• Новинка
21 LED 395 nM UV Ultra Violet Blacklight фенерче, за да CSI Inspection Light JULY27

21 LED 395 nM UV Ultra Violet Blacklight фенерче, за да CSI Inspection Light JULY27

резултат:
BGN 6.10
BGN 4.00 -34 %

Брой продукти
Налично


21 LED 395 n M УВ Ултра Виолетова Blacklight Светло За CSI Инспекција Осветлување
Функција :
Нов & висок квалитет
21 LED УВ 395-400 nm фенерче
Долг животен век
Мала тежина
Одлично за проверка на белешки, кредитни картички, флуоресцентни бои (невидливи мастила), испукана стакло, или дури и криминал сцена.
Погодна за активности на отворено, како и
Забелешка : Поради интензитетот на оваа УВ LED уред, УВ заштитни очила се препорачува.
Emitter тип : 21 УВ LED
Се емитуваат боја : виолетова
Напојува со 3 x AAA алкална батерии (не се вклучени) (работа time : повеќе од 20 часа)
Алуминиум
shockproof
НЕ гледај во овој уредот додека работи и НЕ блесне во кое било лице очите.
Пакет Содржина :
1 X УВ 21 LED Светилка

Подробности

Номер На Модела:
ДРИБЛИРА
източник на захранване:
Батерия
документ:
Чисто нов и високо качество
Инсталация Настаняване:
Рамка
търговска марка:
СОНДАТА БЛЕСТЯЩ
Вид на радиатора:
21 UV СВЕТОДИОД
Която Цвят:
Лилаво
се захранва от:
3 алкални батерии тип ААА

Избор на купувачи

WasaFire 22000lm 12 * XML-T6 LED Light Bike къмпинг, Риболов, каране на фарове Колоездене лампа 9600mAh акумулаторна батерия предни фарове фенер

70.40 -30 % BGN 49.00

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

FCFB 3k пълен въглеродни влакна бутилка клетка на притежателя на бутилки с аксесоари за велосипеди с пакет гланц 5 цвята 25 г

20.16 -11 % BGN 18.00

На Јаглерод Велосипед Шише Кафез е Само 25 g, Трајни И Убав : шише изградба на кафез со Карбонски влакна материјал и има исклучителна појава Кружни дизајн задржи шишиња безбедно место и да се обезбеди лесен пристап за велосипедисти дијаметар 74mm во Рок од 1 година ако има било какви проблеми со квалитетот на овој Велосипедизам Шише Кафез, ве молиме контактирајте со нас за нова! 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

МТВ велосипед огледалото за обратно виждане е лесна кръгла заготовка бар челни огледала Колоездене огледалото на мотора аксесоар червен черен

6.24 -20 % BGN 5.00

Бренд : i DEATEИме : Задниview ОгледалоБоја : Црна, ЦрвенаМатеријал : ABS ПластикаТежина : 80gКарактеристики : крајот на handlebar може да биде инсталиранAntifragmentation огледало хром позлатаНашите кооперативни логистички компании вклучуваат : Ali Express Saver Превозот Ali Express Стандард Превозот Ali Express Премиум Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Кина Пост Обичен Мал Пакет е Пакет Сингапур Пост 4 PX Aramex Русија ЕкспресSPSR ЕМС eЕМС DPEX DHL ПРОЗОРЦИ FEDEx IP / IE, Со цел да се направи на купувачот ја прими стоката безбедно и брзо,Ние автоматски ќе изберете најсоодветниот логистика за нашите клиенти.Ве молиме имајте предвид дека ако имате посебни барања за логистика, ве молиме да ни оставите порака, Купувачот Совети : 1...

5000 лумена 2x XML U2 LED SolarStorm Колоездене байк с предна светлина за мъгла фарове

