• Новинка
INBIKE Bike Ultra Light МТБ Road Bicycle Bottle Holder Mountain Bike Cycling Fixed Gear Water Bottle Cage Riding HandleBar Mount

INBIKE Bike Ultra Light МТБ Road Bicycle Bottle Holder Mountain Bike Cycling Fixed Gear Water Bottle Cage Riding HandleBar Mount

резултат:
BGN 18.06
BGN 12.00 -34 %

Брой продукти
Налично


Информација за производот : Бренд : inbike Име : шише за вода држач Тежина : околу 48g Боја : црна и црвена,црна и сина,сина,сребрена Материјали : најлон Тип : шише за вода планината Апликација : велосипед Подарок : 2*завртки Ако сакате повеќе производи, ве молиме посетете ја нашата продавница.Ви благодариме! Превозот Обично ќе брод вашата нарачка со 48 часа по приемот на вашата исплата. Ние ги донесуваат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за најмногу нарачки, кој е службен превозот метод предвидено од страна Ali Express. Наплата ќе се издаде доколку купувачот не s примање на нарачката во рок од 60 дена( од 90 дена за Бразил)
Земја
Време на испорака
Превозот Метод
Русија
26 ~ 35
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Сад
5 ~ 15
E-пакет
Шпанија
13 ~ 19
AE Стандард за Испорака
Франција
13 ~ 18
AE Стандард за Испорака
Холандија
10 ~ 14
AE Стандард за Испорака
Бразил
49 ~ 69
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Израел
24 ~ 31
AE Стандард за Испорака
Канада 25~45
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Чиле
23 ~ 31
AE Стандард Превозот времето За испорака покажува опсег дека 50% парцели ќе бидат доставени и 80% парцели ќе бидат испорачани. Вистинските време на испорака зависи адресата на примачот, тоа може да биде пократок ако вашата адреса е повеќе достапен. Над датум е предвидено од страна Ali Express на 27 Март, 2017. Тоа е официјален датум, така што дефинитивно trustable
Наплата & Return
Ние ќе го прифати вашиот наплата барање под овие околности : Добијат неисправни производи, како и на купувачот без слика во рок од 7 дена по добивањето на производи. Примање на производи кои не се точно купувачот цел (Види , количина, перформанси постои разлика). Купувачот може да бара враќање на парите или замена. Ред не дојде во рок од проценка време на испорака. Купувачот може да побара за целосно враќање на средствата.
Купувачот може да се вратат на производи ако не ви е потребна било повеќе. Ние ќе ви понудиме на нашите враќање адреса, кога ќе добиеме вашето враќање барање. Имаме oversea логистика во некои регионот, што е погодно за вашето враќање. Но вие исто така може да го врати редот во Кина, ако нема логистика во вашата земја. Се врати цената ќе биде за вас.
6 Месец Квалитет Гаранција ќе биде одговорен за сите не-вештачки причини кои водат кон производи не може да се користи. Купувачот може да контактирате со нас кога го најдете производот било кој квалитет на проблемот во рок од 6 месеци. Ние ќе ви испратиме додатоци за поправка, дури и сосема нов производ доколку производот има сериозна штета.
Плаќање со Кредитна картичка, T/T, Зачувам, и western Union, Beleto, итн.
Повратни информации Ние ги цениме вашите 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ Повратни информации. Имаме програма која автоматски да одговори како е можно вие оставете ја вашата повратна информација. Ние високо го цениме вашиот совет, која ни овозможува понуди подобри услуги за вас.

