• Новинка
MASiKEN Flight Controller ESC & Power Board & Module for Compass DJI Mavic Pro Drone New Истински DJI Repair Parts

MASiKEN Flight Controller ESC & Power Board & Module for Compass DJI Mavic Pro Drone New Истински DJI Repair Parts

резултат:
BGN 21.15
BGN 16.00 -24 %

Брой продукти
Налично


MASi KEN Лет Контролер ESC & Моќ Одбор & Компас Модул за DJI Mavic Про Летало Нови Вистински DJI Поправка Делови
Bundle1 : EDJP448-1
Bundle2 : EDJP448-2
Bundle3 : EDJP448-3
Карактеристики : Овие делови се сосема нови вистински за DJI поправка дел, Не се користи расклопување делови; 3 начини за избор : За DJI Mavic Про Лет Контролер ESC Одбор, Компас модул, Моќ одбор модул
Пакување вклучува : 1* За DJI Mavic Про Летало Поправка дел ( како што сте ја избрале)

Подробности

Пакет:
Група 1, Група 2, Група 3
Тегло:
20/30/80g
Размер:
/
Пакет:
ДА
търговска марка:
Масикен
Съвместим Марка Търтеи:
DJI
Номер На Модела:
EDJP448
Съвместима Модел На Дрона:
за DJI Mavic Pro Drone
Тип:
Контролер за полет ESC, за да DJI Mavic Pro Drone
3 режима на работа:
Контролер за полет ESC, такса хранене и Компасный модул
Воспользуйся:
Горивна такса за дрона DJI Mavic Pro
Опаковка:
ДА

Избор на купувачи

За Dji Mavic Pro Gps Board Модул И Слот За Dji Mavic

BGN 87.81

НасловЗа Dji Mavic Про Gps Одбор Модул & Конектор За Dji Mavic[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ПрашањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

JMT Sunproof Carbon Grain Graphic Stickers пълен комплект кожа, pvc стикери за DJI MAVIC AIR Quadcopter Body Battery Remote Controller

15.98 -19 % BGN 13.00

JMT Водоотпорен Јаглерод Жито Графички Налепници Целосен Сет на Кожата ПВЦ Decals за DJI MAVIC ВОЗДУХ Летало Тело Батеријата Далечински Контролер Опис : Бренд : JMTБоја : црвена, црна,сина,бела,портокалова,сребро.Водоотпорен ПВЦ Јаглерод Жито Налепници за MAVIC ВОЗДУХПовеќе pasting стилови, како ви се допаѓа3 D јаглерод жито налепници, водоотпорен & sunproof & нуладоказСо airslot, лесно да се залепиПакет inlcuded : 1 x Јаглерод Жито Налепници Целосен Сет за DJI Mavic Воздух(Забелешка : Налепници само, летало и далечински не се вклучени)Употреба Совети : 1...

Пълен комплект за DJI Mavic Pro Drone Replacement Repair Parts Right Left Front Rear Motor Upper Arm Bottom MiddleFrame Original Pack

BGN 278.40

MASi KEN Целосен Сет За DJI Mavic Про Летало Замена Поправка Делови Десно Лево Пред Задниот Мотор Рака Горниот Крајна Блискиот Рамка Случај Оригиналниот ПакетОпис : Она што го гледате за DJI Mavic Про поправка делови, идејата за замените вашата ислужени или поправка на уништени за Mavic Про делови.Вклучувајќи 7 делови Лево Пред Рака Право Пред Рака, Лев бек Рака Десен бек Рака Горниот Школка на Дното Школка Средината РамкаПакување вклучува : Целосен Сет За DJI Mavic Про поправка дел

Lipo батерия огнеупорна чанта за съхранение на взрывозащищенная сигурна защитна кутия температурна устойчивост радиационна защита джоб за DJI SPARK

4.80 -17 % BGN 4.00

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произведе,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра понуда, а служи~~~Lipo батеријата Огноотпорни складирање торба explosionproof безбедно Заштитник Кутија Отпорност на Топлина заштита од Радијација Џеб за DJI ИСКРАЕфект на сликите само,колет не вклучувајќи батерии : Мали димензии : Големи димензии :

