир панел форма верзија со истиот кабел за заклучување.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со истиот екран на допир панел форма и кабел код како што е нашата листа еден.Пакет : 1 Црн екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

Witblue New For 8 Irbis TZ884 TZ 884 3G Tablet Touch Screen Touch Panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор

BGN 13.92

Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел верзија за истата таблета модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден, нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор...

$ A + пластмасов филм за pb70a951-R2/070-220B-2/JX130829A/HK70DR2230/YDT1273-A1/HC184104A1 fpc005h V1.0/hs1275 тъчпад на екрана

BGN 8.78

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

10.1 нов за Asus EeePad Transformer TF300 TF300T TF300TG 69. 10I21. G01 G01 сензорен екран стъкло дигитайзер панел обектив

BGN 88.00

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

Луксозен бизнес Smart-калъф Huawei MediaPad M3 Lite 10 BAH-W09 BAH-AL00 10.1 инчов пу leathr Cover Funda for Tablet Huawei Me

24.80 -11 % BGN 22.00

Спецификација : Висока Quanlity Стп Кожа+Силна Стр lastic удобен за носење и употреба Заштитете го вашиот таблет од надворешни прашина и гребнатини...

Калъф за Apple iPad 2 3 4 Kids Safe Armor устойчив на удари Heavy Duty Silicon+PC Back Stand Case Cover For iPad 4 Tablet PC

BGN 25.58

Случај Покритие За Apple i Pad 2 3 4 Деца Безбедно Оклоп Shockproof Тешки Силикон+PC Застане Назад Случај Покритие За i Pad 4 Таблет КОМПЈУТЕР answer : ___________________________ Note : Ние ја цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек .Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации...

$ $A+ 7 защитно фолио / сензорен екран за Oysters T72HM 3G T7V T72V 3G / Oysters T72HRI 3G сензорен екран дигитайзер панел стъкло hk70dr2299

8.40 -5 % BGN 8.00

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

Нов 9,7 инчов дигитайзер сензорен панел стъкло за COBY KYROS MID9742

22.40 -6 % BGN 21.00

Нови 9.7" инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За COBY KYROS MID9742Пакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За COBY KYROS MID9742Таблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

най-добрия размер на марката батерии 063562 3.7 V 1450mah 603562 tablet battery with Protection Board For MP4 GPS PSP Digital Products Free

11.18 -28 % BGN 8.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Новият 10.1 инчов сензорен екран дигитайзер, тъчпад за DENVER ТАД-10062 подмяна на таблета Безплатна доставка

17.23 -13 % BGN 15.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

най-добрата марка батерии 3.7 V tablet battery 2200mah 504169 interphone navigator GPS vehicle traveling data re tablet battery

14.93 -26 % BGN 11.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Високо качество калъф за Apple iPad mini 1 2 3 изкуствена кожа флип щанд слънчоглед модел калъф за iPad mini 3 покриване на Funda Skin Shell

18.77 -20 % BGN 15.00

Опис На Производот : 1 нови 100% 2.Висок квалитет на случај 3.Мода, популарна, удобно 4.Добра визија чувство и натпревар со разубават стил 5.Може да се појавување на вашиот таблета 6.Совршено одговара на обликот Спецификации : содржина : Таблета случај x1; таблета не вклучуваат

Безплатна доставка 10.1-инчов таблет сензорен екран VTCP101A56-спк стартира строителни-1.0 за нов MID Touch Screen Panel Digitizer MID Replacement Digiter

BGN 15.20

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

tablet батерия 3.7 V, 800mAH, [652647] PLIB; полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за dvr, GPS, mp3, mp4,мобилен телефон, динамика

12.05 -25 % BGN 9.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 6.5 mm (H)*26 mm (W)*47 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 800m AhМодел : 652647Капацитет : 800 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 47 MM 26 MM ширина дебелина 6.5 MM

9.6 mglctp-90894 сензорен екран дигитайзер, тъчпад смяна на стъкло за 9.6 инча MTK6592,I960,T950S,MTK8752 таблет

BGN 17.74

Црна 9.6" MGLCTP90894 Екран на допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Замена за 9.6 инчен MTK6592,I960,T950 S,MTK8752 таблета пред да го поставите цел ,мора да ја потврдите вашата стара екран на допир имаат ист FPC број( MGLCTP90894 ) КАКО на слика покаже подолу, Ако вашиот број не е 9.6 инчен MTK6582,MTK6592,I960 таблета, pls испратите вашиот таблет линк за нас,така што можеме да го потврди тоа за вас...

най-добрата марка полимерна батерия литиево-йонна батерия акумулаторна батерия 3.7 V 528080 mobile power таблети 4500mah живот tablet battery

20.29 -31 % BGN 14.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.