Подробности

Номер На Модела:
BC216-N
Тегло (гр):
48 грама
Цвят:
Синьо / Сребристо/Черно-Червено / Черно-Синьо
Тип:
клетка бутилки / притежателя бутилки / притежателя на бутилки, мотори/притежателя на бутилки наем
Тип 2:
наем на притежателя на бутилки за вода / наем на притежателя на бутилки за вода
тип3:
държач на бутилки за вода / на притежателя на бутилки за вода

Избор на купувачи

Планински велосипеди пътен колоездене Колоездене шатуны манивела-Шатунная защитна втулка капачка на коляно-шатунный защитен калъф

BGN 4.78

Велосипеди Велосипед Crankset Чудак Заштитен Ракав МаскаМатеријал : ГумаТежина : 17 GГолемина : 29mm*15mmПогоден за повеќето Crankset чудакБоја : Црна / Црвена / Сино / Жолта / Розова / Зелена / Троа

Велосипедна Бутилка Клетка Под Наем На Притежателя На Бутилката Има 5 Цвята Под Наем На Притежателя, Бутилки За Вода, Аксесоари За Велосипеди

BGN 6.38

Забелешка : Ако сакате да имате следење на информации ве молиме подобро да се избере Ali Express Стандард за ИспоракаКарактеристики : 100% Сосема Нов И Висок квалитетИздржлив, лесен и лесен дизајнДа ви помогне да се одржи на вода во шише велосипедОвозможува да се користи на патот и планински велосипедиОколу 750 mm внатрешен дијаметарЌе се одржи повеќето шише за водаСе однесува на : општи велосипедизам, планински велосипедизам, друмски возила, виткање велосипед,итнМатеријал : пластикаГолемина : 8*15 СМНето тежина : 33 gПакување : 1 x Шише кафез

Комплект от 2 броя FOURIERS BN-M002 грибовидный чайник болтове superlight 1.3 g бутилка клетка винт планинско колоездене притежателя бутилки винтове

22.37 -51 % BGN 11.00

BNM002 Посебен облик на завртка, која може да се покрие шише кафез дупка на рамката Карактеристики На Производот : . Шише за вода кафез гром...

2 x колоездене Колоездене, Планински Спорт бутилка вода Пластмасов държач клетки Бял

BGN 2.98

Нов & висок квалитет 100% сосема нов висок квалитет на Сосема нов & висок квалитет100% сосема нов висок квалитетМатеријал : пластикаБоја : БелаВисина : околу 15cmШирина : за 8cmПакет содржина : 2 x Шише НосителотAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Sunding Колоездене байк компютър, свободно време 14-функция километраж, скоростомер, с LCD дисплей на мотора измерване на скоростта велосипеден компютър

6.58 -24 % BGN 5.00

Карактеристики : Ова е одлична алатка за нејзината цена.Овој Велосипед Компјутер Броило Брзинометар има многу корисни функции.Тоа е исто така многу издржливи, со оглед дури и ќе се стави над 500 милји на тоаможете дури и не мора да се смени батеријата.Тоа е функционираше како и следење на обуката за напредокот во реално време.Лесно ракување и издржливост направат популарен кај луѓето.Општо земено, со тоа, можете да ги контролирате вашата јава секој момент.Функции : СДП : МОМЕНТАЛНА БРЗИНАODO : БРОИЛОЛИНИЈА : TRIP DISTANCEMXS : МАКСИМАЛНА БРЗИНАAVS : СРЕДНА БРЗИНАТМ : ПОМИНАТОТО ВРЕМЕCLK : CLOCK (12Ч / 24 ЧАСА)СКЕНИРАЊЕ"+""" COMPAPATORПОДЕСУВАЊЕ на БРЗИНА на СКАЛА(KM / H...

2 бр. / лот нов стил! червен велосипед велосипедна състезание Колоездене въглеродните бутилка клетка на притежателя на вода ud гланц

42.98 -14 % BGN 37.00

Состојба : Нова со картичкаМатеријал : Целосна ЈаглеродТежина : 25g / еез За Деловни Корисници : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план...

Под наем триъгълник подкрепа в основата на планински велосипед места за паркиране, багажник разклонени стент статив стълбище колоездене, места за паркиране, стела

41.44 -6 % BGN 39.00

26 инчи поддршка, прекрасен изглед, добар квалитет, горната половина на сплит алуминиум и железо Име : велосипед за поддршка Боја : Црна [Description] велосипед нога подготвуваат / разгранува / автомобил останува / паркинг лост / паркинг лост / во поддршка на Планински велосипед за 26 инчи и погоре, оваа поддршка е инсталиран во задниот дел може да се симне на земјата, и исто така, погодно паркинг гаража...