26.35 -54 % BGN 12.00

1 x 5000 Lumens XML У2 LED Велосипед Светлина.2 x Резервни Опрстен.Функција : Супер светло XML У2 LED велосипед светлина.ЛЕР : LED Type : XML У2 LED.Количина : 2 парчиња.LED Живот : 50.000 часови.Тема : Повеќе кондензирана светло,долго изложување на далечина.4 Вклучете Начини : Слаби,Средината,Силна,Strobe.Тип На Прекинувач : Синото Копче.Вклучете Локација : Опашкакапа.Високаперформанси електронски switch.Малку кликнете на прекинувачот за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими,НИЗОКСРЕДЕНВИСОК.Долго притиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда, за да пристапите до Strobe режим.Батеријата индикатор(покрај синото копче)Три светла се запалени на(моќ≥80%).Две светла се запалени на(50%≤моќност≤80%).Една светлина ќе осветлена и ќе флеш три(runtime≤30minutes).Извор на енергија : 1x8.4v Батеријата Pack(Не се Вклучени).Answer : ___________________________ Note : 1.Не користете теченлубрикант на водоотпорен Oпрстени,што може да предизвика штета на Опрстен.2.IPX7 водоотпорен рејтинг,не може да се поддржи нурне употреба.

GIYO GP-41S 105g Мтб Road Bike помпа колоездене масло е барометър, сензор 120 паунда на квадратен инч високо налягане мини-топка Колоездене въздушен ръчна помпа помпа гуми

BGN 17.46

Предмет : Велосипед Мини ПумпаБренд : GiyoМодел Бр : GP41 SСтатус : 100% сосема новЛокација : Шангај, КинаКарактеристики : · Реверзибилна вентил се вклопува во Американската вентил (Schrader) и француски вентил (Presta)· Количка за 2Tone се справи, палец заклучување на рачката· Волинија мерач· Со оригинални заградата да се качи на велосипедСпецификации : Материјал : главно засилен пластикаОбвивка во боја : 4 бои се опционални, црна, црвена, сина, жолтаСе Справи Со : СтрејтПритисок : Max 120 psiОдредување на Завртка : 2 BUC затворен (М516, Хексадецимален главата)Нето тежина : Околу 105g (пумпи), 125g (со заградата & завртки)Димензии : Должина 20.5 СМ, се Справи со Кол...

LED USB акумулаторна фар-майка на светлината на светкавица велосипед МТВ задни стоп задна светлина супер светлина велосипедни фарове безплатна доставка

9.78 -18 % BGN 8.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталира и да ги отстраните од вашиот велосипедКОЧАН висока осветленост led светлаЛитиум полимер батерија 500m AОдговараат за handlebar од 22mm да 31.8 mm5 Режим : Стандард, Високо ниво, во Текот на возење, 50% трепка, 100% трепка, StrobeКако да се промени режимот, Притиснете го копчето и не го пушта до промена на следното режимНајдобар избор за надворешна велосипедизамСпецификации : LED Светло бои : Бела, ЦрвенаLED type : КОЧАНПрозрачна флукс : 100 LMБатерија : вграденво литиум батерија 3.7 V 500m AhВреме на полнење : 2 часаСедиштето пост : Дијаметар 2231.8 mmМатеријал : ABSГолемина : 80*16*22mm / 3.15*0.63*0.87 инчПакетот вклучува : 1 x Велосипед Светлата1 x Заградата Носителот1 x USB Кабел за Полнење

Велосипедни Каски На Мъже, Жени Каска Планински Пътен Чели Под Наем Монолитен Велосипедни Каски Сини

BGN 11.20

Нов и висок квалитет! Тоа ги штити против оваа населба, сонце и дожд Лесно да се отстрани Прилагодливи велкро рака на шлем одговара многу добро на главата...

Многофункционален Колоездене задната седалка и багажник чанта под наем багажното пакет задна превозвач Паньер планинско колоездене чанти аксесоари

BGN 39.18

Мултифункција Велосипедизам Задното Седиште Багажникот Торба за Велосипед Велосипед Багаж Пакет на Задните Превозникот Pannier Планински Велосипед кеси додатоциГлавни Карактеристики : Изградени со 400 Најлон и СТП ткаениниПоместена со ЕВА перница, со PVC облогаСтруктурирани од 1 главниот џеб, 1 горниот џеб, 1 дното торбичкаРамо појас retrievable од дното zippered торбичкаСветлината рефлексивни логото на двете страни, и светлината рефлексивни лента на грботСо закачалка за опашка светилка планинатаБрзо се качи на превозникот со прилагодливи Кука / Врзете ремени, брзо ослободувањеРака носат & рамото носатСпецификацииМатеријал : Полиестер 400 D, СТП кожаОбвивка : ПВЦЗаштита : ЕВА перница поместена околуСтруктура : 1 главни џеб, 1 горниот џеб, 1 дното кеса, еластична stringБоја : Главно ЦрноПримена : Велосипед превозникот торба, рака носат & рамото носатСе качи на велосипед : ПревозникотПланината со : Кука / Врзете ремениГолемина : за 32.5 x 18 x 16cmПакетот вклучува : 1 x торба за велосипед​

