• Новинка
21см х 0,8 см етикети Фокс етикети под наем Stiker под наем защитни панталони група планински велосипед стикери стикери под наем Pegatinas Мото

21см х 0,8 см етикети Фокс етикети под наем Stiker под наем защитни панталони група планински велосипед стикери стикери под наем Pegatinas Мото

резултат:
BGN 10.19
BGN 9.00 -12 %

Брой продукти
Налично


1
Информации За Производот
Име На Производ
Велосипедот Налепница
Број На Модел На
ЈС-ST26
Сертификат
CE
Материјал
ПВЦ
Тежина
55g
Големина
51cm*35cm
Стил
Симпатична Животно
Функција
Еко-Пријателски
Место на Потекло
Жеџијанг Во Кина
Позиција
Велосипед, Скутер Рамка
Користат За
Велосипед Велосипед Заштитник
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 3 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија или пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Ако имате било каква потреба или проблем, ве молиме ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager и да го оставите порака до нас ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Секое прашање е добредојден
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ако го оставите позитивен фидбек и да ја покажеме нашата производ слики со повратни информации оставете порака до нас, ќе се добие не се ограничени $ 2 купони.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух пошта која е бесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Но, ако Кина пост мали mail плус или Финска економски пошта нема trucking кога објектот надвор од Кина, дури и ако се уште може да ја видите информацијата за пакување, превозот до пристаништето и да земе воздух. Информациите ќе стави крај на објектот се земе меѓународниот воздушен. Се надевам дека ќе може да се разбере.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, или оставете порака на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Секое прашање е добредојден, ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво.

Подробности

Тип:
Стикери
Размер:
51cm*35cm
Материал:
Стикери
Име:
JS
Продукти:
Стикери
Материал:
Стикери
под наем stiker:
етикети fox
каишка за колоездене защитни панталони:
стикер за планинско колоездене
етикети велосипеди:
pegatinas bicicletas
decalques adesivos ciclismo:
под наем вилица стикер
стикери за дълго време:
етикети rock shox
рефлектор:
pegatinas мото
Стикери За Мотори:
аксесоари за велосипеди

Избор на купувачи

Под Наем Водоустойчив Седлото Чанта Опашка Отзад Колоездене Седалка, Чанта За Съхранение На Открито

BGN 5.89

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Овој производ е со мал и исклучителен изглед, лесен за носење, тоа е погоден за возење велосипед...

Под наем паркинг багажник планинско колоездене, мини вертикална рамка пътни мотори скоба коляно вземе подножието скоба FZT021

BGN 69.58

Велосипедот Паркинг Рек Планински Велосипед Мини Вертикална Рамка Патот Велосипеди Заградата Чудак Нога Заграда

Водоустойчив Планински пътен под наем опашката Чанта на седлото чанта под наем чанта 1680D от непромокаем плат Колоездене седалка, чанта за велосипед

18.19 -18 % BGN 15.00

Дозвола продажба,секој ден 11.11 ,промоцијата трае до БожиќИме : Седло пакетиТочка Бр : YX1306Спецификации : 16 * 12 * 10смМатеријал : 1680 D од водоотпорен материјалБоја : црна и црвена / црна и сина / црна и сиваКарактеристики : Роман дизајн / , Без да влијаат на јава / дното може да се прошири и да се зголеми просторот за складирање.

WEST BIKING Bicycle Safety Warning Light 4 лазер+5 led мигащи светлини задни цикъл мотор задна светлина водоустойчив Колоездене фарове

47.06 -47 % BGN 25.00

Објектот на Име на Велосипед Безбедност Предупредување Светлина 4 Ласерски +5 LED Трепка Светилка Светлина Задните Велосипедизам Велосипед Велосипед Опашка Светилка Водоотпорен Велосипедизам СветлаИнструкции : Притиснете и задржете LED копчето за 2 секунди LED tun / ИСКЛУЧУВАЊЕ,притиснете LED копчето за да се повтори циклус (4 сјај на чекање)...

