• Новинка
За Gopro Hero 4/5/6 Action 360-градусова VR помещение за монтиране на стена притежателя конверсионная табела за DJI Mavic Pro Drone аксесоари

За Gopro Hero 4/5/6 Action 360-градусова VR помещение за монтиране на стена притежателя конверсионная табела за DJI Mavic Pro Drone аксесоари

резултат:
BGN 17.70

Брой продукти
Налично

За Gopro Херој 4/5/6 Акција 360 степени VR Камера Планината Заградата Носителот на Конверзија плоча за DJI Mavic Про Летало Додатоци
Функција :
Поддршка 2 различна висина инсталации, за да се избегне блокирање
Инсталирање на врвот на MAVIC летало, погодно за слетување и полетување
Поддршка панорамски преглед е прикажан и камерата и спорт камера со 1/4 завртки орев
Тежина : околу 75g
Пакет Листата :
1 * Монтажа Заградата
1 * Завртки
1 * база
1 * Шрафцигер
Забелешка : Точка не вклучуваат DJI Mavic Про и за gopro камера

Подробности

търговска марка:
СКСКТУ
Пакет:
ДА
Съвместим Марка Търтеи:
DJI
Размер:
Holder
Тегло:
about 75g
Номер На Модела:
YT-3D-48

Избор на купувачи

F18975 / 6 Flysky FS-i6S дистанционно управление на 2.4 G 10CH AFHDS предавател FS-IA10B приемник за RC Quadcopter Multirotor Drone

120.02 -0 % BGN 120.00

Flys Ky FSi6 S Далечински Управувач 2.4 G 10 CH AFHDS Предавателот FSIA10 B Примачот за РК Авион Quadcopter Multirotor Летало 2 Верзија опција, вклучуваат / Не вклучуваат Мобилен Носителот Сет...

Оригинален Walkera Runner 250 Резервни Части Батерия Фиксирана Плоча Runner 250-Z-06 Въглеродни Влакна Дъска

BGN 12.00

Опис : Brand name : Walkera Точка име : Тркач 250Z06 Батеријата Фиксна Плоча Карбонски Влакна ОдборМатеријал : Јаглерод Влакна Одбор За Walkera Тркач 250 РК Quadcopter Пакет се Вклучени : 1 x Тркач 250Z06 Батеријата Фиксна Плоча Јаглерод

1.2 GHz 10W long range даде 30km безжичен аудио и видео предавател с 4 канала за безжичен подателя подходящ за хеликоптер

BGN 2078.40

Професионални FPV, UAV испраќачот, примачот, 1.2 GHz, 10000m W 4 CHs.Безжична AV предавателот & примачот за полнење.Дигитални игра, 4 CHs предавателот, кредибилитет, synchronic, пренесување AV сигнал, го користите за долго времерастојание на безжични предавателна опрема.Голема фрекфенција, опремени фан на тоа, кредибилитетот, го користите за долго растојание безжичен пренос проекти и специјални употреба во воена проект.Опис : КПA10 безжична видео пренос опрема е одличен сите аспекти на перформанси се повеќе варијанти, и неговата голема моќ маргина, повеќе погодна за комплексни физичката средина...

Горещ FPV 1.5 Ghz безжична видеопередатчик 700 Mw безжичен видеопередатчик и получаване на комплект с 12 канала

BGN 158.40

Професионални 700m W безжичен предавател и приемник комплет со аудио и видео, главно се користи за CCTV камери за долга низа безжична надзорСо сигурен перформанси и лесни, тоа е исто така се користи во линија на FPV систем, UAV, РК авиони / хеликоптери и повеќеВидео и податоци сигнали во исто време во автомобили на беспилотни опремаОпис : КПC700 безжична видео пренос опрема е одличен сите аспекти на перформанси се повеќе варијанти, и неговата голема моќ маргина, повеќе погодна за комплексни физичката средина...

JMT 2 * 16 мм гумено колело колела, Diy малко производство на пластмасови модели колела 10 бр. В пакет F19179

3.18 -6 % BGN 3.00

2 * 16 MM Гумени Тркала Четири Тркала Тркала Diy Мали Производство На Пластични Тркала Модел 10pcs вклучени 16mm надворешниот дијаметар гума мини тркала, 10 по торба, доволно мини, погоден за помали модели...