3D печатни дистанционно управление с джойстик рыскание съпротива линия за закрепване на Планина за DJI Inspire 1 Phantom 4 / PRO / PRO+ / 3P / 3A

BGN 5.09

Карактеристики : Погоден за DJI Инспирира 1, Фантомски 4 / PRO / PRO+, Фантомски 3 Професионални & Напредни за Да се обезбеди поголема отпорност на за далечинска контрола џојстик

Long Distance 2W 5000m FPV AV Transmmitter Receiver 1.2 Ghz Wireless Video Tx and Rx за видеонаблюдение системи за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ

424.00 -5 % BGN 403.00

Долги 2 W 5000m FPV AV Transmmitter Приемник 1.2 Ghz Безжична Видео Tx и Rx за видео надзор Надзор СистемОпис : КПА2 безжична видео пренос опрема е одличен сите аспекти на перформанси се повеќе варијанти, и неговата голема моќ маргина, повеќе погодна за комплексни физичката средина...

F18975 / 6 Flysky FS-i6S дистанционно управление на 2.4 G 10CH AFHDS предавател FS-IA10B приемник за RC Quadcopter Multirotor Drone

120.02 -0 % BGN 120.00

Flys Ky FSi6 S Далечински Управувач 2.4 G 10 CH AFHDS Предавателот FSIA10 B Примачот за РК Авион Quadcopter Multirotor Летало 2 Верзија опција, вклучуваат / Не вклучуваат Мобилен Носителот Сет...

1.2 GHz 10W long range даде 30km безжичен аудио и видео предавател с 4 канала за безжичен подателя подходящ за хеликоптер

BGN 2078.40

Професионални FPV, UAV испраќачот, примачот, 1.2 GHz, 10000m W 4 CHs.Безжична AV предавателот & примачот за полнење.Дигитални игра, 4 CHs предавателот, кредибилитет, synchronic, пренесување AV сигнал, го користите за долго времерастојание на безжични предавателна опрема.Голема фрекфенција, опремени фан на тоа, кредибилитетот, го користите за долго растојание безжичен пренос проекти и специјални употреба во воена проект.Опис : КПA10 безжична видео пренос опрема е одличен сите аспекти на перформанси се повеќе варијанти, и неговата голема моќ маргина, повеќе погодна за комплексни физичката средина...

MASiKEN 2 елемента 3D печатни притежателя нож скоба перка за DJI Mavic PRO Drone Fixator транспортира защитен притежателя Prop Закопчалката

4.45 -10 % BGN 4.00

MASi KEN 2 парчиња 3 D Испечатени Сечилото Носителот Заградата Пропелер за DJI Mavic ПРО Летало Fixator Превезува Заштита Носителот Проп ЗатворачКарактеристики : Дизајнирани да се поправи и заштита на пропелери во транспортот се Избегне оштетување на моторните поради пропелер зафатнина на транспорт или складирање Направени од мека пластика,не гребнатини на телото и на пропелери...

Горещ FPV 1.5 Ghz безжична видеопередатчик 700 Mw безжичен видеопередатчик и получаване на комплект с 12 канала

BGN 158.40

Професионални 700m W безжичен предавател и приемник комплет со аудио и видео, главно се користи за CCTV камери за долга низа безжична надзорСо сигурен перформанси и лесни, тоа е исто така се користи во линија на FPV систем, UAV, РК авиони / хеликоптери и повеќеВидео и податоци сигнали во исто време во автомобили на беспилотни опремаОпис : КПC700 безжична видео пренос опрема е одличен сите аспекти на перформанси се повеќе варијанти, и неговата голема моќ маргина, повеќе погодна за комплексни физичката средина...

BS430 ESC 30A 3-6S 4 in 1 blheli-s фърмуер Dshot 4x30A Omnibus F3 F4 Fly-tower Speed Controller за FPV Racer Camera RC Drone

BGN 49.78

Опис На ПроизводотBS430 ESC 30 A 36 S 4 во 1 BLHeliS фирмверот Dshot 4x30 A OmnibF3 F4 Летакула Брзина Контролер за FPV Racer Камера РК ЛеталоBS430 Blheli_s 36 S 4in1 ESC 4x30 A Omnibus F3 F4 ЛетакулаНа BS430 4in1 ESC 4x30 A Трка Верзија работи на најновиот BLHELI_S фирмверот, поддржува Dshot / Multishot / Oneshot42 / Oneshot125, нуди најдобри перформанси во 35x35mm големина.интегрирани...