Deemount Bicycle Handlebar Extended Bracket 7-shaped Bar Mount Bike Computer LED Far Mount Holder Продължавам Support Stand

13.44 -33 % BGN 9.00

Карактеристики : · Како проширена поддршка на планината светилка, рог, брзинометар, звучна кутија итн · Рамка конструирана од 100% нови армираноматеријал, во калап производство · Доаѓа со лагер, одговара на цевка Кол...

2017 нов мотор светлина открит слънчев led многофункционален автомобил на спешна бягство чук фенерче Септември 15

53.06 -30 % BGN 37.00

Отворено Соларна LED Мулти Функција Возило за Итни случаи Бегство Чекан ФенерчеФункција : 100% сосема нов и висок квалитет...

Под наем задните светлини USB акумулаторни сигналните светлини планинско колоездене, езда, оборудване и аксесоари

14.40 -17 % BGN 12.00

ПРЕДМЕТ : Велосипед taillightsФункција : USB полнењеБоја : Сина, Бела,Розова,Црвена, 7colorsТежина : 50 GУпотреба : Велосипед светлина¥17.50 ¥25.00 ¥0.90 ¥39.00 ¥1.00 ¥200.00 ¥13.00 ¥3.30 ¥7.50 ¥3.80 ¥37.00 ¥75.00

WEST BIKING Stainless Steel Bicycle Lock Mini Anti-Theft Bike Brake Disc Safety Lock водоустойчив велосипеден дисков заключване за сигурност

26.86 -48 % BGN 14.00

Велосипедот Заклучување Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Нерѓосувачки Челик Велосипед Заклучување Мини АнтиКражба Велосипед Диск Кочница Безбедност Заклучување Водоотпорен Велосипедизам Велосипед Диск Security КодотИнформации За ПроизводотИме : Мини Велосипед Диск Сопирачка За ЗаклучувањеБоја : СребренаМатеријал : Надворешниот легиран челик хромГолемина : Околу 45*33mmТежина : Околу 187g(само заклучување) / за 19g(две копчиња)Заклучување со Pinклипот големина : Околу 5.5 мм(Помалку од 5.5 мм кочница дискот не е на располагање)Се применуваат за : Растојание од диск сопирачки, дупка до работ помалку од 10мм)Диск кочница дупка со дијаметар : Поголема или еднаква на 5.5 ммДебелината на диск сопирачки : Помалку од 7mmКарактеристики : Водоотпорен,Со две копчиња,Мини,Преносни,Нежно притиснете заклучување на главата за да ја заклучитеShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Walkfire 2 в 1 1800 лумена мащабируеми XML-T6 LED Колоездене фарове под наем светлина на фаровете под наем светлина + батерия + зарядно устройство

79.97 -40 % BGN 48.00

Спецификација : Може да се користи како Headlamp или Bicycie СветлинаМодел на LED : XML T6 LEDМакс Излез 1800 lumens100% Водоотпорен дизајнМатеријал : Алуминиум,5 префрлете го Режимот : Силна Осветленост / Нормален Brightness / Трепка / одзумирање / ЗумирањеМодел на Батеријата е потребно : 1 x 8.4 v 6400m Ah Батеријата ПакетLED Животен Век : околу 50.000 часаБоја : ЦрнаДимензија : околу 44mmТежина : 140 GПакет Содржина : 1.100% Сосема Нов2.1 x T6 Светлина единица ( Може да се користи како Headlamp или Bicycie Светлина )3.2 x Гумени прстен за инсталација4.1 x 8.4 v 6400m Ah Батеријата Пакет5.1 x Полначот (100v240v)

5000lm велосипедна лампа 2x XML-T6 предно Кормило на Велосипеди фенер (без батерия)

20.16 -11 % BGN 18.00

1 x XML T6 LED Велосипед Светлина(Не е вклучен Батеријата)1.Материјал : Алуминиум легура2.Боја : Црноцрвена3.Фитил : Американски T64.Интерфејс : DC5.Осветлување Опсег : За 200m300м6.Фитил живот време : 100,0007.Водоотпорен одделение : IPX68.Осветлување на владата : 3 начини9.Карактеристики : Светла,Трајни,заштеда на Енергија10.Примена : Погоден за mtb,Велосипед,Фиксна опрема,итн.Answer : ___________________________ Note : 1.Отстранете ги батериите за долго време на неактивност или за време на транспортот.2.Не користете теченлубрикант на водоотпорен Oпрстени,што може да предизвика штета на Опрстен.3.IPX7 водоотпорен рејтинг,не може да се поддржи нурне употреба.