Мини чанта за съхранение на Преносим ръчен авиационен батерията дистанционно управление, чанта за DJI Drone Spark

BGN 31.98

Компатибилен ЗА DJI ИСКРА Материјал : водоотпорен материјал Тежина : Летало торба 170g, Далечински Контролер Торба 100g Пакет се вклучени : Bu ndle 1 : Мини Складирање Кеса X 1, Далечински Контролер Кеса x 1; Пакет 2 : Мини Складирање Кеса X 1 (dji saprk, далечински контролер и други додатоци не е вклучена)

Sunnylife Витло Guards брони стабилизатори на шасито Finger Guards Защита Combo за DJI SPARK

BGN 16.24

ИСКРА мини летало што ви овозможува да ги искористи прекрасен момент кога ќе се чувствуваат инспирирани, семеен собир, свадба, патување, спорт, итн.Но летаат ИСКРИ летало може да му наштети на децата, луѓето околу него, па дури и на летало тело...

Пълен комплект за DJI Mavic Pro Drone Replacement Repair Parts Right Left Front Rear Motor Upper Arm Bottom MiddleFrame Original Pack

BGN 278.40

MASi KEN Целосен Сет За DJI Mavic Про Летало Замена Поправка Делови Десно Лево Пред Задниот Мотор Рака Горниот Крајна Блискиот Рамка Случај Оригиналниот ПакетОпис : Она што го гледате за DJI Mavic Про поправка делови, идејата за замените вашата ислужени или поправка на уништени за Mavic Про делови.Вклучувајќи 7 делови Лево Пред Рака Право Пред Рака, Лев бек Рака Десен бек Рака Горниот Школка на Дното Школка Средината РамкаПакување вклучува : Целосен Сет За DJI Mavic Про поправка дел

Малкият размер на Видеоприемника Portbale COFDM AV приемник БЛА мини приемник за цифрова видео и аудио приемник

BGN 1760.00

Мала Големина на Видео Приемник Portbale COFDM AV Приемник UAV Мини Ресивер Дигитални Видео и Аудио ПриемникотКарактеристики на производот : Мала големина и лесни; Лесно да се спроведе,добар квалитет; Безбеден и сигурен; Стерео аудио излез; модулација COFDM,MPEG2 кодирањеСпецификации : Фреквенција : 300800 MHz(опционално),1.2 GHz / 2.4 GHz / 5.8 GHz(прилагоди); Чувствителност : RF Интерфејс : N(F) Напојување : DC12 V / AC220 V Модулација : COFDM, 2К AV Интерфејс : BNC FEC : 1 / 2 Guard Интервал : 1 / 32 Видео Излез : 1 линија PAL / NTSC аналогни видео Револуција : 720*576 Линии на хоризонтална : 625 или 525 Линија Аудио Излез : Аналогни стерео лево и десно канали Работата на животната средина : 30~70 Тежина : 900g Големина : 140*170*30ммПроизвод апликација :

RCmall DC-DC Boost Converter Step Up Module 1-5V to 5V 500mA за телефон, MP4, MP3 Arduino Camera FZ2608

BGN 3.18

RCmall DCDC Зголеми Конвертор Чекор До Модул 15 V да 5 V 500m A за Телефонот MP3 MP4 Arduino Камера FZ2608 Опис : Влезен напон : 1 V5 V Излезен напон : 5 V Излез тековната : 500m A PCB големина : 17.55 мм * 25.22 мм * 5.85 mm Влезен напон помеѓу 1 V5 V, производството може да биде 5 V DC напон, со 2pcs АА батерија текст,тоа може да излез 500600 MA струја, 1pcs AA батеријата излез може да биде за струја 200ma...

WLtoys V950 RC хеликоптер резервни части, странично оттичане, фланец вал V. 2. V950. 003 за RC модели аксесоари

BGN 7.60

WLtoys V950 RC Хеликоптер Резервни Делови и Хоризонтални Бунари V 2.V950.003 За РК Модели ДодатоциОпис : Точка Име : Хоризонтално ОкноБренд : WLtoysТочка БР : V...

4x начало предаване с вече установени едностранно подшипником, 000410 Esky EK1-0584 Belt-CP CX

BGN 25.95

ОписESky 000730 EK10455 Задните Опрема Поставена за Мед Пчела Кралот 2 3 RC хеликоптерПолитика за испоракаПредмети ќе биде предаден во рок од 23 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса...

MASiKEN 2 елемента 3D печатни притежателя нож скоба перка за DJI Mavic PRO Drone Fixator транспортира защитен притежателя Prop Закопчалката

4.45 -10 % BGN 4.00

MASi KEN 2 парчиња 3 D Испечатени Сечилото Носителот Заградата Пропелер за DJI Mavic ПРО Летало Fixator Превезува Заштита Носителот Проп ЗатворачКарактеристики : Дизајнирани да се поправи и заштита на пропелери во транспортот се Избегне оштетување на моторните поради пропелер зафатнина на транспорт или складирање Направени од мека пластика,не гребнатини на телото и на пропелери...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.