WEST BIKING Bicycle Safety Warning Light 4 лазер+5 led мигащи светлини задни цикъл мотор задна светлина водоустойчив Колоездене фарове

47.06 -47 % BGN 25.00

Објектот на Име на Велосипед Безбедност Предупредување Светлина 4 Ласерски +5 LED Трепка Светилка Светлина Задните Велосипедизам Велосипед Велосипед Опашка Светилка Водоотпорен Велосипедизам СветлаИнструкции : Притиснете и задржете LED копчето за 2 секунди LED tun / ИСКЛУЧУВАЊЕ,притиснете LED копчето за да се повтори циклус (4 сјај на чекање)...

Въртящи се на 360 устойчив на удари универсален мотор под наем на волана Държач за мобилен телефон, GPS велосипед багажник

7.36 -18 % BGN 6.00

* Одговара на велосипед и мотор се справи со барови кои се 1.25 инчи и помали во дијаметар* Безбедно има 3 инчен широк мобилни уреди со не се лизга на зафат* Прилагодлив држач од 50mm да 75mm (2" 3")* Одговара уред ширина од 5075mm* Безбедност бенд ремени над уред во планината се обезбеди дополнителна заштита* 360 степени ротации се прилагоди се идеални за гледање на портрет или на пејзаж агли* Одговара на повеќето iphone, samsung smart телефониКомпатибилен со : Apple i Phone 6 4.7", i Phone 5 S, i Phone 5 C, i Pod Touch 5 Генерација, i Pod Nano 7 Генерација, i Phone 5, i Phone 4 S, i Phone 4Black Berry Пасош, A10 / Z30, П5, Q10, Z10, Крива 9315 / 9320, Крива 9310, Крива 9380Google LG NexNexHTC One М9, Желба 612,Желбата на ОЧИТЕ, Желба 510, Желба 816, Една (М8) За Windows, Една (E8), Една мини 2, Желба 610, Една (М8), Желба / Желба 601, Еден Max, Една Мини, 8 XT, Прво, Една (M7)LG G Flex 2, OptimF60, Почит / Transpyre, G3 Енергија, G Vista, G3, Volt, OptimНадминува 2, OptimL90, OptimL70,Луциден 3, OptimЗона 2, Extravert 2, A380, OptimF3 Q,G2, OptimF6, Донесе VS890, Издигне VN360, OptimF3 MS659, OptimF3 VM720, OptimF3 LS720, OptimF7 OptimЗона VS410 PPMotorola Мото E (2 генерација.), Droid Турбо, Google NexМото G (2 генерација.), Мото X (2 генерација.), Мото E, Мото G, Мото XNokia Lumia 635 (CDMA), Lumia 830, Lumia 1320, Lumia 610, Lumia 635, Lumia Икона (929), Lumia 1520, Lumia 1020 Година, Lumia 520, Lumia 620, Lumia 925, Lumia 928, Lumia 521Samsung Галакси S6 Работ, Галакси S6, Галакси Преовладуваат LTE / Галакси Core Премиер, Галакси A7, Галакси А5, Галакси A3, Галакси Мега 2 G750 F / G7508, Галакси Алфа СМG850, Touch3, Галакси Забелешка Работ, Галакси Забелешка 4, Galaxy S5 мини, Галакси Avant, Галакси S5 Активни, ATIV SE, Галакси S5, Galaxy S4 mini I9190, Galaxy S4 зум, Галакси Светлина, Galaxy Note 3, Конвојот 3 SCHU680, Галакси Откријат SGHS730, Галакси Amp SGHI407, Гравитацијата П SGHT289, ATIV S Нео, Freeform 5 R480, Galaxy S4 Активни SGHI537, Галакси Прстен, Galaxy Player 5.0, Galaxy S IV / S4 GTI9500, Рагби III A997, GALAXY Player 4.2, ATIV SCHi930, се Восхитувам на 4 G, Galaxy Аксиома SCHR830, Ativ S I8750, Галакси Stratosphere II SCHi415, Galaxy S III Mini i8190, M400, Галакси Рагби Про I547, Galaxy Express I437, Галакси Reverb M950, Галакси Раш M830, Галакси Забелешка 2 II N7100, Galaxy S IIIи повеќето паметни телефони, GPS, и MP3 Плеер до 5.5 инчи.1 сет Лесно One touch велосипед носител (со бендот рака) 1...