20107 под наем светлина IPX-55 водоустойчив рейтинг на живот на LED открито фенерче сигнална лампа с пръчка September15

21.78 -31 % BGN 15.00

IPX55 Водоотпорен живот Оценка LED Внатрешно Светло Светилка Со Сигнал СтапФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Мала тежина, ниска потрошувачка на енергија, компактен и лесно да се носатТоа е толку преносни и лесни што може да се носат насекадеНаправени од високо квалитетни алуминиумски легури, тоа е доволно здравУлтрачисто стакло стакло леќа прави светлина посветлаНетермички зрачење, безбеден и стабилен, сигуренТоа ви овозможува да изберете кој било од владата ви се допаѓаСпецификации : Светла Боја : БелаБрој на Emitters : 1Обвивка Во Боја : ЦрнаМатеријал : Алуминиум ЛегураРака / Клипот : Рака ВклучениЛеќи На Камерата : СтаклоПроизвод големина : 164 * 34 * 30ММLumens вредност : 240 LM Батерија : Еден 18650 литиум батерија (вклучен) или три ААА батерииВклучете дизајн : средината на допир се префрлитеПолнење метод : директно задолжен Континуиран осветлување време : светлина 3 часа, слаба светлина 6 часаПакет Содржина : 1 X Фенерче18650 1 X Литиум Батерија1 XBattery Клип1 X Сигнал Стап1 X Полнач

WasaFire 5* XML-T6 6000lm 3 режима на LED под наем светлина 9600mAh батерията под наем светлина Колоездене предна светлина за мъгла фенерче

72.98 -10 % BGN 66.00

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

Аксесоари за велосипеди под наем фенерче за монтиране на скоба led фенерче клип за монтиране на 360 градуса въртене Колоездене клип скоба на мотора светлината титуля?

BGN 1.98

Specificatiion : 1 Боја : Црна2 Материјал : Гума & Пластика3 Тежина : 30 G4 Димензија : 6.5 3.5 3 CM(LWH)5 Може да се користи за дијаметарот на светлото 2.22.9 CM, тоа е погоден за handlebar со пречник од 2.53.5 CM6...

Easydo Под Наем Звънец Пръстен Чиста Мед / Пластмаса Под Наем На Волана Пръстен Рог Открит Мини Пътен Под Наем Звънец Cuernos Buzina Bicicleta

BGN 14.26

Бренд : EASYDO Модел : ЕД1000 Материјал : парична Казна Бакар Бел / Пластична база Тежина : 25g Глас : Над 75 DB(Меѓународен стандарден) Прилагодливи handlebar Кол : 22.2 мм31.8 mm Функција : Брзо Ослободување

FTW 3 LED Bike Bicycle Light универсален бял преден централен Велосипеден фенер + електронен звънец Изсвирване на Сирена водоустойчиви аксесоари

4.29 -7 % BGN 4.00

Објектот Festure Звук & Light 3* LED ( 3 flash mode ) Батерија : 1.5 V AAA батерија * 3 парчиња ( не се вклучуваат )...

1бр лесни декорации на велосипеда и прохладни цветни блестящо каране на колело спиците на светлините на нощна езда лампа велосипедна лампа

1.34 -25 % BGN 1.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ ^^ ^^Топла Продажба 1 PC Шарени Кул Сјајна Велосипедизам Тркала Зборуваше Светла Ноќ Возење Светилка Велосипед Светилка НајновитеСпецификација : 100% сосема нов и висок квалитет !Производ : Велосипед зборуваше светлаБои : црвена / сино / зеленоМатеријал : заштита на Животната средина PCГолемина : app 2.4x1.25cm / 0.94*0.49"Тежина : 4gКарактеристики : Водоотпорен,Супер запечатени, IP67 водоотпорен ниво, 30 минути впива тестВремето е отпоренСјај и режими на блицотБатеријата работи време : 60 часа сјајЛесно заменливи Копчето Батеријата (вклучени)Answer : ___________________________ Note : Претвори насока на стрелките на часовникот за да го вклучите светлото на чекање, пак спротивно од стрелките на часовникот за да го исклучите светлата, свртете ја батеријата на крајотПакет се вклучени : 1 Buc Велосипед зборуваше светла"