1бр под наем спица рефлектор за сигурност сигнална лампа джантата на колелото светоотражающее планина

1.39 -28 % BGN 1.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Светла рефлексивни серија на производ, далечната директна светлина назад кон светлината одраз принцип според светлината,денот или ноќта обратна имаат добри оптички ефект на зрачење.Тоа само има боја и во текот на ноќта под услов расејување на светлината, е во сила,како одраз на телото бојата на светлината,така што возилото може лесно да најдете на возачот,како одраз на добро предупредување за акција...

Нов мини обрат гъвкав велосипед Колоездене за обратно виждане волан огледало спад доставка

BGN 3.73

Rotate Безбедно Планински Велосипед Мотор Одраз Огледало Rearview HandlebarКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетПрилагодливи на секој агол.Highdefinition и широк агол на гледање.Усвојување на shatterproof chromeplated огледало.Усвојување на високосила АБС материјал и нерѓосувачки челик завртка.Компактен дизајн и лесна инсталација.Идеален избор за декорација.Нека вашата јава побезбедно.Спецификации : Боја : Црна, Жолта, Сина, ЦрвенаМатеријал : ABSОбјектот големина на : 13 * 4.5 * 2.5 cmПакетот вклучува : 1 * Велосипед Rearview Огледало1 * Мали Железо Бар4.99 ДОЛАРИ7.89 / торбаДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

5000lm USB мотор акумулаторна лампа 2x XML-T6 предно Кормило на Велосипеди фенер вградена батерия 5 режима на фарове

28.78 -10 % BGN 26.00

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}5000lb USB полнење велосипед светлинасо VASTFIREКарактеристики и спецификации : Овој USB полнење велосипед светлина обезбедува одлични осветлување и долг животен век.Карактеристики : Висок квалитет на литиум полимер батерија, пријави ултра брзо.Посебен алгоритам усвоени за да се се постигне одличен баланс помеѓу светлина и топлина за ладење.Со IP65 заштита одделение, адаптација лесно да сите видови на комплексни отворен средини.Различни модели и светлината опции. 5 начини : Низок / Среден / Висок / Strobe / СОСПроизводот употреба : Сите три светла во полна осветленост : 70% капацитетДве светла : 4070% капацитетЕдна светлина : 1040% капацитетЕден светло трепка : 10% капацитетСпецификации : Модел : Висока светлинаСерија : Велосипед светилкаLED : 2 x XML T6 LEDБатерија : Вграденво со високи перформанси литиум полимер батеријаОсветленост : 5000lmРаботно време : 1.5 часа (силна светлина)Димензија : 30 x 49 x 34 mmТежина : 45 gВисока светлина : 6063 алуминиум легураБоја : ЦрнаПланината тип : 360° на ротацијаПакетот вклучува : 1 x Велосипед светлина1 x USB линија1 x 360° планинатаКорисна големинаЛесен за носење и употреба6063 алуминиум легураАнтинула дизајн во црна боја...

Добра сделка въглеродни влакна под наем Колоездене пътни настилки, стъклени бутилки за вода притежателя клетки

BGN 2.88

100% сосема нов и висок квалитетНе ќе се соочи со силно влијание на деформација и фрактураSnakeskin обоен, стилски и супер тешкаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетНе ќе се соочи со силно влијание на деформација и фрактураSnakeskin обоен, стилски и супер тешкаСпецификација : Материјал : издржлива пластика + стаклени влакнаГолемина : прибл...

1X универсален Колоездене на велосипед МТВ волан огледало за обратно виждане на 360 градуса завъртане

7.38 -32 % BGN 5.00

1 X Универзална Велосипедизам Велосипед Велосипед MTB Handlebar Rearview Огледало 360 степени Ротира Брзо инсталирање и демонтажа со прилагодливи појасОдговара за handlebar со било дијаметарПрилагодливи на секој агол360 степени ротирате ви помогне да се види секој насока на назадHighdefinition и широк агол на гледањеУсвојување на високосила АБС материјалКомпактен дизајн и лесна инсталацијаИдеален избор за декорацијаНека вашата јава биде побезбедноМатеријал : ABS + Гума + СтаклоЦелата Големина : Прибл 13cm*4.5 см, Стаклени Големина : за 7cm*5cmБоја : црнаПакет содржина : 1 * Велосипед Rearview ОгледалоНие го прифатат плаќање преку Ali Pay САМО...