Easydo Под Наем На Притежателя На Бутилки Планинско Колоездене Бутилка Вода Клетка 2 Цвята Консерви Колоездене Аксесоари Bici Porta Botella

17.20 -36 % BGN 11.00

Детали за производот : Модел : ЕД009 Спецификации : висина 14.5 cm Растојание до дупка : 6.5 см Применливо : рамка потреби со дупки за монтажа, литургија дијаметар 75мм Карактеристики : 1...

FTW под наем светлина под наем предни светлини Факел, лампа на 200 Лумена 3 режима на велосипед колоездене предната led лампа Факел фенерче NW1102

BGN 7.25

FTW велосипед светлина велосипед Пред Светлина Факел Светилка 200 Lumens 3 Режим Велосипед велосипедизмот Пред LED Светилка Факел светло NW1102Карактеристики : Нова Црна Велосипед Велосипед Пред Главата Светлина Факел Светилка 200 Lumens суперсветли Led диоди 3 mode : јаки / слаби / флеш 60 степен ротација Батерија : 3*ААА 1.5 V батерија (не се вклучуваат) Материјал : пластика

WasaFire 6000lm 5* XML-T6 LED Light Bike вело светлини led светлини фарове за мъгла водоустойчив генератор алуминиева сплав под наем

63.84 -40 % BGN 38.00

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

Под наем светлина 2000lm led фенерче под наем Lanterna лампа комплект предни Факел водоустойчив фарове мотор акумулаторна батерия USB

23.33 -27 % BGN 17.00

Производ параметри Модел : X305 Производ Тежина : 122 G Име : Светло копче за зум зум светло Дали фокус : YES Живот време : 12 часа на светлината време на Полнење : 1hours20minute Производ Партер : јаки / слаби / strobe употреба на светилки : сад XPE Водоотпорен : IPX6 водоотпорен Употреба на материјали : воздухопловство алуминиум легура Производ големина : 25 * 22 * 92mm Пакет се Вклучуваат : 1.една Светилка 2.една Рамка1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

Добра сделка въглеродни влакна под наем Колоездене пътни настилки, стъклени бутилки за вода притежателя клетки

BGN 2.88

100% сосема нов и висок квалитетНе ќе се соочи со силно влијание на деформација и фрактураSnakeskin обоен, стилски и супер тешкаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетНе ќе се соочи со силно влијание на деформација и фрактураSnakeskin обоен, стилски и супер тешкаСпецификација : Материјал : издржлива пластика + стаклени влакнаГолемина : прибл...

4 бр. / лот месинг, мед Schrader Presta Convertor Bicyle F/V A / V клапан конвертор мотор помпа дюза Колоездене помпени част инфлятора

BGN 3.09

Карактеристики : · Како додаток за транспорт на велосипеди, да конвертирате Presta / Schrader· Изработени од месинг материјал, не железо или алуминиум обложено со бакар боја· Силикон заптивка затворен во внатрешноста за подобри перформансиСпецификации· Предмет : Presta / Schrader конвертор· Материјал : Месинг (Не позлатен)· Капацитет : 250 PSI max· Боја : Главно Бакар· Големина : прибл...