SONICWORKS Колоездене каска покриване на Мъже, Жени велосипед МТВ каска Cascos Ciclismo Capaceta Bicicleta Casque Вело пътен под наем SW0001

41.90 -19 % BGN 34.00

SONICWORKS Велосипедизам Шлем Покрие Мажи Жени MTB Велосипед Шлем Cascos Ciclismo Capaceta Bicicleta Casque Velo Патот Велосипед SW0001 Опис Функција : За планински велосипед,автопат велосипед sprots 100% нов бренд и висок квалитет за унисекс Технологија : Unicase технологија,повеќе безбеден и совршен Складирање совет : не се чуваат во влажна средина,блиску до местото каде што извор на топлина или директно во ноќта,helment за сува proceesing,препорачуваме користење на платно пакет за складирање Вентилација дупки,го користат воздухот за ладење направи воздухот слободни Спецификации : Материјал : Надвор : PC, Во : EPS,СТП Пена,Најлон Прилагоди Појас Боја : 10 Бои За Вашиот Изберете Големина : 5662cm Нето Тежина : Околу 265g Пол : Мажи Жени Пакет се Вклучени : 1piece×Велосипед ШлемПочитувани пријатели, ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 710 дена преку Aliexpress.Ние прифаќаме alipay тука.Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.1...

XS Колоездене детски велосипеди шлем ultralight под наем за сигурност детска каска детски велосипед Ciclismo кънки спорт детска каска за велосипед

BGN 28.00

ИМЕ : XS Велосипедизам Деца Велосипед Шлем Ultralight Безбедност Велосипед за Деца Шлем Дете Велосипед Ciclismo игри со авијација Спортски Деца' Шлем Велосипед Материјал : EPS пена...

NOTUBES FLOW MK3 wheel decals мотор водоустойчив джантата на колелото на етикети под наем колесни набор от етикети за две колела стикер

23.68 -16 % BGN 20.00

име на производ: NOTUBES ПРОТОК MK3 големина : Погоден за 26 / 27.5 / 29inch Количество:1set : (1 пар wheelset) употреба Купување профил : Цена, за што на 2 тркала Има 10 компјутери ќе биде многу благодарен ако можете да ни даде позитивни повратни информации откако ќе се примени на објект, сепак, ние исто така се надевам дека ќе можете да контактирате со нас, прво ако не сте задоволни со предметот или услугата, но не само да ја напушти негативен или природна реакција, така што ќе може да комуницира со проблемот и работат надвор...

3-Bike Багажника Mount Racks Колоездене Велосипедна Стойка За Бързо Инсталиране Рафтове За Съхранение На Носеща Автомобилна Стойка

BGN 38.40

Карактеристики : Индивидуални тајпадови се обезбеди и заштита на велосипеди Поместена пониски рамка држи велосипеди далеку од возило Оваа решетката е наменет да биде инсталиран брзо и без алатки Патентиран дизајн со страна ремени за зголемување на латерална стабилност може да се вклопува автомобили, hatchbacks, миникомбиња, и SUV е Неговата патидалеку дизајн им овозможува на задниот дел на возилото пристап, и тоа целосно огради надолу за компактен, лесен за чување...

WasaFire 12000lm 8* XML-T6 LED велосипедна лампа, 3 режима на 9600mah акумулаторна батерия Велосипеден фенер предния фенер велосипедни фарове фенерче

59.34 -29 % BGN 42.00

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

Горещ Колоездене размерът на чантата е водоустойчива открит триъгълник под наем предната тръба на рамката чанта планинско колоездене чанта велосипед рамка чанта

6.58 -24 % BGN 5.00

Бренд : БДУШАТАИме : велосипед Liang пакетБоја : црвена сите сина боја сиво црна целата црна и црвена боја црна, сина, жолта и зеленаГолемина : 26.5 * 13 * 7cmТежина : 80 GКарактеристики : голем капацитет автомобил зрак пакетРазни модели за велосипедБоја на факултативниотЛесно да се носатНамалување на влечете1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.