Направи си САМ ръчно изработени презрамка обезопасена линия прашка ремък за DJI OSMO Mobile 2 / DSLR Handheld Gimbal Camera

BGN 6.86

Рака Рамо, Рака за DJI OSMO Мобилни 2 / Камера / dslr фото Совршено да се вклопи со DJI Инспирира / Фантом 4 / 3 / 2 далечинска контрола Тежина : 25g Пакет се вклучени : 1x универзална lanyard рака,1 / 4 завртка (remote controller не е вклучена)

1.2 GHz 8 Long Range Wireless ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Transmitter 3000mW FPV Video Sender 1.2 g 50KM LOS Transmission on UAV with 8 Channels

BGN 604.80

1.2 GHz 8КМ Долга Низа Безжични системи за видео надзор Предавателот 3000m W FPV Видео Испраќачот 1.2 g 50КМ ЛОС Пренос на UAV со 8 КаналиОпис : КПA3 безжична видео пренос опрема е одличен сите аспекти на перформанси се повеќе варијанти, и неговата голема моќ маргина, повеќе погодна за комплексни физичката средина...

Метален рычажный топка, комплект за изравняване на Таро TL45048 Trex 450 PRO H45048 RC хеликоптер

BGN 9.62

ОписМетални Врски Топката во Собата за Усогласување на Tarot TL45048 Trex 450 ПРО H45048 RC ХеликоптерПолитика за испоракаПредмети ќе биде предаден во рок од 23 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса...

CYS-S2509 цифров 10 кг 64 г титан серво за RC Futaba Hitec Sanwa JR Align

BGN 48.94

ОписДигитални серво & Метал опремаТежина :64gТежина :40.1*20.1*36mmБрзина : 0.12 дик / 60degree на(6 V)0.10 дик / 60degree на(7.4 V)Вртежен момент : 9kg.cm.во(6 V)10kg.cm.во(7.4 V)Напон : 67.4 VВклучува : 1 x серво1 x серво рог сетAnswer : ___________________________ Note : Ние, исто така може да се продаде сите делови за оваа серво(како серво рог сетови,beaing,менувач,школка или тело.Ако треба,ве молиме контактирајте со нас во ebay полето за пораки или email)Политика за испоракаПредмети ќе биде предаден во рок од 23 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса...

Sunnylife 3D Printed САМ Handheld Gimbal Комплект преоборудване за първи път карданни стабилизатори за DJI SPARK

BGN 13.52

DJI Искра 8 Слотови Пропелери Складирање Кутија 4730 F Ножеви Заштитни Случај за DJI ИСКРА 3 D Испечатени Рачни Gimbal Стабилизатори за DJI ИСКРА Погоден за паметни телефони на 5085mm ширина 1 x DJI Искра Рачни Gimbal Комплет

4 бр. / компл. обектива на камерата защитно фолио Drone Body Screen Film гъвкава стекловолоконная филм набор от мембрани за DJI SPARK

5.10 -2 % BGN 5.00

4pcs / поставите камерата Леќи на Камерата Заштитна Фолија Летало Тело Екран Филм Флексибилни Fiberglass Филм во Собата Мембрана за DJI ИСКРАОпис на производот Флексибилни Fiberglass Филм, со Висока Дефиниција & Висок Transmittance Бришењедоказ & Нуладоказ, ефикасно ги Штити Искра Ултратенки & Висок Transmittance, Nondestructive Квалитет на Сликата Точна Големина, Совршен Натпревар Пакување листа : 2 x DJI Искра Леќа Филмови ; 2 x DJI Искра Екран Филмови

Daya 550 Alien Folding Frame arm Mount Folding Positioning Seat Holder parts

BGN 12.22

Опис DAYA 550 Туѓо Виткање Рамка рака Планината Виткање Позиционирање Седиштето на Носителот делови Превозот политикаПредмети ќе биде предаден во рок од 23 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.