ROSWHEE High-capacity Bicycle Cycle Storage Bag Bike Вело Carry Bag For 26 Mountain МТБ Bolsa Para Bicicleta SIZE121 x 85 x20cm

186.56 -30 % BGN 131.00

Карактеристики : · Дизајниран за велосипед за складирање и за носење· Tформа завиткување рака да се зајакнат, рамото носат рачка· Структурирани од главните џеб и два странични џебови· Главни џеб поделен на 3 прегради да се одржи тркала & рамка· Количка за да се намали големината и удобен за носење· Фиксирани на handlebar или превозникотСпецификации· Материјал : 420 D полиестер, СТП· Цевки : Црна ПВЦ· Структура : 1 главната преграда, 2 странични џебови· Боја : Главно црно· Примена : За велосипед складирање· Рамото носат : поддршка· Се качи на велосипед : се Справи со бар, или превозникот· Планината страна : 2 buckled ремени & 1 Кука / Јамка околу рака· Големина : L121 x H85 x W20 cm· Нето тежина : Околу 2170 ГрамаПакетот вклучува : 1*торба #18274(не се вклучени тркала пакети)Внимание ве молиме имајте предвид дека објектот може да се оданочува од страна на царинските вашата земја кога ќе изберете изразат испорака методи .кога ќе изберете го изразат тоа значи дека ќе го избришете царината ,продавачот не ќе плаќаат за даноци кога се оданочуваат ...

WasaFire говорител велосипедна фаровете 140dB силен клаксон USB акумулаторна сензорен превключвател на тел ключ за управление на велосипед светлина Колоездене лампи

42.22 -46 % BGN 23.00

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

Открит Чанта Колоездене Колоездене Колоездене Волана Чанта Предната Рамка Тръба Чанта Кошница Паньер

6.19 -19 % BGN 5.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Изработени од Платно и транспарентен ПВЦ, издржливи Две мрежа надворешни џебови, идеален за вршење крпа, мобилен телефон, копчиња, камери, поправка алатки...

WEST BIKING BicycLe Spokes 6pcs Car Motorcycle Bike Wheel Light Tire Valve Cap Spoke Neon LED Flash Lamp-Light Bike Cycle Spokes

21.92 -45 % BGN 12.00

Објектот на Име на Велосипед Краци 6pcs Автомобил, Мотор Велосипеди Тркала Светлина вентилот на Гумата Капа Зборуваше Неонски LED Блиц Светлина Светилка 4 Бои Велосипед возење Велосипед Краци Шарени LED Велосипеди Тркала Светлината Оваа боја changing LED велосипеди тркала светлина има 4 светлата на еден пакет со 4 тркала вентил приклучоците вклучени...

Нов мини обрат гъвкав велосипед Колоездене за обратно виждане волан огледало спад доставка

BGN 3.73

Rotate Безбедно Планински Велосипед Мотор Одраз Огледало Rearview HandlebarКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетПрилагодливи на секој агол.Highdefinition и широк агол на гледање.Усвојување на shatterproof chromeplated огледало.Усвојување на високосила АБС материјал и нерѓосувачки челик завртка.Компактен дизајн и лесна инсталација.Идеален избор за декорација.Нека вашата јава побезбедно.Спецификации : Боја : Црна, Жолта, Сина, ЦрвенаМатеријал : ABSОбјектот големина на : 13 * 4.5 * 2.5 cmПакетот вклучува : 1 * Велосипед Rearview Огледало1 * Мали Железо Бар4.99 ДОЛАРИ7.89 / торбаДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

2017 Нов Триъгълник Колоездене Колоездене Колоездене Чанта Лъчи Статив Телефон Набор От Инструменти Чанта За Инструменти

5.95 -16 % BGN 5.00

100% Сосема нов и висок квалитетДобри се за : велосипедисти, патници, фитнес.Фиксна магија Паста, лесен за брзо ослободувањеНа страна мрежа торба е лесно за ставање некои работи во рака, лесно да се преземе, и лесно да се ставиТорба во внатрешноста исто така има ставете да се поправат работите, не е лесно да се биде скршенГолемина : 24.5 x 12.5 x 5.5 cm (L*W*H)Боја : Црна1x Торба за Велосипед