1бр силен мотор цикъл под наем ретро ретро Рог Изсвирване на Рог звънец Неэлектронный открит

7.71 -22 % BGN 6.00

Издржливи, времетоотпорни на хромобложено челикКласичен трубастил форма нуди вонвременски ретро изгледГласна dual tone објавува rider присуство во стилОдговара на сите видови handlebarДоаѓа со handlebar заградатаДолжина : 165mm1 x Велосипед Рог

Под наем светлина 2000lm led фенерче под наем Lanterna лампа комплект предни Факел водоустойчив фарове мотор акумулаторна батерия USB

23.33 -27 % BGN 17.00

Производ параметри Модел : X305 Производ Тежина : 122 G Име : Светло копче за зум зум светло Дали фокус : YES Живот време : 12 часа на светлината време на Полнење : 1hours20minute Производ Партер : јаки / слаби / strobe употреба на светилки : сад XPE Водоотпорен : IPX6 водоотпорен Употреба на материјали : воздухопловство алуминиум легура Производ големина : 25 * 22 * 92mm Пакет се Вклучуваат : 1.една Светилка 2.една Рамка1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

FTW под наем светлина под наем предни светлини Факел, лампа на 200 Лумена 3 режима на велосипед колоездене предната led лампа Факел фенерче NW1102

BGN 7.25

FTW велосипед светлина велосипед Пред Светлина Факел Светилка 200 Lumens 3 Режим Велосипед велосипедизмот Пред LED Светилка Факел светло NW1102Карактеристики : Нова Црна Велосипед Велосипед Пред Главата Светлина Факел Светилка 200 Lumens суперсветли Led диоди 3 mode : јаки / слаби / флеш 60 степен ротација Батерија : 3*ААА 1.5 V батерија (не се вклучуваат) Материјал : пластика

Под наем триъгълник подкрепа в основата на планински велосипед места за паркиране, багажник разклонени стент статив стълбище колоездене, места за паркиране, стела

41.44 -6 % BGN 39.00

26 инчи поддршка, прекрасен изглед, добар квалитет, горната половина на сплит алуминиум и железо Име : велосипед за поддршка Боја : Црна [Description] велосипед нога подготвуваат / разгранува / автомобил останува / паркинг лост / паркинг лост / во поддршка на Планински велосипед за 26 инчи и погоре, оваа поддршка е инсталиран во задниот дел може да се симне на земјата, и исто така, погодно паркинг гаража...

1 бр ретро велосипед 3 LED предни светлини фарове реколта фенерче лампи нова

9.57 -27 % BGN 7.00

1 КОМПЈУТЕР Ретро Велосипед Велосипед 3 LED Пред Светло Светла Гроздобер Светло Светилка НовиОпис : 100% Сосема Нов и Висок квалитет, Направени од ABS и метал, водоотпорен и издржливи со ретро изглед До 30 часа работното време со 3 Led диоди Прекинувач : на врвот на светлината Два вида на режим на блицот е удобен и лесен за употреба...

2 бр. / лот нов стил! червен велосипед велосипедна състезание Колоездене въглеродните бутилка клетка на притежателя на вода ud гланц

42.98 -14 % BGN 37.00

Состојба : Нова со картичкаМатеријал : Целосна ЈаглеродТежина : 25g / еез За Деловни Корисници : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план...

Комплект от 2 броя FOURIERS BN-M002 грибовидный чайник болтове superlight 1.3 g бутилка клетка винт планинско колоездене притежателя бутилки винтове

22.37 -51 % BGN 11.00

BNM002 Посебен облик на завртка, која може да се покрие шише кафез дупка на рамката Карактеристики На Производот : . Шише за вода кафез гром...

Планински велосипеди пътен колоездене Колоездене шатуны манивела-Шатунная защитна втулка капачка на коляно-шатунный защитен калъф

BGN 4.78

Велосипеди Велосипед Crankset Чудак Заштитен Ракав МаскаМатеријал : ГумаТежина : 17 GГолемина : 29mm*15mmПогоден за повеќето Crankset чудакБоја : Црна / Црвена / Сино / Жолта / Розова / Зелена / Троа

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.