EYCI carbon bike bottle cages bicycle carbon bottle cages Lightweight full carbon fiber bottle cage 17g water кейдж

19.15 -16 % BGN 16.00

Опис : Категорија : Велосипед Шише За Вода На НосителотБоја : ЦрнаМатеријал : Јаглерод ВлакнаПроизвод Големина : 14 * 8 * 9cmПроизвод нето тежина : 17gПроизвод бруто тежина : 19gПакување големина : 14 * 8 * 9cmКарактеристики : Едноставен и практичен дизајн, идеален за надворешна употреба спорт кога ќе се вози велосипед.Одговара за повеќето литургија...

Deemount велосипеден помпа CNC-изработени сплав барел Колоездене гуми топката надуваем маркуч EPDM Presta Schrader клапан F/V A / V 130PSI

27.07 -15 % BGN 23.00

Карактеристики : , Високо текстура метал цевка & рачка, nc machining& барел површината елоксирани рачкаNc обработка легура вентилПогоден за Presta / schrader вентил ротирачкото, лесна за употребаВо две фази, рачкаВграденво epdm гума црево, компактни димензии, лесен за носење и употребаСпецификации : Употреба : пневматски пневматик, топкатаВентил : nc обработка легури, погоден за Presta / schraderМаксимален капацитет : 130 psi / 9 барРачка : 2 фазаОбработка : стрејтЦрево : вграденво и продолжителен, материјал epdmКатегорија : легури, nc обработка, и анодна оксидација на слузницатаСе справи со : легури, nc обработка, и анодна оксидација на слузницатаНето тежина : 195 g (пумпи), 195 g (W / носителот + завртка)Sa : стентови + завртка (вклучувајќи).На производи вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР пумпа1 КОМПЈУТЕР монтажа заградата2 PC сет завртка болт1 парче со1 BUC игла чад топкаЦрево во барел, може да се земе од завртка надолу на гром.1...

5000lm USB мотор акумулаторна лампа 2x XML-T6 предно Кормило на Велосипеди фенер вградена батерия 5 режима на фарове

28.78 -10 % BGN 26.00

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}5000lb USB полнење велосипед светлинасо VASTFIREКарактеристики и спецификации : Овој USB полнење велосипед светлина обезбедува одлични осветлување и долг животен век.Карактеристики : Висок квалитет на литиум полимер батерија, пријави ултра брзо.Посебен алгоритам усвоени за да се се постигне одличен баланс помеѓу светлина и топлина за ладење.Со IP65 заштита одделение, адаптација лесно да сите видови на комплексни отворен средини.Различни модели и светлината опции. 5 начини : Низок / Среден / Висок / Strobe / СОСПроизводот употреба : Сите три светла во полна осветленост : 70% капацитетДве светла : 4070% капацитетЕдна светлина : 1040% капацитетЕден светло трепка : 10% капацитетСпецификации : Модел : Висока светлинаСерија : Велосипед светилкаLED : 2 x XML T6 LEDБатерија : Вграденво со високи перформанси литиум полимер батеријаОсветленост : 5000lmРаботно време : 1.5 часа (силна светлина)Димензија : 30 x 49 x 34 mmТежина : 45 gВисока светлина : 6063 алуминиум легураБоја : ЦрнаПланината тип : 360° на ротацијаПакетот вклучува : 1 x Велосипед светлина1 x USB линија1 x 360° планинатаКорисна големинаЛесен за носење и употреба6063 алуминиум легураАнтинула дизајн во црна боја...

1бр силен мотор цикъл под наем ретро ретро Рог Изсвирване на Рог звънец Неэлектронный открит

7.71 -22 % BGN 6.00

Издржливи, времетоотпорни на хромобложено челикКласичен трубастил форма нуди вонвременски ретро изгледГласна dual tone објавува rider присуство во стилОдговара на сите видови handlebarДоаѓа со handlebar заградатаДолжина : 165mm1 x Велосипед Рог

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.